IOPanel

IOPanel (http://www.iopanel.net/forum/index.php)
-   דיבורים על הא ודא (http://www.iopanel.net/forum/forum22.html)
-   -   איפה אני מוצא ארנק 50-100 ש"ח? (http://www.iopanel.net/forum/thread34474.html)

ofir 18-11-09 18:04

איפה אני מוצא ארנק 50-100 ש"ח?

ארנק שחור, עם ריץ'רץ למטבעות, תאים, ורשת לפספורט

רצוי המלצה מדימונה /באר שבע.. או אפילו אייבי מתאים..

ja7VB 18-11-09 18:07

בשוק? :d

Pika007 18-11-09 18:09

בנאדם, סלח לי, אבל...... אתה על כדורים?
"לא רוצה לקנות בקניון כדי לא לשלם על השכירות של המקום"? כל עוד אתה מוצא משהו בתקציב שלך שנראה לך, למה לעזאזל זה צריך להיות איכפת לך? השקל עשרים ממחיר הארנק שהולכים "על השכירות של המקום" מפריעים לך?

......וממתי הבדואים הם שונאינו? בדואים הם לא פלסטינים.

ZipoX 18-11-09 18:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pika007 (הודעה 377357)
בנאדם, סלח לי, אבל...... אתה על כדורים?
"לא רוצה לקנות בקניון כדי לא לשלם על השכירות של המקום"? כל עוד אתה מוצא משהו בתקציב שלך שנראה לך, למה לעזאזל זה צריך להיות איכפת לך? השקל עשרים ממחיר הארנק שהולכים "על השכירות של המקום" מפריעים לך?

......וממתי הבדואים הם שונאינו? בדואים הם לא פלסטינים.

+1
בן אדם אתם באמת לא מובן, מה אכפת לך מתשלום השכירות של המקום?:confused: שונאינו? הם משרתים בצה"ל ונחשבים משת"פים בשבילינו, אז שונאינו? קונה בשוק הפשפשים אני יודע...........שאלה הזויה אחי כולה ארנק, כנס לקניון קנה וצא

ofir 18-11-09 18:36

לא יאמן. בידיוק מה שחשבתי שהולך לקרות, קורה.

פיקה, למה לדעתך הוקמה יחידה חדשה של גששים אתיופים לאבטחת הקריה למחקר גרעיני בדימונה? אני מקווה שאת התשובה תסיק מהשאלה, ואם לא אתן לך אותה על מגש של כסף.

טרם בדקתי את המחירים המדוייקים בקניון, אני יודע שהם גבוהים ולכן אני שואל היכן ניתן למצוא והאמת שהשאלה כוונה לבארשבעים ולדימונאים בפורום ויש כאלו..
וזה ממש לא שקל ועשרים, זה יותר.

אז שניכם, אני מכיר את העובדות טוב מכם. אני חיי בנגב , לא נראה לי שאתם כן. ואני מרגיש ורואה את הלך הרוח כאן. לא כולם כאלה, אבל הרוב כן.

iakovl 18-11-09 18:38

ארנק... 50~100...
אופיר, אתה שרוט? (עם כל הכבוד הראוי) לך, לכל חור קניון/חנות/שוק ותמצא ארנק שמתאים לך... קנה אותו. זהו... לא צריך להות מדען טילים

Juiced 18-11-09 18:46

Pika007 אתה הורג אותי הבנאדם ביקש ארנק בזול ואתה נותן לו נאום ... עזוב שאתה צודק ... :janana:

ofir כל חנות שמוכרים בא תיקים :prod: ...

ofir 18-11-09 18:52

טוב...במחשבה שנייה טעיתי בגישה..אז נשנה גישה..

אני אהיה ממוקד יותר:
יש לכם המלצה לארנק מאיביי בסביבות 10-20 דולרים?
ולדימונאים יש לכם המלצה לחנות פה בעיר שמוכרת ארנקים איכותים במחירים טובים?

Pika007 18-11-09 19:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ofir (הודעה 377367)
לא יאמן. בידיוק מה שחשבתי שהולך לקרות, קורה.
פיקה, למה לדעתך הוקמה יחידה חדשה של גששים אתיופים לאבטחת הקריה למחקר גרעיני בדימונה? אני מקווה שאת התשובה תסיק מהשאלה, ואם לא אתן לך אותה על מגש של כסף.
אז שניכם, אני מכיר את העובדות טוב מכם. אני חיי בנגב , לא נראה לי שאתם כן. ואני מרגיש ורואה את הלך הרוח כאן. לא כולם כאלה, אבל הרוב כן.

אתה מודע לזה שאותה יחידת גששים אתיופית היא אחת מכמה, שהכמה האחרות מורכבות בעיקר מבדואים, כן?
ובקשר למשפט המודגש- אתה חי בנגב, אני חי בעמק יזרעאל, ליד מנשיית זבדה, זרזיר, עוספיא, דלית אל כרמל, בסמת טבעון, ו.... להמשיך? יש פה דרוזים ובדואים בערך כמו אצלכם.

בכל מקרה, תן קפיצה לקניון הנגב, יש שם חנות בשם ארנקי עמנואל, כמה אנשים אמרו לי שקנו שם דברים במחירים טובים. (הרוב בדרך חזרה מאילת, שעשו עצירה בב"ש)
אם לא... בזארים ושאר ירקות, תמיד הכי זול.
לגבי איביי-
http://clothing.shop.ebay.com/Mens-A...=p3286.c0.m282
כל דבר שתקנה שם ב 10 דולר כבר יהיה טוב, אתה סה"כ לא מחפש איזה ארנק של גוצ'י או משהו. הלינק מוביל ישר לחיפוש של טרי-פולדים.

elhanan 2007 18-11-09 19:21

יש לי ארנק ב-40 שקל חדש רוצה לקנות ממני

tr3x 18-11-09 20:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pika007 (הודעה 377377)

תודה רבה,הזמנתי לעצמי בדיוק עכשיו ארנק. גם אני הייתי צריך חח

יש לי את אלה מהעור וכל פעם אני עושה את אותה טעות וקונה עור בשווקים וזה וכשאתה בא לצאת אתה תמיד גומר עם ת.ז שבתוכה כסף,כי הארנק לא נכנס כמו שצריך לג'ינס. אז הזמנתי לי עכשיו ב-20 שקלים ארנק מבד :)

Velcro Money Wallet (Black) School,Holidays etc - eBay (item 180427700269 end time Dec-02-09 13:28:44 PST)

Tal Raz 18-11-09 20:36

יש חנות שמוכרת אחלה ארנקים ב 150 שקל , ארנק אופנתי, עם לוגו של החברה בקטן בכסף של חברת RIPCURL (מוצרי גלישה)
קוראים לחנות BLUE BIRD אני קניתי לפני חצי שנה בקניון מלחה בירושלים, מרוצה מאוד...

Meir787 18-11-09 21:08

יש לי בדיוק את הארנק בשבילך :d
BMFWallets.com - Get Your Bad Mother Fucker Wallet As Seen In Pulp Fiction.

RonMizrahi 18-11-09 21:32

תקשיב, כל ארנק נורמלי מחנות גלישה (כגון: Blue Bird), או סתם חנויות סקייטרים (כגון: Vans) יהיה גם יפה, גם נוח וגם יחזיק לך הרבה כי זה בדים טובים ואיכותיים. הייתי מציע לך גם לנסות לחפש בPull And Beer.

ofir 18-11-09 21:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pika007 (הודעה 377377)
אתה מודע לזה שאותה יחידת גששים אתיופית היא אחת מכמה, שהכמה האחרות מורכבות בעיקר מבדואים, כן?
ובקשר למשפט המודגש- אתה חי בנגב, אני חי בעמק יזרעאל, ליד מנשיית זבדה, זרזיר, עוספיא, דלית אל כרמל, בסמת טבעון, ו.... להמשיך? יש פה דרוזים ובדואים בערך כמו אצלכם.

בכל מקרה, תן קפיצה לקניון הנגב, יש שם חנות בשם ארנקי עמנואל, כמה אנשים אמרו לי שקנו שם דברים במחירים טובים. (הרוב בדרך חזרה מאילת, שעשו עצירה בב"ש)
אם לא... בזארים ושאר ירקות, תמיד הכי זול.
לגבי איביי-
wallet, great deals on Wallets, Belts on eBay!
כל דבר שתקנה שם ב 10 דולר כבר יהיה טוב, אתה סה"כ לא מחפש איזה ארנק של גוצ'י או משהו. הלינק מוביל ישר לחיפוש של טרי-פולדים.

ברור. רוב הגששים הם בדואים.
הבדואים בצפון הם אינם הבדואים שבנגב. אני בספק אם יש בדרום דרוזים בריכוזוים שיש בצפון.

או.. עכשיו אתה מדבר לעניין..
במקום להתנגח ולחפש איפה לתקוף.. זה מה שחיפשתי..
ואם לא הבנת למה התכוונתי מלכתחילה זה שאני מחפש ארנק שאני אשלם נטו על איכות ולכן ביקשתי עזרה במציאת חנות מתאימה. משמע, לנצל את מירב הכסף על הארנק. בכל זאת סטודנט :] .
בנתיים ראיתי אצל חבר שהמליץ לי על ארנק של Shauli ב50 ש"ח.
נבדוק ת'עניין.

ותודה לכל השאר.

עד עכשיו הייתי רגיל לת"ז, כי זה בא בידיוק לכיס, מרגישים אותה, אני רגיל אליה, היא דקה ואין צורך להילחם עם הג'ינס.. ושקלתי לעבור לארנק בעיקר בגלל כרטיס רישיון נהיגה שנוסף אליי ומטבעות שעד עכשיו היו בכיס הימני הקטן של הג'ינס.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:00.

מופעל על ידי: vBulletin
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
IOPanel.net © כל הזכויות שמורות