IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > ספקי כח, מארזים ומודינג
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

ספקי כח, מארזים ומודינג מארזים למחשב , ספקי כח , מערכות אל פסק , התאמת ספק למפרט , מודינג וגלריית מארזים.

ציוד היקפי : ספקי כח, מארזים ומודינג

אפשר חוות דעת על ספק כוח של SEASONIC

אחי זה לא זה.. שלי זה 450PNR.....
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-06-08, 0:29   #31 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

אחי זה לא זה.. שלי זה 450PNR..
מא*ר לו* לא מחובר  
ישן 07-06-08, 1:15   #32 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

אני חושב שהסדרה המתאימה האתר שלהפ היא סדרת PN והנצילות המופיעה תחת הסדרה היא 70% מינימום
FSP >> PC Power Supply >> ATX 12V ver.2.2 >> ATX-xxxPN / PNF
dudu_azran לא מחובר  
ישן 07-06-08, 1:33   #33 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

גם לא נירא לי שזזה :(
מא*ר לו* לא מחובר  
ישן 07-06-08, 1:49   #34 (קישור ישיר)
IO Pro

צודק, טעות שלי התלבלתי, רגע של חוסר ריכוז.
מדובר על מה שdudu_azran הביא לך.
נכון שהם לא רשומים ככה כמו באתר, כנראה רק בישראל ממתגים אותם בצורה כזו.
אבל אם תשים לב לספק שלך, תראה שהוא בנוי בצורה כזו עם המתג מתחת לכניסת חוט חשמל ואת הרכיבים הצבעוניים שניתן לראות מבחוץ.
ofir לא מחובר  
ישן 07-06-08, 2:28   #35 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofir צפה בהודעה
צודק, טעות שלי התלבלתי, רגע של חוסר ריכוז.
מדובר על מה שdudu_azran הביא לך.
נכון שהם לא רשומים ככה כמו באתר, כנראה רק בישראל ממתגים אותם בצורה כזו.
אבל אם תשים לב לספק שלך, תראה שהוא בנוי בצורה כזו עם המתג מתחת לכניסת חוט חשמל ואת הרכיבים הצבעוניים שניתן לראות מבחוץ.
אתה בטוח? בטבלה שם כתוב 18 אמפר למסילה 12V ועל הספק עצמו במדבקה כתוב 16 ואז כתוב יעני ששתים נונתות מקסימום 360W..
מא*ר לו* לא מחובר  
ישן 07-06-08, 2:44   #36 (קישור ישיר)
IO Pro

זה הכי קרוב לספק שלך, וזה כנראה הספק שלך.
אתה רואה משהו אחר באופק? אני לא.

העניין הזה לא חדש, שאין לספקים מהסדרה הזו עמוד באתר יצרן.
גם אם זו סדרה 'מיוחדת' שנמכרת רק לאירופה/אסיה/אחר, על היצרן חובה להעמיד דף עם מידע על המוצר.
בגדול יש לך ספק טוב מאוד מבחינת שקט (נכון?) ויחס עלות תועלת. בקטע של הנצילות הוא קצת "מגמגם". אבל היי אל תשכח באיזה מחיר קנית אותו.
ofir לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 07-06-08, 3:01   #37 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

חח כן הוא דיי שקט נירא לי (היום בערב או מחר אני הולך לבדוק מאורר מאורר לראות עם יש אחד רועש חח )

חח כן קניתי אותו בדיי זול(למרות שבTMS הוא זול יותר ח ח).. אבל עם נגיד אני רוצה להחליף מארז לטמפסט. אני לא בטוח שהספק יחזיק עם כל המאוררים האלה שלו ..ותודה
מא*ר לו* לא מחובר  
ישן 07-06-08, 11:59   #38 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

שלח הודעה דרך ICQ אל LoMpEx`

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofir צפה בהודעה
"אופנה זה מה שחזר לאופנה" משפט מאוד חכם מצידך. אופנה זה לא בהכרח מה שחדש, קצת היגיון לא יזיק.
ממתי מגדירים משהו ומשתמשים באותה מילה?
ואני עוד משפיל את עצמי?

