IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

אוזניות מומלצות עד 500 ש"ח / אוזניות משתלמות בצורה יוצאת דופן?

איזה אוזניות מומלצות עד 500 ש"ח? האם חווית הסאונד שלהם תיהיה קפיצת מדרגה לעומת רמקולים איכותיים? אם לא, איזה אוזניות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-06-08, 2:50   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

ברירת מחדל אוזניות מומלצות עד 500 ש"ח / אוזניות משתלמות בצורה יוצאת דופן?

איזה אוזניות מומלצות עד 500 ש"ח?

האם חווית הסאונד שלהם תיהיה קפיצת מדרגה לעומת רמקולים איכותיים?

אם לא, איזה אוזניות (וכמה עולות) מהוות קפיצת מדרגה בסאונד במינימום כסף?
ofir לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-08, 3:00   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

לא מקצוען כל כך באוזניות ( THE FOX הוא המלך בזה), אבל לפני שנתיים עזבתי לחלוטין את הרמקולים
שלי לטובת אוזניות, ואני מאושר עד השמיים, סוף כל סוף אפשר לשחק ולשמוע באיכות גבוהה מאוד
ובאיזה עוצמות שבא לי, אז אני רק ממליץ.

אני משתמש באוזניות של Sennheiser , נהדרות, לך על הדגם שמתאים לתקציב שלך.
ראיתי את ה 160 בפנדה במלאי , אופציה לא רעה בכלל לדעתי.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-08, 3:17   #3 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

השאלה היותר חשובה היא באיזה כרטיס קול אתה משתמש - על מנת שיוכלו להתאים לך
אוזניות שלא יהיו OVERKILL לכרטיס קול ...

Lenovo X201 | Core i5 520M | 4GB DDR3 | OCZ VERTEX LE 100GB | Ultrabase + DVD/RW
S&M לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-08, 3:20   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

במחשב, המובנה.
אבל נראה לי שעדיף לחבר את האוזניות דרך החיבור "הגדול" של האוזניות במערכת סטריאו (שתחובר למחשב, לכרטיס קול המובנה). ככה לפחות אני עושה עם האוזניות שיש לי עכשיו.
ישן 08-06-08, 10:44   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

בהחלט תוכל להרגיש בהבדל באיכות צליל עם סט אוזניות טוב.
בתקציב כזה הייתי ממליץ לך על ה-GRADO SR80, האוזניות האיכותיות ביותר בטווח מחיר שלך.
אני מניח שעל שם החברה לא צריך לפרט יותר מידי, חברת האוזניות בין הטובות שיש, ברמה אחת עם stax.
האוזניות עצמן נחשבות לחצי-פתוחות, בעלות טווח תדרים הרחב ביותר בטווח מחיר הזה - 20MHZ, שמעניק צליל עשיר יותר.
לצערינו מוצרי GRADO מיובאים באופן רשמי רק לחנות אחת בארץ והיא "אבי יפה", אבל אם יש חנות אחת שהייתה רוצה לקנות ממנה מוצרי אודיו היא החנות הזאת, חנות למוצרי האודיו האיכותית בארץ, מחיר הGR80 הוא ב440 ש"ח:
Headphones.co.il | Grado SR80

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 08-06-08 בשעה 10:49.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-08, 11:26   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

תודה ארתור ידעתי שממך תבוא הישועה ועל הבוקר אראה תגובה שלך.
רק יש לי מס' שאלות:
*מה זה "אוזניות חצי פתוחות"?
*לי כאיש פשוט מן השורה בתחום האוזניות, איזה מדד יש לי לדעת איזה אוזניות איכותיות (מלבד לשאול כאן), אולי לפי ההתנגדות?
*אתה ממליץ לי לחבר את האוזניות דרך המערכת (מה שאני עושה כרגע ונראה לי ככה עדיף) או ישירות לכרטיס הקול המובנה?
* הכנתי רשימה של אוזניות מפנדה (החנות שממנה תיכננתי לרכוש את האוזניות, אולי פיספסת/חשבת שאין בארץ את חלקם) שבתחום המחירים, אם תוכל לאשר שהGardo עדיפים, אשמח .
Koss Pro3AA Stereophone
Koss QZ99 Quiet Zone
Koss HB70 Infrared (line of sight) Stereophone
Sennheiser HD495
Sennheiser HD215
Sennheiser HD200
Sennheiser HD485
Sennheiser HD515
*אגב, עכשיו שמתי לב שתחום התדרים של האוזניות 20Hz - 20kHz, איפה קראת שהתחום שלהם עד 20MHZ (זה גם לא הגיוני מבחינת הפיסיקה)? אני מניח שהתבלבלת. אלא אם כן תאמר אחרת.
*ושהתכוונתי לאוזניות איכותיות, התכוונתי לאוזניות במינימום שיתנו קפיצת מדרגה לעומת רמקולים איכותיים/אוזניות אחרות.
התכוונתי נגיד מישהו מוכן להשקיע 1900 ש"ח על מסך, אז ב100 ש"ח יותר יש לו את ה2007WFP שמהווה קפיצת מדרגה לכל הדעות ומכל ההיבטים (פאנל,ארגונומיה,עיצוב,נתונים).

נערך לאחרונה על ידי ofir, 08-06-08 בשעה 12:22.
קישור פירסומי
ישן 25-08-10, 23:04   #7 (קישור ישיר)
IO Rookie

טוב יש אוזניות סגורות יש אוזניות פתוחות, ויש חצי פתוחות, בעיקרון זה סוג של מדד לכמות הדליפה של מה שאתה שומע מהאוזניות ולהיפך (הבידוד מהסביבה). זה לא מדד מוחלט, זה לא אומר שאוזניות סגורות מסויימות יבודדו בדיוק כמו אוזניות סגורות אחרות לדוגמא. מידת הבידוד גם משפיעה לרוב על הצליל, רוב האודיופילים יעדיפו (אם אין להם צורך בבידוד) לקחת אוזניות פתוחות. סתם דוגמא לכל אחת מהן: פתוחות DT990, חצי פתוחות DT880, סגורות DT770 של BEYERDYNAMIC.
המדד היחיד שאני מכיר הוא לקרוא ביקורות על ידי אנשים בעלי הרבה ניסיון (דוגמא למה זה חשוב: אנשים יכולים להגיד שהאוזניות שלהם מעולות וחלקם אפילו אומרים "הן הכי טובות לתקציב", אבל אם הם לא בדקו משהו אחר בתקציב איך הם יכולים לדעת את זה?) והכי חשוב לנסות בעצמך.
טווח תדרים אומר כלום! תן לי להדגיש את זה באומרי את זה שוב: כלום! על איכות האוזניות, יש אוזניות סקאלקנדי עם טווח תדרים יותר גדול משל הגראדו, זה הופך אותן ליותר טובות? HELL NO.
הגראדו עדיפות על כל האוזניות הללו לדעתי, היחידה שאני מחשיב כטובות מתוך כל הרשימה הזו זה הHD485. יש להן המון באס, אם אתה אוהב את זה. לגראדו לעומת זאת יש המון טרבל, אני אישית אוהב מאוד תדרים גבוהים מודגשים, זה הופך את המוזיקה להרבה יותר כיפית, למרות שיש אנשים שזה צורם ומרגיז להם. זה הכל העדפה אישית.
עכשיו במקרה ואתה לא יודע, אוזניות גראדו הן פתוחות (ולא חצי פתוחות!), ויכולות לעשות דיי הרבה רעש, אם אתה צריך משהו מבודד אני ממליץ לך בחום על הULTRASONE DJ1 שלדעתי הן האוזניות המבודדות (סגורות) הכי טובות שיש למחיר (שהוא כרגע 390 ש"ח).
ואני חושב שאין משהו עדיף בקצת יותר, רק אם היה לך מגבר אוזניות רציני הייתי ממליץ לך על הMB QUART QP805 שיש ב500 ש"ח, אבל עם עכבה של 300 אום, קשה לי לראות אותך משתמש בהן עם הכרטיס קול המובנה במחשב.
אגב אני יודע שאני משתמש חדש ויש לי רק 3 הודעות, מה שיכול לגרום לך לפקפק במה שאני אומר. בבקשה אל תשפוט את כל ההודעה הזו על סמך זה.

נערך לאחרונה על ידי FirsToStrike, 25-08-10 בשעה 23:12.
FirsToStrike לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא