צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-05-09, 21:29   #1 (קישור ישיר)
Danny7
IO Member

ברירת מחדל כמה שאלות על Lachesis, בבקשה רק מאנשים עם נסיון אמת עם העכבר.

היי, אני שוקל להחליף את ה IKARI Optical שלי בעכבר כמו שלך, לא לרכוש מחדש, אלא להוסיף תוספת צנועה.

ה IKARI שלי ממש ממש נוח, כל עוד זה בגלישה ועובדה רגילה, אבל במשחקים, בגלל הצורת אחיזה שלו, קשה לי לעשות איתו תנועות מהירות וטובות. גם החיישן שלו מזייף לדעתי, כנראה 1600 "CPI" פשוט לא מספיק. כשהיה לי G9 הרגשתי דיוק, רק האיכות בנייה שלו היתה על הפנים [או שזה מה שקור שקונים מ Ivory משהו :ם].

חשבתי על Lachesis
איך הוא ? נוח ? לי יש בכללי כף יד ארוכה וצרה.
שמעתי שיש כל מני בעיות בחיישן, זה נכון ?
הכפתורים בצד ימין, לא מפריעים לימניים ?
איך האיכות בנייה שלו ? מרגיש איכותי ?
איך הוא למשחקי FPS ? אני משחק ב Battlefield 2, כך ששינוי DPI תוך כדי משחק זה לא גימיק בשבילי, אלא משהו שאני אשתמש בוא כל הזמן.

בבקשה רק למי שהתנסה עם העכבר בגרסאות firmware החדשות שלו - להגיב. ביקורות גם אני יודע לקרוא, אבל אני מרגיש שמורחים אותי, 90% מביאות לו 100-95 ומדי פעם אני רואה איזה ביקורת שקוטלת אותו.
AMD Phenom II X4 940 Black Edition | Gigabyte MA790x UD3P | Gigabyte GTX260 OC [Core 216] |G.Skill 4GB CL4-4-4-3 800MHz PK | Creative X-Fi Titanium PCIe | WesternDigital 5000AAKS x2 RAID 0 | Thermaltake ToughPower 600W | Antec P182

Razer Arctosa | Logitech G500 [soon Perfomence Mouse MX] | Steelseries QcK+ | Steelseries Siberia V2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי תמיר צפה בהודעה
כבר עדיף לקבל איזה סנדוויץ' של טירת צבי ..

נערך לאחרונה על ידי Danny7, 26-05-09 בשעה 22:59.
Danny7 לא מחובר   הגב עם ציטוט