IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

gigaworks s750 בעיה

שלום לכולם קניתי את הרמקולים ''הכי טובים בעולם'' ויש לי כמה בעיות שאני לא מצליח לפתור ואני מאוכזב כי העסק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-02-08, 18:39   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל gigaworks s750 בעיה

שלום לכולם קניתי את הרמקולים ''הכי טובים בעולם'' ויש לי כמה בעיות שאני לא מצליח לפתור ואני מאוכזב כי העסק עלה יקר... הכרטיס קול שלי הוא xfi fatality pro ..
אז חיברתי תרמקולים הכל טוב ויפה והגדרתי בתוכנה של קריאייטיב עכשיו לדוגמה אני שומע מוזיקה
אז רק מ2 רמקולים יוצא צליל מלא ב-3 רמקולים יש משהו משונה כזה שומעים רק מנגינה ולא את השיר עצמו כמו מ2 הרמקולים הראשונים... ו2 הרמקולים הנותרים לא עובדים בכלל....תעזרו לי חברה מי שיודע ומבין מה עושים זה משגע אותי קניתי רמקולים האלךה בתקווה לקבל תמורה למחיר ואני נתקל בדברים האלה זה מעצבן...
x-niko לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-08, 18:48   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie

תפתח את volume panel, תבחר 3D ותוודא שאתה על stereo surround וכמו כן בצד ימין באותו חלון הלשונית של stereo envelopment היא בדיוק באמצע.
sharouf לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-08, 18:57   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

sharouf צודק, אבל הנקודה המרכזית פה היא שמוזיקה של MP3 בדרך כלל שומעים רק על 2 ערוצים, בדרך הזאת האיכות של הצליל נשארת מקסימלית.

כאתה מאפשר מצב של 5 ואף 7 ערוצים (באמצעות מצב ה'Dolby Prologic Mode') לקובץ MP3 שתוכנן במקור רק ל2 ערוצים + סאב, התוצאה היא חלוקה לא אחידה של קול בין כל שבעת הערוצים שמתפרש באיכות צליל ירודה מאשר בשני ערוצים בלבד, בנוסף לעיוותים בצליל עצמו.

ד"א, אחלה סט! אם איזה דגם של סאב הם באים? ה210 או ה240W?

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 22-02-08 בשעה 19:04.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-08, 19:08   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
sharouf vbmenu_register("postmenu_116366", true); צודק , אבל הנקודה המרכזית פה היא שמוזיקה של MP3 בדרך כלל שומעים רק על 2 ערוצים, ככה האיכות של הצליל נשארת מקסימלית.
כאתה מאפשר מצב של 7 ארוצים לקובץ MP3 שתוכנן במקור רק ל2 ערוצים + סאב, התוצאה היא חלוקה לא אחידה של קול בין כל שבעת הערוצים שמתפרש באיכות צליל ירודה מאפשר ב שני ערוצים בלבד.
מקווה שעזרתי.
מה שאתה אומר נכון בעיקרון, אבל עד כמה שזכור לי אלה רמקולים creative gigaworks s750 ולא סט של רמקולי hi-end שאתה מנסה להוציא מהם את המיץ . אה.. במקרה יש לי אותם עם כרטיס קול elite pro כבר שנתיים וחצי.
וחוץ מזה כשאתה נותן לרמקולים לעבוד כ 7.1 בקבצי mp3 "עם הכרטיס הנ"ל והרמקולים הנ"ל" אז שלושת הרמקולים הימניים מתפקדים כאילו רמקול ימני אחד, ושלושת השמאליים מתפקדים כאילו רמקול שמאלי אחד. הסנטר והסאב מתפקדים כמונו "לא מקבלים הפרדה של ימין ושמאל".
אז להגיד שזה גורע מהאיכות במצב הזה זה לא נכון . אז מבחינתך יותר רמקולים = יותר עוצמה.
כל הדברים האלה מניסיון האישי שלי עם המערכת ואחרי הרבה חיפושים וניסויים.
ישן 22-02-08, 19:27   #5 (קישור ישיר)
IO Member

sharouf vbmenu_register("postmenu_116366", true); אחי מה זה ווליום פנל? לא מצאתי את ההגדות שאמרת אולי זה זה?
DR-EVIL --וואלה אחי לא ידעתי סבבה.. אבל עדיין שאני עושה את הטסט בתוכנה של קריאייטיב
יוצא סאונד בטסט מ5 רמקולים בלבד מתוך ה7 ... עדיין לא בדקתי אבל עם אני יישחק במשחק אז הוא אמור לנצל את כל הרמקולים? או סרט?
הגרסה היא 240w ..מה ההבדל?

sharouf vbmenu_register("postmenu_116372", true); -לא הבנתי אז בסוף אפר לשמוע על כולם...תעזור לי להגדיר אחי
תודה רבה

ישן 22-02-08, 19:33   #6 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אתה מאפשר מצב של 7 ערוצים באמצעות "ה'Dolby Prologic Mode'"
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 22-02-08, 20:33   #7 (קישור ישיר)
IO Member

איפה ההגדרה הזאת נמאצת בכלל?
ישן 22-02-08, 21:06   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

x-niko כן זה בדיוק זה, אולי התוכנה ניראית אצלך קצת שונה משלי בגלל גירסת הכרטיס קול.
תוודא כמו שאמרתי לך: אתה על stereo surround והלשונית של stereo envelopment היא בדיוק באמצע (50%)

אה, תבדוק גם בקונפיגרציה של הרמקולים שאתה על 7.1. אצלי זה נקרא THX setup console
ישן 22-02-08, 23:29   #9 (קישור ישיר)
IO Member

אחי משום מה שאני שם על סטריאו סראונד ועושה 50 אחוז האיכות לעומת סטריאו איקספנד ממש על הפנים!! לא יודע כבר משתגע מכל ההגדורת האלה עשיתי השוואה באמצע של שיר ואיך שעשיתי כמו שאמרת האיכות ירדה בהרבה
בקונפיגורציה זה אכן היה בהתחלה על 7.1 אבל אז שיניתי את זה לדגם הרמקולים ככה
הרצתי גם משחק אנריל 3 חשבתי אולי הפעם יהיה סאונד נורמלי אבל גם במשחק יוצא סאונד רק מ2 רמקולים מ3 הנוספים יוצא צליל חלש שכמעטלא שומעים וה2 הנוספים לא עובדים בכלל...סעמק..
נכון יש תדבר הזה Speaker Connection שהוא אומר לך איזה רמקול פועל אז 2מתוך ה7 אין צליל הוא לא אומר כלום.. מה עושים סעמק... תודה על העזרה אחי..שבת שלום
ישן 22-02-08, 23:38   #10 (קישור ישיר)
IO Rookie

מוזר זה אמור לעבוד
תנסה לבדוק את החיבורים אם חיברת הכל כמו שצריך. אתה משתמש בכבלים שבאו עם הרמקולים או בכבלים אחרים ?
יש עוד משהו שעלה לי בראש, אתה יכול לשחק גם עם היחידת בקרה של הרמקולים.
תוודא שה 7.1<-5.1 או 7.1<-6.1 לא דולקת המנורה שלהם ותנסה לשחק עם ה side ו rear להגביר/להנמיך אולי זאת הבעיה..

מקווה שהבעיה תפתר.
ישן 23-02-08, 13:48   #11 (קישור ישיר)
IO Member

נראהלי שחיברתי הכל טוב זו לאפעם ראשונה שאני מחבר רנקולים אבל בכל אופן איך אני יודע עם לא חיברתי טוב? אני משתמש עם הכבלים שבאו עם הערכה...

ולא הבנתי למה התכוונת בסוף?
ישן 23-02-08, 14:50   #12 (קישור ישיר)
IO Rookie

הבננה הירוקה צריכה להתחבר ליציאה של הרמקולים הקדמיים
הבננה השחורה צריכה להתחבר ליציאה של הרמקולים האחוריים והרמקול אמצעי ימני
הבננה הכתומה צריכה להתחבר ליציאה של הסאב, סנטר, ורמקול אמצעי שמאלי
אתה יכול להסתכל ב THX console ולראות איך מחברים אותם בדיוק

יחידת הבקרה היא זאת שאתה מדליק ממנה את המערכת (רמקולים). יש לך שם אפשרות לשחק בווליום על כל זוג רמקול בנפרד + טרבל ובאס. תנסה לשחק איתם כמו שאמרתי לך בהודעה הקודמת אולי זאת הבעיה שלך.
ואני מדגיש, אני ניסיתי לעבור ממצב של סטריאו ל 7.1 או לכל פורמט אחר במוזיקה, mp3, סרטים, משחקים והכל. ואין שום ירידה באיכות הקול. בקיצור זה חייב להסתדר לך.
ישן 23-02-08, 19:03   #13 (קישור ישיר)
IO Member

sharouf אחי תודה רבה אכן הבעיה בסוף היתה שהייתי צריך להגדיק סראונד באיזה תוכנה אחת בהתחלה זה לא עזר אבל הפעם פתאום שיניתי לסראונד ואכן שומעים צליל מ6 רמקולים ה7 לא כנראה יש בו בעיה אני יבדוק אבל בגדול הבעיה נפתרה תודה רבה אחי ובאמת אין שום ירידה באיכות שומעים פצצה בשירים על כל הרמקולים....תודה רבה אחיאני מעריך מאוד את העזרה שלך..תזכה למצוות
ישן 23-02-08, 23:51   #14 (קישור ישיר)
IO Rookie

בכיף שמחתי לעזור . ותתחדש על הרמקולים אתה עוד תגלה בהמשך עד כמה שהקניה הזאת נכונה.
וטיפ אחד ממני, כשאתה משחק/שומע מוזיקה/רואה סרטים בווליום גבוה, תדאג ב THX console באיזור של ה Bass management לשים enable bass redirection ולחתוך את הסאב ב 60 Hz (פשוט לשים את הלשונית על 60Hz) ו subwoofer level על 30%.
עכשיו למה זה, כי עם כל הכבוד לסאב ול 210 RMS (ויש הרבה כבוד) הוא עדיין 8 אינץ' ובתדרים שהם ממש נמוכים הוא מתחיל לצאת מה XMAX שלו וזה ממש לא בריא לו, ועל הדרך גם ככה אתה שומר יותר טוב על הטוויטרים ואורך החיים של הרמקולים בכלל.
ישן 24-02-08, 0:25   #15 (קישור ישיר)
IO Member

הא בגלל זה כשאני משחק ובזמן באסים הצליל ממש רועם ומעצבן כזה?
עם ככה סבבה בדיוק חשבתי איך לשנות את זה ובקיצור הנה ככה זה אמור להיות אחי

נערך לאחרונה על ידי x-niko, 24-02-08 בשעה 0:33.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא