צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-10-13, 18:39   #1 (קישור ישיר)
Shaked
IO Rookie

ברירת מחדל חלונות 8.1 - דיון רשמי

טוב אז כך היה לי ווינדוס 8 עדכנתי אתמול ל 8.1 מאז המחשב לא עובד כמו שצריך
1. רוב התוכנות שלי לא עובדות כמו שצריך
2.המשחקים שלי חלק לא עולים וחלק נראים מוזר יש מריחה בצבעים
3.לא ניתן להתקין אפליקציות מהחנות יש הודעת שגיאה ERRIR 0X80070005
4. האריחים עולים אחד על השני משהו ממש מוזר וגם כאשר ניסיתי למחוק אפליקציית מערכת זה לא נתן לי להתקין אותה מהחנות וכתב שהיא כבר מותקנת
5. הרבה ADD ON ב EXPLORER לא עובדים והאינטרנט איטי בטרוף ונתקע המון
6. העדכון יצר לי תיקיה ישנה של WINDOWS כביכול כדי לשמור את כל מה שהיה לי לפני העדכון ואני חושש שזה מה שגרם לבעיה כי יש התנגשות או משהו כי כבר הייתה לי בעיה דומה כאשר עדכנתי ל8 מגרסה 7

כל הבעיות המוזרות החלו לאחר העדכון המחשב הוא מחשב חדש יחסית לפני חצי שנה והוא נחשב חזק I5 כרטיס מסף 660 IT וכו'

הייתה לי גרסה של WINDOWS 8 PRO

כמו כן התקשרתי למייקרוסופט ישראל והם לא ממש עזרו לי וכאשר בקשתי מהם שאני רוצה לעשות התקנה נקייה ל ווינדוס 8.1 הם אמרו לי שזה בלתי אפשרי ואני צריך להתקין את 8 ורק אז את 8.1
ואם אני רוצה התקנה נקיה של ווינדוס אני צריך לקנות ב 120 דולר את הדיסק למרות שחזרתי ואמרתי שזה עדכון חינמי גם לאחר וויכוח וריב מתמשך הם לא היו מוכנים לעזור לי ועכשיו אני תקוע

המערכת לא עובד כמו שצריך יש המון בגים גם כאלה שלא תיארתי פה ואני פשוט לא יודע מה לעשות

הם הציעו פתרון מוזר לגבות את 8.1 על דיסק ולעשות REFRESH למערכת ואז זה היה כמו התקנה נקיה של ווינדוס 8.1 למרות שאף פעם לא עשיתי בצורה הזאת ואין לי מושג מה הבעיה

כרגע המערכת מקרטעת אם יש לכם פתרונות אחרים או כל דבר שאני יכול להגיד להם כדי לפתור את זה אני גם בצבא ואין לי ממש זמן לעשות ניסויים כאלה ואחרים

תודה מראש לעוזרים

נערך לאחרונה על ידי rouvio, 22-10-13 בשעה 2:39.
Shaked לא מחובר   הגב עם ציטוט