צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-04-09, 0:26   #25 (קישור ישיר)
alex.turovsky
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

מחשב 1: בר מצוה, שנת 1997 - Pentium I MMX 166MHZ עם כרטיס מסך אגדי 3DFX Voodoo Rush (נמכר)

מחשב 2: Pentium 2 350MHZ

מחשב 3: Pentium III 733@950MHZ המחשב הראשון שזכה לאוברקלוק שלי. (נשרף פעמיים- אז מעבדים באמת היו נשרפים - ואז באמת למדתי לעשות OC ).

מחשב 4: שנת 1999 - שיאן העולם עד היום Pentium III Tualatin 1130@1600 MHZ כרטיס מסך 3DFX Voodoo 5, סופה של אגדת ה 3DFX ז"ל.

מחשב 5: ילדות קשה. מחשב מס' 5 הגיע 4 שנים אחרי הקודם. כל גילאי 14-18 החשובים ישבתי על התחת בלי לשחק כלום חשוב מאז יצא HALF LIFE ב1998 (כרטיס המסך אמנם התחלף ל Gforce 440MX זול ול GEforce 5600 זול שנה אחריו). היינו עניים, לא היה כסף בשיט לאמא. מאז יש לי חסך מחשבים מהילדות

מחשב 6: שנת 2003, גיוס לצבא יש טיפה כסף אז החלפתי את הגרוטאה ל מעבד AMD Athlon XP 3200 עם כרטיס מסך 6600GT

================================================== ==============================
כאן הגיע רגע השחרור מהצבא ותחילת החיים העצמאיים עם קבלת משכורות ראשונות סוף סוף. מאז המחשוב אצלי היה TOP OF THE LINE.
================================================== ==============================

מחשב 7: לאחר 3 שנים, ב2006 פוצצתי סכום של 14 אלף שקל על המחשב הראשון עם מעבד E6600 בכסף הרציני הראשון שהרווחתי בחיי וסוף סוף הפסקתי להרגיש עני מרוד. נתוני המחשב מופיעים כאן:
HWzone - פורטל המחשבים הישראלי - קניה ומכירה - יד שניה - מחשב שהוא סטנדרט מבחנים של כל האתרים בעולם

*באותה שנה הצטרפתי לפרוייקט WorldCommunityGrid ומאז אני קונה רק מרובעי ליבות לפחות להביא איתם הרבה תוצאות (מיקום נוכחי 700 ומשהו בעולם הוכיח שזו הדרך הנכונה).

מחשב 8: שנת 2007, מחשב עם מעבד מעבד Q6600

מחשב 9: שנת 2007 מחשב נייד HP DV6514EJ, שהיה המחשב הנייד הראשון בחיי. רציתי להתנסות במחשבים ניידים ומהר מאוד גיליתי שגם מחשב ב7 אלף מעצבן אותי עם האיטיות שלו.

מחשב 9: שנת 2007, מעבד Q9450 2.6@3.9 על קירור אוויר איתו לקחתי מקום III בישראל באליפות VGAMES.

מחשב 10: הנוכחי, שנת 2008 דור ה I7.

בקיצור, ילדותי רוייה מחשבים איטיים וזולים שהיו מנת חלקי עקב עלייה לארץ חדשה ומצב כספי קשה של ההורים. אם נראה למישהו שהיו לי הרבה מחשבים כי נולדתי עם כפית זהב בפה, הרי זו אשלייה.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 25-04-09 בשעה 23:05.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט