שדרוג ל Windows 8 – זול מאי פעם

זה לא סוד שלקראת השקה של דור חדש של מוצרים טכנולוגיים, ישנו מעין קיפאון מכירות בשוק המחשבים. כך למשל, כש Intel צפויה להשיק דור חדש של מעבדים, אנו רואים כי צרכנים רבים מעדיפים להמתין עם הרכישה ולדחות אותה לאחר השקת הדור החדש של המוצרים, שמצד אחד יביא טכנולוגיה חדשה ומוצרים משופרים, ומצד שני יכול גם לגרום להורדת מחירים של הדור הקודם שיהפכו לאטרקטיביים מבחינת מחיר.

המוצר "החם" הבא בעולם המחשבים הוא כמובן מערכת ההפעלה Windows 8 שנמצאת ממש לעבר לפינה, כשאנו מקבלים ללא הרף עדכונים כאלו ואחרים אודותיה. במיקרוסופט יודעים שצרכנים רבים יעדיפו להמתין עם רכישה של מחשב עם מערכת הפעלה או מערכת הפעלה בנפרד, עד להשקת ה Windows 8, וכדי לא לגרום להאטה ולפגיעה במכירות, החברה מכריזה היום על מסלולי השדרוג למערכת ההפעלה החדשה, שמגיעים עם תגי מחיר אטרקטיביים מתמיד.

במיקרוסופט הכריזו כבר לפני כחודש וחצי כי כל מי שירכוש מחשב חדש לאחר ה 2 ליוני, יוכל לשדרג את מערכת ההפעלה שמותקנת על המחשב ל  Windows 8 Pro תמורת 14.99$ בלבד.

צרכנים שרכשו מערכת הפעלה לפני ה 2 ליוני, יוכלו לשדרג למערכת ההפעלה Windows 8 Pro תמורת 39.99$ בלבד, כשלשם השוואה, גרסאות השדרוג מ Windows Vista ל Windows 7 הגיעו עם תג מחיר של 120$ (לגרסת ה ה Home Premium) ו 220$ (לגרסת ה Ultimate). תג המחיר מתייחס כמובן לשדרוג דרך הרשת, אך כמובן שהמשתמש יוכל ליצור לעצמו התקנה על גבי DVD או התקן USB נשלף, ואם הוא מעוניין בכל זאת בתקליטור DVD של מיקרוסופט, החברה תגבה 15$ עבור תקליטור + משלוח.

הליך השדרוג פשוט, מורידים את ה  Windows 8 Upgrade Assistant, מסייע השדרוגים של Windows 8, ומשם המשתמש יקבל הנחיות מדויקות לגבי רכישת מערכת ההפעלה והגרסאות השונות, תאימות של יישומים ורכיבי חומרה, תכונות חדשות של Windows 8 ועוד.

עבור משתמשים שישדרגו מ Windows 7, ההליך כולו יעבור בצורה חלקה למדי, כשהשדרוג ישמור על קבצי משתמש, יישומים ואפילו הגדרות מערכת הפעלה.
משתמשי Windows Vista יוכלו רק לשמור קבצי משתמש, ללא הגדרות מערכת הפעלה או יישומים מותקנים, כשדווקא משתמשי Windows XP הוותיקה יוכלו לשמור על קבצי המשתמש ועל היישומים שמותקנים על המחשב.

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה