אודותינו

IOPanel הוא אתר המחשבים והטכנולוגיה המקצועי בישראל משנת 2006.

האתר מביא לגולשיו את החדשות החמות והעדכניות ביותר מעולם המחשבים והטכנולוגיה, ביקורות, סקירות ומאמרים מקיפים, מעמיקים ומקצועיים על מגוון רחב של מוצרי חומרה, תוכנה וציוד היקפי.

האתר פונה לקהל רחב של גולשים – החל מגיימרים, חובבי חומרה ואוברקלוקינג, חובבי מודינג, אנשי מקצוע מעולם המחשבים, אנשי IT, מנהלי מערכות מחשוב ועוד – כל אחד ואחד יכול למצוא באתר את המידע הרלוונטי לו ואת התשובות המדויקות ביותר לשאלות השונות שיש לו  ולהתעדכן בנושאים החמים מעולם המחשבים, הטכנולוגיה והסלולר.

צוות האתר מורכב ממקצועני חומרה וטכנולוגיה, שעושים את מירב המאמצים לספק לקהל הגולשים שלנו את המידע המדויק ביותר, האמין ביותר והמקצועי ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צוות האתר מפעיל מעבדת בדיקה מקצועית לבדיקת מוצרי חומרה וציוד היקפי, כשהוא עושה שימוש בכלי הבדיקה המקצועיים והמדויקים ביותר בעולם המחשבים, כדי לספק לקהל הגולשים את הביקורות, המאמרים והמדריכים ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשפה העברית,  כל זאת תוך הקפדה על אמינות ומהימנות, כאשר מאחורי האתר לא עומד גוף מסחרי כלשהו אשר יכול להשפיע בצורה כזו או אחרת על המידע המתפרסם בו.

אתם מוזמנים לקרוא את החדשות העדכניות ביותר בדף הבית שלנו, לבקר במערכת הפורומים שלנו ולקבל עזרה מהקהילה החמה, האיכותית והמקצועית ביותר בישראל, ללמוד קצת על אוברקלוקינג (המהרה) ממומחי האוברקלוקינג המובילים בישראל, לקבל רעיונות יצירתיים לפרויקט המודינג הבא שלכם, להחזיר קצת לעולם ולאנושות בעזרת הצטרפות לצוות העיבוד המשותף שלנו, לקבל תשובה לשאלה איך מסיימים סוף סוף את השלב האחרון במשחק החדש שבו אתם תקועים, ואפילו למכור ולקנות מוצרים שונים.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.