IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דריוורים ותוכנות באנצ'מארק
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דריוורים ותוכנות באנצ'מארק מחפשים דריוור ? יצאו או עודכנו דריוורים חדשים ? תוכנות באנצ'מארק מעניינות - זה המקום

דבר חופשי : דריוורים ותוכנות באנצ'מארק

בעיה ב VISTA 64.

בביוס רשום לך OB net או משהו כזה. לא זוכר בעל פה ובטח שלא איפה זה נמצא בכל לוח\ביוס. אם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-02-08, 23:05   #16 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

בביוס רשום לך OB net או משהו כזה. לא זוכר בעל פה ובטח שלא איפה זה נמצא בכל לוח\ביוס.
אם לא תסתדר, אוריד PDF ואחפש במדיוק היכן.

קודם לכן, תבדוק במערתכ ההפעלה ובנוגע לשאלתך (XP או VISTA), במערכת שאתה נמצא
מן הסתם.
ישן 09-02-08, 23:08   #17 (קישור ישיר)
IO Rookie

היפו בדיוק להגיד את זה בווינוס ב CONTROL PANEL???...שם? עם אפשר לדעת היפו תודה
dagraw לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-08, 23:10   #18 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

*איפה לא היפו.
אני לא יודע איזה מערכת הפעלה אתה ולכן אני לא "אקצר".
לך ללוח בקרה->רשת-> התקני רשת ותסתכל על ההתקן האם מופיע לך שם ההתקן?
האם כאשר אתה עושה עליו מקש ימני הוא על Enable?
ישן 09-02-08, 23:33   #19 (קישור ישיר)
IO Rookie

שלח הודעה דרך MSN אל Skyline GT-R34

עקב זה שאני עובד תמיכה של אינטרנט הנה לך כמה פתרונות חלקם ישמעו הזויים אבל תאמין לי שלפעמים דברים הזויים פותרים את הבעיה...
1) מודם USB כן ניתנים להתקנה בVISTA אך לא נתמכים ע"י ספקיות התשתית (HOT ובזק), האפשרות להתקין היא להוריד דרייברים חדשים במקרה שלך להריץ את הקובץ בתאימות לWINDOWS XP SP2 איך עושים את זה?! נכנסים לדיסק לוחצים כפתור ימני על קובץ ההפעלה של ההתקנה ואז על מאפיינים, תיהיה לך למעלה לשונית "תאימות" אתה מסמן שם את האופציה "הפעל את התוכנה בתאימות ל..." ואז בוחר בשורה מתחת WINDOWS XP SP2 בנוסף מסמן למטה הרץ כמנהל כי אחרי הכל ויסטה לא נותנת לאף משתמש גם לADMIN להגיע אל קבצי הREGISTRY לכן כל מנהל בויסטה יקרא מנהל אזורי.
2) חיבור בכבל רשת - פה יש כמה שלבים לפתרון הבעיה והם:
א) תבדוק שהכבל אכן תקין
ב) תבדוק שהכנסת אותו עד הסוף איך תדע תשמע קליק ובמחשב תראה איפה שהכבל מחובר אור ירוק או צהוב
ג) כניסה ללוח הבקרה- מרכז הרשת ושיתוף (במקרה וזה תצוגת קטגוריה זה יקרא רשת ואינטרנט ובפנים מרכז הרשת והשיתוף)- בצד ימין לחיצה על נהל חיבורי רשת- שם אמור להופיע לך סמל שנקרא LOCAL AREA CONNECTION גם אם אתה מתקין USB אז יהיו לך שני סמלים אחד של הכרטיס ואחד של הכרטיס רשת המדומה שהתקנה של המודם יוצרת, בכל מקרה כפתור ימני על הסמל ויהיה לך אופציה ראשונה הפוך ללא זמין או הפוך לזמין, ברגע שיש הפוך לזמין כרטיס הרשת אינו פועל ולכן יש ללחוץ על האופציה עם מופיע הפוך ללא זמין הכרטיס עובד.
ד) הצלבת כבל רשת זה דבר שהוא הזוי אבל פותר בעיות בהרבה שיחות עם לקוחות העפולה היא להפוך את הכבל כלומר הCONECTOR שמחובר למודם תחבר למשב והCONECTOR שהיה מחובר למחשב למודם, אל תשאל שאלות אל תתוכח זה עוזר
ה) עם הגעת לשלב הזה אחרי שניסית הכל יש לבדוק דבר אחד חשוב שהתקנת הדרייבר של הכרטיס תקינה איך עושים זה פשוט שוב נכנסים ללוח בקרה ומשם למנהל התקנים בתצוגת קטגוריה יהיה לך מערכת ותחזוקה ואז מנהל התקנים, ברשימה שתפתח לך במנהל התקנים, תחפש מתאמי רשת עם הכרטיס מותקן הוא יהיה שם עם סמל ירוק עם הוא מופיע עם סמל ירוק ומשולש צהוב עם סימן קריאה שחור סימן שהתקנה לא בוצעה נכון במצב כזה יש להתקין את הכרטיס מחדש, במקרה והכרטיס מופיע עם סימן שאלה צהוב סימן שהכרטיס אינו מותקן בכלל עם הכרטיס מותקן הדבר היחיד שנשאר לעשות זה השלב הבא
ו) יש לחזור למרכז הרשת והשיתוף ושם לנהל חיבורי רשת ואז כפתור ימני על כרטיס הרשת ואז על אופצית מאפיינים בחלון שנפתח לחיצה על קביעת תצורה ואז בחלון החדש לשונית מתקדם תופיע לך שם רשימה בצד ימין או שמאל תלוי בשפה של הWINDOWS עברית או אנגלית, הקטגוריה שצריך לחפש היא "קצב קישור או דופלקס" או "סוג מדיה" בדרך כלל הערך (VALUE) יופיע אוטומטי אתה צריך לשנות ל10Mbps Full Duplex כלומר דולקס מלא במהירות של 10 מגה ביט לשניה אחרי זה לחיצה על אישור ועם יבקש שוב אז עוד פעם אישור, עם כל זה לא פתר לך את הבעיה יש לנסות מול מחשב אחר את המודם עם אותו כבל רשת במקרה ועובד במחשב אחר הבעיה היא בכרטיס במחשב שלך או במערכת ההפעלה במקרה במחשב אחר לא עובד יכול להיות כבל דפוק או מודם שהלך שזה סיכוי די קטן למרות שזה טריון.

עכשיו עוד כמה דברים לחבר'ה שחושבים שמבינים והגיבו או יגיבו בהמשך, אז כך ברוב המקרים 99% אף פעם כרטיס הרשת לא על DISABLE אלא עם הביוס גילה בעיה מול החומרה והוא במצב אוטומטי מנטרל אותה או שנותן שגיאה לצורך נטרול הכרטיס מהביוס.
דבר שני שינוי קצב קישור ודופלקס לא פוגע במהירות האינטרנט מכיוון שהיום המהירות הכי גבוה היא 8 מגה ביט לשניה ולכן לא תיהיה פגיעה במהירות הגלישה ורוחב הפס במקרה הנ"ל במקרה וישנו ראוטר או רשת בכבל מוצלב זה יגביל את קצב הקישור של המחשב מול כל המחשבים ברשת ברגע שיעביר מידע להם או יקבל מהם אבל כרגע אני מבין שאין רשת ואין רשת בכבל מוצלב לכן אין לך מה לדאוג כרגע אלא עם יש לך את האינטרנט הניסיוני של בזק או HOT שהמהירות שם יותר מ10 מגה ביט בשניה (רמז קטן HOT עובדים על פס רוחב לעתיד של 16 מגה ביט לשניה ובזק מנסים כרגע את טכנולוגיית ADSL2+ שמאפשרת רוחב פס של 12 מגה ביט בשניה)
Skyline GT-R34 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-08, 23:59   #20 (קישור ישיר)
IO Rookie

זהו אני ב וויסטא עם אינטרט D: חיברתי את הכבל...
התקנתי את החייגן של 012 וזהוא התחבר לי...
dagraw לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא