אפל ואינטל מפתחות ביחד את ה iWatch ?

מערכת היחסים בין אפל ואינטל נמצאת בשנים האחרונות במצב כמעט אידיאלי. אינטל מספקת את השבבים למחשבים השונים של אפל, החל ממחשבי המקבוק אייר ועד למחשבי המק השולחניים, כשהיא בוחרת באפל להיות הראשונה להציג טכנולוגיות כמו ה Thunderbolt במחשבים שלה. לאחרונה נפוצו שמועות כי אפל בוחנת אפשרות לפתח שבבים בעצמה שיהיו במחשבים השונים של החברה בעוד מספר שנים, אך לבינתיים, נראה כי שיתוף הפעולה בין שתי החברות ממשיך לפעול במלוא המרץ, כשאנו מקבלים דיווח כי ייתכן ושתי החברות עובדות ביחד על מוצר חדש – שעון חכם עם קישוריות BlueTooth, שצפוי להגיע לשווקים במהלך השנה הקרובה, שנת 2013.

iwatch

כרגע כמובן אין שום אישור לידיעה או פרטים טכניים כלשהם, אך השמועות גורסות כי החברות מפתחות שעון שיתחבר באמצעות חיבור BlueTooth למוצרים שונים של אפל מבוססי ה iOS – האייפד או האייפון למשל, כשהוא יוכל להציג מידע מאותו מכשיר – שיחת טלפון נכנסת, הודעת אימייל או הודעת טקסט חדשה, עדכון בפייסבוק או את השיר המתנגן כרגע ב iTunes.

מקור אנונימי של האתר MobileGeeks, שמביא את הידיעה, מדווחים כי השעון המדובר (iWatch ?) יגיע עם מסך בטכנולוגיית ה RITdisplay, עם תאורת OLED ובגודל של 1.5 אינץ'. התמונה המצורפת היא של עיצוב קונספט של המוצר, לא ברור מטעם מי, אך היא אמורה לתת לנו רעיון כללי של איך המוצר הסופי אמור להיראות ולעבוד.

האם מדובר במוצר המהפכני הבא של אפל ? התחייה המחודשת של שעון היד (שהולך ונעלם בגלל הסמארטפונים) ? או שאולי מדובר בעוד בלון נפוח שלא

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

2 תגובות

 1. מאת פבל זלדין:

  כל השעונים האלה … גימיק נחמד ומיותר, אין כמו שעון כרונוגראף נורמלי על היד.
  ה"שעונים" האלה שבירים, לא פרקטיים, והשימוש בהם מוגבל בתור שעון.
  בתור גאג'ט לקריאת מיילים, RSSים והודעות, ושלט אלחוטי לנגן המוזיקה שלכם בסלולרי, הוא יופי.

 2. מאת שני:

  לא נכון זה מדהים!!!
  כל הכבוד לאפל! זה הסיבה שצריך לעבור למוצרים של אפל כי הכל מקושר ויש מגוון מוצרים שמקשרים בין כל המכשירים.
  זה הולך להיות שעות פצצה, שקלתי לקנות את ה SMART WATCH סוני אבל המחיר בשמיים.
  אני יחכה לזה בקוצר רוח.

השאר תגובה