IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > כרטיסי מסך
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי מסך פורום בנושא כרטיסי מסך , מנהלי התקנים , תמיכה טכנית , בעיות בתצוגה ובמשחקים , מערכי CF ו SLI וייעוץ לפני קניה

חומרה : כרטיסי מסך

3DFX Voodoo 5 5500 Project: Volt Mod, AGP MOD, Cooling MOD = שיא עולם !

================================================== ================================================== עדכון 2009. הפרוייקט הסתיים כי לא ניתן היה להכניס ללוח ה ASROCK את ה VOODOO 5. מצאתי את ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-04-08, 20:26   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky
צחוקים 3DFX Voodoo 5 5500 Project: Volt Mod, AGP MOD, Cooling MOD = שיא עולם !

================================================== ==================================================
עדכון 2009.
הפרוייקט הסתיים כי לא ניתן היה להכניס ללוח ה ASROCK את ה VOODOO 5. מצאתי את הבחור האיטלקי שכתבת על משהו דומה שעשה והוא אף נכנס והגיב פה ואמר שזה בלתי אפשרי ושהוא כבר ניסה.
אז זהו, תם ונשלם ותודה לכולם
================================================== ==================================================

*קראו את הפוסט הראשון וקפצו אח"כ לעמוד 3 כי עמודים 1 ו 2 נכתבו לפני שהפרוייקט הושלם.

שלב א' - ההקדמה !
טוב אז ככה ...
3DFX תמיד הייתה קרובה לליבי ולאחרונה קניתי מחשב ישן שמכרתי ללקוח שלי לפני משהו כמו 5 שנים. אבל זה לא סתם מחשב . . .
כל מי שהתעסק עם OC בשנת 2000, עת שינוי מ PIII ל P4 יודע ש:

הלוח הכי טוב באותה תקופה (ההוא שהציג הגברת FSB במרווח של 1MHZ לראשונה) היה הASUS CUSL2-C או ה ASUS TUSL2-C שהתאים למעבדי ה PIII-S האחרונים לשרתים דגמי ה TUALATIN במהירויות 1.13 ו 1.26מגהרץ ומכאן ה T בשם הדגם.

המעבד הכי טוב לאוברקלוק היה ה PIII TUALATIN שלשם שינוי היה חיית אוברקלוק. אני זוכר בעוד שהבאתי את ה PIII 700 שלי (שרץ על 100 מגהרץ ולא על 133 כמו שהיה נפוץ אז) ל 966, את ה TUALATIN הבאתי מ1130 ל 1600 מגהרץ שעבר כל P4 שהיה בסביבה.

הקירור הכי טוב אז היה ה SLK-600 של, נכון - THERMALRIGHT . . . מזכיר משהו ? זה היה תור הזהב הראשון שלה שלאחריו נעלמה להרבה שנים מההובלה וחזרה לאחרונה עם הultra 120 extreme.

הכרטיסים הכי טובים היו של חברת 3DFX

אז עכשיו יש לי:
מעבד: PIII-S Tualatin 1.13 באוברקלוק
לוח אם: ASUS TUSL2-C עם צ'יפסט Intel 815E (הוא מוגבל עד 512 RAM).
זיכרון: קניתי השבוע KINGSTON 512MB SD-RAM CAS5 חדש.
כרטיס מסך: מצאתי בישראל מישהו שהיה פעם יבואן ושמר VOODOO 5 ישנים מאז בקופסה (כן, גם אני הייתי בשוק כששמעתי וראיתי את זה) וקניתי VOODOO 5 חדש דנדש
כרטיס קול: CREATIVE AUDIGY 2 ZS
רמקולים: CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1 THX בתצורת 2.1 (אין מקום ל5 רמקולים צדדיים ואחוריים נוספים בחדר).
מארז: חיפשתי ומצאתי כנראה את המארז היחיד עם חלון בגודל המתאים - GIGABYTE AURORA 570 BLACK EDITION שאת הרשת החלפתי בחלון ובחלון הכנסתי אחרי גזירה מאסיבית את הקופסה של ה VOODOO 5 5500 וזה יצא מדהים.

אז אחרי חפירות מרובות באתרי קהילות מעריצים נאמנים של 3DFX מצאתי BIOSים לכל כרטיסי ה VOODOO האלה וצרבתי BIOS 1.18B במקום ה 1.06 שהכרטיס הגיע איתו. זה נותן שיפור ב אוברקלוק שאני מתכוון לבצע.
זה האתר: 3dfx Official Voodoo Bios's & Utilities ב FAQ יש הוראות איך לצרוב BIOS (ממש קל, שמים BIOS בשם 118B.ROM, קובץ FLASH קובץ DOS4GW) על דיסק שפורמט כ BOOTABLE (כפתור ימני על הדיסקט>FORMAT>MAKE BOOTABLE>OK).
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

שלב ב' - פירוק צלעות הקירור של ה VOODOO 5 5500
טוב, אז אחרי שראיתי את הוידאו הזה, שמסביר איך אחרי הקפאה לפרק צלעות קירור משבבים - נורא התלהבתי.

דחפתי את ה VOODOO 5 5500 שלי למקפיא לחצי שעה: (לחצו על הפסים הצהובים להגדיל את התמונות ולקבל פוקוס חד):

ועם כרטיס אשראי ומברג גדול העפתי את צלעות הקירור. כמוש אתם רואים בשיטת הקפאת הדבק, בניגוד לחימומו ע"י האדים, רוב הדבק יורד יחד עם הצלעות קירור והליבה נשארת כמעט נקייה:

יש לציין את התוצאה המדהימה שזה השאיר אחרי שבעמוד הקודם ראיתם בשיטת האדים של הקומקום(מחממים קומקום ומשאירים מעלים את הVOODOO, בדיוק כמו שמורידים בולים ממעטפה והאדים החמים מנשוא ממיסים את הדבק לאט לאט) ראיתם איך נראו השבבים על הכרטיס השני (היו לי שניים ובהתחלה ניסיתי על ה VOODOO 5 5500 השני) שם נשאר רוב הדבק ומחק לי את כל הציפורניים במאמץ לשבור ולהסיר את האפוקסי. בשיטת המקפיא נשאר כמה מילימטרים:

מה שלא רואים בתמונות, זה שאח"כ ניקיתי את הליבות עם אציטון והכנתי אותן להנחת צלעות הקירור האימתניים של ZALMAN שנאלצתי לשבור אחד מהם כדי שיישב עם השני על ה VOODOO, אבל את זה אני שמאיר שיהיה לכם למה לצפות בהמשך.
אז . . . המשך יבוא

שלב ג' - יומן מסע

גופי הקירור שנבחרו:
צ'יפסט: קירור לצ''יפסט THERMALIRIGHT דגם HR-05

קירורים לליבות ולזכרונות כרטיס המסך:
קרור לכרטיס המסך מתוצרת ZALMAN מדגם VF900 CU

ואחד כזה אבל שקוף עם אור כחול:
קרור לכרטיס המסך ZALMAN מדגם VF900 CU BLUE LED

הקירורים האלה נבחרו עקב זה שהם הכי חדשים, יפים, מקררים מצויין ובעיקר, החורים בהם מתאימים לכל כרטיס ב10 השנים האחרונות כמו שהסתבר לי

עקב קרבת הליבות אחת לשנייהב VOODOO 5 5500, המבנה של הקירור המסויים הזה (בשתי הגרסאות שלו עם ובלי ה LED) איפשר להפוך אותו ולהרכיב שניים כאלה אחד ליד השני !

אז מה, נתחיל חברה ?

קודם כל העפתי את הקירור של הצ'יפסט מלפני 10 שנים שאחרי שקניתי אותו מחדש מהלקוח שלי החלפתי את הגריז ב ARCTIC SILVER 5 שעכשיו - היה צריך למחוק מחדש.

ככה זה נראה כאשר הסרתי את ה HEATSINK המאעפן של ASUS:

כמובן שאת הג'יפה הזאת היה צריך להסיר עם אלכוהול. מכיוון שהוודקה נגמרה (יום עצמאות אתם יודעים כל ה STOCK הלך על הקבאבים ) הידידה המשוכללת שלי קפצה אליי והביא איתה איזה חומר ורוד. מסתבר שהיא קנתה איזה חומר שעשו לו MOD ואין לו ריח של אציטון. איזה פטנט ! אני תמיד אומר שאי אפשר להסתדר בלי בנות בחיים

ככה נראתה ליבת שבב ה INTEL 815EP אחרי הניקוי. הצ'יפסט הזה מוגבל לשימוש עם מקסימום 512MB של זיכרון RAM.

לאחר מכן התקנתי את ה HR-05, קירור הצ'יפסט הטוב ביותר של כל הזמנים (מקום שני הוא ה THERMALATKE EXTREME SPIRIT II):

ניתן לראות שהוא נכנס בול על המילימטר ונצמד לו בכיף לזכרון ה512MB RAM של KINGSTON שקניתי.

הוא גם התיישב מצויין מעל הקבלים

במיוחד על במילימטר מעל הקבל השמאלי

אלוהים רצה שהפרוייקט יצליח ונתן לזה להיכנס על המילימטר:

לוח ה ASUS TUSL2-C במלוא תפארתו יוצא מהצללים

הזזתי את הסדר של הכרטיסים כדי לפנות חריץ PCI פנוי ל קירורים של ZALMAN על ה VOODOO 5 5500:

החלפתי את המאורר הישן של ה SLK 600 שהיה מאורר אגדי (DELTA 6ס"מ) אבל רועש ב45 DBA למאורר 6 ס"מ של EZCOOL שקט וחלש יותר. כמו שתראו אח"כ, זה לא מה שעצר את האוברקלוק . . .

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
הרכבת גופי הקירור על ה VOODOO 5 5000
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

טוב, שני גופי הקירור לא נכנסו לי למסך ולכן . . . הלכתי בדרך הרוסית - פשוט שברתי אותם, הרי אומרים שאם זה לא יילךף בכח - זה יילך ביותר כח. אז תראו את האזורים שהקפתי בעיגול בכמה תמונות ובכל השאר תראו איך גוף קירור אחד לא נראה כמו השני כי השני לא עגול אלא אליפסה שבורה כזאת. העיקר ששניהם נכנסו בסופו של דבר

את צלעות הקירור בצד אחד נגדי של כל גוף קירור כופפתי עם פלייר אחרת שניהם פשוט לא התקרבו מספיק בשביל להיכנס לחורים שמסביב לליבות ולשבת בתוכן באופן הדוק.

לא מספיק ששברתי להם את הצורה, אלא גם כופפתי עם פלייר את צינורות ה HEATPIPES שהם פשוט צינורות אחרי הכל. הדבר נעשה כדי לכופף את צלעות הקירור עוד יותר פנימה כדי שלא יציצו מהקצה התחתון של כרטיס המסך ויגעו בלוח האם עצמו

מריחת משחה טרמית

הקירור לזכרונות עודנו בשקית

שני גופי הקירור מורכבים

לא רציתי לקחת סיכון שמשהו שלא חשבתי עליו יפריע לי באוברקלוק של ה VOODOO 5 5500 שלי. חיפשתי כל חלק שיכול היה לקחת חלק בהזרמת מתח לליבות הכרטיס ופשוט דחפתי עליו גופי קירור. כך ייצא שארבעת השבבים החשודים הללו חטפו קירור לפנים

וככה הם נראו אחרי "הטיפול" שלי

וזה כבר מראה הכרטיס אחרי שסיימתי עם הדבקת קירור שבבי הזיכרון

עכשיו הבנתם בשביל מה כופפתי את צלעות הקירור המנוגדות בשני גופי הקירור המסכנים שהתעללתי בהם? בשביל ההצמדה המושלמת הזאת !

המערכת בשלמותה שנייה לפני 3DMARK 2001

המערכת בשלמותה בעת 3DMARK 2001 . . .

3DMARK 2001 וסצינת ה LOBBY מ MATRIX משולבת ב MAX PAYNE שהיה להיט באותה תקופה. המשחק הראשון שהציג את ה BULLET TIME שמאפשר לעצור תנועה ולירות בעת ובעונה אחת.
*שימו לב במרחק שהכרטיס התעוות כולו בגלל משקל שני גופי הקירור שלא היה תוכנן להם מלתחילה, אבל עובד עד היום כאילו אין מחר . . .

בדרך לשיא ! בעוד שרוב האנשים עם כזה כרטיס מקבלים בסביבות ה1300 נקודות, אחרי עדכון ה BIOS והתקנת DRIVERים מיוחדים ומשופרים AMIGAMERLIN 3.11 R התוצאה עלתה ל 1700 ואחרי האוברקלוק למעבד לסביבות 1500 היא עלתה ל 2001 נקודות, עדיין לא השיא.

המחשב בשלמותו. העפתי את הרשת שמגיעה עם המארז הזה כברירת מחדל ושמתי במקומה את החלון השקוף שגם כן מגיע עם מארז ה AURORA. אח"כ חתכתי את הקופסה בה הגיע ה VOODOO 5 5500 ופשוט הדבקתי אותה בחלון עם עוד תוספת קטנה למטה מצידי הקופסה

תקריב החלון:

התוספת הקטנה למטה מצידי הקופסה

המסך שלי שאומר "מתנה לחברת 3DFX".

מבט כללי על המערכת

שלב ד' - שוברים שיאי עולם !

שיא עולם בתוצאת 3DMARK 2001

אמנם מופיע רק "ציון לשבח" ולא מקום ראשון, אבל תבינו למה זה כן שיא עולם ל PIII עם VOODOO 5 500:

כרטיס המסך הוא VOODOO 5 5500 עם מעבד PIII Tualatin בOC מ 1130 ל 1590 מגהרץ (המהירות המירבית בה המעבד היה יציב והצליח להריץ LOOPים של 3DMARK בלי להתרסק אחרי כמה זמן). ! שימו לב שתוצאות גבוהות מעליי, הושגו עם מעבדי AMD VENICE 3200+ ומעלה שמתקדמים אולי פי 10 מהמעבד שלי ויוצרו 5 שנים אחריו . . .לוזרים.

חכו שתגיעו לתוצאות בשלב ה', השלב המשוגע, שכרגע עדיין לא הושלם . . . אני פשוט אקבור אותם.
לינק לתוצאות אחרי שנתרמו לצוות שלנו:
hwbot.org - 3dFx Voodoo5 5500 specifications and performance analysis.

שיא עולם באוברקלוק למעבד Pentium III

אחרי ששמתי קירור חדש לצ'יפסט, את ה Thermalright HR-05 עשיתי חצי ג'יגה אוברקלוק (לפנטיום 3) !
הצלחתי להביא את המעבד מ 133FSB ל 190FSB ומ1130, הבאתי אותו ל 1615 מגהרץ מטורפים !!! אוברקלוק של כמעט 50% למעבד !
!

במונחים של פנטיום 3 מדובר כנראה בהלם למי שזוכר איך אוברקלוק של 200 מדהרץ נחשב שיא. לדוגמה הבאתי את הPIII 700 שלי רק ל966 כזכור לי.

כאן קיבלתי מקום שני. אבל שוב פעם, יש בעייה:

המקום הראשון כרגע שייך לבחור שהגיע ל 1785 מגהרץ. אבל !
שימו לב שהשיא הזה הושג עם איזה מעבד שאני עדיין לא מבין את פשרו שיש לו 256 מגהבייט קאש

וזה המסך שלו שיענו גבוה משלי בעוד שלמעשה זה מעבד דומה במהירות 1130 אבל שונה בכמות ה CACHE. שימו לב שגם בתמונות ההוכחה שהוא העלה, לא רואים אצלו VOLTAGE ואילו אצלי כן רואים. התמונה שלו מגרסת CPU-Z 1.40 בעוד התמונה שלי מגרסה 1.44. אולי זה הבדל בין גרסאות אבל יכול להיות שמה שהוא העלה זה זיוף ?
- CACHE שונה
- לא רואים VOLTAGE
- שם המעבד שונה

זאת תמונת ההוכחה שלי(החלק הראשי) שמופיע בפרוייקט. זאת התמונה המלאה

עמוד המעבד שלו באתר של אינטל:
Intel?® Pentium?® III Processor 1.13 GHz - SL5GQ

עמוד המעבד שלי באתר של אינטל:
Intel?® Pentium?® III Processor 1.13 GHz - SL5LV

אני חושב רוצה לטעון לכתר ולהסביר את זה למנהלי האתר שמה שיפרידו בין מקום ראשון למעבד עם 512 CACHE ו256 CACHE. מצידי שייתנו לשנינו מקומות ראשונים . . .מה אתם אומרים ?
hwbot.org - Pentium 3 1.133Ghz specifications and performance analysis.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

פרוייקט למתקדמים (לא לבעלי לב חלש): VOODOO 5 5500, מעבד Q6600 ו - DDR II ?!

* הפרוייקט בעיצומו, תיזהרו מרסיסים

*שימו לב. יש סיכוי שכל העבודה לחינם מכיוון שאני עושה על לוח אם מ2008 משהו שבחור איטלקי עשה על לוח אם מהתקופה של ה VOODOO 5.

הכנת לוח האם:

הבעייה שהתעוררה מייד עם תחילת הפרוייקט, דבריםפ ששכחתי ב10 השנים האחרונות. ל כרטיסי AGP היו 3 סוגי חיבורים: 3.3V 1.5V ואוניברסלי שבחר לבד לפי איזה מתח לעבוד.

הVOODOO 5 הוא AGP 3.3 VOLT והלוחות החדשים נותנים 1.5 VOLT כאשר החריץ ב AGP הוא מצד ימין. תראו טבלה (אני נפלתי בדיוק על מקרה B) :

קודם כל תזכורת על תקן ה AGP הוותיק:

לתקן ה AGP יצאו 3 גרסאות.

מה הבעייה שלי עם הלוח אם החדש ? תראו את התמונה השנייה, הכרטיס פשוט לא נכנס !
Figure 3: Types of AGP slots.

http://www.hardwaresecrets.com/imageview.php?image=837
Figure 4: 1.5 V AGP card being installed in a 1.5 V AGP slot.
http://www.hardwaresecrets.com/imageview.php?image=838
Figure 5: It is not possible to install a 3.3 V video card in a 1.5 V AGP slot.

אנחי לא מתייאש ומחליט לצלול למים העמוקים.

הוודו צריך לקבל איכשהו 3.3V עצמאית. אלה השלבים בדרך לפתרון הבעייה ! :
1)לשבור את החוצץ בחריץ ה AGP8 ולהפוך אותו לאוניברסלי ככה שכל כרטיס AGP ייכנס לתוכו.
2)לעשות VOLT MOD ל VOODOO 5 5500 ולחבר אליו מתח 3.3 במקום 1.5 שהAGP שלנו מספק (זה שהכרטיס סתם נכנס לחריץ הרי לא היה נותן לו מספיק כח)

זה לוח האם המיוחד עם חריץ AGP (החום) ומתחתיו חריץ ה PCI-E X4 (הסגול)
חשבתי על זה, הבחור צודק.
אם אני אשבור את החוצץ בחריץ AGP שנועד למנוע הכנסת כרטיס עם מתח 3.3V לחריץ של 1.5V באמת לא אמור לקרות שום דבר כי הוא היה נשרף אם המצב היה הפוך, אם הייתי מנסה להכניס כרטיס 1.5V ל חריץ שהיה נותן לו 3.3 ושורף אותו.

אז אם הבחור כתב שזה רק יגרום לליבה אחת לא לעבוד, זה מצויין בשביל להתחיל עם זה.

זה הלוח אם:

וזה החריץ AGP שאני עומד להחריב

ההחרבה בעיצומה. במקום להתחיל לחפש מברגה נטענת ומקדחה בגודל המתאים, לקחתי מברג פיליפס קטן והתחלתי לסובב אותו על המקום בשביל לעשות חור. יצירתי, יותר קשה ויותר כיף.

יותר עמוק

אחרי ההריסה . . . היה חוצץ ? - אין חוצץ

האמת? אני בכלל לא מאמין שהגעתי לדרגה כזאת של מממ לא יודע, זה לא MODDING, זה CRUSHING אבל זה כיף

הגיע הזמן להמשיך עם הכרטיס ולעשות לו VOLT MOD . . .

קניתי מלחם, מצאתי אחרי ביקור בכמה חנויות חוטים בעובי שליש מילימטר (!) והכנתי את סביבת העבודה.
אעדכן בימים הבאים.
תמונות:

המלחם עם בדיל מלופף עליו.

סימנתי בטוש 6 נקודות שצריל להלחים שמה חוט(לא כולן נראות בתמונה) והמרווח הוא של חצי מילימטר בין הנקודות השכנות אז אני מחפש זכוכית מגדלת עם אור לבצע את העבודה בדיוק מירבי.

*המחשת עובי החוט ליד סוכרזית

אני חייב להזהיר (כי תמיד יימצא הרמבו שינסה את זה בבית) אז לפני שמישהו יעשה שטויות בעקבותיי, אם אין לכם ניסיון וזה נראה לכם פשוט מדיי, זה לא וקראו את ההוראות הבאות של שימוש במלחם !
אם אתם מרגישים שסעיף 7 בהוראות הבטיחות מתייחס אליכם - קישתא !
סתאם

========================
חלק זה בוטל לבסוף, קראו סיבה בראש העמוד
========================

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 01-05-09 בשעה 17:09. סיבה: הפרוייקט הבסיסי הושלם, מתחיל הפרוייקט המתקדם
alex.turovsky לא מחובר  
ישן 20-04-08, 20:51   #2 (קישור ישיר)
IO Member

תמונות?

ובהצלחה!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

Hydro לא מחובר  
ישן 20-04-08, 20:52   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של Andrew

שלח הודעה דרך SKype אל Andrew

חחח באותה תקופה היה גם את הלוח Cuv4x שבכל חנות דחפו אותו ללקוחות.
בלוחות הייתה אפשרות ל OC עם ג'מפרים

שלי היה Coppermine P3 733 שהצלחתי להגיע איתו ל 908Mhz
ובאופן קבוע 24/7 הוא עבד על 813mhz

עכשיו לשאלתך.
אתה יכול לקנות גופי קירור קטנים שנדבקים לזכרונות על הכרטיס.
פנדה מחשבים ותקשורת

בקשר לקירור תבדוק את החורים אם הם יתאימו לקירורים של היום

Rig I | 2600K @ 4.5Ghz | DZ68DB | SSD 320 160GB | Mushkin 4Gbx2 | Seasonic MII-12 520W |

HTPC [XBMC 10.1] | E2160 @ 3Ghz | IP-35E | Gskill 1Gbx2 + 2Gb | HD2600 | Hec Silent Pro 375W |

Laptop | Dell Studio 1555 |

Phones | Nexus 4 | CM10.1@NightlyMod |
Andrew לא מחובר  
ישן 21-04-08, 0:30   #4 (קישור ישיר)
zdr
IO Rookie

סמל האישי של zdr

לא הייתי לראות את החיוך על הפנים של הבחור שמכרת לו את המחשב כאשר הצעת לקנות אותו בחזרה...

אגב, אם כבר RETRO אז עד הסוף. תמצוא קונפיגורציה ישנה יותר.
מה שמזכיר לי סיפור ה-Overclock עם ה-80386 שהיה לי....

האמת זה היה ממש פשוט. לגמפר את המעבד עם המהירות הגבוהה וזהו. המעבדים שרדו רק ממש התחממו.
No matter how "fast" a computer gets, people will quickly become immune to the speed boost they experience when they get a new system in short order, as the mind always thinks multiple steps ahead. As the speed increases, the mind thinks further ahead and so therefore there is no speed which will ever be good enough

המפרט --> בפרופיל
zdr לא מחובר  
ישן 21-04-08, 2:06   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

תמונה שממחישה את הסבל שחשו אצבעותיי וציפורניי כאשר אחרי שהורדתי את הHEATSINKS עם מברג בכח, הורדתי גם את הדבק אפוקסי בן 9 שנים יימח שמו.משמאל אחרי שהוא ארד מ"מ אחרי מ"מ ומימין ככה זה נראה אחרי שמורידים את ה HEATSINK.

הלאה . . . .
קודם הקופסה עם הכרטיס
אח"כ מה שאני עשיתי ממנה.
* התמונה האחרונה עם הקירורים הקטנים זה פרוייקט של בחור אחר שסתם שם שני HEATSINKים קטנים, אבל זה בשביל להמחיש לכם מה אני רוצה לעשות

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 10-05-08 בשעה 2:22.
alex.turovsky לא מחובר  
ישן 21-04-08, 2:20   #6 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

השאלה היא למה אתה מעלה תמונות שמצאת ברשת , ופשוט לא מצלם את הצעצועים שלך ?

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 21-04-08, 2:23   #7 (קישור ישיר)
IO Member

לא נראה בכלל רחוק בהשוואה לכרטיסי מסך כפולי-ליבה של היום (ספציפית - 3870X2).

במבט שני - אולי כדאי גם לשים איזה יחידת קירור על מייצבי המתח, לא?

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

Hydro לא מחובר  
ישן 21-04-08, 2:58   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 1immortal צפה בהודעה
השאלה היא למה אתה מעלה תמונות שמצאת ברשת , ופשוט לא מצלם את הצעצועים שלך ?
הפוסט נערך, העליתי 70 תמונות שלי

קירור על מייצבי המתח? איפה ?!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++
עדכון: OMG . . . אני לא מאמין לשיפור שהשגתי אחרי שחפרתי עוד כמה שעות באתרי מעריצים. אחרי שצרבתי BIOS, שמעתי על DRIVERים מסויימים שנותנים שיפור בתוצאות . . . הורדתי ו MY GOD. מ1200 נקודות ב 3DMARK 2001 ל 1875 ! עם אוברקלוק ליבה בסיסי מ 166 ל 175 מגהרץ. ה DRIVER הינו של AMIGAMERLIN (אין קשר למשתמש בשם זה) בגרסה3.1 R11 שניתן להוריד פה:
Amigamerlin 3.1 R11 Available for Download - 3dfxzone.it - News

אחרי צריבת הBIOS, האוברקלוק (הבסיסי עד להחלפת הקירור)והחלפת הDRIVER (מזה שXP מוריד ב WINDOWS UPDATE) אני מריץ Unreal Tournament על מסך שנוצר 7 שנים אחרי מות 3DFX הDELL 2407WFP ב1920X1200 על 40 FPS ! ! ! (בדיקה נעשית עם FRAPS).

את השוק הכי גדול קיבלתי אחרי שראיתי מתי יצא ה DRIVER האחרון מהמתכנת SFFT. הבחור הוציא את הגרסה האחרונה שלו (גרסה 59) ב25.03.2008 . . . שזה 8 שנים אחרי הDRIVER האחרון ש 3DFX עצמה הוציאה
תראו: 3dfxzone.it - SFFT Driver Alpha 59 - Public Testing - Join Now
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||
אני חייב לציין משהו. שיחקתי UT1999 על אולי 10 כרטיסי מסך שונים וכעת משהפעלתיו על VOODOO בשימוש עם GLIDE, אני מתפלא. מעולם לא ראיתי צבעים עמוקים, יפהפיים ומשחק זורם כל כך משאני רואה על ה VOODOO. זו הסיבה כנראה שUT1999 תוכנן ל GLIDE והוסב ל DIRECT3D ו OPEN GL מאוחר יותר. הוא ממש נראה חיוור יותר על OPEN GL ו DIRECT 3D לעומת ה GLIDE. מי שנמצא ברמת גן, מוזמן לקפוץ לראות ולפרוק עצבים עם איזה REDEEMER לפנים
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++

זה עוד ב FPS נמוך כמו שאתם רואים בפינה השמאלית עליונה, לפני שלושת הצעדים שעשיתי. אבל תראו את הצבעים ,איכות הטקסטורות והתאורה שאני מדבר עליהם... מדהים, פשוט מדהים. וזה עוד ב16 BIT... אני לא מבין למה צריך T&L כשלפני 9 שנים זה נראה ככה . . .

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 10-05-08 בשעה 2:19.
alex.turovsky לא מחובר  
ישן 21-04-08, 7:11   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

אלכס...אתה יודע שאלת בכותרת אם אתה מאבד את השפיות...לצערי אני חושש שכן...
אבל מצד שני לראות את הכרטיס שלך העלה לי געגועים מוזרים לP-II וה-VOODOO 3 3500 שהיה לי ...ה-OC הראשון והמשעשע בטמפרטורות קיצוניות של חום...
אז מה זה אומר עליי...
אחלה תמונות מצחיק החלון שעשית...
ואני עדיין לא מאמין שמישהו באמת שמר כמה כרטיסים כאלה באריזה מקורית....
Elio לא מחובר  
ישן 21-04-08, 9:32   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

אל תגזים, זה נראה פחות טוב משמעותית ממה שזה נראה היום.

תמיד היה נדמה לי שBFG מעתיקים את הויזואליות של 3DFX עם הפרצוף הפסיוני משהו
eddr666 לא מחובר  
ישן 21-04-08, 9:33   #11 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אלכס,
אתה מלך!!! זה נטו נוסטלגיה, אפילו בשבילי.
אם אתה רוצה קירור קח שני ZM-NBF47 בתוספת מאוורר ואפוקסי ואתה מסודר

תן תמונות של המערכת כולה
iakovl לא מחובר  
ישן 21-04-08, 11:48   #12 (קישור ישיר)
IO Member

מדהים!
למה להשתמש ב-FRAPS? אתה יכול להשתמש בקונסולה של אנריל בשביל להציג FPS ע"י כתיבת stat fps.

בכל מקרה, מייצבי מתח פה -

האדום אני בטוח שזה מייצב מתח, הכחול אני לא סגור, אבל אני חושב שגם עליו מומלץ לשים קירור ;)

Hydro לא מחובר  
ישן 21-04-08, 13:46   #13 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של miNimi

פאק
עברו 9 שנים מ1999

לא יודע, 40 FPS על משחק לפני 9 שנים לא אומר משהו מיוחד חח
Geforce 9800GTX + 100mhz core and memory
2X1GB GSKIL HK 924mhz 4-4-4-12
Gigabyte Triton
320GB +250GB +120GB -Hard Discs
וכונן DVD ספורטיבי
miNimi לא מחובר  
ישן 21-04-08, 14:09   #14 (קישור ישיר)
IO Member

minimi, אל תשכח שזה ברזולוציה של 1920x1200 - דבר שבתקופה ההיא נחשב לבלתי-ייאמן (לפחות לדעתי). הסטנדרט באותה תקופה היה 800x600, או 1024x768 ל"אמיצים"...

נ.ב. קלאסי ;) 3dfx Rampage Pics - Shacknews - PC Games, PlayStation, Xbox 360 and Wii video game news, previews and downloads

Hydro לא מחובר  
ישן 21-04-08, 18:26   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של miNimi

נסה להריץ call of duty 2 זה יכול להיות מעניין
Geforce 9800GTX + 100mhz core and memory
2X1GB GSKIL HK 924mhz 4-4-4-12
Gigabyte Triton
320GB +250GB +120GB -Hard Discs
וכונן DVD ספורטיבי
miNimi לא מחובר  
נושא נעול