IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי INTEL ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי INTEL ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי אינטל , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי INTEL ולוחות אם

המלצה ללוח אם עבור Q9450

הבוקר התקשרו אליי מנועה מחשבים ואמרו שאין שום דבר ממה שהזמנתי במלאי . . . מזל שרציתי לתת אשראי בטלפון ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-04-08, 2:45   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

הבוקר התקשרו אליי מנועה מחשבים ואמרו שאין שום דבר ממה שהזמנתי במלאי . . . מזל שרציתי לתת אשראי בטלפון ולא עשיתי הזמנה, אחרת הייתי מחוייב לחכות עד שהכל יגיע. בקיצור- חזרתי להתחלה. וטוב שכך, כי תוך שנייה גיליתי מחיר זול ב50 שקל לפאנל למארז
ZM-MFC2

ופה גיליתי את כל הזכרונות שאין בלוג'יק ומחר אני אעשה סבב טלפונים ואראה מי סתם מפרסם ו "זה תכף יגיע" ולמי באמת יש דגם כולשהו במלאי.
הזכרונות HZ האלה של OCQ אני לא מבין מה כזה טוב בהם והם גם נדירים כמו שראיתי, לא ראיתי שמוכרים אותם. בעיקרון עדיין גם לא הבנתי האם באמת יש צורך להשקיע בזכרונות 1066 או להסתפק ב800 מגהרץ ? האם כל זיכרון 800 מגהרץ ייתן מעבר ל400-500 מגהרץ אוברקלוק או שעדיף לא לנחש וללכת על 1066 ?

באשר למאוררים, חפרתי בנושא עד שנשבר לי ואז ראיתי בלוג'יק (במלאי!) את הפלא הזה, שאני רוצה לדעת אם למישהו היה איתו ניסיון כי הוא נראה מושלם. DBA16 (נגיד גם 20) על 62 CFM ובזול ! אם נגיד הוא מכסה לי את ה120 האחורי בתכלס אני יכול גם לקחת איתו שני GLACIAL TECH SILENT BLADE II 9 ס"מ וזה סוגר לי את הפינה של המאוררים הקדמיים. העניים הוא שהם לא זוהרים ואני רציתי מאוררי 9 עם לדים ושקטים :(

יש לי עכשיו 2 מאוררי זלמן חדשים 9 ס"מ ירוקים בקופסה שקניתי בשבילו שאני מפחד לשים שלא יהיו רועשים, ושני כחולים בדיוק אותוו דבר שהגיעו עם המארז (אה וה120 האחורי) שמחפשים בית. מישהו רוצה ?

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-08, 3:16   #17 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

אין בעיה לבטל הזמנה מנועה כל עוד היא לא יצאה לחברת המשלוחים.
דבר שני, יש לי את כל המאווררים שיש בשוק של TT, לא משהו בעדינות ובקצרה. המאווררים הכי טובים (שקטים) שיש לי הם של סקייט מדגם S FLEX, תזמין ותחכה להזמנה, זה ישתלם לך בסופו של דבר. המאוורר בתמונה ששמת הם נראים בול כמו ה Thermaltake SilentCat האלה
זיגזג - Thermaltake SilentCat 90mm - SilentFan
שעושים רעש של שואב אבק, בגלל המבנה המתחכם מסביב ללהבים. גם הSilenX Ixtrema שידידי ד"ר אייס בדק (14DB) היו רועשים בסטנדרטים שלנו. בקיצור אלה הכי שקטים שעבדתי איתם, יש לי את שלושת הדגמים, 800/1200/1600, תקנה את ה1200 ותנמיך כשאתה לא צריך בפאן באס לשקט מוחלט.
Scythe S-FLEX S-FDB 120mm Quiet FAN
זכרונות HZ הם מעולים אבל ה-HK לא נופלים מהם בהרבה. תקנה HK 8500 יעשו לך את כל מה שאתה צריך לOC ובמתח נמוך (עושים 1066+ על מתח 2.1 למרות שרשום 2.3/2.4) הנה המספרים שהם עושים 2GB G.SKILL 8500 HK + לוח Commando

ואלה הזכרונות בנועה:G.SKILL DDR2 2048MB (1GBx2) DUAL CHANNEL 1066MHZ CL5
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6

נערך לאחרונה על ידי DEUS, 10-04-08 בשעה 4:38.
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-08, 8:08   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של LiavZ

שרציתי לקנות קיט HZ
800MHZ
אמרו לי מנעה שהם לא מיוצרים יותר , זה נכון ?
ישן 10-04-08, 21:40   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

טוב חברה, אז ככה . . .
רק ב SKY PC מצאתי זכרונות במחירים נורמליים ובכמויות טובות.
MUSHKIN אין להם, את הרוב אין להם, HZ של G.SKILL אין להם, בקיצור חח, קשה קשה.

בין מה אפשר לבחור(הכל קיטים של 4 ג'יגה):
G.SKILL:
PQ 1000 מגהרץ - 537 שקלים.
PK 1066 מגהרץ 0 789 שקלים.

OCZ:
PLATINUM - 559 שקלים.
REAPER X החדש - 714 שקלים.

בכל מקרה, זה שני שליש מחיר מתחת לCORSAIR 1066 שרציתי בהתחלה. כפרה עליכם עם העצות החסכוניות שלכם
אז השאלה היא, יש בכל אחת מהחברות האלה כמה משפחות, וכמה משפחות שאתם בטח מכירים (HZ) שלא הכרתי ושאין להם. שווה להזמין משהו שאין למעלה או לקנות וזהו, ואם לקנות - אז מה ?

באשר למאוררים . . . זוכרים את המארז שקניתי ה ZALMAN GT1000?
מארז בצבע שחור מגיע עם מאוררים אדומים. שניים 9 ס"מ ואחד אחורי 12 ס"מ.
מארז בצבע טיטניום (כסוף כהה כזה, ממש טיטניום) מגיע עם מאוררים כחולים, כמות כמו הנ"ל.

אז הזמנתי לי בינתיים איחד איתו שני מאוררים זלמן ירוקים 9 ס"מ. . . . והם ישבו בצד.
אמהמה, בגלל שהמאוררים שהגיעו עם המארז היו רועשים, הייתי בטוח שאלה אותם מאוררים כמו הירוקים שאני קניתי ולכן רציתי להחליף את הירוקים שלי כשהם עדיין חדשים מהקופסה.

אחרי כל הבלאגן פה וכל הלינקים שלכם השתגעתי ופתחתי את אחד המאוררים ואז ציפתה לי הפתעה: ישנם הבדלים שממעותיים בין המאוררים שזלמן מביאה עם המארזים שלה לבין אלה שהיא מוכרת בנפרד. הקפתי בעיגולים אדומי את ההבדלים ואת התוספות בכחול(הגדילו התמונה). מימין המארז שקונים בנפרד ה ZM-F3 LED ומשמאל מה שמגיע עם המארזים של ZALMAN:
- החוטים בצבע שונה,
- המאורר שמגיע עם המארז לא שקוף ועמום, מכוער
- פיזור הצבע שונה כשמפעילים עקב השקיפות הנ"ל
- השם שונה במקום 5CSF במה שקניתי, 5CSH באלה שקיבלתי עם המארז.

ואז ציפתה ל הפתעה בקופסה הקטנה שצורפה עם החבילה, סט מגומי של מבודדי רעש והכי חשוב, נגד להפחתת מהירות המאוררים שפתר לי בשנייה את הצורך להשקיע 250 שקל במאוררים יקרים. ובכלל נזכרתי שאני קונה פאנל בקרה של זלמן ואני אפחית דרכו את מהירות המאוררים וזהו

והרגע קיבלתי במייל הודעה על ביקורת ענקית של מאוררים, עם הזלמן שלי שמככב שמה כשקט בדיוק כמו השאר, 20 DBA ומאוד מומלץ על ידי מעכשיו אחרי שיש לי ניסיון איתו !
X-bit labs - Roundup: 11 Fans for Two Super-Coolers and One System Case (page 12)

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 11-04-08 בשעה 1:17. סיבה: תוספת ביקורת חדשה !
ישן 10-04-08, 23:00   #20 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של קים

זיכרונות - האמת שלא שווה ללכת על משהו אחר כמו שאמרו לפני הם יתנו לך מספרים נהדרים וכל אחד מהם מספיק וזהה לאחר.

מאווררים - ה"לוגו" של זלמן זה מקסימום שקט ואז ביצועים, יש להם מוצרים נהדרים בכל הנוגע ליחס\רעש.
ישן 10-04-08, 23:24   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של Andrew

שלח הודעה דרך SKype אל Andrew

ציטוט:
HZ של OCZ אין להם,
HZ זה של GSKILL

ReaperX וPK מבוסס על אותם צ'יפים של Powerchip

Rig I | 2600K @ 4.5Ghz | DZ68DB | SSD 320 160GB | Mushkin 4Gbx2 | Seasonic MII-12 520W |

HTPC [XBMC 10.1] | E2160 @ 3Ghz | IP-35E | Gskill 1Gbx2 + 2Gb | HD2600 | Hec Silent Pro 375W |

Laptop | Dell Studio 1555 |

Phones | Nexus 4 | CM10.1@NightlyMod |
Andrew לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 11-04-08, 1:23   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קים צפה בהודעה
זיכרונות - האמת שלא שווה ללכת על משהו אחר כמו שאמרו לפני הם יתנו לך מספרים נהדרים וכל אחד מהם מספיק וזהה לאחר.

מאווררים - ה"לוגו" של זלמן זה מקסימום שקט ואז ביצועים, יש להם מוצרים נהדרים בכל הנוגע ליחס\רעש.
יש לי המון ניסיון עם הזלמנים ואני חייב להסתייג. היו לי משהו כמו 5 מאוררים מעבד שלהם ועכשיו גם מארז, ומאוררים וזה הולך ככה.
ביצועים - יש
רעש - יותר מדיי. למה? גם ה9500 וה9700 בזמנו על העוצמה המירבית שלהם ממש הרעישו ונשמעו היטב מחוץ למאז עם רעש מעצבן שגרם לי להעיף לעזאזל את המאורר הכחול שהגיע איתם ולשים על צלעות הקירור האלה בצורת 8 מאורר 120 מ"מ שפתר לי את בעיית הרעש והביצועים כאחד.ה9700 על עוצמה נמוכה כלל לא נשמע, אבל גם לא קירר, אז מה הפואנטה בלקנות "זלמן שקט" ?!

עכשיו המאווררים האלה שהגיעו עם המארז עשו לי צרות, הרי הכל התחיל בגללם - הם היו נורא רועשים ! ככה שלא יספרו לי שזלמן מוכרים רק מאוררים שקטים וכדומה. רק פאנל בקרה או נגד החלשת זרם כזה שהם מצרפים למאוררים שלהם הופכים אותם לשקטים, הרי הם לא סתם מצרפים אותו למאורר... הם מודעים לבעיית הרעש בעוצמה גבוהה.
++++++++++++++++++

מה ההבדל בין אלה
G.SKILL:
PQ 1000 מגהרץ - 537 שקלים.
PK 1066 מגהרץ 0 789 שקלים.

OCZ:
PLATINUM - 559 שקלים.
REAPER X החדש - 714 שקלים.

לבין מה שהציעו לי קודם, הם לא מתחייבים על זמן הגעה ולא בא לי לחכות חודש.

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא