שמועות סמסונג : נוט 3 עם מסך 6.3 אינץ' ואירוע השקה לגלקסי S4

עולם הסלולר רווי שמועות, השערות וניחושים מושכלים יותר או מושכלים פחות. השבוע קיבלנו עדכון אפשרי על האייפון 5S וההערכות השונות לגבי המפרט שלו ותאריך ההגעה שלו, והיום אנו מקבלים שמועות לגבי זוג מכשירי הדגל הבאים של סמסונג, המתחרה העיקרית של אפל בעולם הסלולר כיום, הגלקסי S4 והגלקסי נוט 3.

סמסונג המציאה קטגוריית שוק חדשה עם הגלקסי נוט הראשון, הפאבלטים – סמארטפונים משולבים עם טאבלטים, כשנראה כי המרחק בין הסלולריים לטאבלטים הולכים ומצטמצמים. עם מכשירי דגל כמו הגלקסי S3 או ה HTC DNA עם מסכים בגודל של 4.7 אינץ' ו 5 אינץ', ומנגד טאבלטים שהולכים ומצטמצמים, כמו האייפד מיני בגודל של 7.8 אינץ' והנקסוס 7 של גוגל עם מסך בגודל של 7 אינץ', נראה כי הנוט הבא יעשה צעד נוסף בצמצום הפערים בין הסמארטפונים לטאבלטים, כשהיום אנו מתבשרים כי ייתכן וסמסונג בחרה עבורו במסך בגודל מטורף של לא פחות מ 6.3 אינץ' !

השמועה כמובן לא זוכה לאישור או התייחסות כלשהי מצד אפל, והיא מגיעה מאחד מהספקים שעובדים עם סמסונג, שכמובן נשאר אנונימי, כשהוא טוען כי סמסונג מעדיפה להשקיע בפיתוח מסכי OLED ניידים ומסכים גמישים על חשבון מסכי LCD, כשהגלקסי נוט 3 צפוי להציג את ההקדמות שהחברה ביצעה בתחומים אלו.

שמועה נוספת מתייחסת למכשיר הדגל הבא של סמסונג, הגלקסי S4. רבים העריכו כי סמסונג צפויה להציג את המכשיר החדש באחת משתי התערוכות המובילות של עולם האלקטרוניקה בתחילת שנת 2013, CES בינואר או ה MWC בפברואר, אבל על פי השמועה שאנו מקבלים היום נראה כי סמסונג תדבוק בשיטה (שהעתיקה מאפל) של מסיבת עיתונאים והשקה גרנדיוזית של המכשיר שלה, ככל הנראה בחודש מאי 2013, ממש כמו שעשתה עם הגלקסי S3.

מה דעתכם על הנוט החדש ? נשמע לכם הגיוני להסתובב עם "סמארטפון" עם מסך בגודל של 6.3 אינץ' ?

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

5 תגובות

 1. מאת אבידן הנדלר:

  כן.מה יש?.אני נהנה מאד מהראשון.אם כי אני חושב שעיצובית הראשון שומר על קו "מסורתי" מסויים בעוד החדשים "מעגלים פינות" מול זכויות יוצרים של אפל.ניראה מה יהיה הצורה של השלישי.
  לדעתי 6.3 זה כבר לא טלפון אבל ה NOTE קבע תקן חדש.ימים יגידו.

 2. מאת שני:

  לבחור שהגיב לפני אולי יש מכנסיים עם כיסים גדולים אבל לדעתי 6" זה יותר מידי ולא ממש נייד וקומפקטי.

 3. מאת ליאור:

  אמרו את זה גם על הנוט השני, הראשון ואפילו על הגאלקסי 2…

  • מאת ליאור אחר:

   ואם אמרו על אחרים, זה הופך את זה לפחות נכון?

   משפט שממצא את זה? כל מה שמעניין גברים זה נפח מנוע
   כמה שזה נכון ככה זה אבסורד

   תראו לי היום מכשיר בעל גודל מסך 3.5 אינץ ומטה
   ברמה של ה-S3? או ברמה של ה-S2? אין כאלה

   הכיוון של השוק ממש שגוי

השאר תגובה