צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-01-09, 13:25   #9 (קישור ישיר)
Ryushin
IO Member

סמל האישי של Ryushin

שלח הודעה דרך SKype אל Ryushin

קודם כל תודה רבה על התגובות!
אני בדיוק באתי לסיים לכתוב את ההודעה הזו והמחשב נתקע.. אז אני יכתוב מחדש

שיחקתי עם ה-Rivatuner לפני שכתבתי את הדיון, הטמפ' שציינתי היא בזמן 100% מאמץ מאוורר.

קוופ, לגבי תופעות אלו ואחרות עקב פליטות חום..
בזמן שאני משחק ב-Dawn Of War 2 Beta בנקודה מסויימת המסך מחשיר, ואני רואה ריבוע בצד שמאל למעלה של המסך משתנה Analog-Digital ואז אחרי מספר שניות המחשב קופא וצריך לעשות לו ריסט ידני.
זו כמובן יכולה להיות בעייה שנובעת מה-Beta עצמה כי המשחק עדיין לא מוכן והוא בשלבי סיום.

המארז מאוורר למדי, וזו בעיה שעד היום אני לא מצליח לפתור.. אחרי הרבה מאמצים אני עדיין לא הצלחתי להבין מאיפה התקיעות הפתאומיות נובעות.
עשיתי כל הרבה הרבה בדיקות מקיפות עם כל כך הרבה תוכנות מאמץ ושום דבר לא הראה על בעיה חריגה, אם בכלל..
תקוותי האחרונה הייתה עידכון ביוס כי חששתי מפני תמיכה לא טובה של 790I ב-DDR3 וגם זה לא פתר דבר בתווך הארוך..
אני מיצטער על היום שבו עשיתי שילוב כה טיפשי ופזיז, הייתי צריך לדעת יותר טוב מזה..

בכל אופן, כרגע העיניים שלי מרוכזות בנושא הנ"ל ואולי גם זה הדבר שגורם לכל הבעיות עד כה..
בטח כולכם שמעת על סדרת Nforce 700 בעלת צ'יפ ה- NF200 שיושב ממש מתחת לPCIE, הרבה דיבורים בזמנו דיברנו על התחממות רבה ותופעות לוואי כמו תקיעות וקריסות למינהם.. ועוד יותר מצחיק שזה בשילוב עם ה-GX2..

מצד שני יש אנשים שעובדים עם הכרטיס ללא בעיה כמו הידיד שכתב תגובה מעליי..
אולי באמת צריך לקחת את הכרטיס לחנות
RAM: Kingston Hyperx 16GB (2x8GB) DDR3 1600Mhz
Video: MSI 980 GTX Gaming
PSU: Seasonic G-750 750W
SSD: Samsung 850 Pro 256GB
HDD: Western Digital Caviar Black 4TB
Case: Fractal Design Arc Midi R2
Ryushin לא מחובר