IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

לקראת Diablo III, סיכמנו לכם את כל עלילת Diablo, מ 1 ועד 3 !

כדי להבהיר לכם חלק גדול מן העניין, למי שעוד לא שיחק במשחקים, או שפשוט לא הבין את העלילה או חלק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-06-08, 20:23   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

סכנה לקראת Diablo III, סיכמנו לכם את כל עלילת Diablo, מ 1 ועד 3 !

כדי להבהיר לכם חלק גדול מן העניין, למי שעוד לא שיחק במשחקים, או שפשוט לא הבין את העלילה או חלק ממנה, אני, ותומר.ג (TOMER.G) החלטנו להבהיר לכם את העלילה קצת, בעברית, ובכמה שיותר פשטות.

*שימו לב - זהו דיון על העלילה בלבד, לנושאים אחרים שקשורים למשחק, נא לפנות לדיון המקורי.

שוב, תודה ענקית לתומר.ג שהכין את ההסברים, ואני שיפצרתי וערכתי (היה די הרבה עבודה, מקווה שתעריכו את זה בסוף).

אז הנה אנחנו מתחילים:

*לפני הכל אני רוצה להזכיר שיש פה המון מידע וספויילרים
*במידה ואתם לא מבינים משהו וכו', אתם יכולים לשאול, אנחנו כאן בשבילכם, וכמובן אתם תמיד יכולים לגשת ל FAQ החדש שהכנו ולבדוק אם הבנתם הכל כמו שצריך.

אוקיי אז קודם כל, החלטתי להוסיף מן FAQ קטן, בעברית כמובן, עם סירטונים להמחשה ותשובות מדויקות:

FAQ

*שאלה:
למה דיאבלו צריך שלזרוס ישיג לו גוף אנושי?
תשובה:
כי בשלב זה הוא כמו רוח, הוא זקוק לגוף אנושי כדי להתממש בו. הוא מחפש גוף שכזה ומוצא את המלך בתור אחד שמתאים.
דיאבלו לא מצליח להתממש בגופו של המלך, לכן הוא מבקש מלזרוס גוף ונשמה צעיר ותמים אותו יוכל להשחיט בקלות.

לזורס מוצא את הגוף של הבן של המלך בתור אחד שמתאים, חוטף אותו בחשאי (הסבר יותר מפורט למטה) ותוקע בראשו את האבן, וכך נותן לדיאבלו חיים בגופו החדש.

*שאלה: מי זה מריוס ולמה הוא עוקב אחרי דיאבלו במשחק השני?
תשובה:
מריוס הוא אדם רגיל שכנראה נבחר מראש ע"י דיאבלו כדי שיהפוך לשעיר לעזאזל שלו.
דיאבלו נכנס לחלומותיו ומזריק לו סיוטים.
מריוס הרגיש שהוא חייב לעקוב אחריו, זה כנראה היה חזק ממנו.

כמובן שלאחר שמריוס ראה את הזוועות שהתרחשו בפאב ההוא, הוא נכנס לשוק טוטאלי ופשוט הדבר הראשון שהוא החליט לעשות הוא - לעקוב אחריו.
הסירטון הבא ממחיש את הנעשה:

*שאלה: איך זה שמריוס לקח את האבן של באאל ולא השתגע? (רק לאחר מכן הוא השתגע אבל לא בגלל שהאבן הייתה איתו, כלומר האבן לא הפכה אותו למשהו סטני אלא הוא השתגע בעקבות מה שהוא ראה במסע אחר דיאבלו).
תשובה:
בסירטונים של המשחק הכל מובן בקטע הזה, לכן אם רואים אותם, אפשר להבין.
בסרטון האחרון של דיאבלו 2 באאל מגיע למריוס לבית משוגעים בתחפושת.
לאחר שמריוס נותן לו את האבן באאל אומר לו שהוא עשה בדיוק את מה שהוא היה אמור לעשות.
מריוס שימש לו ככלי... וכל שרשרת האירועים הייתה כתובה מראש.

סירטון המחשה תוכל לראות כאן:

בסירטון רואים איך באאל לוחש למריוס ומשתלט לו על הראש ומבלבל אותו, לכן מריוס הולך ומשחרר אותו ללא ידיעה, ואז מגיע אחד מהקטעים היותר חזקים בכל סירטוני בליזארד עד כה.. הקטע שבו טיריאל אומר למריוס:
"Fool! You have just ensured the doom of this world. You cannot even begin to imagine what you've set in motion this day. Go to the Temple of Light, in the eastern city of Kurast. There you will find the gate to Hell opened before you. You must find the courage to step through that gate Marius. Take the stone you hold to the Hellforge, where it will be destroyed. Now run! Take the stone and run!"

בעברית - הוא אומר למריוס שאין לו מושג אילו השלכות יש למעשה שהוא עשה כרגע, ומצווה עליו לברוח לעיר Kurast, למקדש האור, ששם הוא ימצא את השערים לגיהנום פתוחים בפניו, שם הוא חייב לאגור אומץ וללכת דרך השער לגיהנום, לקחת את האבן ולהשמיד אותה ב Hellforge,
שהוא מקום מיוחד להשמדת האבנים.

*שאלה: איך זה שבאאל הסתובב חופשי למרות שלא הייתה לו את אבן הנשמה? הרי מריוס לקח לו אותה.
תשובה:
זה כבר עמוק לתוך החוק, בוא נגיד ששלושת האחים קיבלו טיפ על איך להשחיט את האבנים לטובתם.
הוא לא צריך יותר את האבן, יש לו את גופו של הקוסם Tal Rasha
.
המלאך הבוגד שהורגים במערכה רביעית סיפר לאחים איך להשחיט את האבנים ולגרום להם לפעול לטובתם.

*שאלה: מה זה ה-World Stone? ידוע שטריאל הורס את המקום בסוף משחק ההרחבה, אבל לא ברור מה זה ומה הסיכונים \ השלכות של להרוס את המקום הזה?
תשובה:
ה World Stone הוא בעברית - עולם האבן.
מקום קדוש שמשם
טיריאל הביא את האבנים לאגודת החכמים, בכדי לכלוא את האחים בתוכם.
בכל מקרה, זה די עמוק מדי, וארוך מדי.
אם בכל זאת אתה רוצה הסבר מורחב וטוב
קרא פה:
דפדף שם בעמודים.

*שאלה: מה הם אבני הנשמות ? SoulStones ?
תשובה: אבני הנשמות הם
כלי קיבול לנשמות, הנשמות של האחים (דיאבלו, מפיסטו, ובאאל) שמורות בתוכם, זה הכלי לשימור ומיגון הנשמות שלהם ומניעת יציאתם לעולם האמיתי, שם יוכלו לזרוע הרס מוחלט.
מי שהאבן תיתקע לו בגולגולת, יהיה מסוגל לשנות צורה (Form) ולהפוך ליצור שטני מבעית, ולקבל חיים בגופו של הקורבן בעולם האמיתי.

הבעיה היא, שהכח של האבנים כלכך חזק, שיש לה חיסרונות מסויימים, כמו החיסרון העיקרי - שהאבן משתלטת על מי שמחזיק בה, או בקירבתה.

*שאלה: בקרוב עוד..
תשובה: בקרוב עוד..

* ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== *

תחילת עלילתו של דיאבלו 1:
פעם, לפני המון שנים, שבו (לכדו) את נשמות דיאבלו ואחיו בתוך אבני נשמה (Soul Stones), אגודת קוסמים מסתורית בשם Horadrim קיבלה את אבנים אלו ע"י מלאכים (מתוכם אחד מהמלאכים הראשיים בעלילה, הנקרא – טיריאל - Tyrael).

דיאבלו עצמו בדיאבלו 1 זה ילד ששמו אלברט, הוא הבן של המלך ליאוריק (Lioric).

הילד נחטף ע"י הבישוף של המלך, שבעצם הוא העוזר של דיאבלו בחשאי, בשם לזרוס (הוא הבישוף של המלך, והמשרת של דיאבלו מהצד, דו-פרצופי).

לזרוס מחפש רבות, גוף שיתאים לדיאבלו, ולבסוף מוצא גוף מושלם וקל להשפעה, שהוא הגוף של הילד של המלך ליאוריק.

ברגע שהוא מתכנן את החטיפה, הוא פועל בצורה הבאה:

בדיאבלו 1 - הוא חוטף את הילד, ומרמה את תושבי הכפר, בכך שהוא מכנס אותם, ואומר להם "בואו נציל את הבן של המלך, בואו נחפש אותו".

הוא נכנס עם כולם לתוך הקתדרלה (מקום קדוש מסויים)... ונעלם באפילה...

התושבים נרצחים ע"י מפלצות, שהמתינו במארב... בכך, הבישוף חטף את הילד של המלך, ואף אחד לא ידע זאת!

לא המלך, לא התושבים, אף אחד. פעולת הסחה מושלמת, והכל מתנהל כאילו כרגיל, חוץ מהעובדה שהבן של המלך נעלם ללא נודע (ככה לפחות המלך ושאר התושבים שנשארו חיים, חושבים לעצמם).

סירטון המחשה (לא Cinematic, לא היתה בתקופה ההיא טכנולוגיה ליצור דברים כאלה.. אז זה רק טקסט שרץ בתוך המשחק הראשון):

לבסוף, לזרוס תוקע את האבן במצחו של הילד לאחר חטיפתו, והילד משנה צורה (FORM) לצורה של דיאבלו, כדי שדיאבלו Will Rise, Once Again ! (זה נישמע הרבה יותר מגניב באנגלית, סורי, פשוט אין משפט שמסתדר פה טוב בעברית ;)

השחקן בדיאבלו 1 (כל שחקן אותו אתם משחקים מ 3 הדמויות לבחירה) מגיע לדיאבלו עצמו (שהוא בעצם הילד), והורג אותו.

ואז לוקח את האבן מהמצח של הילד, ודופק ת'אבן בראש של עצמו, הוא משתגע... והולך לכיוון המזרח. הוא חשב שהוא יצליח לשמר את דיאבלו בתוך עצמו, אבל הוא טעה, וזה השתלט עליו. איך שהוא עוזב את טריסטרם (עיירה מסויימת), מפלצות מהמנזר משמידות את הכפר. כולם נהרגים, הנפח הופך למפלצת (אם תשחקו בדיאבלו הראשון תבחינו בכך). וקיין מוכנס לכלוב כדי להירקב (משחררים אותו במשחק השני - דיאבלו 2, אם תשחקו במשחק השני, אתם גם תגיעו לשלב הזה ותראו).

השחקן בדיאבלו 2 (דמות שאתם בוחרים מתוך 5 בכללי ועוד 2 שנוספו בהרחבה) יוצא (רודף) אחרי השחקן המקורי מדיאבלו 1, כדי להשמיד אותו.

הנה וידאו Cinematic קצר מדיאבלו הראשון, שטיפה ימחיש חלק ממה שכתבנו כאן:

עלילת דיאבלו 2, הרחבתו Lord Of Destruction (וקצת איזכור מ1):
קיין שייך לאגודה מיסתורית של חכמים, קוסמים וכדומה. "הורדרים" זה השם של האגודה. מטרתה של האגודה היא - למגר רשע.

ביחד עם עזרתו של המלאך טיריאל, הם מצליחים לשבות את שלושת האחים, מפיסטו דיאבלו ובבאל.

טיריאל מביא לבני האנוש מן האגודה, 3 אבנים, שנוצרו ב- World Stone ולהם כוח רב. האחים נתפסים ע"י האגודה והתמצית שלהם מוחזקת באבנים (כמו בדיאבלו הראשון, שהוא נלכד באבן אדומה) אבל יש בעיה, אם מישהו אי-פעם ימצא את אחד האבנים, השד שכלוא בפנים ישתלט על אותו האדם.

לזרוס, יועצו של המלך ליאוריק משתגע מכוחו של דיאבלו שכלוא בתוך האבן מתחת לקתדרלה, מוצא את האבן, חוטף אלברט, בנו של המלך, ותוקע בו את האבן (כמו שציינו בהתחלה למעלה).

האבן של באאל (Baal) נשמרת באמצעות גופו של הקוסם רב העוצמה- Tal Rasha, וגם פה יש בעיה, לאחים יש כוח משחיט רב והקוסם נכנע לכוחו של באאל.

האבן השלישית נשמרת אצל קוסם חזק נוסף בעיר Travincal שב- Kurast. גם פה לא יכל הקוסם לשמור על כוחה של האבן, ומפיסטו השתלט עליו.

האגודה המסתורית איננה עוד, חוץ מקיין לא נותר אף אחד בשלב זה.

עוד כמה דברים - יש את השדים התחתונים, The Lesser Evils . הם היו שרויים במלחמה נגד שלושת האחים (דיאבלו, באאל ומפיסטו), השדים התחתונים נקראו - Andariel, Duriel, Belial ו- Azmodan (שבחלקם תיתקלו בדיאבלו 2). השדים התחתונים ניצחו ונשמות שלושת האחים גורשו למישור האנושי. לאחר זמן, כשהאחים הצליחו להשחית את האבנים שלהם, הם חזרו לגיהינום, נלחמו בשדים התחתונים והם ניצחו, אזמודן ובליעל ברחו לאבדון, Duriel נשאר לשמור על הקבר של Tal Rasha כעונש, הוא לא נשאר שם מרצונו. הוא הובא וניזרק לשם ע"י האחים כדי להרוג כל משיג גבול שרוצה להיכנס לקבר, זה דבר ראשון, דבר שני, דוריאל נשאר שם על מנת שטיריאל המלאך לא יוכל לצאת החוצה. טיריאל אינו יכול להשתמש בכוחותיו במישור האנושי, ולכן הוא נשאר תקוע שם עד שאנחנו הורגים את Duriel ומשחררים את המלאך טיריאל. (גם תבחינו בכך כשתהרגו את Duriel בדיאבלו 2).

אנדריאל (
Andariel) שהייתה בצד של הרשעים התחתונים התגייסה לשורותיו של דיאבלו לאחר המלחמה ביניהם.
תפקידה היה לשמור על המעבר לאדמות המדבר כדי למנוע מכל מי שיכול להיות לעקוב אחרי דיאבלו שהיה בדרכו לקברו של Tal Rasha
לאחר שהורגים אותה בסוף מערכה 1, קרוונים שוב פעם חופשיים לנוע מזרחה לעבר Lut Golein והגיבור שלנו בדרכו לשם.

Baal, בתור בן האנוש בשם תל-רשה, ודיאבלו בתור הגיבור של המשחק הראשון עושים את דרכם למזרח, כדי לפגוש את מפיסטו, אחיהם. באותה פגישה דיאבלו לובש את צורתו האמיתית וחוזר לגיהינום כדי למלוך שם על כולם וכדי להתכונן למלחמה עם כוחות גן-עדן.

תוכלו לראות המחשה של העניין בסירטון הבא:

אתה (הגיבור) מגיע לאחר המעשה, והורג את מפיסטו.

הגיבור (אתה), יוצא בעקבות דיאבלו והורג אותו בגיהינום.

בינתיים Baal מוצא את מריוס בבית משוגעים, עובד עליו שהוא טיריאל, לוקח ממנו את האבן, הופך לצורתו האמיתית ופולש לאדמות הברברים, שם הוא הורג את המנהיג של אדמות הברברים (גם לזה יש סירטון מאוד ברור כאן:

)

Baal משחיט את עולם הסלע ומשתלט על ה- World Stone בעזרת כוחו הרב בזמן שהגיבור הורג את דיאבלו. בהרחבה של המשחק השני, אתה (הגיבור) מגיע לעיר הברברים, והורג את באאל (בעל בעברית עתיקה).

בשלב זה, עולם הסלע כבר מושחט וקיימת אפשרות ששני העולמות, של בני האדם וגיהינום, יתערבבו, וגיהינום יזרום דרך אותו הסלע. אז מגיע הרגע, בו המלאך טיריאל משמיד את העולם. (עולם הסלע כמובן, לא העולם כולו..)

...עולם הסלע מושמד ע"י טיריאל, ואפילו הוא אינו יכל לחזות את ההשלכות לכך...

סוף Diablo 2 Lord Of Destruction.

סירטון המחשה:

• נשארו כמה שדים תחתונים שלא נתפסו שנקראים אזמודן ובליאל ויש האומרים שאותם בטח נפגוש ונהרוג בדיאבלו 3.

• זה ככה בתמצות רב, בלי תשומת לב רבה לחוקיות האמיתית והאוטנטית של הסיפור המלא.

• ישנם ספרים בנושא, ופורומים באנגלית שעמוסים במידע. חלק ממידע זה קצת שונה מהעלילה עצמה בתוך המשחק.

למי שרוצה מידע נוסף ובאנגלית - http://www.diablofans.com/forums/showthread.php?t=1910

* ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== *

זהו, מקווה שאהבתם, עכשיו נישאר לחכות לדיאבלו 3, ולקוות שתהיה לו עלילה לא פחות טובה מכל הסידרה האדירה הזאת שהיתה לנו עד עכשיו.

אם לא שיחקתם עד היום במשחקים הקודמים (דיאבלו 1, 2 וההרחבה המצויינת Lord Of Destruction, רוצו לשחק !!! למה אתם מחכים ?)

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

נערך לאחרונה על ידי OREN88, 04-07-08 בשעה 16:29.
OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-08, 20:55   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

בשביל להוסיף קצת פלפל לדיון, החלטתי להתפרע ולשאול כמה שאלות שכבר כמה זמן רציתי לשאול אותם, אפילו בתקופה בה שיחקתי דיאבלו קבוע לא הבנתי את הדברים הללו, לכן נראה לי שהגיע הזמן לשאול, חשוב לי לציין כי לא שיחקתי בדיאבלו 1 לכן העלילה שלו דיי חדשה לי, והרי השאלות:

1. אם דיאבלו לא היה על פני האדמה, למה ללזורוס הזה ללכת ולמצוא לו גוף, ואיך לעזאזל דרך הגוף של הבן של המלך הוא מצליח להכניס את דיאבלו? איך הוא השיג את האבן מהחבורה ההיא? איך זה שהחבורה הזאת (ההוראדרים) מצאה גוף לבאל (טל ראשה) ולמפיסטו, ולדיאבלו לא מצאה? וכולה קברה את האבן מתחת לקתדרלה, אשמח לקבל על זה עוד פרטים כי החלק הזה לא מובן לי בכלל, כאילו איך הלזורוס הזה קשור לרשע? הוא כולה היה בישוף, כל הקטע הזה לא ברור לי.

2. בתחילת הסרטון של דיאבלו 2 מראים באמת את מה שתיארתם, איך מפלצות מגיעות לבית מרזח והורגות שם את כולם ורק המריוס הזה נשאר, מי זה המריוס הזה? למה הוא עקב אחרי דיאבלו? גם כשראיתי את הסרטון לא בדיוק הבנתי.

3. איך טריאל הצליח להכניס את הנשמות של דיאבלו באל ומפיסטו לתוך אבני-נשמות? היה קרב מיוחד שלא מסופר עליו, שבוא טריאל נלחם בשלושתם, ניצח, לקח את נשמותיהם וכלא אותם?

4. יש את אבני הנשמה לכל אח, את זה כולנו יודעים, אבל כשמריוס שיחרר את באל הוא לקח את אבן הנשמה ושמר אותה לעצמו- והנה הוא לא השתגע ובאל נשאר חופשי רק לא בצורה האמיתית שלו, אז השאלה שלי היא כזו, איך זה שמריוס לקח את האבן ולא השתגע? (רק לאחר מכן הוא השתגע אבל לא בגלל שהאבן הייתה איתו, כאילו האבן לא הפכה אותו למשהו סטני אלא הוא השתגע בעקבות מה שהוא ראה במסע אחר דיאבלו), איך זה שלמרות שהאבן הייתה אצל מריוס באל יכל להסתובב חופשי? כי אמרנו שרק אם אבן הנשמה תקוע בגוף של מישהו אחד מהסטנים האלה (באל מפיסטו דיאבלו) יכולים להמשיך להתקיים.
בקיצור, גם את הקטע עם אבני הנשמה לא כל כך הבנתי.

5. מה זה לעזאזל ה-World Stone? אני יודע שטריאל הורס את זה בסוף משחק ההרחבה, אבל לא בדיוק הבנתי מה זה ומה הסיכונים של להרוס את זה?

תודה רבה לכם!
באמת עשיתם עבודתכם נאמנה, רק מאד אשמח אם תענו לי על השאלות הללו!
Odedk לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-08, 20:56   #3 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך ICQ אל matanco שלח הודעה דרך AIM אל matanco שלח הודעה דרך MSN אל matanco

כל הכבוד לך לא חידשת לי ממשאבל עבודה מעולה תודה רבה=]

המשותף בין וירוס למערכת לווינדוס.
"שניהם מועתקים ומועברים ממחשב למחשב במהירות."
"שניהם משתמשים במשאבי מערכת יקרים ובכך מאיטים את פעולתה."
"שניהם ידפקו מדי פעם את הדיסק הקשיח או לוח האם."
"שניהם נישאים ומועברים ממחשב למחשב יחד עם תוכנות שימושיות."
"שניהם גורמים למחשבה שהמערכת איטית ושצריך לשדרג את המחשב."
"שניהם יוצאים כל הזמן בגרסות חדשות שגורמות יותר ויותר נזק."
בברכה,
מתן כהן.
matanco לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-08, 21:04   #4 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Odedk צפה בהודעה
בשביל להוסיף קצת פלפל לדיון, החלטתי להתפרע ולשאול כמה שאלות שכבר כמה זמן רציתי לשאול אותם, אפילו בתקופה בה שיחקתי דיאבלו קבוע לא הבנתי את הדברים הללו, לכן נראה לי שהגיע הזמן לשאול, חשוב לי לציין כי לא שיחקתי בדיאבלו 1 לכן העלילה שלו דיי חדשה לי, והרי השאלות:

1. אם דיאבלו לא היה על פני האדמה, למה ללזורוס הזה ללכת ולמצוא לו גוף, ואיך לעזאזל דרך הגוף של הבן של המלך הוא מצליח להכניס את דיאבלו? איך הוא השיג את האבן מהחבורה ההיא? איך זה שהחבורה הזאת (ההוראדרים) מצאה גוף לבאל (טל ראשה) ולמפיסטו, ולדיאבלו לא מצאה? וכולה קברה את האבן מתחת לקתדרלה, אשמח לקבל על זה עוד פרטים כי החלק הזה לא מובן לי בכלל, כאילו איך הלזורוס הזה קשור לרשע? הוא כולה היה בישוף, כל הקטע הזה לא ברור לי.

2. בתחילת הסרטון של דיאבלו 2 מראים באמת את מה שתיארתם, איך מפלצות מגיעות לבית מרזח והורגות שם את כולם ורק המריוס הזה נשאר, מי זה המריוס הזה? למה הוא עקב אחרי דיאבלו? גם כשראיתי את הסרטון לא בדיוק הבנתי.

3. איך טריאל הצליח להכניס את הנשמות של דיאבלו באל ומפיסטו לתוך אבני-נשמות? היה קרב מיוחד שלא מסופר עליו, שבוא טריאל נלחם בשלושתם, ניצח, לקח את נשמותיהם וכלא אותם?

4. יש את אבני הנשמה לכל אח, את זה כולנו יודעים, אבל כשמריוס שיחרר את באל הוא לקח את אבן הנשמה ושמר אותה לעצמו- והנה הוא לא השתגע ובאל נשאר חופשי רק לא בצורה האמיתית שלו, אז השאלה שלי היא כזו, איך זה שמריוס לקח את האבן ולא השתגע? (רק לאחר מכן הוא השתגע אבל לא בגלל שהאבן הייתה איתו, כאילו האבן לא הפכה אותו למשהו סטני אלא הוא השתגע בעקבות מה שהוא ראה במסע אחר דיאבלו), איך זה שלמרות שהאבן הייתה אצל מריוס באל יכל להסתובב חופשי? כי אמרנו שרק אם אבן הנשמה תקוע בגוף של מישהו אחד מהסטנים האלה (באל מפיסטו דיאבלו) יכולים להמשיך להתקיים.
בקיצור, גם את הקטע עם אבני הנשמה לא כל כך הבנתי.

5. מה זה לעזאזל ה-World Stone? אני יודע שטריאל הורס את זה בסוף משחק ההרחבה, אבל לא בדיוק הבנתי מה זה ומה הסיכונים של להרוס את זה?

תודה רבה לכם!
באמת עשיתם עבודתכם נאמנה, רק מאד אשמח אם תענו לי על השאלות הללו!
השאלות שלך לא מובנות בעליל, נשמע כאילו לא קראת את הכתוב בתשומת לב.
תקרא שוב פעם, הפעם בתשומת לב, ואם יהיו לך שאלות, תשאל.
אבל בצורה תמציתית שיהיה אפשר גם לענות עליהם.

שאלת לפחות 5 שאלות בכל סעיף...
איך אתה מצפה שמישהו בכלל ירצה לענות לבלגאן כזה?
תשאל מסודר ותקבל תשובה.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-08, 21:11   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

אורן,תומר...כל הכבוד לכם על ההשקעה...באמת יפה!
ריעננתם את זיכרוני.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-08, 21:18   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
השאלות שלך לא מובנות בעליל, נשמע כאילו לא קראת את הכתוב בתשומת לב.
תקרא שוב פעם, הפעם בתשומת לב, ואם יהיו לך שאלות, תשאל.
אבל בצורה תמציתית שיהיה אפשר גם לענות עליהם.
תומר, לא רק שקראתי את מה שכתבתם, קראתי את זה בעיון רב ואפילו פעמיים כדי לבדוק בדיוק מה אני רוצה לשאול.

אני בכל זאת ינסה לתמצת:

1. למה דיאבלו צריך שלזרוס ישיג לו גוף אנושי?

2. מי זה מריוס ולמה הוא עוקב אחרי דיאבלו במשחק השני?

3. איך זה שמריוס לקח את האבן של באל ולא השתגע? (רק לאחר מכן הוא השתגע אבל לא בגלל שהאבן הייתה איתו, כאילו האבן לא הפכה אותו למשהו סטני אלא הוא השתגע בעקבות מה שהוא ראה במסע אחר דיאבלו).

4. איך זה שבאל הסתובב חופשי למרות שלא הייתה לו את אבן הנשמה? מריוס לקח לו אותה.

זה המקסימום שיכולתי לתמצת, אם הייתי מתמצת יותר לא הייתי מבין כלום.
הייתי שמח אם תגדיר לי מה זה אבני הנשמות, כי אני ממש לא מבין את כל הסיפור עם אבני הנשמות.

שוב תודה!
Odedk לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 30-06-08, 21:30   #7 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של TheDoc

שלח הודעה דרך MSN אל TheDoc

אורן ו-TOMER.G אתם לא יודעים מה אתם עושים לי !!!!!!!!
כתבתם בכותרת התראד "לקראת Diablo III.....",
ממכם זה נשמע שעוד חודש המשחק בשוק כבר.
והוא לא !!!!!! איזה באסה זה !!!!!!

הייתי חייב להוציא קצת דברים מהלב,
למרות שאני מדקלם את זה בעל פה,
כל לילה לפני השינה, נחמד לראות את זה פה.

אורן ו-TOMER.G
עבודה טובה
Video Card: ATI Radeon HD 2600 XT 256MB GDDR4
Monitor: Samsung SyncMaster 940BW
Hard Drives:
2X WD 36GB Raptors, 13X WD 500GB AAKS, 1X WD 320GB AAKS, 1X WD 120GB IDE
Optical Drives: NEC ND4550A BLACK
Keyboard+Mouse: Logitech Cordless Desktop MX 5000 Laser
Case: HEC 6C28
Power Supply:
HEC 300AR-TF
TheDoc לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-08, 21:57   #8 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

ציטוט:
תומר, לא רק שקראתי את מה שכתבתם, קראתי את זה בעיון רב ואפילו פעמיים כדי לבדוק בדיוק מה אני רוצה לשאול.

אני בכל זאת ינסה לתמצת:

כי בשלב זה הוא כמו רוח, הוא זקוק לגוף אנושי כדי להתממש בו. הוא מחפש גוף שכזה ומוצא את המלך.
דיאבלו לא מצליח להתממש בגופו של המלך לכן הוא מבקש מלזרוס גוף ונשמה צעיר ותמים אותו יוכל להשחיט בקלות.

מריוס הוא אדם רגיל שכנראה נבחר מראש ע"י דיאבלו כדי שיהפוך לשעיר לעזאזל שלו.
דיאבלו נכנס לחלומותיו ומזריק לו סיוטים.
מריוס הרגיש שהוא חייב לעקוב אחריו, זה כנראה היה חזק ממנו.

3. איך זה שמריוס לקח את האבן של באל ולא השתגע? (רק לאחר מכן הוא השתגע אבל לא בגלל שהאבן הייתה איתו, כאילו האבן לא הפכה אותו למשהו סטני אלא הוא השתגע בעקבות מה שהוא ראה במסע אחר דיאבלו).
אם היית רואה את הסירטונים של המשחק היית מבין, בסרטון האחרון של דיאבלו 2 באאל מגיע למריוס לבית משוגעים בתחפושת.
לאחר שמריוס נותן לו את האבן באאל אומר לו שהוא עשה בדיוק את מה שהוא היה אמור לעשות.
מריוס שימש לו ככלי... וכל שרשרת האירועים הייתה כתובה מראש.
יש מבין?

זה כבר עמוק לתוך החוק, בוא נגיד ששלושת האחים קיבלו טיפ על איך להשחיט את האבנים לטובתם.
הוא לא צריך יותר את האבן, יש לו את גופו של הקוסם Tal Rasha

המלאך הבוגד שהורגים במערכה רביעית סיפר לאחים איך להשחיט את האבנים ולגרום להם לפעול לטובתם.

עמוק מידי, ארוך מידי.
Diablo Lore and Chronology of Events - Diablo 3 News Forums קרא פה.
דפדף שם בעמודים.

הייתי שמח אם תגדיר לי מה זה אבני הנשמות, כי אני ממש לא מבין את כל הסיפור עם אבני הנשמות.
כלי קיבול לנשמות, מה לא ברור...

שוב תודה!

עוד שאלות מישהו?

ישן 30-06-08, 22:11   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

ציטוט:

אני בכל זאת ינסה לתמצת:

כפי שציינו למעלה, כדי לשחרר את דיאבלו החוצה.. ב TRUE FORM שלו.
לתת לו גוף וחיים בעולם האמיתי.

מריוס הוא אדם פשוט, שהיו לו Nightmares (סיוטים, חלומות רעים) על שדים ובעיקר על דיאבלו, לבסוף הוא עוקב אחריו מתוך סקרנות ועניין.
ומנסה להבין מה בדיוק הולך איתו, אל תשכח גם שאחרי שרואים דבר כזה (שוחטים פאב שלם עם המון אנשים, ומפלצות יוצאות מהאדמה, וכל מה שהסירטון מציג), אתה קצת נהיה בשוק, הוא קצת התחרפן ודיאבלו השתלט עליו בצורה מסויימת.

יש סירטון בדיוק על הקטע הזה, שתוכל לראות ובו אתה רואה איך באאל לוחש למריוס ומשתלט לו על הראש, ולכן מריוס הולך ומשחרר אותו ללא ידיעה, ואז מגיע אחד הקטעים האידירים בכל סירטוני בליזארד.. הקטע שבו טיריאל אומר למריוס:
"Fool! You have just ensured the doom of this world. You cannot even begin to imagine what you've set in motion this day. Go to the Temple of Light, in the eastern city of Kurast. There you will find the gate to Hell opened before you. You must find the courage to step through that gate Marius. Take the stone you hold to the Hellforge, where it will be destroyed. Now run! Take the stone and run!"

בעברית - הוא אומר למריוס שאין לו מושג אילו השלכות יש למעשה שהוא עשה כרגע, ומצווה עליו לברוח לעיר Kurast, למקדש האור, ששם הוא ימצא את השערים לגיהנום פותחים בפניו, שם הוא חייב לאגור אומץ וללכת דרך השער לגיהנום, לקחת את האבן ולהשמיד אותה ב Hellforge. ת

כיוון שהוא שיחרר כביכול את באאל, באאל לא נהרג בזמן הזה, אלה היה כלוא וקשור ע"י המלאך טיריאל.
דיאבלו ומפיסטו באים לשחרר אותו, וכפי שראית טיריאל ניסה לעצור באדם, אך מריוס היה מושלט ע"י לחישותיו של באאל, ושיחרר אותו.
תומר יוכל להרחיב לך יותר בעניין הזה אני חושב, חכה לתגובתו.

ה World Stone הוא בעברית - עולם האבן.
מקום קדוש שבו אגודת החכמים הכינה את האבנים וקלאה את כוחם של האחים בתוכם.
הבעיה היא, שהכח של האבנים כלכך חזק, שיש לה חיסרונות מסויימים, כמו החיסרון העיקרי - שהאבן משתלטת על מי שמחזיק בה, או בקירבתה.

גם כאן אני חושב שתומר יוכל להרחיב.

שוב תודה!
התשובות שלי בשחור בולט ובאדום, מקווה שעזרתי.
בכל מקרה תומר יוכל להרחיב לך בצורה מורחבת.

עריכה: ראיתי שתומר הגיב לך גם, כל הכבוד תומר
מקווה ששני התגובות שלנו עזרו לך להבין, כל שאלה או משהו אחר, אנחנו כאן

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

ישן 30-06-08, 22:27   #10 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

תיקון קטן והוספה לדבריו הנכונים של אורן.

להסביר מזה עולם הסלע שקול לניסיון להסביר את עיקרון הבריאה.
זו חפירה ארוכה מאוד ואפילו אני אצטרך להסתמך על המקורות הרשמיים כדי לענות על זה.
זה אכן מקום קדוש, אבל האגודה המסתורית אפילו לא ידעה על קיומו, המלאך טיריאל הביא שלושה אבני נשמה משם כדי להכיל את נשמות האחים הראשיים.

האבן עצמה ללא נשמה בפנים, זו סתם אבן... אך כשמוכנסת נשמה שחורה פנימה, זה כבר משהו אחר.
כוחם של האחים כ"כ חזק ומשפיע, עד שנשמותיהם יכולות להשפיע על בני תמותה רגילים, אפילו כשהם כלואים בתוך האבן.
דוגמאת לזרוס הארכבישוף שנכנע לכוחו ההרסני של דיאבלו.

ועוד הפעם, זה בתמצות.
אם מישהו רוצה לדעת את החוקיות בהרחבה, Diablo Lore - Google It

ישן 30-06-08, 23:28   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

אוקיי הוספתי דברים, בינהם FAQ.

מקווה שתאהבו, קיבלנו גם נעוץ מעוזי, כמובן אם אתה רואה את זה, תודה רבה

אמשיך לעדכן יחד עם תומר את הדיון פעם בכמה זמן.. תהנו בינתיים .

ציטוט:

ישן 01-07-08, 0:07   #12 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

מלאך !

תמיד רציתי לדעת את ההיסטוריה

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-08, 15:42   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

אורן ותומר תודה רבה כל הכבוד על ההשקעה כן ירבו כמוכם
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-08, 17:11   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ANDREY12341

תראו איזה נוסטלגיה עדיין לדעתי הראשון היה יותר טוב מהשני ואולי לדעתי גם מהשלישי לפי הטריילר
ANDREY12341 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-08, 13:26   #15 (קישור ישיר)
IO Folding Team

תודה רבה, את הסיפור של המשחק הראשון לא ידעתי
UnderDawg לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא