IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > תוכנה ומערכות הפעלה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תוכנה ומערכות הפעלה תוכנות , יישומים, מערכות הפעלה , המלצות לפני קניה , מדריכים , כלים מומלצים ותמיכה טכנית.

דבר חופשי : תוכנה ומערכות הפעלה

ASTA LA VISTA...VISTA

אחרי שקראתי את המאמר המרשים כאן באתר על השוואה בין VISTA ל XP השתכנעתי שהעולם הולך קדימה למקום שכולו ניהולי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-07-08, 15:58   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל ASTA LA VISTA...VISTA

אחרי שקראתי את המאמר המרשים כאן באתר על השוואה בין VISTA ל XP השתכנעתי שהעולם הולך קדימה למקום שכולו ניהולי הרשאות מייגעים,מסכים מרשימים ופחות מכך תמיכה בתכונות שונות,תיארתי לעצמי שהתמודדות היא לא תיהיה סימפטית אך די מהר אתרגל ובאמת אזכה למערכת הפעלה טובה יותר.
עוד בזמן הקריאה מצאתי שהמאמר אינו מאמר השוואתי גרידא ,מפיסקה לפיסקה מצאתי שהכותב קצת "משוחד" או במקרה הטוב "מאוהב" בויסטה,אין ספק גם שבמיקרה הזה אני יכול להבין את הכותב הויסטה החתיכה אמיתית לעומת הXP הזקנה ולמרות השטיחיות שבדבר זאת כבר התחלה טובה.

במאמר נעשו מספר בדיקות- הדברים החשובים לי הם איפשהו מתחלקים כך שלפעמים הויסטה עדיפה ולפעמים ה XP,תיארתי לעצמי שאני יוכל לספוג את זה ואיכשהו להתאקלם לסביבה החדשה.
ניגשתי לעבודה:
אז עלו לבטים איזו גירסא עדיפה,בסוף החלטתי ללכת על הטופ.ובחרתי ב ULTIMATE.
64 BIT ,קבעתי מראש שזה יהיה ניסיון ממש כמה "דייטים" וגמרנו,התקנת הויסטה במחשב הראשי שלי היא בבחינת ניסוי ,"במידה וזה יעבוד בינינו" אני אאמץ אותה גם לHTPC הבטחתי.

חיפוש קצר כהכנה למבצע העלה שעדיף שאצטייד מראש בדרייברים MATRIX STORAGE,
התחילה ההתקנה...ההתקנה המשיכה ...והמשיכה ...ו...האמת היא המשיכה עוד הרבה זמן...

עד שהתחלתי לחשוש שכבר מדובר באיזו בעיה חומרתית לא עלינו,או שהחומרה לא חזקה מספיק (רחמנא ליצלן)הרי לפני כמה חודשים ספורים קניתי את המחשב וזה היה הכי UP TO DATE ,מעבד Q6600 לוח מצויין של GIGABYTE X38 ,כרטיס מסך לא רע
GTS8800 ,
הזכרונות של 4GB RAM OCZ בתיזמונים מעולים...מערכת הפעלה יושבת על מערל RAID 0 וכן שאר הכוננים .
בסופו של דבר הגעתי למסך המיוחל...WELCOME

היה כיף לראות את החתיכה הזו יושבת אצלי במסך....ועוד אחרי חיזור כל כך ארוך...קיבלתי אותה בחיבוק גדול והתחלתי לחשוב איך אני ממקסם אותה.
כמו ילד טוב שעשה שיעורים ,כל הדרביירים נבחרו בקפידה,האנטי וירוס הכל חדש ועדכני.
התחלתי בהתקנה ואז טראח...
שאלות ...והרשאות ..החתיכה החדשה לא "נותנת" מהר,ביטלתי את הגדרת חשבון משתמש.
ניסיתי כמה מינפולציות ידועות מהעבר ,דברים שניקלתי בהם לפני 8 שנים על XP והרבה לפני 98 המנוחה...ממש כמו בחיים הקו המנחה הוא אותו קו- סבלנות וסתגלתנות...
אמר לזכותה,חלק מהדרייברים הותקנו לבד ואיכשהו עברנו את שלב החומרה יחסית בהצלחה.
הדרייברים הקריטים יותר מן הסתם זקוקים להתקנה ספיציפית ולא היתה לי בעיה למצוא לרוב
החומרה דרייברים עדכניים.

התחלתי לבחון ולגשש...
הגישה היא שונה משמעותית,החיפוש הוא לא אופציה לא הכי ברורה,
אני מוצא שצורת החיפוש בויסטה היא יכולה להיות מעניינת מבחינת האינדקוס אבל מבחינת ה GUI היא די רחוקה מלהיות ממשק ידידותי.
דפדוף בין תיקיות הוא עניין גם חצוי מבחינתי ,הכפתור מעלה פתאום מתגלה כחסר והשימוש ב PATH של התיקיה הוא בהחלט שימושי אבל לדעתי עדיין יש מקום לנייוט עם חיצים.

במקוריות יוצאת דופן החלתי להתקיןי CRYSIS:
תיארתי לעצמי ש DX10 זה הדבר הבא הכל הולך לרוץ חלק או לפחות יותר טוב בצורה משמעותית.
שיפור מינורי במהירות,ירידה דרסטית ביציבות.
טראחחחח,סטירה ראשונה.
ה CRYSIS התרסק.

תיארתי לעצמי שמדובר באותם UPDATES שחסרים ,לא עשיתי עניין ,אז התפלקה לה אחת ,הזקנה הקודמת היתה מריצה ולא היו לי טענות,אז כמה כשלים ברמת המשחק ,יורה א יורה קצת נתקע,דלת לא נפתחת,לא נורא ...
לקחתי נשימה שמתי את ה CRYSIS בצד והמשכתי הלאה....

מי שיש לו הרבה קבצים במחשב במיוחד קבצים ענקיים כמו אותם HD יודע שהעברות בין מחיצות,פעולות בסיסיות כמו COPY PASTE EXTRACT ועוד הן הפעילויות שבשיגרה הכי חשובות לו.
אז כפי שהובטח במאמר :
ה ZIP 7 תוכיח לי מהירות גבוה וטובה יותר מ WIN RAR :
חמוש באמונה ,התקנתי את ZIP7 ...ניגשתי לאחד הקבצים שאני יודע כמה זמן זה לקח בדואט של ה XP ו WINRAR.
וזה לקח פשוט המון זמן,לא רוצה להתחייב אבל כמעט פי 2!!!
התקנתי WINRAR,אמרתי אולי אצלי משהו לא בסדר,שמרתי על אוטנטיות מהמאמר ועדכנתי בדיוק את אותן גירסאות:
ואכן כך,איזה ZIP7 ואיזה פטל4...התוצאות ב WINRAR היו הרבה יותר טובות.
לעיונכם קובץ HD של 4.7 GB פעם אחת חולץ ע"י WINRAR ופעם שניה ע"י ZIP7
שימו לב - מבחן של דקה אותו קובץ אותה מערכת הפעלה אותה PARTITION !
אין צורך להסביר.

ה MEDIAPORTAL מסרבת לקבל הגדרות ,ה MEDIAPORTAL ידוע לכולנו יצאה בגירסת SERVER חדשה שפשוט היא הדבר הכי טוב שיכול לקרות ,ממש השתוקקתי לראות אותה רצה על הVISTA.
ניסיתי...
החלטתי להתשמש בגלגל הצלה אחד- משאל עם:
אבל איפה העם ואיפה התשובה.
השעה כבר התחילה לאחר ,
חבר טלפוני אמרתי,מומחה לענייני מערכות הפעלה , השיחה הסתכמה:
ב"אמרתי לך ..היא לא בשבילך".
המשכתי בחיפוש ...לא העלה דבר..
אז בעדינות...או שלא ...
ביטלתי ה UAC ...
כמה דברים נפתרו ברמת ההרשאות ,אך עדיין בעיות תאימות רציניות .
שאני אומר תאימות מבחינתי זה אומר שתוכנות שנכתבו ל 32 BIT במקור רצות הרבה פחות טוב על 64 BIT גם אם הן CERTIFICATE מ MICROSOFT.

הדבר שאפשר להגיד שמייד שמתי לב הוא ניהול הקבצים:
משהו פשוט חולה במערכת הפעלה הזו,אחרי ה SP1 תיארתי לעצמי שדברים בסיסים יעבדו כמו שצריך אבל בכל מה שקשור לניהול קבצים ,המערכת חולה נטו ואני מזמין את הכותב להוכיח אחרת.
לדוגמא:
העברת קובץ באותה מחיצה,ב XP כמעט מיידי ובלי תלות בגודל .
OVERWRITE של קובץ - יוצר אותו מחדש או שאין לי מושג מה קורה אבל להערכתי הפעולה מבוססת על אותה לוגיקה של CUT AND PASTE,עם XP מיידי.
כניסה לדיסק קשיח שאיננו חלק ממהערכת הפעלה -מסיבות של ניהול חשמל וכ' ...
הכניסה איננה מיידית בפעם הראשונה,הדבר הזה הטריד אותי עד שפשוט כיביתי את האופציה הזו.

נעבור לאינטרנט :
EXPLORER 64 BIT ווואו נשמע מפתה נכון?
בעיות:
אין תאימות,גוזל משאבים,איטי מאוד בהשוואה ל FIREFOX שמבוסס על 32 BIT.
אין אפשרות להתקין ADD ON פשוטים אפילו של ADOBE.
אני משער שעניין התאימות יפתר,אבל מי שמתפתה מהרעיון...
לברוח לברוח לברוח...ממשק כבד ועייף אין טעם לנסות.

התחילו לעלות לי תיהיות בקשר לרצינות המאמר,בלי לפגוע בכותב שיוזמתו ברוכה אבל אולי הבדיקות נעשו באמצעים איך נאמר בעדינות...שאי אפשר להתבסס עליהם?
אני מציע להרים את הכפפה,אני חושב שיש טעם שאנשים יבדקו בעצמם את היתרונות והחסרונות ואז יגבשו דיעה .
יתרה מזאת אני מציע שמערך הבדיקות וההשוואות יעשה בצורה מתודולוגית עם חתך רחב יותר של אנשים וחובת ההוכחה עליהם.

מבחינת וידאו- אני משער שהבעיות הן קודקים ,אבל FFSHOW יחד עם HALLI נותן פתרון חלקי,
קיימות תופעות שאינן קורות תחת XP ,למשל תוכן של 1080P מנוגן בצורה חלקה ב XP ללא מהמורות...
בוסיטה בהחלט יש האטה ,טעינת הסרטים לוקחת יותר זמן ופעולות כמו הרצה קדימה עם DELAY שלא קיים בXP.

בכנות,בין כל אוסף הדברים שכתבתי אין ולו חתירה או פגיעה בשם הכותב ,גם לא ברמיזה.
אני מעריך את היוזמה וחושב שזו הדרך הנכונה לקהילת שיתוף איכותית.
אבל המאמר גם לא מדוייק ,מאוד מאוד סובייקטיבי ולהערכתי נבדק בצורה לא נכונה.
אני יכול לתעד גם את בעיות הקודקים אך אני משער שזה לא הדבר הכי חשוב מבחינת הפורום הזה.
אני חושב שהדוגמא של ZIP7 ו WINRAR תהווה תמריץ לחברים כאן לבדוק בצורה אובייקטיבית את התמורות והחסרונות של ויסטה לשקלול טוב ומהימן יותר.

תודה על הזמן שהקדשתם לקרוא את דבריי.
קבצים מצורפים
סוג הקובץ: jpg ZIP7.jpg (25.8 KB, 38 צפיות)
סוג הקובץ: jpg WINRAR.jpg (21.6 KB, 37 צפיות)
צפיד לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-08, 16:39   #2 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של kibub

שלח הודעה דרך ICQ אל kibub שלח הודעה דרך SKype אל kibub

אתה לא צודק בכלל. לדעתי ויסטה הרבה יותר טוב:
קודם כל DX10, זה שהמשחק קורס לך צריך לבדוק למה, כי אצלי זה רץ יפה ועל הגדרות הכי גבוהות ואני רואה משחק מדהים הודות לDX10.
אני לא יודע מה המפרט שלך אבל הסוקר בדק על מערכת של 4GB זיכרון שזה מה שמומלץ לויסטה אולטימת.
אני גם עשיתי בדיקות של ליפני ואחרי ויותר לביצועי חומרה במחשב כמו הרצת SUPER PI ו3DMARK ובויסטה SP1 קיבלתי שיפור על XP.
עריכת סרטים- אני עורך תכנים HD בפינקל 11 ואין לי שום בעיה הכל רץ חלק והעיבוד מהיר.
לגבי IE זה נראה לי יותר עיניין של טעם כי ניסיתי את הFF3 וניסיתי לשפר עם מיליון תוספות ובכל זאת חזרתי לIE7 נכון שלפעמים יש איטיות ,אבל הפשטות והנוחות שווה לי את זה.
העברת קבצים- באיסה אני מסכים איתך בויסטה נושא העברת קבצים ממש גרוע גם באיטיות וגם זמנים לא נכונים (SP1 שיפר אבל עדיין זה לא לא טוב יותר מXP).
ויסטה בעל ממשק יותר נוח ויש לך כלים מובנים שמאפשרים לעשות כל מיני דברים כמו למשל דיאגנוסטיקה של המערכת שמראה לך איזה שגיאות יש לך או איפה יש בעיה ועוד הרבה דברים.
אני דיי אוהב את ויסטה וכל עוד יש לי מחשב חזק אני לא חוזר לXP.
P-180 SILVER--OCZ VERTEX 3 120GB +SEGATE SATA2 16MB 320GB X3 RAID0
W.C: D-TEC FUZION/MCR320/MCP655
G15+G7+G13+G25,X-FI EXTREEM GAMER.X-540
'עולם ורוד רואים רק דרך עיניים אדומות'.עספור.
'תיזמון זה עיניין של טיימינג'.עספור 2.

נערך לאחרונה על ידי kibub, 05-07-08 בשעה 16:48.
kibub לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-08, 16:46   #3 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

צר לי אבל אף אחד לא משוחד.
אי אפשר להתווכח עם באנצ'ים (ולא צריך להיות גאון גדול בכדי לדעת לעשות אותם),
המבחנים הזהים אשר נעשו במערכות ההפעלוה מציינות בדיוק את ההבדלים בינהם וכך
כל אחד יכול לעשות את השיקול שלו.
אני חושש לומר לך אך אתה דווקא לא רציני ו\או עושה בדיקות כדרך, היכן השוואה זה מול זה?
אם CRYSIS קרס לך אז מערכת ההפעלה היא האשמה? אני מכיר לא מעט (בנוסף אליי)
שמשחקים CRYSIS על ויסטה ללא קריסות. האם המשחק מקורי? האם בכלל מערכת ההפעלה
מקורית? כמו כן היכן הקשר בין הפדפנים? האם זה מה שנבחן? ללא קשר בין מערכות ההפעלה
תמיד המלצתי על FF לדעתי IE פשוט בזיון ולא משנה באיזה גרסא ובאיזו מערכת הפעלה.

לרשום משהו פשוט חולה ללא בדיקה מקיפה,מבחנים,השוואות ולשלול דברי כותב שבחן מערכת
זה קצת "מצחיק" לא? (אני משתדל להיות עדין).
אם עלו לך "תהיות" לגבי הכותב אשר עשה בדיקה השוואתית על תוכנותץ באנצ' שעם כל הכבוד
לך הכותבים שלהם יודעים דבר או אחד או שניים מול אוסף החירבושים שכתב לעיל? דרשני.

אגב,
הרמיזה העבה אחר בוחן לא מהמן היא גובלת בחוצפה.
ישן 05-07-08, 17:12   #4 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kibub צפה בהודעה
אתה לא צודק בכלל. לדעתי ויסטה הרבה יותר טוב:
קודם כל DX10, זה שהמשחק קורס לך צריך לבדוק למה, כי אצלי זה רץ יפה ועל הגדרות הכי גבוהות ואני רואה משחק מדהים הודות לDX10.
אני לא יודע מה המפרט שלך אבל הסוקר בדק על מערכת של 4GB זיכרון שזה מה שמומלץ לויסטה אולטימת.
אני גם עשיתי בדיקות של ליפני ואחרי ויותר לביצועי חומרה במחשב כמו הרצת SUPER PI ו3DMARK ובויסטה SP1 קיבלתי שיפור על XP.
עריכת סרטים- אני עורך תכנים HD בפינקל 11 ואין לי שום בעיה הכל רץ חלק והעיבוד מהיר.
לגבי IE זה נראה לי יותר עיניין של טעם כי ניסיתי את הFF3 וניסיתי לשפר עם מיליון תוספות ובכל זאת חזרתי לIE7 נכון שלפעמים יש איטיות ,אבל הפשטות והנוחות שווה לי את זה.
העברת קבצים- באיסה אני מסכים איתך בויסטה נושא העברת קבצים ממש גרוע גם באיטיות וגם זמנים לא נכונים (SP1 שיפר אבל עדיין זה לא לא טוב יותר מXP).
ויסטה בעל ממשק יותר נוח ויש לך כלים מובנים שמאפשרים לעשות כל מיני דברים כמו למשל דיאגנוסטיקה של המערכת שמראה לך איזה שגיאות יש לך או איפה יש בעיה ועוד הרבה דברים.
אני דיי אוהב את ויסטה וכל עוד יש לי מחשב חזק אני לא חוזר לXP.
כפי שכתבתי לגבי CRYSIS- אין את כל העדכונים מותקנים ולכן אני לא יוצא בהצהרות.
אני בהחלט מציין שב XP זה עבד בסדר גם בלי העדכונים.

לגבי - עניין HD כצפייה ולא כעריכה,אני יכול לעלות סימוכין לעובדה הזאת אתה יכול לעלות הוכחות שבVISTA תכני HD עובדים בצורה טובה יותר,אני חוזר ואומר שקיים סיכוי שהבעיה היא חוסר ניצול של הקודקים את המערכת אבל כעובדה בועטת-ב XP רצים תכני HD טוב יותר.
לא מיתייחס לעריכה.

לגבי SUPER PI - אני לא יתייחסתי לנושא אבל אני מתכוון לערוך את השוואה הזאת בקרוב.

אני כתבתי בהקשר למאמר- הבדיקה של ZIP7 אל מול WINRAR היא שגויה ומטעה בצורה משמעותית.
עיבוד קבצים מכווצים עובד יותר טוב ב XP נקודה.
ישן 05-07-08, 17:19   #5 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
צר לי אבל אף אחד לא משוחד.
אי אפשר להתווכח עם באנצ'ים (ולא צריך להיות גאון גדול בכדי לדעת לעשות אותם),
המבחנים הזהים אשר נעשו במערכות ההפעלוה מציינות בדיוק את ההבדלים בינהם וכך
כל אחד יכול לעשות את השיקול שלו.
אני חושש לומר לך אך אתה דווקא לא רציני ו\או עושה בדיקות כדרך, היכן השוואה זה מול זה?
אם CRYSIS קרס לך אז מערכת ההפעלה היא האשמה? אני מכיר לא מעט (בנוסף אליי)
שמשחקים CRYSIS על ויסטה ללא קריסות. האם המשחק מקורי? האם בכלל מערכת ההפעלה
מקורית? כמו כן היכן הקשר בין הפדפנים? האם זה מה שנבחן? ללא קשר בין מערכות ההפעלה
תמיד המלצתי על FF לדעתי IE פשוט בזיון ולא משנה באיזה גרסא ובאיזו מערכת הפעלה.

לרשום משהו פשוט חולה ללא בדיקה מקיפה,מבחנים,השוואות ולשלול דברי כותב שבחן מערכת
זה קצת "מצחיק" לא? (אני משתדל להיות עדין).
אם עלו לך "תהיות" לגבי הכותב אשר עשה בדיקה השוואתית על תוכנותץ באנצ' שעם כל הכבוד
לך הכותבים שלהם יודעים דבר או אחד או שניים מול אוסף החירבושים שכתב לעיל? דרשני.

אגב,
הרמיזה העבה אחר בוחן לא מהמן היא גובלת בחוצפה.
אומר לך זאת בעדינות בחזרה ובוא לא נכנס לויכוח ושימוש בתקיפות כי זה ילדותי ולא לעניין.

1.CRYSIS נבדק ללא UPDATE - לא קבעתי שהוא רץ פחות או יותר טוב כתבתי שבXP בלי עדכונים המשחק היה שחיק לחלוטין.
הקשר בין משחק מקורי ליציבות אינו בר הקשר לכן אני לא אתייחס.
2.מסכים איתי לאחר מספיק שנות פיתוח אתה מצפה שדפדפן שמבוסס על לב המערכת (64 ביט) יהיה טוב/מהיר יותר מדפדפן 32 ביט באשר הוא?
לידיעתך כתיבת קוד ל 64 ביט מקנה בין היתר יכולת אבטחה גבוהות יותר .
3.בדיקה מקיפה מהי?בדיקת מעבדה של העברות קבצים עם אינפוזיה ללוח אם?
האם הסט בדיקות היחסית פשוטות שערכתי אינו אמפירי?אתה מוזמן לבדוק בעצמך ולעלות רשימות.
4.אל תסחוף אותי לרמה האישית ,אתה מתנהל בחוסר בגרות,כתבתי והדגשתי שאין לי שום כוונה להשמיץ ולא ברמיזה אף אחד ,הוכחת המהירות בין תוכנות הכיווץ הן בעיניי סוג של נוק האוט למהימנות המאמר.
ישן 05-07-08, 17:28   #6 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

1. CRYSIS פעל גם אצלי ללא UPDATE ומה הקקשר בין יצרני המשחק למערכת ההפעלה..
CRYSIS לא עולה גם ב-98.
2. לא מסכים. אתה רוצה שבגלל שהוא 64 ביט הוא יהיה מהיר יותר? במה זה מתאפיין?
זה דפדפן להזכירך. בלי קשר מעדיף FF.
3. מצחיק.. ממש נפלתי מהריצפה לכיסא. תבדוק את מבחן מערכות ההפעלה כיצד התבצעו הדברים
אולי תלמד דבר או שניים. אני לא צריך לבדוק בעצמי, אני להזכירך ביצעתי בדיקות ו\גם העלתי
רישומים ומסקנות בדרך שבה זה צריך להתבצע.
4. לא סוחף אותך לרמה האישית.. קרא את כל הכתוב לעיל, אולי כתבת שאין לך כוונה להשמיץ
אבל אתה חוזר חלילה על מהימנות ללא סוף.
כך מבצעים בדיקה של כיווץ\פריסה? כמה פעמים יצא לך לראות "זמן משוערר" ובפועל זה לא היה?
ואם RAR יגיע לך ל-99% ושם ישאר עוד כמה שניות שבהן 7ZIP יסיים?
והדיבור שלך על חוסר בגרות ובכלל כל ההתנהלות שלך מרגיזה. אל לא אשב בחוסר מעש
כאשר אתה תשמיץ ללא סוף....

אני מציע לך פשוט להרגע.
ישן 05-07-08, 17:37   #7 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

שניהם על 23 שניות זמן עבודה.. כמה נשאר לחילוץ לכל אחד? האם זה אומר ש-7ZIP טוב יותר?
האם זה אומר שאני נתתי נוק אוט הפעם? למרות שהייתי שמח לומר לך כן! אז ממש לא...
פשוט.. גם מבחנים עושים בדרך מסויימת.. אז לפי שאתה משמיץ ועושה צחוק מעצמך בסופו של יום
תבדוק טוב את עצמך.
ישן 05-07-08, 17:38   #8 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
1. CRYSIS פעל גם אצלי ללא UPDATE ומה הקקשר בין יצרני המשחק למערכת ההפעלה..
CRYSIS לא עולה גם ב-98.
2. לא מסכים. אתה רוצה שבגלל שהוא 64 ביט הוא יהיה מהיר יותר? במה זה מתאפיין?
זה דפדפן להזכירך. בלי קשר מעדיף FF.
3. מצחיק.. ממש נפלתי מהריצפה לכיסא. תבדוק את מבחן מערכות ההפעלה כיצד התבצעו הדברים
אולי תלמד דבר או שניים. אני לא צריך לבדוק בעצמי, אני להזכירך ביצעתי בדיקות ו\גם העלתי
רישומים ומסקנות בדרך שבה זה צריך להתבצע.
4. לא סוחף אותך לרמה האישית.. קרא את כל הכתוב לעיל, אולי כתבת שאין לך כוונה להשמיץ
אבל אתה חוזר חלילה על מהימנות ללא סוף.
כך מבצעים בדיקה של כיווץ\פריסה? כמה פעמים יצא לך לראות "זמן משוערר" ובפועל זה לא היה?
ואם RAR יגיע לך ל-99% ושם ישאר עוד כמה שניות שבהן 7ZIP יסיים?
והדיבור שלך על חוסר בגרות ובכלל כל ההתנהלות שלך מרגיזה. אל לא אשב בחוסר מעש
כאשר אתה תשמיץ ללא סוף....

אני מציע לך פשוט להרגע.
צפיתי שזה יגיע:

שים לב ב ZIP7 וב WINRAR השעון שרץ (המסומן) הוא לא זמן משוער!
לכן כדWINRAR הגיע ל 80 אחוז בדקה לZIP7 היתה כמעט בחצי...
אם היית יודע איך עובדים סוגי הקבצים האלה לא היית אומר שכביכול המתנה עד הסוף ממש היא זו שקובעת כי תכלס הקבצים כל אחד מהם מכווץ בדיוק באותה צורה והם בעלי אותו גודל (בחריגות קטנות מאוד).כשאתה רואה הבדלים כל כך משמעותיים בזמנים אתה מבין שבעצם זה לא משנה גם אם תחכה עד הסוף.

יש משהו בטענה שלך אבל היא רק במישור של לחסוך את ההסבר הזה ,נכון הייתי צריך להוכיח כזמן סופי .

אני יותר מאשמח אם תבדוק בעצמך חילוץ של קובץ בשתי התוכונות על VISTA 64 BIT ואולי תראה לכולם שאתה צודק ...
ישן 05-07-08, 17:39   #9 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

בדקתי חילוץ.. תסתכל הודעה אחת למעלה.
לא הבדיקת חילוץ שלך ולא זו האחרונה שלי יכולה להוכיח משהו. עשה לעצמך טובה.....
ישן 05-07-08, 17:42   #10 (קישור ישיר)
IO Member

אתה מצחיק לגמרי...

אתה בא אומר "לא נכון איך שבדקת" תבדוק את החילוץ עד הסוף.
אתה באמת לא חושב שעשיתי את זה קודם ???
אחרי שבחנתי את אופי עבודה של תוכנות כיווץ בהקשר של קבצים כאלה זה לא משנה!!!!!!!!

קח קובץ גדול יחסית,סטופר/שעון אטומי/שעון חול תמדוד מי יותר מהירה עד הסוף...
אם אתה מחליט להתנהג כטרול להמשיך ולהציף בהתנגחות סתמית תודיע לי אני אכריז עליך מנצח...
ישן 05-07-08, 17:45   #11 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

תגיד לי אתה ליצן? אתה בדקת עד הסוף? עשית "מבחן" אני בא עושה את אותו ה"מבחן" בכדי להראות לך
שהמבחן הזה שווה לכלום.. עכשיו אתה רוצה סטופר.. ואני סתמי? טרול? בדקת את האופי?
כן מר פסיכולוג קבצים. "תכריז עליי מנצח?" ואני מתנהג בחוסר בגרות?
ישן 06-07-08, 0:20   #12 (קישור ישיר)
IO Member

פילוספיות ושאר דיבורי סרק לא יעזרו,אני לא מנסה להצטדק בעיני אף אחד מכם בעזרת יכולת שיכנוע שבכתב,
ברשותכם נעבור למימצאים,
לגבי וידאו:
Power Consumption Tests - Tom's Hardware : Windows XP vs. Vista: The Benchmark Rundown

לגבי מערכות הפעלה - תראו בדף הסיכום שאין הבדל ספציפי לגבי מערכות 64BIT למערכות שמבוססות על 32 BIT בהשוואה הספיציפית הזו.
שימו לב שההפרשים הם רציניים.