והנה שוב פעם דיבור שמאפיין ילד קטן, מאוד אופייני לך להחזיר לי "אתה משפיל את עצמך". מה אתה לא יודע מה להגיד או איך להחזיר לי על זה שאני צודק אז אתה משתמש במילים שלי?
איך בידיוק אני משפיל את עצמי? אני בניגוד אליך ביססתי את הטענות שלי ע"י כמה וכמה ביקורות.
זה שזה לא מספיק לך יכול לנבוע מ2 סיבות: בורות או אי יכולת להבין או לקרוא את הביקורות.
אני לא רואה סיבה אחרת או שפשוט סיבה שלישית שאתה אוהב לדבר שטויות ולהטעות אנשים.

טרחת בכלל לקרוא ולפתוח את הדיונים? מפליא אותי שעדיין אתה מדבר אחרי שקראת (אם בכלל) את מה שהבאתי כאן.
אף בנאדם מבין עניין ובקיא (וגם כאלו שאין להם שמץ של מושג בספקים) היה ממשיך לדבר ככה אחרי שהבאתי את כל הביקורות המהללות האלו.

ובגלל שאמרת "אותו דבר לצד השני" - בסס ותאשש את דבריך בבקשה.
ודרך אגב "עצמך" ולא "אצמך".
עם היית כ"כ מבין בחומרה לא ניראלי שהייתי נירא ככה ,
אפילו אחי הקטן יכול לחפש ביקורות בגוגל ולדבר בהתנשאות זו לא החוכמה זה שאתה חושב שאתה רמה אחת פה מעל כולם אז בוא אני יגיד לך משהו - לך הבייתה.
להטעות אנשים ? FSP Blue Storme בין הספקים הטובים והזולים שיצאו לשוק !
לא מזמן הוא היה עולה 300 שקל אין לי מושג למה העלו את המחיר.
יש לו אחוץ ניצילות של 85% אז מה אתה בכלל מדבר.
הוא הצליח להריץ QUDA ושני כרטיסי 88GTX ופה אני מדבר על התמורה למחיר.

ובבקשה - http://hardwarelogic.com/news/136/AR...008-05-09.html
תיראה באצמך איזה דברים נאמרים שמה על הספק הנ"ל שאתה כ"כ מרוצה מאצמך.

נערך לאחרונה על ידי LoMpEx`, 07-06-08 בשעה 12:10.
LoMpEx` לא מחובר  
ישן 07-06-08, 12:18   #39 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LoMpEx` צפה בהודעה
עם היית כ"כ מבין בחומרה לא ניראלי שהייתי נירא ככה ,
אפילו אחי הקטן יכול לחפש ביקורות בגוגל ולדבר בהתנשאות זו לא החוכמה זה שאתה חושב שאתה רמה אחת פה מעל כולם אז בוא אני יגיד לך משהו - לך הבייתה.
להטעות אנשים ? FSP Blue Storme בין הספקים הטובים והזולים שיצאו לשוק !
לא מזמן הוא היה עולה 300 שקל אין לי מושג למה העלו את המחיר.
יש לו אחוץ ניצילות של 85% אז מה אתה בכלל מדבר.
הוא הצליח להריץ QUDA ושני כרטיסי 88GTX ופה אני מדבר על התמורה למחיר.

.
בוא נחזיר איתך למציאות.קודם כל זה דיון על SEASONIC,ולדבר בואתה נשימה על ספק שאתה המהלל

TMS.co.il - ספקי כוח - FSP Blue Storm II 500W Satax4 PCI-Ex2 A.PFC Retail

אם זה ניראה לך יותר טוב/משתלפ מ-
SeaSonic 500W SS-500ET-APFC-F3

אז אין לך מושג בשיט בתחום של הספקים חח
ישן 07-06-08, 13:21   #40 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

ובמה בדיוק הוא יותר טוב ?
הוא לא מהסידרה המוצלחת שלהם ובהתאם המחיר.
עובדה שיש ספק שלהם 400W שעולה כמעט 150 שקל יותר מיזה.
LoMpEx` לא מחובר  
ישן 07-06-08, 14:16   #41 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של RAZIELL

שלח הודעה דרך MSN אל RAZIELL שלח הודעה דרך SKype אל RAZIELL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dorlt צפה בהודעה
רציתי לקבל חוות דעת והמלצות לספק SeaSonic S12II-430 430W PSU

אם הוא יחזיק מפרט של
Q6600-ARTIC-PRO7
P35-DS3L
G.SKILL 800MHZ CL4
8800GT
WD250AAKS
LG-H62N

ואם אפשר המלצות לספקים אמינים בטווח של 430-500 וולט בין 350 ל430 ש"ח..
הסיסוניק המדובר הוא ספק מעולה,מניסיון אישי.
אני עובד אם אותו ספק רק מהסדרה הראשונה קרוב לשנתיים ומרוצה ממנו מאוד,בכללית
SEASONIC נחשבת לאחת מהחברות הטובות בעולם לספקי כוח עם שורשים שהולכים אחורה עוד
משנת 1980 ...
שקט חזק ואמין יחד עם 5 שנות אחריות.
אתה יכול לקחת אותו בלב שקט.
SAMSUNG F3 1TB @ SMART DRIVE 2002
xfx 7950 GT XXX EDITION
SEASONIC S12II 430W
DELL 2707 wfp
ANTEC P-182 SE
RAZIELL לא מחובר  
ישן 07-06-08, 14:35   #42 (קישור ישיר)
IO Pro

cupra, אבקש את סליחתך תחילה אם התגובה שלי לא תיהיה הולמת מבחינתך, אני יודע שאתמול הערת לי על זה וביקשת את הבנתי. אבל מי כמוך יודע שאם ניתן יד לילדים כאלו להשפיע על אחרים הרמה של הפורום תיהיה בקרשים.
ואותי זה מעצבן אישית לראות שטויות ושקרים בפורום ללא הפסקה, ולא רק זה, הילד לא לומד ולא מקשיב, הוא עדיין מנסה למכור את השקרים שלו לאנשים כדי שהם יעשו טעויות ולא יקנו איכויות.

ולך LoMpEx`, צר לי אם לא תבין חלק מהדברים כאן, בגלל משלב לשוני בינוני-גבוה שאדבר כאן או בגלל שאתה פשוט לא מבין כלום בנושא.
צר לי שנכנסת לויכוח בנושא שאתה בכלל לא מבין בו כי אני הולך להראות לכולם עד כמה אתה "שפץ" בנושא.

הילד כאן שופך שטויות ללא הרף. לאחר התגובה הייתי רוצה לראות חוות דעת שלך/של מישהו מהפורום אחרי שקרא את מה שאני אמרתי ואחרי שהוא קרא את מה שהילד הזה אמר.
אני אישית ממליץ לכל אחד לקרוא את הדיון הזה, ובהתאם לכך לא להקשיב לאף מילה שיוצאת לילד הזה מהפה. לאורך כל הנושא הוא מדבר שטויות, מטעה אנשים, לא מבסס את הדברים שלו, ומגיב לי ע"י כך שהוא משתמש במילים שלי.

שוב פעם שגיאות כתיב, קח שיעור קצר (הנה אינדיקטור נוסף למשתמשים כאן לדעת את הרמה של הילד, כן גם שגיאות כתיב מהוות סממן):
"אם" ולא "עם".
"עצמך" ולא "אצמך".
"נראה" ולא "נירא".
"נראה לי" ולא "נראלי".

אם עברית אתה לא יודע, והתעלמת מהביקורות שהבאתי לך. אין ספק שאין לך מושג באנגלית ולכן התעלמת ממה שהבאתי לך.

אני לא אמרתי שאני רמה אחת מעל כולם, אתה אמרת. והנה שוב שקר מבית היוצר שלך.
תראה לי בבקשה איפה אמרתי שאני רמה אחת מעל כולם?
אפילו לא אמרתי שאני רמה אחת מעליך. למרות שזה ניכר למי שמבין עברית אחרי קריאת הנושא הזה.

האמת? לא נגעתי בגוגל. כל מה שהבאתי, הבאתי ממקור אחר לגמריי. אז שוב פעם אתה מדבר שטויות.

זה שאתה לא יודע אנגלית זה כבר לא בעיה שלי זה רק מלמד אותך לא להיכנס לויכוחים שאתה לא מבין בהם.

חוץ מלטחון שטויות שוב ושוב ללא ביסוס דבריך - שזה לבלבל את המוח, אתה לא עושה כלום, כנראה זה בטבע שלך לדבר שטויות.

בניגוד אליך, כשאני מפסיד/טועה, אני יודע טוב מאוד להודות בטעות שלי, להוריד את הראש, ללכת לעשות ש"ב, ולשתוק.
וזה מה שאתה צרייך לעשות, לא להמשיך ולהמשיך לדבר באוויר ללא כיסוי. מוזר שאתה אמרת שאני מדבר באוויר, אני הבאתי הוכחות, וכשאני ביקשתי הוכחות, אתה אפילו לא טרחת למצוא. שלא נדבר על ביקורות ש"קראת" [כי ברור שאין לך שמץ], גם לחפש בגוגל אתה לא יכול.

אבל מה אני מדבר לילד בן 14, אני לא מאשים אותך, זה הגיל.
הנושא הזה יהיה למען יראו וייראו לכל המשתמשים כאן בפורום להיזהר מהשטויות והשקרים שאתה מוציא ללא רסן.

אף בנאדם מבין עניין לא היה כמוך ממשיך עם החארטות שהוא מוכר. רק מכמות הביקורות שנעשו על הספק (ועדיין לא התייחסתי לציונים שהוא מקבל: בחירת העורך, 10/10, 9/10, פרס הזהב, הספק בעל יחס עלות/תועלת הטוב ביותר ועוד.) ניתן להסיק איזה ספק איכותי זה (בניגוד לספק שאתה המלצת עליו שעדיין לא ראיתי ביקורת אחת עליו, ספק מחברה פשוטה למדיי ובלי לבדוק אני אפילו אגזים ואומר שהספק עם נצילות שלא מתקרבת לנצילות של הקורסייר).
ראית אפילו 0.001% ביקורות מכמות הביקורות שנעשו על הקורסייר (ושוב אני לא נוגע בציונים שהוא קיבל ובמה שנכתב עליו)? כי אני לא ראיתי, ולא חיפשתי.
זה רמז עבה שה Corsair נמצא בכמה סדרי גודל מעל הFSP המעפן שלך (ובכלל לא התייחסתי למחיר המצחיק שהוא נמכר כעת בארץ), הם בכלל לא באותו סדרי גודל. הFSP עובר סדרת בקרת איכויות ותקינות המוצר כמו הקורסייר? אה בעצם אתה לא יודע מה אני שואל אותך? חוץ ממך למישהו מהפורום יש ספק בנוגע לכך? מעניין אותי לשמוע.

עד עכשיו אתה אתה אומר

אבל בסדר, אני לא מאשים אותך. ממה כבר אפשר לצפות מילד בן 14? (לא שכל ילדי בני ה14 כך, יש אפילו יוצאים מן הכלל. אבל אתה מקרה שמדגיש זאת.)
לך תלמד אנגלית קודם כל, ואז נדבר.
כפי שאמרתי קודם, שיטת בחירת הספקים שלך: כמות הWATTS הכוללת, מראה הספק ושם הספק. כל הדברים הללו יש (באותו סדר שרשמתי) יש להתייחס אליהם אחרונים לפני שקונים ספק.
תמיד טענתי שרמת הפורום פרופורציונאלית לגיל המשתמשים בפורום (קשר ישר), וכאן אנחנו רואים את זה טוב מאוד. ואתה דוגמה חיה ומצויינת שמחזקת את הטענה שלי.
ואני לא אומר את זה רק בגללך,
זה אני אומר מניסיון בהובלת פורום מוביל אחר (לא פורום חומרה) בארץ עד לפני יותר משנה וחצי בערך שהייתי מנהל על בפורום גדול בארץ ואני ראיתי על בשרי עד כמה ילדים קטנים מורידים מרמת הפורום ומדברים שטויות וצורת הדיבור נמוכה ולא רצינית (תמיד יש יוצאים מן הכלל, והכרתי ומיניתי כאלו, אבל הם היו מעט. הרוב הורידו מרמת הפורום, כפי שאמרתי קודם).

וקופרה, בקשה לי אליך - אל תסנן את התגובה הזו, כפי שאתה רואה הילד שופך שטויות ללא הרף, בלי למצמץ "נצילות של 85% לספק FSP" זה לא בדיחה? תמורה טובה יותר למחיר מהקורסייר? ועוד ועוד שטויות שנכתבו בהודעות שלו ובגוף התגובה שלי שהפרכתי את הטענות הללו.

מדהים אותי שאני הבאתי לך תשובות וביקורות וכל מה שביקשת ואתה פשוט מתעלם ולא יכול לענות לי, עדיין לא הבאת לי הוכחה ולו אחת, אתה לא מבסס את דבריך כי אין לך את זה. אתה פשוט סתם מבלבל ת'מוח עם השטיות שלך.

חבר'ה, אולי מישהו כאן יחווה דעת על הדיון. אחרי שקרא את התגובות יחליט מי נראה לו מבין ורציני יותר.
וממליץ בחום, לאחר שהחלטתם, לא להקשיב למילה שיוצאת לו מהפה שחפר פה לאורך כל הנושא בשטויות.
הרי לא ניכר שהילד הזה בוחר ספקים ע"י כמות הWATTS הכולל, ע"י המראה של הספק, וע"י השם המפוצץ. הוא לא קרא אף מאמר בנושא (או שהוא קרא אבל לא הבין מה רוצים ממנו ומה כתוב שם) .
בזמן שאני כותב את התגובה אני רואה שכבר הצלחת להרגיז אחרים, ואחד הרים את הכפפה כמוני והגיב לך.
2pac4u, תודה.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי 2pac4u
אז אין לך מושג בשיט בתחום של הספקים חח
הוא אוהב להשפיל את עצמו .
LoMpEx`, אני במקומך הייתי לוקח תקופת צינון מהפורום, משמע , לא נכנס אליו או נכנס ולא מגיב באף נושא. תקווה שהחבר'ה כאן ישכחו את השטויות שאמרת ואולי בעתיד ישמעו לך בנושא כלשהו.

"עובדה שיש ספק שלהם 400W שעולה כמעט 150 שקל יותר מיזה."
עוד פעם אתה מתייחס לכמות הWATTS בלי שום התייחסות לפרמטרים החשובים (ולא, אני לא הולך ללמד אותך מה הם) .
ofir לא מחובר  
ישן 07-06-08, 15:23   #43 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

אני רק מקווה דבר אחד ,
שאני יגיע לגיל שלך אני לא יהיה מושפע כמוך.
ושלא תחשוב שבאמת התאמצתי ליקרוא את כל התגובות חסרות הטעם שלך.
שגיאות כתיב לא מראות על חוכמה וההפך אני גם מקליד עיוור ככה שזה לא הכי איכפת לי.
ותאמין לי שאני באמת מקווה שלכל הילדים בני ה 14 תהיה את העיברית שלי כי כניראה אתה לא יוצא מגבולות החדר שלך.
LoMpEx` לא מחובר  
ישן 07-06-08, 15:26   #44 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

אדון אופיר ראשית - התגובה שלך - יותר מחצי ממנה לא קשורה לספקי כח אלה למשתמשים
אחרים, כמו שאמרתי - זה לא במקום ולא מתאים לפורום שלנו, את זה תעשו בפרטי בבקשה,
כולם (כולל אנוכי) צריכים לדעת לקבל דעות אחרות ולהגיב בצורה מאופקת יותר.

לעניין הטראד, והספקים, גם אני עברתי על עשרות ביקורות, רובם באמת של הקורסאיר, וזה לא אומר
דבר למעט זה שקורסאיר שולחים יותר סמפלים לאתרים שונים, ספקי כח - גו'ני גורו מהטובים שיש
עבר על ספק אחד או שתיים של סיסוניק, ומדובר באחד מספקי הכח הטובים שיש.
סיסוניק מעצבים ומשווקים את החלקים הפנימיים של כל הספקים של CORSIAR וזה נבנה במשך
שנים, ראה את ספקי הכח של PC POWER AND COOLING שגם הרכיבים שלהם מיוצרים ומעוצבים על ידי סיסוניק.
גם בשיחות אישיות שלי לסיסוניק (עקב בעיה בחיווט) קיבלתי הפניה ל PCP ול CORSAIR, וזה
רק על קצת החוט להבין את הקשר בין החברות.

אני חושב שכן אפשר להתווכח איזה ספק טוב יותר\שקט יותר\תקציבי יותר\מתאים יותר ה SEASONIC או ה CORSAIR
שכן שתיהם מצויינים ובעלי נצילות גבוהה ונחשבים לספקי כח נהדרים.

אני נאלץ לנעול את הטארד, כי הוא מגיע למקומות לא ראויים, פותח הטראד קיבל תשובה.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא