IOPanel

IOPanel (http://www.iopanel.net/forum/index.php)
-   משחקים וקונסולות (http://www.iopanel.net/forum/forum37.html)
-   -   Devil May Cry 4 - דיון ראשי (http://www.iopanel.net/forum/thread16063.html)

piniz 09-07-08 5:58

Devil May Cry 4 - דיון ראשי
 
Devil May Cry 4מידע על המשחק:

Long ago the Dark Knight Sparda rebelled against the dark emperor and waged a one-man war to save humanity. Thousands of years later, a religious organization worships this renowned savior and has taken it upon themselves to rid the world of all evil. Residing in Fortuna, this organization is known as the “Order of the Sword,” and is made up of an elite group of “Holy Knights.”

סיקור על המשחק מ VGAMES:

Devil May Cry 4 מנסה לפצות על לא מעט בעיות, אבל את החלק הכי חשוב במשחק אקשן – הקרבות – הוא עושה מצויין.ציצים גדולים ומקפצים לבחורות, חרבות ענק ללוחמים, המון קתדרלות וארמונות להרוס ואינספור שדים ובני-שדים לרסק ולקצץ – העולם של Devil May Cry 4 הוא מקום לא רע לבלות בו כמה ימים של אקשן מהיר, בעיקר אם אתם יפנים.
ליפנים יש פינה חמה בלב לגיבורים שלא היו מצליחים למצוא עבודה אפילו בטלנובלה ישראלית: צעירים, אבל עם שיער כסוף. מדברים כמו גבר-גבר, אבל לא הולכים מכות ואין להם שרירים. ומה הקטע של החרבות שיותר גדולות מהשחקן עצמו? אתם מנסים לפצות על משהו? כי אם כן, אני יכול להעביר אליכם עשרות אימיילי-זבל שמבטיחים לפתור בדיוק את הבעיה שלכם, בלי ניתוח.
גיבור חדש וצעיר, עם יד מיוחדתבניגוד לפרקי הסדרה הקודמים, בכיכובו של מכסח-השדים דאנטה, הגיבור של "שד עשוי לבכות ארבע" הוא בחור חדש בשם נירו. כנראה שהמפתחים דאגו קצת מתגובת המעריצים, כי נירו נראה ומתנהג בדיוק כמו דאנטה, רק צעיר יותר בעשר שנים. הם אפילו מתלבשים אותו דבר, ושניהם נושאים חרב כל כך גדולה עד שהיא מאיימת להסתיר את השמש ולהביא לעולם עידן-קרח חדש.
אולי כדי להדגיש עד כמה השניים דומים, בפתיחת המשחק שני הגיבורים נלחמים דווקא זה בזה, בשלב שמלמד אותנו כמה מהלכים בסיסיים עם החרב, תזמון קפיצות והתחמקויות, ושימוש בנשק האולטימטיבי של נירו – יד הימנית, המכונה Devil Bringer.
קרבות אוויר"מביאת השדים" היא בעצם יד שדית בעצמה, אשר מסוגלת לתפוס מרחוק אוייב ולהביא אותו קרוב-קרוב כדי לקבל בתחת. כי, למרות שנירו מצוייד באקדחים שנראים יעילים, הם לא מסוגלים לגרום נזק לעכבר, ותמיד צריך לשלוף את החרב ולהתחיל לקצץ בנטיעות.
עדיף גם לנהל את הקרבות באוויר, כי משום מה לאוייבים קל מאוד לפגוע בנו על הקרקע, אבל ברגע שאנחנו קופצים לגובה יכולות הטיווח שלהם נפגעות במיידי. אולי הם מסתנוורים.
וכך, פחות או יותר, עובר לו כל המשחק. אנחנו נכנסים לחדר, החדר ננעל בעזרת וילונות קסומים (כן, אני לא צוחק), ומתמלא בכמה מפלצים שצריך לאחוז בהם ולשספם, חזור ושסף, לפני שניתן יהיה להמשיך הלאה. הנוסחה הזו מצליחה מאוד בתקופה האחרונה, עם God of War 2 המופתי ו- Ninja Gaiden Sigma, אבל ל- "שד עשוי לבכות 4" יש כמה יתרונות ייחודיים שהופכים אותו למשחק כייפי לרוב אורכו.

גברים כצ'אק, נשים כפאמלהבונוס ראשון הם קטעי הוידאו. יש הרבה מהם, וכולם עשויים לעילא ולעילא באיכות שלא מביישת סרט קולנוע – קצביים, מלהיבים ומלאי אקשן. את הביצוע הטכני המושלם מקלקלים הדמויות והדיאלוגים הזוועתיים, שמזכירים סרט פעולה סוג ל', שזה הרבה יותר גרוע מ- ז', ויגרמו לכל בחורה מהוגנת שאני מכיר להביט בשאט-נפש על הגבר שלה, ששוב פעם משחק בשטויות של מתבגרים.
למשל, כל הגברים במשחק מדברים כאילו הם רק עכשיו חיסלו את צ'אק נוריס, ואילו לכל הגברות יש ציצים שלא היו מביישים את פאמלה אנדרסון, והן לא עושות הרבה חוץ מלהזיז אותם ממקום למקום. שזה לא כזה נורא, בעצם, אבל קצת מטופש, בעיקר כשהבחורה הראשית, החברה של נירו, מסתירה אותם היטב תחת לבוש של דוסית מבני-ברק – כולל הפאה. תגיד לי, נירו, לא יכולת להתאהב בלוחמת-החתולית-בעלת-מחשוף-הענק שמסתובבת באיזור?
לשם ההשוואה, קבלו את עשר הדמויות הממוחשבות הכי טובות במשחקי אי פעם.
הכי טוב שיש - הקרבות

בכל זאת, כדאי מאוד לצלוח את העלילה ואת הדיאלוגים כדי להגיע לחלק הטוב באמת של המשחק – הקרבות. God of War 2 אולי מרשים ומגוון יותר, אבל נירו ודאנטה עושים לו בית ספר כשזה מגיע לניהול קרבות מעניין ומאתגר. סדרת Devil May Cry ידועה לשמצה ברמת הקושי שלה, וגם הפעם היא דורשת תזמון מדוייק וקומבואים לרוב, אך המפתחים השכילו להוסיף כל מיני טריקים להקלה על שחקנים חדשים.
אפשר, למשל, לבחור ברמת קושי קלה יותר מהרגיל, ואפשר גם לבקש שהמשחק יבצע חלק מהקומבואים אוטומטית. מעבר לזה, כשהמשחק מזהה שאתם מתים יותר מדי פעמים בקרב, הוא מוריד את הקושי של האוייבים באופן אוטומטי. נחמד מצידו.
שדרוגים מגניבים במיוחד ושש (!) רמות קושימנגנון הקרבות המשובח הוא הגורם האמיתי לכך שהמשחק הזה מהנה רוב הזמן, ואפילו משתפר ככל שהוא מתקדם וככל שאנחנו משדרגים את הנשקים והיכולות שלנו. בערך בשני-שליש הדרך תזכו לגלם את דמותו של דאנטה עצמו, מה שישנה מאוד את צורת הלחימה, ויהפוך אותה דומה מאוד לזו של Devil May Cry 3 (לדאנטה אין יד "מביאת-שדים", אבל חרב בגודל של פסל החירות יש גם יש). דאנטה גם זוכה לכמה שדרוגי נשקים מגניבים ברמות-על, אבל אני לא אקלקל לכם את ההפתעה. תסמכו עלי, הם מגניבים אש.
אחרי שסיימתם את המשחק, מה שאמור לקחת לכם כ- 15 שעות, אפשר לחזור ולשחק בו ברמת קושי גבוהה יותר. בכל פעם שתסיימו תיפתח רמת קושי עוד יותר גבוהה, למי שהוא מופרע באמת – עד שש רמות קושי(!). יש גם הרבה אתגרים נוספים במהלך המשחק, כמו למצוא את כל המחבואים של המטבעות ולהשלים את כל המשימות הסודיות (שרובן קשות בהרבה מהמשימות הרגילות). אפשר גם לנסות ולהשיג ציונים גבוהים יותר במשימות הרגילות, שיאפשרו לכם לשדרג את הנשקים אפילו יותר.
לא ממש "הדור הבא"חובבי סדרת Devil May Cry יהנו מאוד מהמשחק החדש, וגם כל מי שאוהב אקשן חרבות מהסוג המאתגר, ובכל זאת לא הכל ורוד בממלכה של דאנטה ונירו. הגרפיקה של המשחק מרשימה, כיאה לקונסולת ה- Xbox 360, אבל היא רחוקה מלנצל את יכולות המכשיר. הסביבות משעממות ומוגבלות, והחידות הרבה פחות מלאות-דמיון מאלו של God of War 2. זמני הטעינה קצרים אומנם, אך הם מופיעים בערך כל שני מטר, עניין תמוה במיוחד שחשבתי שכבר נפטרנו ממנו בדור החדש.
בכלל, "שד עשוי לבכות 4" לא מרגיש כמו משחק מ"הדור-הבא", אלא כמו אותו משחק מוכר, רק משודרג גרפית. בקלות הוא היה יכול לצאת לפלייסטיישן 2, בגרסה שנראית קצת פחות טוב, אבל עובדת בדיוק אותו דבר. וזה די מאכזב, למען האמת.
השורה התחתונה

תמונות:


Devil May Cry 4 לא יאכזב את מעריצי הסדרה לרגע. הוא טיפה יותר קל מהרגיל – אבל עדיין מאתגר, בעיקר עבור


שחקנים חדשים, ויש מספיק רמות קושי מתקדמות. עלילה משעממת, דמויות מטופשות במיוחד והעדר דמיון בעיצוב הסביבות פוגמים בהנאה, אבל מערכת הקרב כייפית ועמוקה, הבוסים מאתגרים ומעוצבים היטב, וככל שמתקדמים במשחק ההנאה רק מתגברת. מומלץ בעיקר לחובבי הז'אנר, ולמי ששיחק ב- God of War ומחפש משהו באותו סגנון, אבל קצת יותר קשה.

מידע על המשחק עצמו:

PC Features:
Turbo mode will turn-up the action to insane speeds
Legendary Dark Knight Mode will harness advanced PC processing power and fill the screen with an unbelievable number of enemies for extra difficulty
Familiar enemies from the console versions will show-up in new locations
High resolution screen settings allow the cut scenes of the game to run at up to 120 frames per second (up from 60 frames per second)
Benchmark Testing lets users test PC performance to run DMC4 through a series of intense boss fights
PC Settings allow you to customize graphic resolutions, texture sizes, and a frame rate in accordance with your PC
Compatible with Games for Windows, DirectX 9 and DirectX 10


::דרישות מערכת:::


Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 3 GHz
Memory: 512 MB (1 GB for Vista)
Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 6600 SM3 Required)
DirectX: 9.0c
Recommended System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Intel Core 2 DUO
Memory: 1 GB (2 GB for Vista)
Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8600)

אתר הבית: http://www.devilmaycry.com/
עוד מידע על המשחק: http://www.gamespot.com/pc/action/de...result;title;0


וקרידט ענקי לVGAMES

ו
V
Vסירטוני גיימ פלי לסיום:]

http://www.gametrailers.com/player/29108.html


http://www.gametrailers.com/player/29112.html

http://www.gametrailers.com/player/28710.html

heretheparty 09-07-08 7:12

פיני :toast:
תפסיק תפסיק להיות סוס כזה : )

Danny 09-07-08 12:29

שוחרר בחנויות המובחרות

Shay 09-07-08 13:37

נראה טוב... תודה :)

idan4u21 09-07-08 13:43

אני מתקין את זה בדיוק עכשיו :)

Natz 09-07-08 13:46

טו-אוב! פיני עשית לי חשק לשחק!

Almog Design 09-07-08 13:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי idan4u21 (הודעה 169881)
אני מתקין את זה בדיוק עכשיו :)


עידן - איך כל - כך מהר????

2- מצפה מאד!! לתמונות...

Shay 09-07-08 13:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Almog Albalach (הודעה 169889)
עידן - איך כל - כך מהר????

2- מצפה מאד!! לתמונות...

PINI כבר עומד לסיים :fact:

idan4u21 09-07-08 13:52

חחח היה לי מזל בדיוק לפני שהלכתי לישון זה יצא :d

piniz 09-07-08 13:55

כבר משחק ממזמן חברה:ג

הנה תמונה אחת מהמשחק שהצלחתי לצלם.. זה על 800 על 600 כי לא שיניתי אולי ננסה על 1024..


Shay 09-07-08 13:56

היתרון העצום של המשחק הזה לפי מה שאני קורא ברשת הוא שעשו לו אופטמיזציה עצומה ואפשר לשחק עליו כמעט על כל מחשב :)

Almog Design 09-07-08 14:00

אני מודה שאף פעם לא שיחקתי במשחק הזה
יש פה קסמים וכדומה? או רק מכות מכות מכות?

יש פה שדרוגים? עלית רמות בנשקים ו\או קסמים?

הקטע של המצלמה - מעצבן או שמתרגלים [כל שנייה מתחלפת]

piniz 09-07-08 14:04

המצלמה לא מעצבנת,לפחות לא אותי , אמ.. יש מלא סקילים,מלא סוגים,אפילו שיפור נשקים אבל לאט לאט אתה תצליח לקנות ,אי אפשר ישר..

the crazy boy 09-07-08 14:29

מחר אני כבר אקנה את המשחק..... :)
מת כבר לשחק בו! חיכיתי כמה חודשים טובים!
גם אותי המצלמה לא מעצבנת... לא מבין למה לאנשים קשה להשתלט על המצלמה...


Almog Albalach,
כל חיה שאתה הורג מביאה לך "דם של שדים" ואיתו אתה יכול לקנות המון דברים, שיפורים, סקילים ועוד.

נשקים אתה מקבל מבוסים שאתה הורג... (אם זה כמו בשלישי)

MasterBlaster 09-07-08 15:27

נראה משחק עצבני!!
מקווה לשחק עד הערב:)
תודה פינזי תותח אתה!!


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:01.

מופעל על ידי: vBulletin
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
IOPanel.net © כל הזכויות שמורות