IOPanel

IOPanel (http://www.iopanel.net/forum/index.php)
-   משחקים וקונסולות (http://www.iopanel.net/forum/forum37.html)
-   -   רשימת משחקי מחשב לשנת 2009 (http://www.iopanel.net/forum/thread24059.html)

Danny 24-01-09 23:05

רשימת משחקי מחשב לשנת 2009
 
שנת 2009 כבר בעיצומה, ואיתה מגיעים גם המשחקים שכולנו מחכים להם - לחלקם יותר ולחלקם פחות.
מה שבטוח הוא, ששנת 2009 נראית טוב לבינתיים עם מספר לא מבוטל של משחקים בפרופיל גבוה וחלקם נראים מבטיחים למדי.
אספנו בשבילכם רשימה של משחקים בכדי שתוכלו להישאר מעודכנים ובכדי שיהיה לכולנו למה לצפות.
שתהיה לכולנו שנת משחקים מעולה.
הנושא יתעדכן לעיתים קרובות ולפי הצורך. אתם מוזמנים לבדוק מידי פעם מה חדש וגם להעיר לתשומת ליבנו במקרה וחלק מהמידע כבר לא עדכני או אם משהו השתנה כגון תאריכי יציאה.
בטראד הזה נשתדל שלא להכניס משחקים שהם בגדר TBA למעט כמה שככל הנראה כן יצאו ב- 2009.


(Burnout Paradise (05/02/2009
ז'אנר: מירוצים
מי היה מאמין שסדרת משחקי המרוצים המשובחת הזאת תצא אי-פעם למחשב האישי. אבל למה אנחנו כאלו קטני אמונה - EA עושה זאת שוב והפעם גם בגירסת ה-PC.
תמיד אמרתי "Burnout הוא משחק המירוצים הטוב ביותר." לא כי הוא הכי יפה, או מציאותי (למעשה הוא לא מציאותי בכלל). הוא הטוב ביותר לדעתי כי הוא מספק חווית משחק שלא מצאתי באף משחק מירוצים אחר. הוא מלחיץ אותך, דוחף אותך לקצה ושומר אותך שם עד שתצליח לסיים את המרוץ בהצלחה או שתתרסק בצורה מרהיבה. כמובן שהמעבר לדור הבא פותח דלתות רבות ליצרני המשחקים והמשחק נראה מדהים, הרי לא היינו מסתפקים בפחות. המעבר גם פתח דלתות מעבר למראה של המשחק ויותר לא נאלץ לחצות ים של תפריטים כדי להחוות קצת אקשן. כן, Burnout יוצא לעולם הפתוח. לראשונה מאז שהסדרה ראתה אור, המשחק יהיה בנוי על עולם פתוח. אמנם זה יגביל את סגנון האזורים אבל תחושת החופש תפצה על כך. יש גם דבר חשוב מאוד שמתלווה לחדשות הללו. מי שמכיר את המשחק זוכר שבמהלך מירוץ, אנחנו נפגש במספר צמתים שחסומים בצורה קסומה כל שהיא כדי להוביל אותנו למסלול המירוץ הנכון. בעולם פתוח יהיה יותר מקום לקיצורי דרך, שימוש בכבישים שונים ועוד תנועה שתפריעה לנו להגיע למטרתנו - עזבו אתכם מלסיים ראשון, אני רוצה להעיף את היריבים לתוך הקיר. אם כל זה לא מספיק, אז מצפה לנו גם משחק רשת מרובה משתתפים שרק בגלל זה שווה לרכוש את המשחק.

(F.E.A.R. 2: Project Origin (10/02/2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
לרוע יש שם חדש.

משחק שני בסדרה לסדרת משחקי היריות בגוף ראשון מבית היוצר של מונולית', אחרי שפחדנו ב- F.E.A.R. הראשון ושתי ההרחבות שלו אנו ממשיכים במסע חסר מעצורים בעולם של פחד, אדרנאלין ורוע שזועם על העולם שהתעלל בו. לרשותנו יעמדו נשקים חדשים כגון רובי אנרגיה, משגרי טילים הרסניים ושלל רובים ואקדחים שיעשו הרבה חורים באוייבים שמחפשים לרדוף אותכם. נוכל להשתמש גם ביכולות שונות כגון האטה של הזמן ושימוש בסביבה כדי להרוס את אוייביכם שישתמשו בכל תרגיל אפשרי כדי לרצוח אותכם. הAI המשופר ידאג להשאיר אותכם על קצות האצבעות, האוייבים ישתמשו בטקטיקה ובסביבה עצמה כדי למלא אותכם בעופרת. תצטרכו לגרור את עצמכם בביובים מצחינים, הריסות מתפוררות ומעבדות ומפעלים שמכילים סודות נוראיים.טריילרים:
Gametrailers.com - F.E.A.R. 2: Project Origin: Reviews, Trailers, and Interviews
(Tom Clancy's EndWar (24/02/2009
ז'אנר: אסטרטגיה
השנה היא 2020. לפני מספר שנים, העולם התאחד סביב תוכנית הגנה עולמית. רשת של לוויינים חמושים שמטרתם להפיל טילים ארוכי טווח, ביניהם כמובן פצצת האטום. הכל באמונה שהוצאת פצצת האטום מהתמונה העולמית, עידן של שלום יגיע במהרה. רוסיה מתחזקת בשל שליטתה ברוב הנפט העולמי בעוד שארה"ב ואירופה נחלשות. מתח עולה ברחבי העולם כשההבנה שאין הרתעה אטומית, אומות העולם נערכות להגן על עצמן. כשלבסוף, פיצוץ של תחנת חלל על כן השיגור דוחף את העולם למלחמת עולם שלישית. אתם תקחו חלק בקרבות, בנסיון לנצח למען הצד שלכם.


טריילרים:
Gametrailers.com - Tom Clancy's EndWar: Reviews, Trailers, and Interviews

(ShellShock 2: Blood Trails (26/02/2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
בשיא מלחמת וויטנאם, משלוח מסתורי וסודי ביותר נאבד אי שם בג'ונגלים, יחידה מיוחדת נשלחת למעמקי היערות ששורצים בלוחמי הויאטקונג. אחרי כמעט חודש אחד מהלוחמי עילית חוזר מתוך הסבך, הוא כבר לא אותו בן אדם, משהו שינה אותו, משהו קרע את השפיות שלו והשאיר אותו כלי ריק. אתם תעקבו אחרי עלילות היחידה המוברחת שנשלחה לג'ונגל ונאבדה, אתם תראו כיצד אפילו הלוחמים המיומנים ביותר מאבדים את שפיותם בנסיון נואש לשמור על חייהם בשטח האויב. אתם תיהיו חלק מקבוצה חיה ונושמת, כל דמות היא אדם בפני עצמו עם אישיות ודרך שונה להגיב למה שמתרחש, בין עם זה לספר בדיחות מסביב למדורה ועם זה לאסוף חלקים של חבר שדרך על מוקש נסתר. המשחק הוא אומנם משחק יריות קלאסי, אבל הוא יכינס אותכם לאווירה שתזכיר לחלקכם משחקי אימה והשרדות. הסביבה של המשחק חיה ונושמת, חלקכם יזכרו בג'ונגלים של farcry השני, מדי פעם תרצו לעצור ולהסתכל על הנוף המדהים אבל לא ליותר מדי זמן, כי מספיק שתהססו לשנייה ותצטרכו לחפש את כפתור הreload. פסקול המשחק (שנכתב על ידי להקת האימו my chemical romance דרך אגב) יתרום לאווירת החוסר אונים והפאניקה ויקפיץ את האדרנאלין לדם ברגעי האקשן.

(Warhammer 40,000: Dawn of War II (19/02/2009
ז'אנר: אסטרטגיה
נכון לעכשיו, מאושרים 4 גזעים שונים למשחק: המארינס, האורקים, האלדרס והטירנידס. אלה הם רק ארבעה מתוך מגוון שלם של גזעים ואויבים ביקום המקיף של Warhammer 40k כאשר המשחק הממחושב, מאוד מסתמך על יכולות, שיטות לחימה וציוד של כל גזע, בהתאם למשחק המיניאטורות המקורי. בניגוד למשחקי אסטרטגיה רבים, DoW II אינו מתרכז בבניית בסיס, איסוף צבא וריסוק באויב, אלא במספר יחידות אותם אנו בוחרים בתחילת המשימה. את יחידות אלו הבנויות ממנהיג יחידה וממספר לוחמים נניע דרך שדה הקרב. מפקדי היחידות הללו יעלו בדרגות ויתחזקו ואנחנו נבחר באיזה תחום לשפר אותם ולאן הנסיון ילך. בהתאם, אותם מפקדים יקבלו יכולות חדשות שיהוו נקודות מפתח בקרבות. המשחק מתפאר (לפחות במערכה של המארינס נכון לעכשיו) באי-לינאריות של המשימות. בתור המארינס, אנו נעבור בין כוכבים שונים ונענה לקריאות מהכוכב בעזרת הספינת חלל שלנו. אך יהיו פעמים בהן נאלץ לבחור בין קריאות שונות, כאשר עזרה לקריאה אחת יכולה לפתוח שרשרת משימות אחרת שתביא לתוצאות אחרות מאשר אם היינו בוחרים בשנייה. תוצאות שיבואו לידי ביטוי במהלך המשחק והעלילה. המשחק ירוץ על המנוע המשופר שהפעיל את Company of Heroes ולכן הסביבה תהיה ברת-הריסה, הפיזיקה תהיה מציאותית (עד כמה שאפשר יחסית לחלל ולעתיד הרחוק מאוד...) והכל כמובן יראה מדהים. אין לי ספק שכמו משחקים קודמים שלהם, גם Dawn of War II יהיה אחד מעמודי התווך של משחקי האסטרטגיה בשנים הקרובות.טריילרים:
Gametrailers.com - Warhammer 40,000: Dawn of War II: Reviews, Trailers, and Interviews
(Empire: Total War (03/03/2009
ז'אנר: אסטרטגיה היסטורית

Empire: total war יערך בעידן ספינות המפרש, ויוסיף לסדרה מנוע גרפי חדש (כבר השלישי, למי שסופר), שטחים נרחבים מאי פעם (ארצות הברית, למשל), תקופה חדשה בהיסטוריה של הלחימה (נשקי אבק השריפה שינו את פני שדה הקרב ואת האופן שבו אומות לחמו מלחמות), קרבות ימיים אדירים (רעם תותחים ונסיונות השתלטות בין ספינות המכילות מאות אנשים) ואת כל התקופה ההסטורית מלאת המלחמות (כמו מלחמות 7 השנים, שהתלקחה ברחבי העולם כאחד מהקונפליקטים חובקי העולם הראשונים. מלחמת העולם כפי שנעשתה בזמנו) עד אך לא כולל, נפוליאון. אולי הכי חשוב, המשחק תוכנן כדי ללמד אותנו איך לשחק בו בהדרגה, כדי להקל על החדשים בתחום ותוכנן לשפר את בעיות הניהול, כדי להקל על כולם. לא עוד תורות ארוכים של ניהול כל טריטוריה וגדוד. מנה גנרל, והחיילים המגוייסים ברחבי השטח שלך יצטרפו אליו בעצמם. כמו כל קודמיו בסדרה, המשחק הזה יחדש, ירשים וירגש אותנו בדברים חדשים. מומלץ בכל פה ובלב שלם.


טריילרים:
Gametrailers.com - Empire: Total War: Reviews, Trailers, and Interviews

(World in Conflict: Soviet Assault (10/03/2009
ז'אנר: אסטרטגיה
בעולם משחקי האסטרטגיה World In Conflict עשה משהו חדש ועשה את זה טוב (דבר שזיכה אותו בשבחים וציונים בשמים (95 מגייםספוט, 93 מאיי.ג'י.אן...). Massive Entertainment לקחו את הז'אנר ופישטו אותו. לא עוד בניית בסיסים, לא עוד איסוף משאבים. רק אקשן מהיר וקטלני. המשחקיות התמקדה בשליטה בצבא קטן (בערך גדוד) במערכה גדולה וביצוע מטרות שונות במהלך הקרב. יכלנו לקרוא לתגבורות מוצנחות, להזמין ארטילריה והפצצות אוויריות ואפילו להפיל את פצצת האטום המחרידה בעוצמתה. המשחק עקב אחרי עלילה תיאורטית שבה בשנות השמונים, ברית המועצות פותחת במתקפת פתע על ארצות הברית והצבא האדום נוחת על החוף המערבי של המדינה בדרכו לכבוש את ארה"ב. אנחנו שיחקנו קפטן בצבא האמריקאי ודרכו פגשנו דמויות עמוקות כמו המפקדים שמעלינו, קפטנים שנלחמים לצידנו ואף חלק מהחיילים הפשוטים.טריילרים:
Gametrailers.com - World In Conflict: Soviet Assault: Reviews, Trailers, and Interviews
(Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising (12/03/2009
ז'אנר: אסטרטגיה

חבילת ההרחבה לRA3.


טריילרים:
Gametrailers.com - Command & Conquer: Red Alert 3: Reviews, Trailers, and Interviews
(Wheelman (24/03/2009
ז'אנר: נהיגה על בסיס משימות

אין עדיין הרבה מה לומר על המשחק הזה, בעיקר בגלל הסיבה שהוא עדיין בתהליך יצירה. מה שכן אפשר לומר הוא: חברת הפקת משחקי המחשב של וין דיזל (כן, רידיק) שהייתה אחראית בצורה חלקית על יצירת המופת האחרונה של רידיק למחשב מוציאה לנו עוד משחק.כן, וין דיזל (כן המטפלת השרירית ההוא) "ישחק" במשחק פרי יצירת החברה שבבעלותו בתור הדמות הראשית. המשחק The Wheelman נועד להיות בין משחקי הפעולה היותר מעניינים שנוצרו. המפתחים הבטיחו עולם גדול וחופשי (ברצלונה תהיה מרכזו לפי המידע שיש לנו) שבו תעקבו אחרי המשימות שלכם, גם בנהיגה וגם ברגל.מה שכן אומר, הבטיחו לנו דבר אחד, מיוחד, כביר וחשוב שבמשחק The Wheelman, יהיו מרדפי המכוניות הכי נועזים, מלהיבים ועטורי אדרנלין שנראו על עד כה.


טריילרים:
Gametrailers.com - Wheelman: Reviews, Trailers, and Interviews
(Wanted: Weapons of Fate (24/03/2009
ז'אנר: יריות מגוף שלישי

מבוסס על הסרט שיצא שנה שעברה.


טריילרים:
Gametrailers.com - Wanted: Weapons of Fate: Reviews, Trailers, and Interviews

(Hei$t (19/09/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
אומרים שסרטים וטלוויזיה משפיעים על אנשים. אני חצי מסכים מהסיבה הפשוטה שתמיד אחרי שאני רואה סרט שודים כמו "האיש שבפנים" אני מדמיין לעצמי איך הייתי מבצע שוד בנק. אם יוצא לי להיות בבנק, אני מסתכל איפה המצלמות ואיפה עומד השומר. סתם, בשביל הקטע. Hei$t (Heist = שוד) הוא משחק שנותן לנו לעשות את זה על אמת. טוב, חצי על אמת. Hei$t מתרחש בסוף שנות השישים ואנחנו משחקים את ג'וני סאטון, שודד זוטר שבדיוק יוצא מהכלא ומגיע לסן פרנסיסקו. הוא יוצא מהכלא עם רעב. סיפורים ודיבורים שהוא שמע בכלא מעוררים רצון בג'וני להפוך לשודד בנקים ממדרגה ראשונה. במהלך המשחק נשיג קשרים חדשים שיתנו לנו מידע לגבי בנקים, ציוד טוב יותר כדי לפרוץ או לשלוט בקהל אם זה באור יום וכולי. Heist הוא משחק פתוח. כלומר אפשר לנסות לשדוד איזה בנק שרוצים ולא צריך לעשות אותם לפי סדר מסוים. הבעיה היא שהבנקים הגדולים מאובטחים יותר ולשדוד אותם בהצלחה יצרוך מידע, ציוד ונסיון שעדיין אין לנו. לכן כדאי להתחיל מהמקומות הקטנים יותר, המקומיים. כל שוד מורכב מהרבה דברים עוד לפני שנכנסו בדלת. כדאי ללמוד את המקום, איך הוא נראה, איפה הכספת, איפה יש שומרים וכו'. דברים כאלה אפשר לעשות במסווה של אזרח תמים שנכנס לבנק. שווה לבדוק דרכי מילוט ולנווט סביב האזור ברכב כדי לראות איפה עמוס ואיפה יש סמטה או מקום מחבוא. צריך לדבר עם הקשרים שלנו כדי להשיג מידע שאי אפשר אחרת - תוכניות מבנה, סבב שומרים, קודים ומפתחות ודברים בסגנון. אחרי שהשגנו את כל המידע צריך ליצור את התוכנית. זהו חלק עיקרי מהמשחק שאפשר לבחור תוכנית "אוטומטית" שהמחשב יוצר או ליצור אחת בעצמך, ואני אישית לא אתן לאף אחד לתכנן את השוד שלי.
אם המשחק הסופי יראה טוב כמו שהוא נשמע, Hei$t יהיה אחד המשחקים המגניבים של 2008.טריילרים:
Gametrailers.com - HEI$T: Reviews, Trailers, and Interviews
(Leisure Suit Larry: Box Office (31/3/2009
ז'אנר: הרפתקאות


(Riddick: Dark Athena (07/04/2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון

אז מה מצפה לנו ב Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena ? מלבד זה שהמשחק מתהדר בגרסאת מולטיפלייר, יש סיפור טוב - לאחר שהצלחנו לברוח מהכלא בכותר הקודם Escape from Butcher Bay, נחזור אליו שוב כדי לטעום מהחוויה, ואז נשלח את רידיק לקצה הגלקסיה, אלא ששלוותו של ידידנו הקירח בעל הראייה המגניבה מופרת, כאשר ספינת החלל Dark Athena, עם הקפטן שלה, ריבס, וצוות העבדים, יוצאת ללכוד אותו, ולא נותנת לו טיפת מנוח לרגע קט. כרידיק, נילחם באמצעות כל מה שבא ליד, או עם היד עצמה, כאשר נסתער מתוך החושך בעזרת הראיה המיוחדת, על השומרים מאחור ונשבור את מפרקתם. או לחלופין, נרים את השוטגאן של השומר שהרגע נשבר צווארו, ונפוצץ את חברו לחתיכות קטנות. המשחק מבטיח אינספור קומבינציות של מכות מהנות - אגרופים, מרפקים, תפיסות, וקומבואים מגניבים.


טריילרים:
Gametrailers.com - The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena: Reviews, Trailers, and Interviews
(The Godfather II (07/04/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות

במידה ואתם חושבים שמצפה לכם סתם עוד חיקוי של GTA אתם בהחלט טועים, בסנדק II אנחנו נחווה משחק שהוא מעין שילוב בין יריות גוף שלישי, משחק תפקידים, משחק אסטרטגיה וניהול ונהיגה. משחקים רבים ניסו לעשות זאת גם, אבל לא אצלם כולם זה עבד, שחקנים הם עם אכזרי שלא יהנה ממשחק עם כל הפרמטרים שלו לא תואמים ויש בינהם שיוויון. בסנדק אנחנו נוכל לשחק בתור דומיניק קרליאונה שעולה בשורות משפחה הפשע המפורסמת ביותר בעולם. במהלך המשחק אנחנו נבצע משימות שונות בעבור המשפחה, והדרך שבה נבצע את המשימה תשפיע על התפתחות העלילה והמשחק, חיסלתם מישהו שלא היתם צריכים לחסל? תזכו לנקמה במהלך המשחק, עזרתם במקרה למישהו, תוכלו לזכות בתמיכה בלתי צפויה בהמשך. חוץ מלבצע משימות אתם תוכלו להתקדם במשחק גם בעזרת דיאלוג, שיחה נכונה תעזור לכם הרבה יותר מאשר כל התחמושת והרצון הטוב בעולם. במהלך המשחק אתם תצטרכו לנהל את הכוחות והנכסים שלכם, תוכלו לקנות דירות, להוסיף לשורותיכם ביריונים חדשים, לשדרג אותם ברובים ורכבים, כאשר תגיעו לראש המשפחה תצטרכו לנהל אותה מבחינה כלכלית, תוכלו לבחור עם לצאת למשימה בעצמכם או לשלוח כמה "שרירים" שיעשו את העבודה, אחרי הכול, אתם הדון החדש.


טריילרים:
Gametrailers.com - The Godfather II: Reviews, Trailers, and Interviews

(Company of Heroes: Tales of Valor (08/04/2009
ז'אנר: אסטרטגיה
חברת relic ידוע במשחקי האסטרטגיה הנהדרים שלה, סדרת homeworld, dawn of war וכמובן גם company of heroes המצליח. הסדרה הביאה לנו משחקי מלחמה ריאליסטית שבהם אנחנו נלחמנו במלחמת העולם השנייה, הובלנו צבאות אדירים כנגד האוייב ונלחמנו על שטח שיכולנו לצלק בעזרת כוח אש. במקום שיטת המשאבים הרגילה כמו בשאר המשחקים, אנחנו השתלטנו על שטח וכך למעשה קיבלנו את הכוח ליצור עוד יחידות ולהרחיב את הצבא שלנו. החיילים והיחידות שלנו מאמצים את תווי השטח המשתנים במהלך הקרב, הם יודעים מתי לתפוס מחסה, מתי לעבור משטח לשטח תחת אש וכמובן מתי לנסות לא למות (מה שדי חשוב). Tales of Valor מרחיב את העולם של company of heroes, יחידות חדשות, מפות חדשות וסגנונות משחק חדשים, מה שיזכיר קצת אקשן ואסטרטגיה במקום אחד. לדוגמה, אתם שולטים בצוות טנקיסטים קטן שמנסה לשחרר כפר מאחיזת הברזל של המשטר הנאצי, תצטרכו לעשות פעולות חבלה, וסיור כדי להכין את שדה הקרב לטובתכם אחרת אתם תאבדו את הקבוצה שלכם במהירות. בזמן קרב תצטרכו לשמור על קור רוח כדי להגיע לנצחון, שחקנים שאוהבים להכנס מהר וחזק באוייב יגלו שזה יתבטא בהרבה הרוגים בצד שלכם, מה שמאד לא טוב בשבילכם. לא פעם תגלו שהאוייב הוא לא עוד AI אסטרטגיה פשוט ששולח את החיילים שלו למות בגלים מול ההגנות שלכם, הוא ישתמש ביחידות חבלה משלו שיגרמו לכם כאב ראש לא קל וינסה להרוס לכם את הטנקים ובנתיים יחידות רגלים פשוטות גונבות לכם שטח, עם לא תתפקדו בצורה נכונה תגלו שחצי מהמפה כבר בשליטת הגרמנים ואתם במצב לא נעים בכלל. מצב העלילה לשחקן יחיד יאתגר אותכם בשלל תסריטים שונים שכל אחד מהם הוא בעל אסטרטגיה שונה לנצחון, בעוד שבקרבות האון-ליין תגלו את היריבים הקשים ביותר שלכם, חבריכם, שלא יהססו לאכול אותכם בלי מלח בקרבות רשת אימתניים.טריילרים:
Gametrailers.com - Company of Heroes: Tales of Valor: Reviews, Trailers, and Interviews
(Velvet Assassin (14/04/2009
ז'אנר: יריות טקטי

בתקופת מלחמת העולם השנייה אין ספור מרגלים וסוכנים פעלו בתוך שטחים תחת שליטת הנאצים. אנחנו נשחק בתור וויולט סאמר, מרגלת צעירה שהצטרפה לשורות ההתנגדות אחרי שבעלה נהרג בקרב, הדמות של וויולט מבוססת על דמות היסטורית בשם וויולט סזאבו שגם פעלה כנגד הנאצים במלחמת העולם השנייה. וויולט היא בחורה זריזה שיכולה להתגנב מאוחרי אוייב בקלות, היא גם בעלת יכולות אקרובטיות ומסוגלת לנוע ממקום למקום בחשאיות רבה. במשחק אנחנו נוכל לבחור כיצד לפעול עם וויולט, נוכל לחסל אוייבים אחד אחד במשחק אכזרי של חתול ועכבר או שנוכל לעבור על פניהם מבלי שיראו אותנו וכך למעשה לסיים משימות, אבל האוייבים אינם טיפשים, במידה והרגתם חייל וגופתו תמצא, חיילים אחרים יתחילו בחיפושים אחריכם בכל רחבי המפה, ככול שרמת הערנות שלהם תעלה כך הם ישתמשו ביותר אמצעים כדי ללכוד אותכם, הם יחפשו אותכם עם פנסים,ירו לתוך מקומות מסתור ויסתערו במידה ויראו אותכם. אתם תצטרכו להשתמש לא פעם בסביבה כדי לשמור על חשאיות, תוכלו להתלות מקירות, להתחבא בארונות, לקפוץ בין קומות של בניינים ועוד. ככול שנתקדם יותר במשחק כך למעשה נקבל עוד ציוד וסימון של מקומות מסתור טובים ואפילו שיחוד של חיילים נאצים שיעלימו עין כדי לתת לנו לעבור. במהלך המשחק נעבור במקומות היסטורים כמו שדות קרב בצרפת, פריס תחת שליטת הנאצים, הגבול עם גרמניה ואפילו גטו וורשה. בתור וויולט תוכלו לחוות חלק מהארועים ההיסטורים השונים שקרו במהלך המלחמה, הפלישה לצרפת, ההתנגדות הצרפתית, הקרב בנורמנדי וכניסת הכוחות הרוסים לגרמניה.


טריילרים:
Gametrailers.com - Velvet Assassin: Reviews, Trailers, and Interviews

(Demigod (14/04/2009
ז'אנר: אסטרטגיה


טריילרים:
Gametrailers.com - Demigod: Reviews, Trailers, and Interviews

(Cryostasis: The Sleep of Reason (20/04/2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
משחק FPS שמציג גרפיקה מעולה, הולך להיות כבד זה בטוח.


טריילרים:
Gametrailers.com - Cryostasis: The Sleep of Reason: Reviews, Trailers, and Interviews

(X-Men Origins: Wolverine (01/05/2009
ז'אנר: פעולה
מבוסס על סרט באותו שם.טריילרים:
Gametrailers.com - X-Men Origins: Wolverine: Reviews, Trailers, and Interviews

(Fuel (12/05/2009
ז'אנר: נהיגה\מירוצים
משחק המירוצים האולטימטיבי מגיע! כמה פעמיים כבר יצא לכם להתחרות במהלך טורנדו, צונאמי או אסון טבע אחר! כל דבר שיש לו גלגלים ואוכל דלק ימצא במשחק הזה, תוכלו להתחרות על אופנועים, רכבי שטח, מכוניות כוח אמרקאיות ומפלצות אחרות על גלגלים. תתחרו על שטחים פתוחים כמו המדברים של מקסיקו, הגראנד קניון, נפאל ועוד מפות שכל אחת מהן בגודל של כמה אלפי קילומטרים! לא, אני לא טעיתי בכתיבה, כמה אלפי קילומטרים! ולא סתם נוף זהה, אלא גבעות, יערות, נחלים, מכרות נטושים והמון המון כבישים, וכל זה עם מזג אוויר משתנה, בקיצור אוצר לכל חובבי המשחקי מירוצים.


טריילרים:
Gametrailers.com - Fuel: Reviews, Trailers, and Interviews

(Battlestations: Pacific (12/5/2009
ז'אנר: אסטרטגיה(Terminator Salvation (19/05/2009
ז'אנר: פעולה
מבוסס על סרט באותו שם, או כמו שכולנו מכירים, שליחות קטלנית 4.


טריילרים:
Gametrailers.com - Terminator: Salvation: Reviews, Trailers, and Interviews

(Operation Flashpoint: Dragon Rising (01/10/2009
ז'אנר: יריות טקטי
במיטב המסורת של משחקי ה-FPS המודרניים, מגיע אלינו משחק ההמשך, השני בסדרה המצליחה Operation Flashpoint שזכה לראות שתי הרחבות משלו. עם מנוע גרפי משופר, ממשק שליטה טוב יותר, אינטליגנציה מלאכותית משוקעת, ועוד שיפורים אחרים, תוכלו כעת להשתתף בקרבות השונים שהתרחשו בשלושה אזורים ברחבי הגלובוס: דרום-מזרח אסיה, מרכז אירופה ואפריקה, כאשר הדגש יהיה על מלחמת וויאטנאם של סוף שנות ה-60. אתם, השחקנים, תצאו למשימות יחיד, תפקדו על חוליות סער, תשלטו ברכבים צבאיים, ותטוסו במסוקים ומטוסים, כולם מעוצבים על פי הדגמים האותנטיים של הכלים שהשתתפו במלחמות הללו. היכנסו לתופת של הקרבות הקשים הללו וצאו כמנצחים, בכל מקום אשר תוצבו.Gametrailers.com - Operation Flashpoint 2: Dragon Rising: Reviews, Trailers, and Interviews

(Damnation (26/05/2009
ז'אנר: יריות מגוף שלישי
בעולם בידיוני שבו מלחמת האזרחים האמריקאית לא נגמרה אדם אחד מנסה לעשות שלום, אפילו עם זה אומר שהוא צריך לירות בכולם. העולם משחק של damnation הוא מעין שילוב בין עולם סטימפאנק ופנטזיה. למי שלא מכיר, סטימפאנק הוא מושג שמדבר על עולם מלא בצינורות, גלגלי שיניים, מכונות ענקיות שעובדות על פחם וספינות צפלין. ארצות הברית של שנת 1900 היא עדיין במלחמת אזרחים עקובה מדם, ויש מי שרוצה שזה ימשיך כך. אנחנו נשחק בתור האמילטון רורק, מנהיג קבוצה שנקראת שוחרי השלום, הדרך שבה הם מביאים שלום היא לירות בכל מי שעושה בעיות, בין עם זה קבוצה של מדענים שרוצים לפתח נשקים חדשים, כת מטורפת שסוגדת למכונות ואיש עסקים שרוצה שהמלחמה תמשיך כדי שהוא יוכל למכור עוד. את העולם של damnation אנחנו נוכל חקור ברגל, ברכב ובאוויר על ספינות אוויר. לרשותנו יעמד שלל של נשקים, רובי צייד שיורים פצצות של מרגמה, שאטגאן שיורה כמו ריבולבר ורוצה צלצל שיורה ברקים ורעמים, נוכל לחמש את האמילטון או את חבריו שוחרי השלום כנגד אין ספור האוייבים השונים שנצטרך לחסל בחוכמה. אוייבים לא ירוצו לקו האש שלנו בשמחה למוות מהיר, הם יצודו אותכם, יצלפו בכם מסביב לפינות, יעשו מארבים ובעיקר הרבה חיים קשים, בין עם זה לירות עלינו מתוך השיחים או לנסות לדרוס אותנו עם מכוניות משוריינות שעובדות על פחם, אכן, קשיים הם חייו של שוחר שלום.טריילרים:
Gametrailers.com - Damnation: Reviews, Trailers, and Interviews

(Bionic Commando (29/05/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
לפני 20 שנה חברת Capcom הוציא לעולם את Bionic Commando, זהו סיפור על איש אחד בעל זרוע ביונית שיצא ונלחם נגד האיום של ה"Badds". מאז אותם 20 שנה המשיכו באופן מתמיד מעריצי המשחק "להטריד" את Capcom למשחק חדש בסדרה, לבסוף משאלתם התגשמה והמשחק הוכרז. המשחק לוקח אותנו 10 שנים לאחר המאורעות של המשחק המקורי, אנו נכנס לנעליו של Nathan Spencer בן אדם בעל צל"ש ממשלתי אשר בולט מעל הכול במלחמתו נגד קבוצה אשר נקראת הImperials, אך עד מהרה מוצא Nathan את עצמו נבגד ע"י מפקדו (Super Joe). כאשר הזרוע הביונית שלו נלקחת ממנו נשלח Nathan לכלא על פשעים שלא ביצע ומוטל עליו גזר דין מוות, אבל לא הכול אבוד לגיבורנו... ביום ההוצאה להורג שלו מזלו משתנה (מה שאני לא יכול להגיד על שאר תושבי העיר), קבוצת טרוריסטים העונה לשם Bio-Rain מפוצצת בלב העיר נשק ניסיוני, עכשיו שהעיר נמצאת בחורבות וקבוצות טרוריסטים תפסו שליטה בעזרת כוח ונשק לSuper Joe אותו הבן אדם שהפליל את Nathan אין ברירה. הוא מציע לNathan לנקות את שמו ולקבל את החופש שלו בחזרה בתנאי שהוא יביס את הטרוריסטים שהשתלטו על העיר. עכשיו כשהוא מצויד ביד ביונית חדשה, יוצא Nathan לאקשן ולקרב על החירות שלו!טריילרים:
Gametrailers.com - Bionic Commando: Reviews, Trailers, and Interviews
(Dark Void (12/01/2010
ז'אנר: פעולה

משחק FPS מבטיח.


טריילרים:
Gametrailers.com - Dark Void: Reviews, Trailers, and Interviews
(Divinity 2 - Ego Draconis (Q4 2009
ז'אנר: תפקידים


טריילרים:
Gametrailers.com - Divinity II: Ego Draconis: Reviews, Trailers, and Interviews

(Sims 3 (02/06/2009
ז'אנר: סימולטור חיים ווירטואלי
טוב, כמה ממכם חיו בבועה? כמה ממכם מתחילים לבכות כשיד גדולה לוקחת לכם את האסלה? אולי אתם בעצם סימס? טוב, ברצינות, לזה היחיד ההוא, אני אגרום לכולם לחכות בעוד שאני אסביר לך מזה סימס, כי רק אתה לא יודע! טוב, הסימס היא סידרת המשחקים כה מצליחה עד שמכל הזיכיון הזה נמכרו מעל 90 מיליון משחקים והמשחקים תורגמו למעל 20 שפות. המשחק נתן לכם את היכולת להיות בעלי שליטה מוחלטת (!) על קבוצה של אנשים, ואז נתן לכם לקנות להם חיות מחמד ולבנות להם בית בחורף, לגדל להם ילדים, לבחור בייביסיטר, לעצב את הבית, לארגן חתונה, לשכור צלם, לטעום בורקסים, לחתן את הילדים שלהם ואז לשלוט גם בכל המשפחה, לדורות! לשלוח אותם ללמוד, לחופשה, ולבילויי לילה. Sims 3 ייצא עם מנוע חדש לגמרי שייגרום למודלים להיראות טוב יותר (ראו תמונה למטה), סביבת חוץ, תוכלו סופסוף לצאת לטייל עם הסימס שלכם, לבקר חברים, אויבים, ללכת למכולת, לחלבן, לקצב אפילו סתם להירגע בפארק ככה. בנוסף כל סים יהפוך להיות יותר ייחודי עם אפשרויות עיצוב מפורטות יותר ואישיות ייחודית לו.טריילרים:
Gametrailers.com - The Sims 3: Reviews, Trailers, and Interviews

(Batman: Arkham Asylum (18/09/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
בית המשוגעים של ארקהאם הוא אחד המקומות הידועים ביותר ביקום של בטמן אבל אנחנו תמיד שומעים עליו ורואים אותו מבחוץ, הפעם היחידה שהמבנה נחקר הייתה בקומיקס. הפעם אנחנו נוכל לקבל את הסיור הרשמי של בית המשוגעים של ארקהאם מגוף שלישי כשבטמן הוא המדריך שלנו. אנחנו נשחק בתור בטמן, שמוביל את הג'וקר לבית המשוגעים ומגלה שהוא נמצא במלכודת שהנבל המחייך הצליח להפעיל, כל המטופלים בבית חולים מתרוצצים חופשי, הצוות בסכנת חיים אבל זה לא הכול, הג'וקר מתכנן משהו מיוחד מאד לאביר הלילה. אנחנו נוכל לחקור את בית המשוגעים יחד עם בטמן, הקירות המטונפים, זעקות המטופלים יכניסו אותכם לאווירה המיוחדת שמתרחשת במבנה, אנחנו נצלול לתוך עולם גרפי שבנוי על המנוע המצויין של Unreal 3 ויציג בפנינו עולם שחלקכם ימצאו דומה לעולם של bioshock. בתור בטמן אנחנו נארוב בצללים לאוייבים שונים, נוכל לטפל בהם בקרב מגע או באמצעות הגאג'טים השונים של בטמן, לא פעם נצטרך למצוא חפצים שונים ורמזים בעזרת סורק אולטרא סגול וציוד שמזכיר את סדרת משחקי הבלשים של CSI, אבל נצטרך גם להשתמש בהם כדי לנצח אוייבים שונים, פצצות הרדמה, מכות שוק חשמליות וכמובן רובה הצלצל של בטמן. אוייבים ינועו מבריונים חולי נפש שלא פעם יתרוצצו ברחבי המסדרון וידברו לקולות המשונים בראש, בנוסף נפגוש גם רבים מהסדרה של בטמן כגון איש התנין האימתני, איש החידות אניגמא, הארליקוין המטורללת וכמובן הג'וקר (שמארק האמיל AKA לוק סקייווקר מדובב), כל אחד מהם בעל כוחות שונים ודרכים שונות של קרב, כך שכל פעם שנתקל בהם נצטרך לנצח אותם בדרך שונה.טריילרים:
Gametrailers.com - Batman: Arkham Asylum: Reviews, Trailers, and Interviews
GameSpot Video: Batman: Arkham Asylum Official Trailer
(Red Faction: Guerrilla (15/09/2009
ז'אנר: יריות מגוף שלישיטריילרים:
Gametrailers.com - Red Faction: Guerrilla: Reviews, Trailers, and Interviews

(Prototype (16/06/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות

אלכס מרסר מתעורר על שולחן קר בבניין ריק. הוא לא יודע מה קרה לו, איפה הוא או אפילו מי הוא. כשהוא קם, הוא מבין שעשו לו משהו. הוא יכול לרוץ מהר, לקפוץ גבוה, ליפול מגבהים מבלי להפגע ועוד יכולות תנועתיות כאלה ואחרות. אבל פה זה לא נגמר. אלכס מגלה שהוא יכול לשנות צורה. הוא יכול להפוך את הזרועות שלו ללהבים, להוציא שפיצים מהגב, לשנות את הידיים שלו לטפרים או להפוך את הגוף שלו למשוריין. אלכס יכול לשנות צורה לאנשים אחרים שאותם הוא הרג ולקח את הדי.אנ.איי שלהם לעצמם. הוא שואב מהם את הידע, הזכרונות ואת המראה שלהם. הלוחם האולטימטיבי. כמובן שגרפית הוא נראה מדהים. למרות שאפשר להרוס כמעט כל דבר, סביר להניח שלא תרצו לעשות את זה מרוב שהעיר ניו יורק נראית מרהיבה במשחק. אפקטים של תאורה ומזג אוויר, הדמויות המדוייקות, הסביבה, כלי הרכב, טנקים, מסוקים ועוד. אפשר להגיע לאן שרוצים, איך שרוצים ולעשות מה שרוצים. רק העובדה שכרגע (אוגוסט 07) המשחק עומד על בערך 25% גמור והוא נראה מדהים, גורמת לPrototype להכנס לרשימת ה"חייב לעקוב אחריו". המלצה שלי, שיכנס גם לרשימה שלכם.


טריילרים:
Gametrailers.com - Prototype: Reviews, Trailers, and Interviews

(Ghostbusters The Video Game (16/06/2009
ז'אנר: אקשן
המשחק מתרחש שנתיים לאחר סוף הסרט השני ומהווה, עלילתית, המשך. למעשה, מגוון אלמנטים מהסרט חוזרים ומבקרים אותנו כאן - האקטומוביל, איש המרשמלו המפורסם, האישה המפחידה מהספריה בסרט הראשון, מלכודות הרוחות ותותחי הגב המצחיקים שלהם. למעשה, למשחק יהיו כמה צורות התנהלות שונות, משיתופי לארבעה שחקנים, לתחרויות מי תופס הכי הרבה רוחות ועד למשחק שבו המנצח הוא מי שהשמיד הכי הרבה ריהוט באיזור המטרה... כן, בהחלט נשמע כמו הסרט.טריילרים:
Gametrailers.com - Ghostbusters: The Video Game: Reviews, Trailers, and Interviews
(Overlord 2 (23/06/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
המשך למשחק הקודם בסדרה, צריך להיות מעולה.


טריילרים:
(Street Fighter IV (26/06/2009
ז'אנר: לחימה
לאחר מספר רב מדי של שנים, סופסוף חוזר מותג משחקי המכות האגדי. אני בספק שיש שחקן ותיק שלא יקבל צביטה קטנה בלב למשמע השם Street Fighter, אחד מהאבות המיתולוגיים של משחקי המכות בני זמננו שללא ספק השפיע רבות על התעשייה כולה. אז נכון, כששחקנו בו לא חשבנו שיכול להיות יותר מה- דו-מימד שהציג המשחק, ואני חושב שכולנו היינו משחקים ב- Street Fighter 4 גם אם הוא לא היה בתלת-מימד. ובכל זאת, המשחק ייצא לקונסוליות הדור הבא, בתצוגה תלת מימדית, עם הרבה יותר אפקטים ממה שזכרנו והרבה זכרונות טובים.
בנוסף לדמויות המוכרות והאהובות מהסדרה נכיר עוד שלוש דמויות חדשות, viper שמתמחה בהתקפות מהירות וקטלניות, הבל, שהוא מומחה למתקפות חזקות שמסוגלות לנטרל אוייבים די מהר והדמות השלישית אל פוארטה, מתאבק מסתורי בעל יכולות מטורפות. כל אחת מהדמויות עברה לתלת מימד בצורה נהדרת ומעריצים של הסדרה לא יתאכזבו מהמעבר, כולם נראים נהדר והמתקפות והקומבואים נראים מצויין. חוץ מזה, יש לנו סביבה שניתנת להריסה ואפילו נוכל להשתמש בה כדי לפרק את היריב.טריילרים:
Gametrailers.com - Street Fighter IV: Reviews, Trailers, and Interviews
(Splinter Cell: Conviction (Q1 2010
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
עבודתו של סם פישר לעולם אינה מסתיימת. טוב, כסוכן כפול, שכבר פעל כמעט בכל מדינה בעולם, מה הפלא שהפך למבוקש. אם זה ארגון טרור, או אם אלו רשויות החוק, ידידנו החתרני, סם, נמצא במקום גבוה ברשימת המבוקשים. אם שיחקתם בכותר האחרון של הסדרה, Double Agent, אתם בוודאי זוכרים, שלמרות שנשלח לחדור לארגון טרור, בסוף המשחק, מצא מר פישר שלכם את עצמו במנוסה מה FBI ומהNSA, ומהמסך המהבהב הופיעה ההודעה תם ולא נשלם, דהיינו To Be Continued. טוב אז חיכינו חיכינו, והנה חלפו כבר שנתיים מאז, וסם השתנה. הפעם, כמבוקש, הוריד מעליו את חליפת ההתגנבות, (כן, שמעתם נכון, בלי החליפה !). נפטר מגאדג'טים מגניבים שאיפשרו לאתרו, גידל זקן מרשים ובלורית שחורה, ונטמע בקהל הרחב. עתה, כעבור שנתיים הסוכן נאבק לטהר את שמו, וייאלץ להסתובב במקומות בהם פרצופו כבר מוכר, וסוכנים של הבולשת והארגון לבטחון לאומי מחכים לו. גרסאות המולטיפלייר יציעו אפשרויות לחימה רבות, בניגוד לגרסאות הקודמות, בהם משחק הסולו היה שונה בהרבה מהמשחקי המולטיפלייר, הפעם מבטיחים לנו דמיון רב בין צורות המשחק, כך שאימונים בסולו בהחלט יעזרו לכם בגרסאות ה PvP. האפשרויות ללחימה באזורים מלאים אנשים, בהם כל שחקן נראה אחרת, ייאלצו אותכם להיות חדים ביותר, ולהבחין מהר מי מהווה עליכם איום, ומי הוא סתם אזרח תמים.


טריילרים:
Gametrailers.com - Splinter Cell: Conviction: Reviews, Trailers, and Interviews

(Transformers: Revenge of the Fallen (June 2009
ז'אנר: פעולה

(This Is Vegas (Q3 2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
מגלומן עשיר מנסה להפוך את עיר החטאים לאס ווגאס למקום יותר "משפחתי". אתם תשחקו בחור שחושב אחרת ומנסה להפוך את עיר הימורים למקום אפילו יותר מושחת מלא בהימורים, בחורות, אלימות והרבה הרבה כסף. תוכלו לחקור את לאס ווגאס או ברגל או ברכב ולבחור את המשימות שלכם, תוכלו לבצע משימות ראשיות שיקדמו את העלילה או שתוכלו לבצע משימות צד כדי להרוויח כסף, מכוניות ורובים ושלל בחורות. כאשר תשיגו מספיק כסף וכבוד תוכלו לרכוש קזינו או בית מלון ולנהל אותו וכך למעשה לקבל שליטה על אזור מסויים בעיר שיהפוך לשלכם, אבל שימו לב שאת לא היחידים שמנסים לשלוט על ווגאס, כנופיות רחוב, מאפיונרים, אנשי ממשל מושחתים וגורמים אנונימים בעלי ממון שינסו לקחת את השליטה מתחת לרגליכם. תוכלו לקנות את דרככם בעיר בעזרת הכסף אותו תקבלו על משימות שונות כגון בתי מלון יוקרתיים, בתי הימורים מצליחים ושאר דרכים חוקיות, או שתוכלו למחוץ את כולם תחת אגרופכם בתחרויות מרוץ מחתרתיות, סחר לא חוקי וכשצריך גם להוציא את התחרות בדרך הישנה והטובה, עם אקדח גדול וכמה כדורים מכוונים. במהלך המשחק אתם תישפטו לפי דרך הפעולה שלכם, עם הייתם בצד החוק וכספכם הוא דרך עבודה קשה אז תקבלו נקודות כבוד חיוביות שישיגו הערכה אצל גורמים כגון המשטרה, המושל ואנשים בצד הטוב. במידה ושיחקתם בדרך יותר מפוקפקת, אז תשיגו כבוד והערכה אצל אנשי העולם התחתון, מאפיונרים וראשי פשע יהיו חבריכם הטובים ביותר וכנופיות רחוב יצטרפו לאמפריית הפשע שלכם. כל אזר מראה את רמת האהדה כלפיכם, ואתם עלולים לאבד את אותו אזור במידה ואתם לא פועלים לפי מה שהעם רוצה.טריילרים:
Gametrailers.com - This is Vegas: Reviews, Trailers, and Interviews

(Just Cause 2 (Q1 2010
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
משחק האקשן המפורסם מבית Eidos חוזר! חמוש בהומור שחור, מרדפי מכוניות מטורפים, קרבות מפוצצים באדרנאלין וגרפיקה מדהימה, מגיע משחק ההמשך של Just Cause.
סוכן הסי.איי.אי ריקו רודריגז נהנה בחופים של דרום אמריקה כאשר הוא מקבל שיחה משותפתו לשעבר מריה קיין, ככול הנראה, מורו של ריקו, תום שלדון, בגד בסוכנות ויצא לעשות בעיות בעולם. ריקו יוצא לצוד אותו באי האקזוטי של פאנאו, לפני ששלדון יגרום לסי.איי.אי בעיות.
המשחק יכלול את אותה תבנית של הומור משובח ואקשן חסר מעצורים כמו במשחק הקודם, רק עם שידרוגים קלים. מעכשיו, הוו תפיסה של ריקו יוכל להתפס לכול דבר במשחק, תוכלו למשוך אוייבים אליכם, להצמד לרכבים או סתם לדלג בין בניינים בסגנון ספיידרמן. תמצאו שהמצנח של ריקו הפך לריאלסטי יותר, תוכלו לרחף מעל אוייבים, לקפוץ ממקומות ואפילו לבצע פעלולים שונים עם קומבינציות שונות של מצנח והוו תפיסה.

(Borderlands (Q4 2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
מעלה מ-600,000 נשקים שונים. זהו, זה כל מה שצריך לומר! למעלה משש מאות אלף נשקים שונים שכוללים רובים קלים, רובי צייד, רובי צלפים, אקדחים, משגרי טילים, להביורים ומה לא. המשחק עצמו מתרחש בעתיד, בעידן שבו בני האדם מטיילים בחלל בחיפושים אחרי משאבים יקרים, הם מגיעים לכוכב פאנדורה ומגלים כי המקום נטוש, אלו שמחליטים להשאר מגלים כי תרבות חייזרים עתיקה השאירה במקום טכנולוגיה וחפצים יקרי ערך חביים איפשהו מתחת לפני האדמה. הבעיה היחידה היא היצורים הענקיים שמסתובבים בעולם ונהנים לנשנש בני אדם טורדניים.


טריילרים:
Gametrailers.com - Borderlands: Reviews, Trailers, and Interviews
(Mini Ninjas (11/09/2009
ז'אנר: הרפתקאות
EIDOS, מפתחי סדרת היטמן וK&L, החליטו להשתעשע קצת ולפתח את המשחק הזה.


טריילרים:
Gametrailers.com - Mini Ninjas: Reviews, Trailers, and Interviews
(Harry Potter and the Half-Blood Prince (July 2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
עוד שנה בהוגוורטס, עוד שנה של לימוד קסמים, חקר שיקויים, יצורים מסתוריים וקרבות נגד וולדרמונט הרשע. הארי מאומן לקרב הצפוי על ידי דאמבלדור וחברו פרופסור הוראס סלאגהורן, שמחזיק בידיו מידע קריטי למלחמה בזה שאין לומר את שמו. במקביל, החבורה מגלה את רגשות אחד כלפי השני, הארי מתחיל להמשך לג'יני ורון מתחיל קשר רומנטי עם לוונדר בראון.


טריילרים:
Gametrailers.com - Harry Potter and the Half-Blood Prince: Reviews, Trailers, and Interviews
(DiRT 2 (15/12/2009
ז'אנר: נהיגה\מירוצים
המשך למשחק הקודם שהיה מצוין.


טריילרים:
(SAW: The Video Game (23/10/2009
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות-אימה
מבוסס על סדרת הסרטים המצליחה.


טריילרים:

(Alpha Protocol (October 2009
ז'אנר: תפקידים


טריילרים:
Gametrailers.com - Alpha Protocol: Reviews, Trailers, and Interviews

(Max Payne 3 (Q4 2009
ז'אנר: יריות מגוף שלישי

Max Payne 3 נמצא בפיתוח ועומד להתייצב על המדפים בחורף של 2009 (השנה !!!)
המשחק יצא למחשב כמובן, ולקוסנולות הדור הנוכחי, XBOX 360 ו PS3. המשחק יפותח ע"י רוקסטאר כמובן, Max Payne 3 יספר את סיפורו של מקס פיין בפעם הנוספת, להזכירכם מקס הוא בלש ניו-יורקי קשה ועקשן עם נטיות לאלימות, הפעם מקס יחזור לנקום את מות משפחתו. מאז שמקס עזב את ה NYPD (משטרת ניו-יורק) ואת ניו-יורק עצמה, מקס ניסחף מרע לגרוע, בעוד הוא נבגד, רחוק מביתו, מקס כעת לכוד בעיר מלאה אלימות ושפיכות דמים. בעזרת הנשק שלו והאינסטינקטים הבלתי רגילים (הילוך איטי), ינסה מקס נואשות למצוא את האמת ואת הדרך החוצה.


(Bioshock 2 (Q1 2010
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
אחרי שטיילנו במסדרונות האפלים של העיר התת קרקעית ראפטור, אספנו כוחות שונים ומשונים ונלחמנו מול ספלייסרים חולי נפש, מגיע ההמשך להרפתקה הנהדרת שנקראת bioshock. למי שלא מכיר (אני בספק עם מישהו באמת לא מכיר, אבל אני בכל זאת ארחיב קצת) bioshock הוא אחד מהמשחקי הפעולה הטובים ביותר שיצאו ב2007, המשחק לקח אותנו מתחת למים בעיר אדירה שבה המדענים יכלו לשחק עם הגנים האנושיים כאילו היו חמר, ומצאו דרך להעניק לבני אדם כוחות אדירים, היכולת לירות חשמל מהידיים, טלקינזיס, הכוח להפנט ואפילו לירות דבורים מהיד. בדרך גילינו לא מעט על עצמנו והבחירות שלנו עיצבו את העיר ראפטור. עכשיו, אחרי כמעט שנה, משחק ההמשך סוף סוף מגיע, אומנם כרגע אין הרבה מידע אבל מה שידוע הוא שאנחנו נמשיך לבקרב בעיר התת קרקעית, לבקר במקומות שלא היינו בהם ולמצוא כוחות חדשים שיהפכו אותנו לחזקים הרבה יותר, אבל כך גם נמצא אוייבים הרבה יותר חזקים ואתגרים שנצטרך לפענח בעזרת הכוחות שלנו.


טריילרים:
Gametrailers.com - Bioshock 2: Sea of Dreams: Reviews, Trailers, and Interviews
(Section 8 (Q4 2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון

טריילרים:
Gametrailers.com - Section 8: Reviews, Trailers, and Interviews
(Mafia 2 (Q1 2010
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
הסיפור של "מאפיה 2" הוא סיפור דרמה אפלולי שלפי הדמות הראשית מתרחש בעולם האמיתי, עולם שבו כל אדם, מהקטן ביותר ועד רם ביותר, יעשה הכול כדי לשרוד. אנחנו נשחק בתור ויטו סקאלטה, בן למהגרים סיציליאנים. כבר מתחילת המשחק אנחנו נגלה עולם דרמטי ועמוק שאין בו טוב ורע, שוטרים לוקחים שוחד ואפילו העבריינים הכבדים ביותר הם בעלי כבוד שמפריד אותם מהאספסוף הנחות. בתור ויטו, אנחנו חוזרים ממלחמת העולם השנייה ומגלה עיר שונה מזאת שהוא עזב, ביחד עם חבריו הוא ינסה להפוך לאדם החזק בעיר כנגד משפחות פשע אחרות, כנופיות רחוב, שוטרים מושחתים ופוליטיקאים מלוכלכים. המשחק מתרחש בין 1945 ו1950, מה שאומר מכוניות אמריקאיות ישנות, נשקים ישנים כמו הטומי-גאן האגדי, סלנג של התקופה ומראה ויזואלי יחודי. במהלך המשחק אנחנו נחווה את ההיסטוריה, נוכל לקרוא כתבות אמיתיות שנלקחו מעיתונים ישנים, נראה אמריקה שחזרה מנצחת מהמלחמה עם הרגשה של אופוריה ונפגוש לא מעט דמויות מפורסמות. עולם המשחק כולו פתוח, אנחנו נוכל להגיע לכול מקום, בכל מרחק או גובה. לא פעם אנחנו נצטרך להגיע לבניין מסויים ומשם נראה את העיר נשפכת לרגלינו בנוף מרהיב ואנחנו נוכל לחקור אותה, מסעדות פתוחות שנוכל לקנות בהם אוכל, בתי מוסך שבהם נוכל לתקן את הרכב, מוזיאונים, בתי עסקים, קזינו ועוד. העיר עצמה מלאה באנשים חיים ונושמים שיגיבו לכול פעולה שלכם, אזרחים פשוטים יברחו, פושעים ינסו להסתתר ושוטרים ינסו לצוד אותכם אבל אתם לא תעשו להם חיים קלים, לרשותכם יעמדו שלל נשקים שונים שתוכלו להשתמש בהם כדי לפלס לעצמכם דרך לאן שרק תרצו, תוכלו גם להשתמש ברכבים שונים שיעמדו לרשותכם, בניגוד למשחק הקודם בסדרה, אתם תוכלו לגנוב כל רכב שרק תרצו, לנהוג בו ולשדרג אותו כרצונכם. בזמן נהיגה תצטרכו לקחת בחשבון שעבירות תנועה יענו על ידי המשטרה בדוחות ולפעמיים במעצר (תלוי עד כמה רע אתם נוהגים), לא עוד לנהוג על המדרכה, להכנס ברכבים אחרים ולבצע פעלולים מטורפים מבלי התערבות המשטרה, אתם תצטרכו לנהוג לפי רמזורים, הסדרי תנועה שונים ומסלולים. אתם גם תצטרכו לקחת בחשבון שהרכב שלכם צורך דלק, מה שאומר לעצור מדי פעם ולתדלק (או לגנוב רכב אחר כמובן).


טריילרים:
Gametrailers.com - Mafia II: Reviews, Trailers, and Interviews
(Dragon Age: Origins (03/11/2009
ז'אנר: תפקידים

לאחר שנים שבהם הוציאה חברת Bio-Ware הקנדית משחקי תפקידים למחשב בעולמות וותיקים ומוכרים כמו Star Wars ו-Dungeons & Dragons, היא פורשת כנפיים עם משחק חדש ומקורי. העולם של Dragon Age הוא חדש לגמרי ומשלב איכויות ממשחקיה המפורסמים - אינטראקציה בין דמויות בחבורה מ-Knights of the Old Republic, קהילת אינטרנט תוססת למשחק מרובה שחקנים דוגמת Neverwinter Nights וקרב טקטי דוגמת Baldur's Gate. Dragon Age (עידן הדרקון - כדוגמת עידן הברונזה) מציג עולם פנטסיה מסורתי אבל שונה מקודמיו בתחום משחקי המחשב או הספרות, שכן אין כל קשר עלילתי או בין העולמות של המשחקים הקודמים של החברה ובין היצירה הנוכחית. ההבדלים נעוצים בשינוי העולם והגזעים הפועלים בו - למרות שהשינויים לא דראסטיים, אף גזע לא זהה לגזעי הפנטסיה הקלאסית. העולם כראוי זכה לתשומת לב נרחבת ביותר - החל מתלמידי בלשנות שכותבים שפות חדשות, דרך כותבים שיוצרים את העלילה ועד היסטוריה של 5000 שנה בעולם המשחק.


טריילרים:
Gametrailers.com - Dragon Age: Origins: Reviews, Trailers, and Interviews
(Modern Warfare 2 (10/11/2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשוןטריילרים:
Gametrailers.com - Modern Warfare 2: Reviews, Trailers, and Interviews
(Starcraft II (TBA 2010
ז'אנר: אסטרטגיה
אחד המשחקים הבולטים ביותר בהיסטוריה של משחקי המחשב הוא Starcraft. משחק אסטרטגיה בזמן אמת שהיה ועדיין נחשב לאחד מהמשחקים הטובים ביותר. תשע שנים אני וכל חובבי הז'אנר חיכינו והמתנו בציפייה. אישית אפילו התייאשתי וחשבתי שלעולם לא נראה המשך לStarcraft. ב19 במאי, 2007 בליזארד מכנסים עיתונאים ואנשי תעשייה באולם כנסים בקוריאה וסרטון מתחיל להקרין על המסך. רואים אדם קשוח במיוחד, ניגש לתוך עמדה עתידנית וכלים רובוטיים מרכיבים עליו שריון. המצלמה עולה לפניו, הוא אומר Hell, it's about time והמגן פנים יורד. המסך נהיה שחור ועולה הלוגו - STARCRAFT II. הקהל משתולל ועמודי אינטרנט בכל העולם שמים את החדשות הטריות ישר בעמוד הראשון, ובצדק. חברים וחברות - היסטוריה מתרחשת מול עיניינו. אז עדיין אין המון פרטים לגבי המשחק אבל אנחנו יודעים ששלושת הגזעים יחזרו להלחם: בני האדם הקשוחים, הפרוטוס החכמים ובעלי הטכנולוגיה המתקדמת, והזרג (Zerg) אימת השחקנים שפשוט באים בכמויות עצומות בלי להפסיק ובעלי יכולות מולדות. Blizzard הייתה נחמדה מספיק כדי לחשוף חלק מהיחידות שנפגוש במשחק, חלקן מוכרות וחלקן חדשות. בין המוכרות עומד הזרגלינג, יחידת הבסיס של הזרג, אבל הוא שודרג ועכשיו מחזיק יכולות מיוחדות שמסוגלות להשפיע על הקרב והמשחק. נפגוש את האימורטל (Immortal), את הזילוט (Zealot) ועוד. אחת היחידות החדשות היא הקולוסוס של הפרוטוס. יחידת ענק שיכולה לירות מטחי לייזר אבל פגיעה לירי מהאוויר. או חללית האם של הפרוטוס שתחזיק נשקים עצומים ואפילו תוכל לפתוח חורים שחורים שישאבו כל מה שמסביבם. כשחושבים על זה, יש דור שלם של שחקנים שלא מכיר את Starcraft. שלא הרגיש את נחת זרועם של הפרוטוס כשהם שלחו איזה נשק מתוחכם, או את הלחץ הנפשי המצטבר של לראות גלים וגלים של Zerg מגיעים לשורת ההגנה של הבסיס ומתרסקים עליו כמו על שובר גלים שוב ושוב ושוב. אני אגיד את זה שוב - היסטוריה !


טריילרים:
Gametrailers.com - StarCraft II: Reviews, Trailers, and Interviews
(Alan Wake (TBA
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
חברת Remedy הפינית, אשר הביאה לנו את השוטר הסגנוני והמושקע Max Payne, עובדת על Alan Wake - משחק פעולה רחב ממדים שאפתני וסגנוני גם הוא. הפעם, עם משחקיות המשלבת שוטר עם אלמנטים של Silent Hill ו-Grand Theft Auto, אנו משחקים את אלן - סופר אימה אמריקאי צעיר אשר מתחיל לסבול מנדודי שינה קשים לאחר שארוסתו נעלמת. בעצת הפסיכולוג הצמוד שלו הוא נודד לעיירה קטנה ומבודדת בוושינגטון, בצפון ארצות הברית על מנת לקבל יעוץ אישי מפסיכולוגית צעירה שם... אשר מתגלה כזהה לחלוטין לארוסתו. אלן מתחיל לסבול מסיוטים... והמציאות מתערבבת עם החלומות, והעולם מתפרק סביבו. Alan Wake הוא משחק פעולה פסיכולוגי, עם אלמנטים קשים של אימה - משחק של השרדות, של שימוש יצירתי בסביבה, של הבנת העלילה ומציאת דרכים להתגבר על היריב. היצורים המסויטים המחפשים את אלן יוצאים אך ורק בלילה - הם ההפך מהאור, כוחו של אלן, והדרך היחידה להרוג את המפלצות. המשחק מבטיח לא מעט תפניות עלילתיות מרתקות, ובוודאי נזכה לתככים, פארנויות, תיאוריות קונספירציה והרבה מאוד מחקרים לתוך הנפש והעל-טבעי. הכל יתרחש סביב העיירה הקטנה, עם הדמויות הסגנוניות בתוכה, אשר יתקשרו איתכם ויפעלו בצורה דינמית.המשחק מרהיב ביופיו, פתוח וחופשי. קילומטרים על קילומטרים נוצרו בתיאור מדוקדק, ואלן יוכל לטייל באזור הזה בחופשיות במשחקיות המשלבת גם נהיגה ומשימות צדדיות, וכמובן הרבה מאוד דברים שניתן לגלות. עם מנוע פיזיקלי מושקע ומנוע מיוחד לתאורה ואפקטים של מזג אוויר, זה משחק שמרגיש חי ונושם בצורה שאף משחק עוד לא עשה לפניו. כאשר השמש עולה באיטיות על פני השמיים היא יוצרת זריחות מדהימות, וכל התאורה במשחק - כולל מקור התאורה מהשמש, הירח והכוכבים, משתנה ומטילה צללים באופן דינמי, כולל דיוק ריאליסטי להפליא בצבעים. משחק חכם, חי ונושם, אשר יעסיק אתכם שעות רבות ויכניס אותכם לתעלומה סביב אלן וויק.טריילרים:
Gametrailers.com - Alan Wake: Reviews, Trailers, and Interviews
(Beyond Good And Evil 2 (TBA 2010
ז'אנר: הרפתקאות

הטריילר המסתורי שעלה לפני כמה זמן לרשת (שהתמונה למטה לקוחה הישר משם!) הוא של ההמשך למשחק הנהדר Beyond good & evil, אלו מכם שזוכרים את המשחק הנהדר יוכלו לקבל תשובות לשאלות הרבות מסוף המשחק הקודם, מה הוא הדבר הירוק על היד של פייג', האם הDomZ באמת חוסלו ומה קורה עם הכוח המסתורי של ג'ייד. למרות שהטריילר לא חושף הרבה מעבר לאיך תראה הגרפיקה של המשחק, אנחנו עדיין יכולים לראת שפייג' יחזור במשחק ההמשך וג'ייד שנראת יושבת ברקע.


טריילרים:
Gametrailers.com - Beyond Good & Evil 2: Reviews, Trailers, and Interviews
(Hitman 5 (TBA 2010
ז'אנר: אקשן-הרפתקאות
המשך לסדרת המשחקים המצוינת.


טריילרים:

(Postal III (TBA 2009
ז'אנר: יריות מגוף שלישי ?
עוד יום שיגרתי, ללכת לסופר לקנות חלב, לסדר את האוטו וללכת לכנסיה, אבל אפילו הדברים השגרתיים יכולים לגרום להתחרפנות קלה, זה הרעיון שעומד מאוחרי סדרת המשחקים של postal. במשחק אנחנו נשחק את postal Dude, בחור רגיל שמנסה לעבור את היום בשלווה, רק שאפילו הפעולות היומיומיות הרגילות יכולות להיות מסובכות, בעיקר כאשר אתם מותקפים על ידי קבוצה של נערי קולג' שיכורים או שהמשטרה מחליטה שאצלכם בבית מסתתר ברון סמים מסוכן. יש לכם אופציה להתמודד עם כל ארוע כזה, אתם יכולים להיות אזרחים טובים ולהתמודד עם הכול בצורה טובה, או, שאתם יכולים לתפוס בקבוק בירה שבור ולשסף את הגרון של הנער קולג' השיכור. כל פעולה בpostal יכולה לגרור אותכם למסע הרג מטורף ברחבי העיר, תוכלו להשתמש במבחר של נשקים וחפצים יומיומים כדי לטפל באלו שמעצבנים אותכם. בחלק השלישי בסדרה אתם תזכו לשחק בשלוש אישיות, רוצח סדרתי שמחפש את המטרה הבאה, טרוריסט למען הסביבה שהורג וקוצץ למען החיות, צמחים, כדור הארץ, האוזון וכו.....או שתוכלו לבחור במתמודד לנשיאות, שצריך להרכיב מסע בחירות מצליח, לנשק תינוקות ולדאוג לשמור את היצירים האפלים שלו בסתר. לכול אישיות יש את היכולות והסיפור שלה, ודרכים רבות לסיים את הסיפוריהם. העלילה עצמה מתרחשת בעיר חדשה, חובבי הסדרה יכירו עיר גדולה יותר ויפה יותר בשם קאטארסיס. תוכלו לבחור לאן ללכת, מה לעשות, איפה לעבוד ואת מי להרוג. המשחק בנוי על המנוע המצויין Source של Valve, האנשים שהביאו לנו את Half Life, העיר ותושביה נושמים, חיים ולא פעם נכנסים לכם בין הרגליים, במקרה כזה אתם יכולים להתעלם או לרסק אותם (בדרך כמה שיותר גרוטסקית ונוראית). נקבל סביבה אדירה שבה נוכל להסתובב, חנויות, קניונים, כבישים סואנים ועוד, בתוך כל זה, אתם משתלבים, או שתיהיו אזרחים טובים, או שתיהיו פסיכופטים שפשוט עוברים יום רע.טריילרים:
Gametrailers.com - Postal III: Reviews, Trailers, and Interviews
(Guild Wars 2 (TBA 2009
ז'אנר: תפקידים
המפתחים גם דיברו על סביבת המשחק. במשחק הראשון, רק מקומות מאוד מסוימים כמו ערים ונקודות מפתח היו פתוחות לגמרי, כלומר כולם רואים את כולם. ברגע שיצאת החוצה, היית רואה רק את מי שהיה בקבוצה שלך. לזה היה יתרון מהותי של בניית סיפור בעולם משתנה, אבל חסרון בפחות אינטראקציה בין שחקנים. Guild Wars 2 יאזן את זה וינסה לתת איזו נקודת מפגש בין החסרון והיתרון. יש כל כך הרבה סיבות לשחק בGuild Wars 2, אם זה העובדה שהוא יהיה תוצר עם נסיון מוכח ולא משהו חדש לגמרי, או העובדה שהוא עדיין "חינם". גם אם שני אלה פחות נקודות מכריעות, Guild Wars הראשון פשוט היה טוב.


טריילרים:
Gametrailers.com - Guild Wars 2: Reviews, Trailers, and Interviews
(Battlefield Heroes (TBA 2009
ז'אנר: אקשןטריילרים:
Gametrailers.com - Battlefield Heroes: Reviews, Trailers, and Interviews
(Rage (TBA 2010
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
דמיינו עולם הרוס, מלא ביצורים מעוותים, זומבים חולניים, שודדי דרכים על רכבים מאולתרים ובאמצע כל זה, אותכם. בידיוק לעולם כזה החברה הטובים של ID software ינסו להכניס אותכם. המשחק Rage מתרחש מתישהו בעתיד הרחוק (או שאולי לא כל כך רחוק) שבו בני האדם הרסו את העולם עם מלחמות ענקים בין מדינות העולם. כדור הארץ נמצא במצב של כאוס, אין חוקים, אין סדר ואין טוב ורע, יש רק את אלו שמנסים לשרוד, לשרוד כנגד יצורים שהתעוותו בגלל קרינה רדיאוקטיבית ויותר גרוע, בני אדם שגם מחפשים לשרוד, ובלשרוד הם מתכוונים להכניס לכם כדור בראש ולבזוז את גופתכם. אתם תשחקו בעולם פוסט אפוקליפטי פתוח בסגנון Fallout וסרטי מקס הזועם. תוכלו להצטרף לפלג מסויים או כדי להבטיח את עתיד כדור הארץ והאנושות או כדי להבטיח שאתם תישארו האחרונים על הפלנטה עם כל המשאבים והכסף, או שתוכלו פשוט לחקור את העולם, או ברגל או ברכב. אבל תצטרכו לחשוב היטב לפני שאתם יוצאים לטייל, תצטרכו לחמש את עצמכם עם נשקים, להצתייד במזון ולדאוג למספיק דלק לרכב שלכם. בדרך תפגשו כמות יפה של דמויות שונות, אבל הדרך שבה תתיחסו אליהם תשפיע על הדרך והכיוון שהעלילה תתקדם, עם תהרגו מישהו, חבריו ינסו לצוד אותכם לאורך המשחק, או שעם התחבבתם על פלג מסויים, חברי הפלג השני ינסו להרוג אותכם, בקיצור, תצטרכו לעבוד קשה מאד כדי להשאר בחיים. תוכלו לבצע משימות בשביל פלגים שונים כדי לקבל כסף וציוד, החל ממשימות פשוטות כגון מצא והרוג ועד לדברים מסובכים כמו להרוג את כל מי שנמצא בנקודה A ואיכשהו להשאר בחיים בשביל הפרס. משימות אחרות ידרשו מכם לחקור את העולם הפתוח, לחצות הרים, לטייל במעמקי האדמה ולחקור את הערים האחרונות של האנושות. תוכלו גם להמר עם דמויות אחרות על מירוצים בסגנון משחקים כמו Twisted Metal, מה שאומר רכבים משוריינים עד השיניים עם אין ספור נשקים שונים שתוכלו להשתמש בהם כדי לרמוס את האוייבים.


טריילרים:
Gametrailers.com - Rage: Reviews, Trailers, and Interviews
(Rogue Warrior: Black Razor (TBA 2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון


(Salvation (TBA 2009
ז'אנר: תפקידים


(Tropico 3 (TBA 2009
ז'אנר: אסטרטגיה ניהולית(Delta Force: Angel Falls (TBA 2009
ז'אנר: יריות מגוף ראשון

(Duke Nukem Forever (In Your Dreams :p
ז'אנר:
יריות מגוף ראשון
בסה"כ הולכת להיות שנה מצוינת, מלאה במשחקים טובים ומהנים. banana


תודה רבה ל: TOMER.G ו- Nir&Sons, שעזרו המון בהכנת האשכול.
קרדיט ענקי ל
אורן שהביא את כל הטריילרים.
קרדיט ל FREAK על המידע המצורף.

GT-R 24-01-09 23:11

פאק כמה משחקים!!!
תודה רבה דני על בירורים והשקעה.
GODFATHER אחרי ששיחקתי בראשון אפילו לא הולך לראות סקרין שוטים או להתעניין בשני.
MAFIA כל כך מחכה!! מוכן לשלם עכשיו כסף שיוציאו אותו עכשיו (אני אהיה בצבא כשהוא יצא).
WORLD IN CONFLICT כל כך נהנתי מהראשון!
BIOSHOCK בדיוק היום התקנתי את הראשון :)

דני עוד פעם תודה.

יאללה לסטיקי

ya54niv 24-01-09 23:12

מטורף אחי כ"כ הרבה משחקים טובים!!!
תודה :thumbup:

CHiPoPo 24-01-09 23:16

איזה השקעה!!!
מחכה לחצי מהרשימה!
BTW
הארי פוטר זה על הסרט ה6

dany_74q 24-01-09 23:18

תודה רבה,קבל ח"ח על האוסף המרשים הזה.
אני מצפה לGodfather 2/Mafia 2/Bioshock 2/Starcraft 2/Fear 2
*ד.א,גם לכם "Cryostasis" הזכיר קצת עיוות של Crysis?

Andrew 24-01-09 23:21

GODFATHER ו SC2 לזה אני מצפה :]

dorlt 24-01-09 23:22

לא לשכוח EMPIRE TOTAL WAR!! שצפוי לצאת במרץ 2009

WEREWOLF 24-01-09 23:34

תודה רבה על ההשקעה

S-man 24-01-09 23:51

HAWX END WAR WIC:SOVIET ASSUALT כבר ביומן אצלי והכסף לקנות אותם כבר אצלי בארנק אגב חבוב HAWX יוצא ב27.2 תשנה את התאריך ^_^

doronkdoron 25-01-09 0:04

BIOSHOCK 2...
ביושוק משחק מדהים ושונה, השאיר טעם לעוד
וכמובן FEAR 2

OREN88 25-01-09 0:44

כל הכבוד על ההשקעה, קבל ח"ח :thumbup:
אבל חסרים די הרבה משחקים.. תוכל להוסיף \ לעדכן חלק מהדיון הזה (3 עמודים).

ד"א למי שרוצה להיזכר בעלילה של Starcraft (לקראת המשחק השני) הסבר על עלילת המשחק הראשון וההרחבה והכל בעברית כאן.

TOMER.G 25-01-09 1:29

אחלה דני, כל הכבוד על ההשקעה :thumbup: כמובן שננעץ, שתהיה לנו שנת משחקים מעולה.
אחלה סיפתח עם FEAR 2, ויש למה לחכות...

tr3x 25-01-09 1:42

מחכה לסימס 3 :|

LoMpEx` 25-01-09 2:01

נקווה שהכל ירוץ קשורה על המערכת החדשה,עם לא אני אתבאס בצורה מטורפת.

S-man 25-01-09 8:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי LoMpEx` (הודעה 263068)
נקווה שהכל ירוץ קשורה על המערכת החדשה,עם לא אני אתבאס בצורה מטורפת.

תן למעבד שלך בOC ללפחות 3 GHZ ותצפה לטוב ^_^ ישך כרטיס חזק אמור להחזיק לפחות את כל המשחקים של השנה ושנה הבאה אני מאוד מקווה... תראה END WAR הגרפיקה שלו מהממת למרות שהוא משחק אסטרטגיה והוא דורש בינתיים רק 8800GT כדי להריץ אותו וזה הדרישות המומלצות ועם מעבד כפול ליבה בתדר של 2.2 ומעלה.


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:04.

מופעל על ידי: vBulletin
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
IOPanel.net © כל הזכויות שמורות