IOPanel

IOPanel (http://www.iopanel.net/forum/index.php)
-   מחשבים ומה שמסביב (http://www.iopanel.net/forum/forum63.html)
-   -   שותפות ב SEEDBOX (http://www.iopanel.net/forum/thread20503.html)

Ancient1 21-10-08 0:44

שותפות ב SEEDBOX

מחפש שותפים לסידבוקס קיים .

הגישה היא עם הדפדפן והתכנה בבוקס היא TorrentFlux b4rt
אין מגבלות על מהירות הליצ'ינג או סידינג , 5000K סביר בהחלט
ההורדה למחשב כמו הורדת קובץ רגיל , עדיף מנהל הורדות כמו fleshget או Orbit

העלות תתחלק בשווה , בכפוף לצריכה סבירה בפועל . לא צריכה להיות שום בעיה של כמות גיגבייטים.

אני מניח שתהיה משהו כמו 11$ לחודש (תלוי במספר השותפים) אם ימצא בריטי או צרפתי שישלם עבורנו. אם לא אז זה 15$ לפחות . המחיר לעכשיו הוא הערכה בלבד .

קשר בפרטי וכל זה..

alex.turovsky 22-10-08 13:56

מה זה בדיוק ?

Ancient1 22-10-08 15:22

dedicated server מושכר
בד"כ עם לינוקס - אובונטו או מה שבוחרים
על זה מתקינים TorrentFlux שזה קליינט טורנטים עם ממשק WEB (גישה עם הדפדפן)

בTF אתה מעלה את קבצי הטורנט , מפעיל אותם - leech seed . יכול להוריד למחשב עם מנהל הורדות כמו פלאשגט . וכ"ו.
אין הגבלת מהירות בבוקס חוץ ממגבלת השרת .
ההורדה למחשב היא בפול ספיד . ולמעשה אני וחבר ישראלי הורדנו את החבילה ל1.5 וזה הרבה הרבה יותר אפקטיבי. אין דרך חזרה (:

הבוקס הנכחי הוא Kimsufi - our dedicated servers range from ?£19.99 /month! שרת L , הכי זול . והוא נקנה מיד שניה כי החברה לא מוכרת מחוץ למספר ארצות : צרפת , בריטניה, ספרד , גרמניה, פולין .
אנחנו מחפשים אנשים שיכולים לשכור .

alex.turovsky 22-10-08 15:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ancient1 (הודעה 223884)
dedicated server מושכר

בTF אתה מעלה את קבצי הטורנט , מפעיל אותם - leech seed . יכול להוריד למחשב עם מנהל הורדות כמו פלאשגט . וכ"ו.
אין הגבלת מהירות בבוקס חוץ ממגבלת השרת .
ההורדה למחשב היא בפול ספיד . ולמעשה אני וחבר ישראלי הורדנו את החבילה ל1.5 וזה הרבה הרבה יותר אפקטיבי. אין דרך חזרה (:

איך עובד הTORRENT FLEX ? במקום להוריד טורנטים למחשב, מורידים איכשהו לאיזה מחשב מרוחק בחו"ל וממנו מורידים למחשב בבית?
ולמי משלמים, לאתר או לכם כי אתה אומר שאתם קניתם מחשב כזה, חשבתי שהם רק משכירים לא ?
ו160 לחודש זה לא זול אם זה אכן המחיר.
תפשט את כל הנושא בבקשה.

DJ.R 22-10-08 15:41

אלכס, SEEDBOX זה שרת מחו''ל שמקשר אותך להורדות והעלאות והוא נותן לך להעלות עד 1GBIT תלוי איזה אתה לוקח...
המחיר הוגן, ומה שהוא רוצה זה להיכנס לשותפות עם מישהו שכבר שוכר את זה.

alex.turovsky 22-10-08 16:09

איך מתבצעת ההתקשרות ? זה בין אתר טורנטים כולשהו לשרת הזה ואני מקבל GUI להורדות כמו UTORRENT לדוגמה ?

אתה מחפש מישהו שישלם איתך ועם חבר את המנוי החודשי או מישהו בחול שישכור את השרת ואתם תשלמו לו ? כי לא נראה לי שפה זה קהל היעד לחיפוש אנשי חו"ל.

jackreacher 22-10-08 16:41

זה נראה ככה אלכס,

אבל זה סתם שרת 10מביט ישראלי
זה כלום בהשוואה ל 1ג'יגהביט שאני משתמש כרגע :X

נ.ב.
איזה שרת זה לעזאזל ב 11 דולר? Oם
נניח 4 שותפים
נניח 50 דולר
מה כבר אפשר לקנות בזה..?

Tiburon 22-10-08 23:20

אם זה 11 דולר ואני יקבל את המהירות שאמרתה, אתה מוכן לפרט לי בפרטי ואולי נסגור על משהו.

alex.turovsky 23-10-08 0:06

כנ"ל. תמיד אשמח ללמוד דברים חדשים.

Ancient1 23-10-08 1:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DJ.R (הודעה 223896)
אלכס, SEEDBOX זה שרת מחו''ל שמקשר אותך להורדות והעלאות והוא נותן לך להעלות עד 1GBIT תלוי איזה אתה לוקח...
המחיר הוגן, ומה שהוא רוצה זה להיכנס לשותפות עם מישהו שכבר שוכר את זה.

איך נער בן 14 מבין ואחרים לא ?
עזבו כסף עכשיו. כי בכל מקרה אנחנו (3 השותפים הנכחיים ) מעונינים להפחית עלויות תמיד.
שותפות שווה לפי קבלות .
השותפים משכירים סרבר מיד שניה (החברה משכירה במספר ארצות קטן ולכן קונים ממישהו שקנה כמות ממנה) ומתחלקים בהוצאה בתחילת חודש שימוש.
השימוש בTORRENTFLUX פשוט ולא קשה ללימוד אם בכלל. זה כמו תכנת טורנטים אבל בדפדפן.
ראית טורנט (רק טראקרים פרטיים !!) שאתה רוצה : מוריד למחשב שלך : מעלה לשרת : מתחיל אותו : אחרי שסיים מוריד אליך במנהל הורדות - פלאשגט או מה שתרצה*.
הרבה פעמים הטורנט שלך יורד לסרבר - סידבוקס בפחות מדקה . ומהבוקס למחשב בכמה מהירות שאפשרי עבורך.

יש מגבלת עומס של מספר האנשים שיכולים להשתחלק בסידבוקס בגודל נתון , לכן נשקול אפשרות לשדרג לחבילה עם 2 גיגה ומעבד חזק יותר , יותר כסף בטוטא אבל מן הסתם פחות לכל אחד.. נראה.

מי שרוצה להצטרף, אחרי שהבין , שיפנה בפרטי .
מי שיש לו חבר בצרפת אנגליה ספרד גרמניה פולין שמוכן לשכור עבורנו - יש לו עדיפות עליונה. חסכון גדול (ועדיין המחיר שלנו טוב.. !)
וכמובן מי שמכיר אפשרות לסרבר זול (dedicated( גם מוזמן להציע.

alex.turovsky 23-10-08 1:33

למה צריך להוריד טורנט למחשב שלך רק בשביל להעלות אותו לאיזה שרת אחר ושוב להתחיל אותו אם הטורנט כבר ירד אצלי ?
או שהכוונה שיש לכל אחד מהשותפים ממשק ניהול של השרת סידבוקס הזה ואליו מדביקים את הלינק מהטראקר טורנטים הפרטי,הוא מוריד ואנחנו מורידים ממנו ?
- אם אני מוריד מטראקר פרטי במהירות המקסימלית שלי, למה אני צריך סידבוקס כדי להוריד ממנו באותה מהירות מקיסמלית שלי , אני כבר אוריד ישירות דרך UTORRWENT או משהו וזהו.

DEUS 23-10-08 1:54

המטרה היא להעלות את הRATIO, אתה לא חייב להוריד את כל הקובץ לשרת, מספיק שאתה מעלה מהשרת FILE אחד שלו, ככה אני עושה לפחות. ואז אתה יכול להוריד למחשב שלך בלי קשר לשרת

Ancient1 23-10-08 2:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי alex.turovsky (הודעה 224321)
למה צריך להוריד טורנט למחשב שלך רק בשביל להעלות אותו לאיזה שרת אחר ושוב להתחיל אותו אם הטורנט כבר ירד אצלי ?
או שהכוונה שיש לכל אחד מהשותפים ממשק ניהול של השרת סידבוקס הזה ואליו מדביקים את הלינק מהטראקר טורנטים הפרטי,הוא מוריד ואנחנו מורידים ממנו ?
- אם אני מוריד מטראקר פרטי במהירות המקסימלית שלי, למה אני צריך סידבוקס כדי להוריד ממנו באותה מהירות מקיסמלית שלי , אני כבר אוריד ישירות דרך UTORRWENT או משהו וזהו.

אוקיי . אתה מתבלבל בין קובץ הטורנט לקובץ עצמו . אני מוריד למחשב טורנט של סרט. מעלה לבוקס שלי ( יש לי את הממשק שלי עם הספריה שלי ואני יכול לשנות THEME שלו וכדומה) . הבוקס עושה ליצ' וסיד לקובץ עצמו ( ממקור טוב הסרט תוך דקה בבוקס) . עכשיו הוא מתנהג כמו יוטורנט .. ממשיך לעשות ליצ' או לא - אתה קובע פר טורנט . אם אתה רוצה אתה מוריד למחשב שלך , ואגב , אפשר כל קובץ מכל ספריה של כל משתמש (אם כך הוגדר ) .

יש מצבים שבהם אתה מוריד טורנט של הטראקר החביב עליך בפול ספיד של החבילה שלך. אבל לא תמיד. וגם יכול להיות שלבוקס הקובץ יגיע לא בפול ספיד שלו (אם המקורות איטיים , לא מאפלואדרים ) מהבוקס עצמו אליך זה תמיד פול ספיד .
תחשוב על הבוקס כתיבת דואר P.B לעומת התיבה בבית שהדוור ..לא בדיוק ממהר להגיע אליך כל יום.
בנוסף , RATIO לא יהיה בעיה יותר. למעשה חשוב לפקוח עין על הקובץ כי במהירות של הבוקס , X10 תוך יום זה לא משהו בלתי אפשרי

Tiburon 23-10-08 16:36

נשמע מעניין.
אם המחיר יהיה זול (20 דולר גג) אני מוכן להשתתף.
מה גם שיש לי דוד בצרפת ואולי אני יכול לעזור.

The_MG 23-10-08 18:19

לא ברור לי למה בכלל עושים את זה, אם רוצים להוריד מהר אפשר לקנות מנוי לחודש ב vip file ב 4$ לחודש, לינק אחד, הורדות מגיעות מהר מאוד, לא צריך להתעסק בשותפים ratio וכו..
אם מישו יגיד לי למה עדיף הדבר הזה אני אשמח

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:54.

מופעל על ידי: vBulletin
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
IOPanel.net © כל הזכויות שמורות