לגבי WINRAR בהמשך המאמר - בדיקה של התוכנה והמסקנות.

בדיקה פשוטה שלי והפעם עד הסוף:
אני אשמח ואף אודה אם עוד מישהו יבצע את הבדיקה אצלו ויעלה את התוצאה,
הצורה בה אני בדקתי:
אותו קובץ ,חילצתי ב WINRAR וחילצתי 7ZIP ...לקחתי זמנים מהתוכנה המחלצת ELAPSED TIME ולא ESTIMATED TIME.
אני חושב שאם מספיק אנשים ירתמו לניסיון הזה אולי תעלה מסקנה שונה מהמאמר ואולי יש מקום לתקנו.

הייתי רוצה לסיום להפנות אותכם למאמר:
TheMarker IT - מבחן ראשון לחבילת השירות של ויסטה: טובה &#1

האם אתם רואים תוצאות בדיקה שונות ?מסקנות שונות?
או שקיים סיכוי שהאתר הזה משוחד של LINUX...חחח....
קבצים מצורפים
סוג הקובץ: jpg 7ZIP.jpg (26.4 KB, 1 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי צפיד, 17-11-14 בשעה 10:12.
ישן 06-07-08, 0:36   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

לא יודע על מה הויכוח הזה XP נוחה יותר חד וחלק.
לדעתי XP מעולה ואין כל סיבה לעבור לVISTA שכל דבר שם סתם מסובך ולא נוח (הרבה אמרו את זה לפני ויש לזה סיבה כנראה) אני פשוט מדלג על המערכת הזאת עד צאת Windows 7 או עד שלא יהיה ברירה אחרת בגלל חוסר תמיכה בXP. אני לא יקנה 4G רק כדי להפעיל מערכת הפעל במהירות המרבית, זה ממש הזוי מילא זה היה בשביל משחקים או תוכנות שאני צריך אבל לא במיוחד בשביל מערכת הפעלה.
SAAAAA לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-08, 3:36   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

וואי זה אחד הויכוחים היותר שטותיים שהיו בפורום...כל אחד והחוויה שלו מה-OS...
אני כבר לא יחזור ל-XP. ואני מאו דמרוצה מהויסטה. SAAAA צודק... XP עדיין מעולה והוא לא רואה סיבה לעבור לויסטה...מצד שני יהיה מישהו שכן רואה סיבה לעבור לויסטה.
מפה ועד להגיד שבלפ' עשה עבודה לא טובה???
שיהיה...המבחן שבלפ' עשה הוא ברמה מאוד גבוהה!!!
הוא בדק כל דבר. אסור לשכוח שלכל באנצ' ולכל מבדק יש סטיות לכאן ולכאן. ולא תמיד מקבלים אותה תוצאה.
צריך לזכור שגם כל מערכת מקבלת תוצאות שונות.
כל זה ובשורה התחתונה זה אינדיבידואלי לגמרי!!!
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-08, 4:26   #15 (קישור ישיר)
ziv
IO Member

סמל האישי של ziv

בדיוק זה אישי... לי יש בבית שתי מערכות הפעלה ויסטה ו XP...
לגלישה באינטרנט ועריכות וכו' אני משתמש בויסטה
למשחקי רשת ותלת מימד אני מפעיל את ה XP.
ויסטה פשוט באה מלאה בתוכנות שרצות ברקע שלא צריכים..
ישבתי ככה חצי שעה ביטלתי 1000 שירותים שלא צריכים ועשיתי מלא
TWEAKS... אחרי זה אחלה מערכת הפעלה.. פשוט צריך להתאים אותה אישית יותר.
ziv לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא