IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > כרטיסי מסך
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי מסך פורום בנושא כרטיסי מסך , מנהלי התקנים , תמיכה טכנית , בעיות בתצוגה ובמשחקים , מערכי CF ו SLI וייעוץ לפני קניה

חומרה : כרטיסי מסך

הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

שלום חברים. אני פותח את זה שנה וחצי לפני שזה מגיע לשוק כדי שכולנו נחיה את ההווה ונשאף לעתיד טוב ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-04-08, 17:26   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky
ברירת מחדל הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

שלום חברים. אני פותח את זה שנה וחצי לפני שזה מגיע לשוק כדי שכולנו נחיה את ההווה ונשאף לעתיד טוב יותר יחד עם חזון כרטיסי המסך של INTEL. אולי זה יקרה ואולי לא, אבל כדי שלא נהיה בעלטה, אתם מוזמנים ליהנות מהמאמר.

הגיע הזמן לקרוא לילד בשמו. כראוי לאתר טכנולוגי מוביל, החלטתי שהגיע הזמן לפתוח נושא על העתיד לבוא, הו . . .ואיזה עתיד זה יהיה !
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++
המשחקים כיום בנויים על עקרון הפוליגונים(מצולעים אשר מהם מורכבת סצינה תלת מימדית). רעיון מקורי שהולך וצובר תאוצה הוא RAY RACING.
ה Ray Tracing לא מחליף שיטות רינדור נוכחיות המבוססות פולגונים. שיטת הRay Tracing משמשת לחישובי תאורה, החזרי אור - ובעצם הצבע של כל נקודה על המסך. היא מופעלת על סצנה שבנוייה מפוליגונים, שמשמשים לבניית הגאמוטריה (הצורות/האובייקטים התלת מימדיים,השחקנים והנופים). הפוליגונים לא הולכים להעלם בעתיד הנראה לעין. אינטל מבססת את כל קו כרטיסי המסך החדשים שלה על שיטת הRay Tracing שאותה הציג באופן היפה ביותר סטודנט בשם דניאל פול שלקח את המשחק Quake 4 המדהים כשלעצמו והראה איך היה נראה אילו נבנה ב Ray Tacing.
חובה לראות את קטעי הוידאו בכתבה !:
PC Perspective - Ray Tracing and Gaming - Quake 4: Ray Traced Project
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++
[size=12pt]ראיונות וידאו:[/size]
ראיון נדיר (!) עם האיש האחראי על הפרוייקט באינטל שמציג את המידע הרב ביותר שהוצג עד היום על הפרוייקט שמראה THEY MEAN BUSINESS !:
HEXUS.tv - Turn on technology - Pat Gelsinger Reveals Intel's Plans to 'Change The Game' For Graphics
מי שלא יודע, INTEL, כן אותה אינטל שאהובה על כולנו בזכות מעבד הQ6600 האלמותי, בהתאם ללוגו החדש ולמיצוב החברה כמובילה טכנולוגית תוציא ב2008 את כרטיס המסך הרציני הראשון שלה, אחרי שהוציאה שניים כאלה שנחלו כישלון חרוץ אי שם בשנות ה 90, בשם I740 ו I752.
שם הפרוייקט הוא Larrabee והוא מכיל בתוכו את הסוד הגדול של אינטל אשר מאיים הלכה למעשה למחוק מהשוק את AMD ו NVIDIA יחדיו מהמפה בזכות טכנולוגייה מהפכנית,ארכיטקטורה גמישה, ה X86 ובעיקר, כרטיס מסך העובד ע"פ Ray Tracing ומכיל בתוכו כן,כן - ריבוי ליבות טבעי ב45ננומטר (9800GX2 נראה פתאום כבדיחה אה?)
Ray Tracing יוחלף ב Global Illumination ואנו נקבל סוף סוף משחקים שנראים פי 10 טוב יותר מCRYSIS !
כתבתי הסבר מפושט ומחולק לשלבים על מה זה בעצם RAY TRACING. (קרדיט עף לPc Perspective):
RAY TRACING זה בעצם אלגוריתם לחישובי אור וצל.
הסבר:
על כל פיקסל על המסך, האלגוריתם יורה קרן אור, מנקודת מבטו של הצופה. אח"כ האלגוריתם מחליט מה האובייקט הראשון שהקרן (נקודת המבט של השחקן שמסתכל על המסך) תפגע בו בדרכה קדימה.

בנקודת הפגיעה הזאת, תוכנת הצללה מופעלת שיכולה להחליט לדוגמה להטיל עוד קרן, שתדמה לדוגמה השתקפות מראה.

ע"י שימוש ב"קרני צל", האלגוריתם יודע אם פיקסל מסויים הינו מואר או חשוך:
אם קרן מהפיקסל הנתון יכולה להגיע למקור האור בלי ששום דבר לא יעצור אותה בדרך, הרי שאפשר להסיק שאור מגיע לפיקסל זה ולכן הוא יהיה מואר.
אם אותה קרן שנורתה מהפיקסל הנתון פוגעת במשהו בדרך, הרי שאפשר להסיק שמשהו מונע מהאור להגיע לאותו פיקסל ולכן הוא יהיה מוצל וחשוך.

חדשות:
1) כל ההסברים מסביב הם יפים ונחמד שכל האתרים האלה כותבים מה קורה, אבל מצאתי הסבר מפי האיש שעובד בתוך הפרוייקט עצמו שכותב על כך בבלוג שלו באתר של INTEL
Research@Intel · Real Time Ray-Tracing: The End of Rasterization?
הדגמה של סצינה עם RASTERIZING של היום ו RAY TRACING של עוד שנה:

2) מצאתי באתר של אינטל בחפירות הארכיולוגיות שלי שמה (מסתבר שיש שם דברים מעניינים) כל מיני פרוייקטים שהם עובדים עליהם עכשיו עם הדגמות של וידאו וכדומה. בעמוד הזה יש הדגמה של RAY TRACING (שלא עובדת...גררר הוידאו היחיד הרשמי מהם והלינק מת, נו לכו תבינו).
מה שכן עובד זה איך הם עובדים על ליצור פנים תלת מימדיות עם חישובים של שרירים בתוכן כדי שהבעות הפנים של הדמויות במשחקים שאנו רואים סוף סוף ייראו מציאותיות ולא פני פוקר:
Emerging Applications: Examples of Model-Based Computing

3) למי שפיספס, INTEL מציגים מה היתרונות שיהיו בכרטיסי המסך שלהם ומשחקים המבוססים על RAY TRACING:

פרטים טכניים:

הכרטיס יכיל שני מחברים של חשמל. אחד ל150W והשני ל75W.
הכרטיס יבוסס על PCI-E 2.0
בהתאם לרמת השוק שאליה יהיה מיועד הכרטיס, הוא יכיל מעבד במהירות של 1.7Ghz בכרטיס המיועד לשוק החלש ועד 2.5 Ghz בכרטיס המיועד לשוק החזק.
בהתאם לרמת השוק שאליה יהיה מיועד הכרטיס, משפחת כרטיסי ה LARABEE תכיל מ 16 עד 24 ליבות. 16 ליבות בכרטיס המיועד לשוק החלש ו24 ליבות בכרטיס המיועד לשוק החזק.
הארכיטקטורה תפעל על רוחב פס מיוחד הלקוח מארכיטקטורת מעבד ה CELL של IBM ב256ביט.

1.Fudzilla - Larrabee doesn't need DirectX
לאור ההודעה של מייקרוסופט (והחשד שלי שNVIDIA או ATI השפיעה עליה בנושא) שDIRECTX 11 שייצא שנה הבאה לא יתמוך ביכולות הנוספות של ה LARRABEE (מעבר ל RASTERIZATION) והכוונה שDX11 לא יתמוך ביכולות ה RAY TRACING ובעצם לא יתאפשר פיתוח משחקים (כי סטודיו שיפתח משחקים עם RT שירוצו בצורה מדהימה עם LARRABEE ולא תהיה תמיכה ב DX11 לא יוכל להפעיל את המשחק כלל על WINDOWS.
בתגובה אינטל הגיבה שאינה חייבת את ה DIRECTX בכלל אלא תעבוד עם "גישה ישירה". מה זה אומר? או שהיא תייצר API משלה (כמו ש 3DFX עשתה בזמנו וכתבה את GLIDE שנוצח בסוף ע"י DIRECTX שנכנס לשוק מובנה ב WINDOWS 95 דאז) או שהיא תעשה משהו אחר.

מה שחשוב - כבר בעת הצגת הכרטיס(תאריך בהמשך) אינטל עשתה הסכמים על חברות פיתוח והיא תציג 6 משחקים ראשיים שישתמשו ביכולות המלאות של ה LARRABEE כהדגמה טכנולוגית מלאה עם גרפיקה שפי התוכניות אמורה להיות מדהימה למדיי (טוב CRYSIS WARHEAD שיוצא עוד מעט כבר נראה מדהים), תחשבו מה יהיה עם שחרור ה LARRABEE.

2.Fudzilla - Larrabee will use GDDR5 memory
למרות שכבר ה ATI 4870X2 אמור להגיע לכח עיבוד של 2 TERA FLOPS, אינטל מכוונת לאותו יעד עם ה LARRABEE ולכן החליטה להשתמש ב GDDR 5 כדי להגיע לנפח התעבורה הדרוש. אמנם זה לא נראה כמו שמהו מיוחד כשמדובר של ATI ו NVIDIA ייצאו עד אז 2 דורות, אך בכל זאת המטרה מקדשת את האמצעים וזה משהו שלא חסר לINTEL.

3. Fudzilla - Larrabee will use a 12-layer PCB
אינטל משתמשת כעת ב LARRABEE בלוחות PCB(הלוח מעגלים אלקטרוני שהוא בעצם הכרטיס) בעלי 12 שכבות שהם 4 שכבות יותר מכל כרטיס גרפי כיום.
הדבר יוביל לעלויות ייצור גבוהות לשותפות של אינטל בהפצת הכרטיס, מה שעלול ליצור בעיות זמינות או חוסר רצון של השותפות לייצר כלל את הכרטיס.
הקירור על ה LARRABEE מסתבר להיות סטנדרטי כמו הקירורים שיש כיום על כרטיסי ה 4870 של ATI ע"פ דוגמיות הכרטיס שאינטל הציגה לשותפות.

4.Fudzilla - Larrabee doesn't support power saving
הLARRABBEE לא יתמוך בצריכת אנרגיה.
הכרטיס מיועד לצרוך 300W של חשמל כאשר יעבוד בLOAD. כפי הנראה כרגע, במצב דו מימדי, הכרטיס יגיע לצריכת חשמל של כ200W+ ולא יירד אפילו ל 100W.
ייתכן פה פיספוס מסויים של אטינטל כי מקורות אומריןם שכל אפשרויות החיסכון באנרגיה יוצגו בדור השני של הכרטיס. יחד עם זאת אני בספק אם זה נכון ולאינטל יש עוד שנה שלמה להתכונן ולתכנן יכולות POWER SAVING ברמת ה DRIVER שחלק מליבות הכרטיס פשוט יכובו בעת עבודה ב WINDOWS במצב 2D.

5.Fudzilla
הכרטיס יושק בתערוכת COMPUTEX 2009 בקיץ, שנה מהיום כאשר INTEL עומדת בתוכניותיה וכבר בעוד כמה חודשים עד סוף השנה תציג דוגמאות עובדות לשותפות שלה אשר אמורות בסופו של דבר להביא את הכרטיס אל המדפים.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[size=12pt]
Larrabee might change the face of graphics
[/size]
[size=12pt][/size]
[size=12pt][/size]
[size=12pt][/size]
If Intel pulls this off, there won’t be Nvidia and ATI, at least not the way they are now. Intel wants to push on Raytracing and this highly computationally extensive method to render a photo realistic graphic.
It won't happen overnight, but it looks that Intel wants to push on Raytracing and that we should expect some first scores in the next two years.
Larrabee will do Raytracing really well, it will be fast; and we heard from some other sources that this multi- core architecture will be very fast, at least for Raytracing. Since this marchitecture scales much better than the graphic methods that are used today, Intel will definitely push for it.
With the right marketing money and Intel’s 'the way its meant to be played' methods this can actually affect some big publishers and developers.
First, Raytracing games and engines are still two years from now, but current Geforce and Radeons are very slow in Raytracing so Nvidia and ATI would have to adopt it, at least if Raytracing takes off.
In that scenario, Nvidia and ATI would have to adapt in order to survive. There is absolutely no question that Raytracing is the way to go, but the current graphic cards simply cannot cope with it.
After that, the next step is Global illumination, something that is even more difficult.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

