IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > כרטיסי מסך
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי מסך פורום בנושא כרטיסי מסך , מנהלי התקנים , תמיכה טכנית , בעיות בתצוגה ובמשחקים , מערכי CF ו SLI וייעוץ לפני קניה

חומרה : כרטיסי מסך

הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

ציטוט: פורסם במקור על ידי RTR אממ.. OK, לא בידיוק מסביר משהו מעמיק אלה יותר מיחצן. ולכן אני חושב שהבנתי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-04-08, 0:21   #31 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
אממ..
OK, לא בידיוק מסביר משהו מעמיק אלה יותר מיחצן.

ולכן אני חושב שהבנתי למה הוא התכוונן כשהוא הכניס את הX86 במשפט.

תיראה מה הוא אמר, "כרטיסי מסך כבר לא בעלי מיבנה מקובע של פיפלינים אלה בעל מבנה גמיש יותר, תנחשו למי יש את האכיטקטורה הכי גמישה בעולם ? לנו, ה X86." (תרגום חופשי כמובן)

לדעתי מה שהוא מנסה להגיד זה זה משהו כמו "אנחנו יודעים דבר או שניים על אכיטקטורה גמישה/מאוחדת ויכולים לעשות את זה טוב יותר או לפחות באותה רמה של NV/ATI."
ולא שתחלס זה יהיה מעבד X86..
את המילה הכי חשובה פירשת לא נכון.
הוא לא אומר ארכיטקטורה FLEXIBLE=גמישה אלא PROGRAMMABLE. זאת אומרת שעם אותה ארכיטקטורה הוא יכול לבנות מעבד לאיזה צורך שהוא רוצה, בין אם זה יהיה לצורך הרצת יישומים ובין אם זו תהיה ליבה גרפית הבנויה באותה ארכיטקטורה אבל מיועדת לעיבודים גרפיים מאסיביים.
שימו לב שהוא אמר עוד שאינטל קנו את HAVOK כדי להכניס לליבות ה LARRABEE פונקציות של חישוב מאסיבי של AI שזה ARTIFICIAL INTELLIGENCE או בינה מלאכותית בעברית ו PHYSICAL CAPABILITIES שזה בעצם כמו שמישהו פה אמר- ליבות PHYSX רק מובנות בתוך כרטיסי התלת מימד.
אני מזכיר שוב - כרגע, אין לא ל ATI ולא ל AMD משהו דומה. שתיהן צריכות את ה CPU בשביל לחשב AI ואצל שתיהן אין שום אלמנט של חומרה שמחשבת חישובי פיזיקה מורכבים על גבי שבב, או שבב נפרד על כרטיס המסך. בקיצור, אינטל לא רק 'קופצת עלמים העמוקים, היא צוללת בתוכם כמו פליפר הדולפין. מהיום אפשר לקרוא לאדון פאט גם פליפר. "פליפר דיבר על . . ."

ייתכן פה מצב מעניין של שתי אולטרא אופטימיזציות שעלולות לחסל את NVIDIA ו AMD יחדיו:
א) כרטיסי המסך של אינטל מסדרת LARRABEE יריצו טוב יותר משחקים בשימוש עם מעבדי NEHALEM ב2009.
ב) משחקים שישתמשו במנוע הפיזיקלי של HAVOK (המנוע השני שייך לחברת AGEIA שנקנתה לאחרונה ע"י NVIDIA) ירוצו טוב יותר עם כרטיסי המסך מסדרת LARRABEE של INTEL. הבעייה של NVIDIA ? היא בשונה מאינטל, לא מייצרת מעבדים משלה - אלא AMD. והיא בכלל בשוק כרגע.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 19-04-08 בשעה 0:27.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-08, 0:25   #32 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

הוא עדיין התכוון לאותו דבר, המעבר של כרטיסים מפייפלינים למעבדי SP מאוחדים.

ובקשר לפיסיקה, זו של NV משמעותי מעל כולם כרגע וכמו שאמרתי, מהירה פי 10 מנחלים.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-08, 0:35   #33 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אישית אני לא רואה איך הפרויקט הזה של אינטל יכול להצליח אם היא כבר עובדת במקביל על אפשרויות של שילוב יחידות גרפיות (GPU's) בתוך המעבדים הלוגיים העתידיים שלהם בדמות פרויקט כמו ה-""Havendale שיהיה מבוסס על וריאצית ה32NM של הנהלם.

אתם מפספסים פה נקודה חשובה כשאתם מדברים על "עוצמה של הGPU"- חשוב לזכור שהם מאוד מוגבלים בכל מה שקשור לתכנות לצרכים כללים:
ראשית אין בהם אפשרות לעשות לופים לקוד, גודל הקוד עצמו מאוד מוגבל, אתה לא יכול ליצור גישה רמנדומלית לקריאה/כתיבה דרך הזיכרון הטקסטורי, ובנוסף, בגלל שהוא לא מוגדר להיות "מעבד מדרגה ראשונה" אין לו אפשרות להתחל מערכת, "לדבר" עם OS, לתקשר עם רוב רכיבי ה I/O, שליחת מידע לזיכרון הפנוי של הGPU וקבלו בחזרה. אלה רק דברים פשוטים שאני יודע אליהם מכתיבת קוד למעבדי ה-80386DX של אינטל מהקורסי התכנות בפקולטה ואני בטוח שיש עוד כי אנירק באמצע של הקורס הזה, אבל הם נכונים לפי מה שראיתי לכל יחידת עיבוד גרפית עד היום.

מעניין איך אינטל מתכוונת לפתור את הבעיות האלה...

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 19-04-08 בשעה 0:40.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-08, 1:44   #34 (קישור ישיר)
IO Pro

EVIL, תשאל את המרצה שלך את השאלות שהועלו פה ונראה מה הוא יאמר.
אני אישית חושב שכל הדיבורים האלו על זה שINTEL"לא יכולה", "תתקשה" וכולי זה שטות כי אינטל של היום זו לא אינטל של שני הכרטיסים הראשונים שלה ה I740 וה I752 שהיא הוציאה בשנות ה90 (כן, זו לא הפעם הראשונה שלה בשוק כרטיסי המסך, תקראו על כך בכתבה שלי תכף). אינטל של 2008 היא פקעת דולרים ענקית שבולעת חברות בדיוק כמו ש NVIDIA הייתה עושה עד היום, והיא אף הקדימה את NVIDIA ברכישת חברת פיזיקה. למעשה NVIDIA עשתה זאת מחוסר ברירה בולט לאחר שענק AMD צוטט בראיון והרגיז אותי אישית עם הטיפשות שלו "מדי פעם שואל אצלנו מידהו בישיבה חודשית למה שלא נקנה את AGEIA או HAVOK ואנחנו עדיין חושבים על כך" . . . שבועיים אחרי זה NVIDIA קנתה את HAVOK.
כמו כן INTEL גייסה בטירוף מהנדסי חומרה לבניית ותכנון הכרטיסים ומהנדסי תוכנה לבניית ותכנות הDRIVERים וכמו כן המון אנשי QA=QUALITY ASSURANCE לבדיקת התאימות ביניהם(אני מפרש לא כי אני חושב שאתם טיפשים, אלה כי יש המון שלא יודעים ושמחים כשמפרשים להם אחרי כל מושג, מניסיון בשירות של אלפי לקוחות אז את הכרישים הסליחה).
מחפשים עבודה ב LARRABEE? כתבו כאן בחיפוש את המילה LARRABEE ושלחו קורות חיים הלוואי היה לי את הידע להתקבל לשם ולגור בארה"ב. אפילו בהגרלת הGREEN CARD הסתבר שאני לא יכול להשתתף כי נולדתי בברית המועצות (רוסיה של לפני הדמוקרטיה ב1991 נקראה כך).למרות שאני פה מגיל 7.

שיהיה לנו מקור פנימי בפרוייקט. יש פה מועמדים עם ביצים ?
Jobs at Intel, Job Search

מצאתי עבודות שנפתחו בשבועות האחרונים, לדוגמה משרה מרכזית:
https://intel.taleo.net/servlets/Car...00#topOfCsPage

Lead Graphics Architect – 540902

Responsibilities and Details

Apply for Job
Description
The Larrabee Development Group is working on the next generation of leading- edge graphics technologies. Towards this end, VCG is seeking hardware graphics architects to lead the definition of a next generation GPU. This includes defining APIs, instructions and hardware architecture. In this position, you will be driving the requirements for hardware interfaces and substantially influencing the software architecture and execution direction.
QualificationsYou should possess at least a Bachelor of Science degree in Electrical Engineering, Computer Science, or Computer Engineering, with at least four years of direct graphics experience. You should have direct experience working with leading gaming Independent Software Vendor (ISVs) as well as experience influencing a graphics standards body (DX or OGL). Additional qualifications include:
- Work experience developing high-performance CPU and graphics platforms
- Direct previous experience with CPU and graphics product development
- Knowledge of software-hardware tuning and optimization
- Performance modeling of complex CPU and graphics architectures
- Expert knowledge of current graphics architectures and implementations
- Experience defining a high-level architecture specification
Summary Job Category Engineering Location USA-Oregon Hillsboro Full/Part Time Full Time Job Type Experienced Regular/Temporary Regular
Additional Information Posting Date Mar 26, 2008, 03:20 AM, (UTC +2:00) Apply Before Mar 27, 2009, 01:59 AM, (UTC +2:00)
Business GroupThe Digital Enterprise Group (DEG) delivers innovative computing and communications platforms for companies large and small around the world. Platforms include product ingredients such as industry-leading processors, technologies, chipsets, networking components and software as well as motherboards. Working with a large community including hardware and software developers as well as government entities, DEG delivers innovative technology platforms and helps drive industry standards efforts that enable businesses to reduce costs and support growth opportunities. Whether the enterprise is publicly traded, privately owned, government or education, when Intel� platforms and products are built in, success is built in.
Visual Computing Group (VCG)
Send this job to a friend Return to the job listApply for Job

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 19-04-08 בשעה 2:22.
ישן 19-04-08, 18:44   #35 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

בפקולטה שלי יש כמה מרצי חוץ שעובדים במרכז הפיתוח של אינטל במת"מ (חיפה) כמהנדסי HIGH SPEED BOARDS, VLSI ועוד בכמה תחומים שקשורים ישירות לארכיטקטורת המעבד ברמת החשמל, אשאל אותם חלק מהשאלות שנשאלו פה, למרות שלא נראה שהם יסכימו לענות אליהם לסטונדט שנה א'... (ההיררכיה בטכניון, אל תשאל אפילו...).

הדברים שדיברתי אליהם מקודם בקשר לאפשרויות המגובלות של המעבדים הגרפיים מבחינת התקשורת והתכנות נכונים גם עד עצם היום הזה, כיוון שמקורם לא במעבד ברמת טכנולוגית הלוגיקה או החשמל- תחומים שמתפתחים כמעט כל הזמן דוגמת הX86, אלה מדובר על בעיות ברמת המתמטיקה שמקורן באקסיומות של החשבון האינפי הגבוה, וגם מאקסיומות השדות של טסלה (מדען/ממציא שחי במאה ה20), ככה שאין דרך "הוקוס פוקוס" לפתור אותם.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 19-04-08 בשעה 18:49.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-08, 19:31   #36 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Arial

שלח הודעה דרך ICQ אל Arial שלח הודעה דרך MSN אל Arial

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
בפקולטה שלי יש כמה מרצי חוץ שעובדים במרכז הפיתוח של אינטל במת"מ (חיפה) כמהנדסי HIGH SPEED BOARDS, VLSI ועוד בכמה תחומים שקשורים ישירות לארכיטקטורת המעבד ברמת החשמל, אשאל אותם חלק מהשאלות שנשאלו פה, למרות שלא נראה שהם יסכימו לענות אליהם לסטונדט שנה א'... (ההיררכיה בטכניון, אל תשאל אפילו...).

הדברים שדיברתי אליהם מקודם בקשר לאפשרויות המגובלות של המעבדים הגרפיים מבחינת התקשורת והתכנות נכונים גם עד עצם היום הזה, כיוון שמקורם לא במעבד ברמת טכנולוגית הלוגיקה או החשמל- תחומים שמתפתחים כמעט כל הזמן דוגמת הX86, אלה מדובר על בעיות ברמת המתמטיקה שמקורן באקסיומות של החשבון האינפי הגבוה, וגם מאקסיומות השדות של טסלה (מדען/ממציא שחי במאה ה20), ככה שאין דרך "הוקוס פוקוס" לפתור אותם.
טסלה לא היה אחראי לכמה תופעות יוצאות דופן וגם היה איכשהו אחראי למה שקרה בניסוי פילדלפיה?
וגם הוא עשה משהו גדול עם חשמל נכון?

ואני דווקא יכול לראות את ה LARRABE הזה מצליח בטירוף..

Sparkle 9600GT 512MB
2X1GB Kingston 667 Mhz DDR2
Hec 400W
Samsung 206BW

Arial לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 19-04-08, 19:37   #37 (קישור ישיר)
IO Pro

וואי . . . איך הזכרת לי עכשיו את הסרט THE PRESTIGE שTESLA מיוצד בו עם כל הדברים שהמדען הזה עשה לקוסם. חברים דרשו את זה ממני לאחרונה וכשראיתי בעצמימ הבנתי שזה משתווה לסרט THE ILLUSIONIST וזה כבר הפך אותו לאגדה.
מי שזוכר את ה TESLA COIL מסדרת RED ALERT, המגדלחי שמירה האלה שיורים חשמל - יודע על מה אני מדבר. רבאק, אני רץ להוריד RED ALERT ולשחק עוד פעם עכשיו על 24 אינץ' . איך שכחתי אותו.

ישן 19-04-08, 22:51   #38 (קישור ישיר)
IO Pro

זה בטח לא ידרוש מבנה אחר של הליבה, משום שבסופו של דבר, זה אותו עקרון חישוב, אבל כמו שאמרת לפני כן - זה פשוט לא מיועד לזה. כמו לנסות לנסוע עם גלגלים מרובעים - אפשר, אבל לא יעיל.
אולי.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
עוד דבר שצויין בכתבה ורציתי לשאול אותך לגבי..
צויין שזה יהיה X86 ומאוחר יותר צויין שהוא תומך API של DX/OGL.
אני לא בטוח, לפחות לא לגמרי, אבל זה בלתי אפשרי הרי הם דורשים מיבנה ליבה שונה לגמרי..
לא ככה ?

אם זה בכלל אפשרי הרי אפשר ליצור מעבד אחד שינהל וינדוס ושאר תוכנות כשצריך ומשחקים כשצריך.
והכל באותה יעולת +- של GPU וCPU כיום.. חזון אחרית הימים ?

אלכס, אני חושב שכדאי שתיתן לינק למקור שלך אם אתה יכול.
יש כמה דברים שצריך/כדאי לקרא מקור ראשון
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-08, 23:02   #39 (קישור ישיר)
IO Pro

אתה יודע, הם לא פשוט "יכניסו" עוד פונקציה למעבד, זה לא פשוט - זה ארכיטקטורה, זה מחיר, זה תחרות, וזה עולה כסף גם לצרכן בסוף.

ועל פי הלינק שהבאת ל RegHardware וכפי שאמרת, זה צפוי לצאת אי שם ב 2009. אתה לא באמת חושב שAMD או NVIDIA יחכו למישהו, נכון?

לא לדבר על העובדה שעל פי אותו הלינק, העיבוד הוא כלכך כבד, שהעניין עד עכשיו כנראה לא היה סתם עניין של חוסר רצון מצד החברות האחרות, אלא רחוק מזה - ממש בעיית כדאיות/טכנולוגיה.
אם הבנתי נכון - אין ממש דבר כזה תמונה שהיא רק על פי Ray Tracing, אלא אתה צריך תמונה בסיסית קודם, כדי להשליך עליה את האור. הרי אתה צריך לדעת אילו צבעים גם נמצאים בכל מקום, וכו'.
ותוסיף AA ו AF.
אם לאינטל היה כרטיס מסך סטנדרטי מתחרה, יש סיכוי טוב שהם היו מוציאים אותו עד עכשיו, מה שהם לא עשו.

פתאום עלה לי בראש שיכול להיות שנראה את NV ו AMD מתאחדות כנגד האיום המשותף..

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
את המילה הכי חשובה פירשת לא נכון.
הוא לא אומר ארכיטקטורה FLEXIBLE=גמישה אלא PROGRAMMABLE. זאת אומרת שעם אותה ארכיטקטורה הוא יכול לבנות מעבד לאיזה צורך שהוא רוצה, בין אם זה יהיה לצורך הרצת יישומים ובין אם זו תהיה ליבה גרפית הבנויה באותה ארכיטקטורה אבל מיועדת לעיבודים גרפיים מאסיביים.
שימו לב שהוא אמר עוד שאינטל קנו את HAVOK כדי להכניס לליבות ה LARRABEE פונקציות של חישוב מאסיבי של AI שזה ARTIFICIAL INTELLIGENCE או בינה מלאכותית בעברית ו PHYSICAL CAPABILITIES שזה בעצם כמו שמישהו פה אמר- ליבות PHYSX רק מובנות בתוך כרטיסי התלת מימד.
אני מזכיר שוב - כרגע, אין לא ל ATI ולא ל AMD משהו דומה. שתיהן צריכות את ה CPU בשביל לחשב AI ואצל שתיהן אין שום אלמנט של חומרה שמחשבת חישובי פיזיקה מורכבים על גבי שבב, או שבב נפרד על כרטיס המסך. בקיצור, אינטל לא רק 'קופצת עלמים העמוקים, היא צוללת בתוכם כמו פליפר הדולפין. מהיום אפשר לקרוא לאדון פאט גם פליפר. "פליפר דיבר על . . ."

ייתכן פה מצב מעניין של שתי אולטרא אופטימיזציות שעלולות לחסל את NVIDIA ו AMD יחדיו:
א) כרטיסי המסך של אינטל מסדרת LARRABEE יריצו טוב יותר משחקים בשימוש עם מעבדי NEHALEM ב2009.
ב) משחקים שישתמשו במנוע הפיזיקלי של HAVOK (המנוע השני שייך לחברת AGEIA שנקנתה לאחרונה ע"י NVIDIA) ירוצו טוב יותר עם כרטיסי המסך מסדרת LARRABEE של INTEL. הבעייה של NVIDIA ? היא בשונה מאינטל, לא מייצרת מעבדים משלה - אלא AMD. והיא בכלל בשוק כרגע.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-08, 4:19   #40 (קישור ישיר)
IO Pro

ברירת מחדל זכינו בSTICKY !

שני דברים הפעם:
1. זכינו בסטיקי ! תודות עפות ל RTR ו קופי
2. נראה שמה שישפיע על המלחמה העתידית של INTEL מול AMD ו NVIDIA בשליטה על שוק כרטיסי המסך הם: מפעלי ייצור.
הסיבה לכך היא שאינטל מחזירה כעת ב2 מפעלים והשנה עוד שני מפעלים אמורים לעבור לייצור 45 ננומטר. אחד מהם - בישראל ! ככה שבהחלט יש מצב שאנחנו נהיה חלק מכח הייצוןר העולמי של פרוייקט סדרת LARRABEE.
קראו:
Fudzilla - Nvidia's and ATI's problem in the war against Intel are FABs

ישן 30-04-08, 23:29   #41 (קישור ישיר)
IO Member

ידיעה מעניינת:
ה3DMARK החדש כולל בתוכו מבחן רייטרייסינג O_O

הכתבה מטום:
3DMarkVantage Uses Ray-Tracing - Tom's Hardware

והכרטיסים של NVIDIA מחזיקים מעמד יותר טוב מATI.
V.Card: Sapphier 7970 3GB
Monitor: Samsung 27' 1080P
SSD: Samsung 840 PRO 512GB
HDD1: WD 3TB Green
HDDX2 160GB VelociRaptor 10000RPM

Tablet: Nexus 7 32GB 3G @ CM11
Phone: Samsung Note 3 @ CM11
Vidati לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-04-08, 23:58   #42 (קישור ישיר)
IO Pro

כל הכבוד על החדשה !
מספרים שכל הספינות ב DEMO של המלחמה בחלל מרונדרות עם אפקטים שנים של RAY TRACING ושזה נועד לבדוק את ה LARRABEE בשנה הבאה מול ATI ו NVIDIA.
נחיה ונראה.

ישן 01-05-08, 0:27   #43 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

זה לא יצא לאור בשנה הקרובה תיהיו בטוחים..
רגע נודייה לא תעשה גם משהו כזה?
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-08, 0:36   #44 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

אפשר להציע נקודת מבט אחרת? נקודה יותר ניהולית עסקית מאשר מקצועית.
אינטל החליטה לעשות צעד עסקי ולהכנס לתחום שלא נמצא בשליטתה.
היא משקיעה המון משאבים כאשר כל הרעיון מסתובב סביב פטנט חדש שלא יושם עדיין.
אתם מתלהבים מהחידוש ומצפים למהפכה, אני רואה את הסיכון פה, כמו שהיא יכולה להצליח ככה היא יכולה ליפול, על פי הרמזים שלה היא לקחה סיכון מאוד גדול. היא מנסה לשנות את חוקי המשחק. אני מאמין שהם לא טפשיים שם, כך שמוצר איכותי יותר ממה שיש להם עכשיו, נוכל לראות ואולי גם תחרות יפה בין 3 מתחרים. אבל איום על ATI ו NVIDIA זה ממש מצחיק לומר בשלב זה. חוץ מסיפורים יפים עוד לא ראינו כלום.

תחשבו מה קורה אם כול הפרויקט הזה שלהם הולך לעזאזל, זאת סטירת לחי מצלצלת. דבר שיכול להחזיר את AMD למפה
VanHalen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-08, 1:30   #45 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VanHalen צפה בהודעה

1. מוצר איכותי יותר ממה שיש להם עכשיו, נוכל לראות ואולי גם תחרות יפה בין 3 מתחרים.
2.אם כול הפרויקט הזה שלהם הולך לעזאזל, זאת סטירת לחי מצלצלת.
בעיקרון אני מסכים איתך אבל שלוש נקודות.
1. מוצר יותר איכותי ממה שיש להם עכשיו? ה740I וה 752I נעלמו אי שם בשנות ה90.
2. אינטל צריכה לקרוס כדי שכל חטיבת ה DIGITAL ENTERPRIZE תיעלם יחד עם ה LARRABEE.
3. אני מניח שכולנו מתייחסים לזה כמשהו משעשע לעתיד, פשוט חשבתי צורך להקים את הנושא כבר השנה כדי לשם שינוי לתת טעימה לכולנו ממשהו מאוד רחוק שאנו גדלים לתוכו ואולי נספר לילדים ש"אבא לא רק ראה איך מרובעים הופכים לצורות חלקות עם כרטיסי ה VOODOOו FSAA = FULL SCENE ANTI ALIASING, אלא גם ראה איך חברה אחת שינתה את הדרך בה אותן צורות חלקות נראות עם משהו כמו FSRT = FULL SCENE RAY TRACING. הזכויות על ה FSRT שמורות, שלא יעתיקו אח"כ

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 01-05-08 בשעה 13:00.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא