צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-07-10, 23:10   #1 (קישור ישיר)
Oni
IO Member

ברירת מחדל התייעצות אחרי FLASH כושל לBIOS

שלום לכולם,
לדאבוני לא קראתי יותר מידיי על עדכוניי ביוס חוץ מלקרוא הכל באתר של היצרן ולכן השתמשתי בתוכנה שמעדכנת דרך הווינדוז, לאחר מכן התברר לי שזה NO NO רציני ולכן, קצת על המקרה:

יש לי לוח אם דיי ישן של GIGABYTE דגם GA-K8NF-9 REV1.
רציני לנסות עליו קצת WIN7 וקראתי באינטרנט שלאנשים רבים יש בעיות עם הדרייברים אז אמרתי שעל הדרך גם נתקין דרבים /כל מיני עדכונים שאמורים לתת תמיכה לWIN7 ונעדכן את הביוס.
לצערי השתמשתי ב@BIOS, לפני העדכנון גיביתי בעזרת התוכנה את הביוס שלי, אחרי זה עדכנתי בעזרת התוכנה מגירסה F2 לF12, ב50% זה נכשל אז עשיתי LOAD לגרסה שלי חזרה.
עשיתי RESET ומאז אני לא יכול להכנס לביוס (לוחץ DEL, המסך מהבהב ואז יש מסך שחור עם איתות כאילו זה "חושב"/כמו בWORD, כאילו אני אמור להקליד משהו [כמובן שאי אפשר להקליד]).
מבחינת זיהוי, זה יכול לזהות את הCD שלי (אין לי FLOPPY) אבל את הארדיסקים זה לא מזהה כי צריך להכנס לביוס כדיי לבטל את אחת האפשרויות שם (אם אני לא טועה, SATA RAID).

דברים שניסיתי לעשות:
אחרי קריאה/צפייה בסרטונים, הוצאתי את החשמל מהלוח אם, הוצאתי את הבטרייה, שמתי גאמפר על פיניי הCLR CMOS [לפני הגאמפר הנחתי גם סוג של ברזל], הפכתי את הבטרייה על צידה החלק והכנסתי אותה למקומה [בצורה הפוכה כמובן] בלי להדליק את המחשב.
כמובן שזה לא נעשה בשלבים/בפעם אחת/ ו/או הוצאה של הבטרייה לשנייה, היו פעמים שחיכיתי שעות ואפילו יותר (כל הלילה).
מה שכן מוזר שנראה שהביוס לא קיים (הלוח אם מנסה לעלות אותו אבל הוא פשוט לא נמצא) אז אני לא יודע עם זה אפשרי בכלל לעשות RESET לCMOS ושהביוס יחזור (אני לא יודע כי אין לי מושג מה יש בCMOS הזה)..

בכל מקרה, מה דעתכם המקצועית?
(התקשרתי לאחת החנויות בארץ והם הפנו אותי למור לוי שהיו סגורים ולכן אני אתקשר אליהם מחר לשאול כמה עולה צריבה /אם הם בכלל עושים דברים כאלה)
ואם לא, מצאתי לוח אם באחת החנויות שהוא בכלל AM3 שתומך במעבד שלי אבל הוא עולה ~270 שכמובן שהייתי מעדיף לפתור את זה בדרך יותר זולה..
דא: המעבד: amd athlon 64 3200+ venice

אז, מה אתם אומרים?
(תודה מראש לכולם)
Oni לא מחובר   הגב עם ציטוט