שקופית ליבת ה LARRABEE כאשר CACHE אחד משותף לכלל הליבות (דרישה של DIRECTX 10 למעשה) אך לאינטל יש כנראה עוד הרבה מידע סודי בשרוול . . .

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 20-07-08 בשעה 2:18.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 17:32   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

זה רשמי?
היא באמת פונה לשוק כרטיסי המסך הלא מובנים?
עוד מתחרה הרי זה משובח...
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 17:33   #3 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל Maizena

מעניין מאד!!!

יאללה, בוא נראה תוצאות
מעניין גם אם הם יתחילו עם מחירים אטרקטיביים...

Maizena לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 17:34   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Arial

שלח הודעה דרך ICQ אל Arial שלח הודעה דרך MSN אל Arial

ווואוו תודה רבה!!!

נראה מטורף ...
נקווה שיצליח... ושהמחירים לא יהיו בשמיים....

איך שהטכנולוגה מתפתחת.... זה פשוט מפחיד...!!

Sparkle 9600GT 512MB
2X1GB Kingston 667 Mhz DDR2
Hec 400W
Samsung 206BW

Arial לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 17:39   #5 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

תודה לך אלכס!
מענין מאוד
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 17:43   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

רציתי להוסיף את זה מחוץ לחדשה כי מצאתי את זה רק היום.
בזמנו חברת 3DFX (שנקנתה בשנת 2000 ע"י NVIDIA) ייצרה כרטיסים מרובי ליבות. מוצר הדגל היה VOODOO 5 6000 בעל 4 ליבות שלא הושק מעולם אלה הפך לאגדה. מאז בעצם לא קם מתחרה לכרטיס (כרטיס עם 3 ליבות ה TRINITY מבוסס ATI 3850 הוצג לאחרונה ע"י ASUS אבל הוא לא טבעי אלא מבוסס תקן MXM לניידים של NVIDIA על גבי PCB אחד)

ה LARRABEE יהיה הראשון שיעבור את כמות הליבות של ה VOODOO 5 6000 האגדי וייראה כמו שמעריצי 3DFX חשבו בזמנו שדורות ה VOODOO הבאים ייראו, כאשר צחוק מטורף מלווה הרגשה זאת. (נלקח מכתבה שלי שהתפרסמה החודש במגזין PC PLUS על כרטיסי מסך והשבוע קיבלתי אישור מהעורך שלי לפרסמה גם כאן, אז צפו פגיעה) :

3DFX VOODOO 5 6000 1999

כעבור 10 שנים בדיוק, האם ככה ייראה - INTEL LARRABEE SERIES 2009 ?!

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
קישור פירסומי
ישן 17-04-08, 17:49   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

ראיתי את זה בHWZONE בדיון על ה3870X2 (שמשומה הושמץ שם בצורה מאסיבית)
קורע...
וד"א זו אותה טכ' של SLI וקופ' צריך לתקן בביקורת שלו כמה דברים על הריבוי ליבות...
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-08, 0:53   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

מימוש מלא וסצינות מדהימות עם הטכנולוגיה הזאת לא צפויות להגיע לשוק הביתי בשנה הקרובה.
אנחנו נראה 16 ליבות בדגם הנמוך למסכי עד 22 אינץ' (אני סתם זורק כמו עם ה8800GT)
ועד לדגם עם 24 ליבות גרפיות למסכים עם רזולוציה של נגיד 1920X1200 במסכי 24 אינץ' ומעלה. בנוסף . . .
לא לשכוח שכנראה יתאפשרו מערכי ISI (כרגע המצאתי INTEL SCALABLE INTERFACE *כל הזכויות שמורות ) שיקבילו למערכי CROSSFIRE ו SLU של היום שייצרו פאקינג 48 ליבות גרפיות שזה בכלל נשמע כמו דימיון. אני מחזיק לנו ידיים שזה יהפוך למציאות.
פורסם בתאריך: 23.03.2008 בשעה 14:56:56
עבר בדיוק שבוע והגיע הזמן לחדשות . . .
++++++++++++++++++++++++

משהו שמשמח אותי אישית לגבי כרטיס המסך החדש והמהפכני של אינטל, נראה שהוא קורם עור וגידים ולא "רק שקופית במצגת " כמו שNVIDIA קראה לו לאחרונה כשצחקה לאחרונה על הפרוייקט של INTEL. נראה ש:
- גיוסי כח האדם השתלמו ובאינטל יש כרגע בין 800 ל1200 מהנדסים שעובדים על עיצוב כרטיסי סדרת ה LARRABEE ובעיקר על הDRIVERים שלה.
- תהיה תמיכה ב DIRECTX ו OPEN GL ולא API חדש משל עצמה (כמו ה GLIDE שהיה ל 3DFX בזמנו והיה אחד הסיבות לנפילתה בשנת 2000).
- המוצר יתחיל להימכר לקראת קיץ 2009.

החדשה המלאה:
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=6515&Ite mid=1

פורסם בתאריך: 30.03.2008 בשעה 16:17:29
עוד שבועיים, עוד חדשות.
*תעדכנו גם אתם אם תראו משהו באתרים אחרים.
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=6785&Ite mid=1

TERJEN:
כתבה מעניינת לכל המתעניינים פה
המלחמה על אנוידיה :
http://www.hexus.net/content/item.php?item=12740

ALEX TUROVSKY:
כתבה מאוד מעניינת ומרחיבת אופקים.
אני חייב לציין שאם NVIDIA תרכוש את VIA כדי לקבל רישיון לארכיטקטורת ה X86 לאינטל אשכרה יכול הלהיות יריבה ראוייה לטווח הרחוק.
הדור הראשון של ה LARRABEE לא מפחיד אף אחד מהכתבים באתרי החומרה כיום. הדור השני, הבדל יותר הוא שמפחיד את NVIDIA עצמה ולכן כל המלחמה כיום על דעת הקהל ואל מי ישימו לב היום.
נראה שבסיבוב הנוכחי NVIDIA מנצחת כאשר היא אומרת "מה כרטיסי המסך המובנים של אינטל יכולים לעשות כיום, לרנדר יותר טוב את המסך הכחול של WINDOWS ?" . . . העניין הוא שNVIDIA בעצמה , כמו שפירסמה MICROSOFT לאחרונה אשמה בכ30% מהתקלות של WINDOWS VISTA, המ שגורם לNVIDIA להיראות מגוכחת בעיניי. "הקם להורגך - השכם להורגו" הוא לפעמים רק ביטוי, אבל NVIDIA מנסה את זה כעת ללא הצלחה יתרה כי אם באמת התקציבים של INTEL יביאו לידי ביטוי שמפתחי משחקים ישתמשו ב SDK שלה לפתח את המשחקים שלהם לתאימות מלאה של ה RAY TRACING של ה LARRABEE והSDK של INTEL יעבוד טוב יותר עם המעבדים שלה - הרי שאז בהחלט נראה את NVIDIA מצטמקת לאיטה ונעלמת לאט לאט. הברירה של NVIDIA תהיה בסופו של דבר לפזול לכיוון השתלטות עויינת על AMD כדי לשפר את התאימות שלה מצידה למעבדים של AMD ואז הכח של שתי הענקיות יהיה שווה.
מעניין שכיום NVIDIA מרגישה כמו ש 3DFX הרגישה לפני 10 שנים כאשר החל תהליך שבו איבדה לאט לאט נתח שוק לNVIDA עם ה RIVA TNT 2 שלה עד אשר כעבור שנתיים, היא נקנתה על ידי NVIDIA ונעלמה לעד. אז מה יקרה שנתיים מהיום כאשר יופיע הדור השני של ה LARRABEE ? נחכה ונראה. בינתיים כמו שאומרים, כדאי לתפוס מקומות טובים ולראות את הקרב בין שתי הענקיות בעיצומו.

חדשות מאתמול:
נראה שאינטל פצחה בשקט בשקט בהסכמים עם יצרניות טייואניות (מי אמר ASUS) בכירות , בעלות המזל שיזכו להיות הראשונות להפיץ את כרטיסי ה LARRABEE הראשונים.
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=6856&Ite mid=1

ישן 18-04-08, 1:28   #9 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של TheDoc

שלח הודעה דרך MSN אל TheDoc

הרבה זמן לא קראתי פוסט כל כך מעניין.

תודה alex.turovsky.
Video Card: ATI Radeon HD 2600 XT 256MB GDDR4
Monitor: Samsung SyncMaster 940BW
Hard Drives:
2X WD 36GB Raptors, 13X WD 500GB AAKS, 1X WD 320GB AAKS, 1X WD 120GB IDE
Optical Drives: NEC ND4550A BLACK
Keyboard+Mouse: Logitech Cordless Desktop MX 5000 Laser
Case: HEC 6C28
Power Supply:
HEC 300AR-TF
TheDoc לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-08, 1:56   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

האמת שראיתי על לרבי בועידת המפתחים האחרונה של אינטל וזה נראה רחוק מידי ,פשוט לא מציאותי ושמיש...
אלכס אחרי הפוסט הזה שלך והעדכונים זה באמת קורם עור וגידים....
כל הכבוד על ההשקעה!
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-08, 3:19   #11 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

פששש כתה כתה הייתי אומר!!!
תודה רבה על החדשות...
וזה ממש מפחיד מה שהולך שם...
NV צריכה לפעול עם מה שהיא יכולה ומהר ארחת-NV גורלה כמו שלAMD-כמעט לגמרי בקרשים!

נערך לאחרונה על ידי tsrm, 20-07-08 בשעה 16:46.
tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-08, 9:24   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheDoc צפה בהודעה
הרבה זמן לא קראתי פוסט כל כך מעניין.

תודה alex.turovsky.
חכה שאני אעלה את מתנת חג הפסח שלי, אז באמת תקרא משהו מעניין.

TERJEN צדק כשמשך אותי לפה. באמת יש פה קהילה מפרגנת וכיף לפרסם ולתרום פה. קבלו ח"חים (כמו שהמפקד שלי נהג לומר - חיבוק חיבוקי)
נ.ב - איך אני מצטט יותר מבן אםד אחד ב"תגובה מתקדמת" ? ב HWZONE ליד כל אחד מההודעות (אחרי שנכנסים ל"תגובה") יש סמל "ציטוט"ואפשר ללחוץ עליו ולהכניס כמה ציטוטים ופה אין :(

ישן 18-04-08, 10:32   #13 (קישור ישיר)
IO Member

אני בור.

הייתי בטוח ש-Larrabee זה בכלל מעבד עם גרפיקה מובנית בתוכו או משהו.

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

Hydro לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-08, 14:27   #14 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

לא יודע למה, אבל לא כ"כ ניראה לי שהוא יהיה מבוסס על X86, זה לא בידיוק מתאים לכרטיסי מסך.
ואם זה כן יהיה ככה זה לא יהיה שונה בהרבה מ4/6 מעבדי Q9300 מחוברים להם,אולי רק מעט יעיל יותר.
ואם הם צריכים לעבד גרפיקה זה לא יהיה מוצלח במיוחד.

זה מה שקורה כשנותנים למעבד X86 לעבד גרפיקה->

QX9650 על 4GHZ מול 8500GT
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-08, 14:44   #15 (קישור ישיר)
IO Member

איך עשו את הבדיקה הזאת, RTR?

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

Hydro לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא