IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי AMD ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי AMD ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי AMD , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי AMD ולוחות אם

מעבדי 45NM מבית AMD

ציטוט: פורסם במקור על ידי LimP אני לא יודע איך AMD נמכרת בשאר העולם אבל בישראל המכירות שואפות ל - ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-07-08, 20:12   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LimP צפה בהודעה
אני לא יודע איך AMD נמכרת בשאר העולם אבל בישראל המכירות שואפות ל - 0.
בחודש האחרון עבדתי בחנות מחשבים אחת הגדולות בארץ וטיפלתי ביותר מ 300 הזמנות של מחשבים, ולא יותר מ 30 ביום היו עם מעבדים של AMD.
התכוונת 30 בכלל, לא 30 ביום?

בכל אופן, אל תקח כדוגמא חנות מחשבים אחת, וחוץ מזה, אל תקח כדוגמא רק אנשים פרטיים. בעולם הרחב השיווק של AMD גם יותר חזק (נניח, בארה"ב).

אני עדיין מכיר הרבה אנשים שרוכשים דוקא AMD, לשוק הבינוני והנמוך.
eddr666 לא מחובר  
ישן 26-07-08, 20:34   #17 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

לא מסכים כל כך עם מה שנאמר מעלי, צריך לקחת בחשבון גם שוק נוסף שהוא ועלה והוא שוק הHTPC שבו AMD שולטת בצורה כמעט אבסולוטית , אני עובד בחברת מחשבים דיי רצינית ואפשר להגיד שכמעט כל HTPC שנמכר הוא מבוסס על מעבדי AMD דלי קלוריות 45W.
נתון נוסף שאנשים לא לוקחים בחשבון הוא הקונצפט של AMD GAME שמתחיל להכנס חזק , קונצפט AMD BUSINESS ו AMD LIVE שצריכים לקחת חלק רציני בשוק , ככה שלא הכל שחור.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
ישן 26-07-08, 20:37   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
לא מסכים כל כך עם מה שנאמר מעלי, צריך לקחת בחשבון גם שוק נוסף שהוא ועלה והוא שוק הHTPC שבו AMD שולטת בצורה כמעט אבסולוטית , אני עובד בחברת מחשבים דיי רצינית ואפשר להגיד שכמעט כל HTPC שנמכר הוא מבוסס על מעבדי AMD דלי קלוריות 45W.
נתון נוסף שאנשים לא לוקחים בחשבון הוא הקונצפט של AMD GAME שמתחיל להכנס חזק , קונצפט AMD BUSINESS ו AMD LIVE שצריכים לקחת חלק רציני בשוק , ככה שלא הכל שחור.
זה באמת עוד שוק. אבל גם לאינטל יש כל מיני 35W ו45W, אז למה דוקא AMD? יש סיבה טובה או שהחברה שבה אתה עובד פשוט משווקת את המחשבים האלה?

לגבי AMD GAME - אין ממש סיבה, אבל ליצור שם של מותג זה בהחלט חכם וככל שהם יהיו חזקים יותר בשוק, גם עניים המערכות השלמות יתחזק.
eddr666 לא מחובר  
ישן 26-07-08, 20:49   #19 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eddr666 צפה בהודעה
זה באמת עוד שוק. אבל גם לאינטל יש כל מיני 35W ו45W, אז למה דוקא AMD? יש סיבה טובה או שהחברה שבה אתה עובד פשוט משווקת את המחשבים האלה?

לגבי AMD GAME - אין ממש סיבה, אבל ליצור שם של מותג זה בהחלט חכם וככל שהם יהיו חזקים יותר בשוק, גם עניים המערכות השלמות יתחזק.
אין פה עניין של שיווק , אין לי עניין באיזה מעבד הלקוח ישתמש , פשוט אני מדבר על הדרישה , ברמות האלה של מחשבים זולים יחסית , מחשבים סלוניים אני חושב שAMD עדיפה , סהכ המפרטים האלה צריכים לקיים כמה פונקציות מאוד ביסיסיות , הרצה של תכני HD ובמקרים מסוים לכידה של תוכן זה הכל...

לגבי מה שאמרת על AMD GAME , הראש הישראלי , כמו שלי , שלך ושל כל מי שנותן פה מפרטים לאנשים שמבקשים נוטה לשכוח דבר אחד והוא - מערכת הפעלה חוקית וחבילת הגנה , ברגע שתוסיף את זה בדרישה אתה תראה שלא תצליח ליצור מפרטים שווי ערך לאלה של AMD באותה רמת מחיר ולא לדבר על שירות ואחריות בבית הלקוח שזה מאוד קריטי עבור אנשים מסוימים שאין להם זמן להתעסק , להסיע , לקחת , לשבור את הראש , טק דאטה באים לוקחים מתקנים ומחזירים, לדעתי מאוד יעיל - שוב עבור שוק מאוד ספציפי שאליו הקונצפט הזה מכוון.
רק במפרט האחרון באמת יש איזה צעד שAMD עשו שאני אישית לא מבין והוא הDVD BLUERAY שהם דחפו שם .. לדעתי ממש מיותר ויכלו לזרום על 4870 או לפחות על 4850 במקומו ובמקום הכרטיס הקיים.
בכל אופן AMD במגמת עלייה... עוד נראה ימים יפים ממנה , קרי תקופת האטלונים ...

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
ישן 26-07-08, 23:25   #20 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

AMD GAME מחזיקים פוטנציאל עצום, המחיר יחסית למחשב עם מערכת הפעלה ומחלקים איכותיים שכאלו בכלל לא גבוה.
מעיפים את הבלו ריי הזה וה 3870 ותוקעים צמד 4850 (על הלוח והספק שכבר תומכים...) ונוצר מחשב מטורף.
הלוח ברמה גבוהה מאוד, זכרונות טובים של פטריוט, המארז והספק טובים ולא רועשים (ספק מתוצרת 3Y power או Topower, לא זוכר כבר)

העניין הוא לקבל מחשב טוב במחיר סביר, עם שירות במתכונת כמו של מחשב נייד
יש בעיה? אתה יוצר קשר עם היבואן, הוא בא ולוקח, ומחזיר את זה תקין. לא צריך להתעסק בכלום ולחטוף כאבי ראש מיותרים.
חוץ מזה, אין יותר כיף מלבוא לחנות, לקחת קופסה עם מחשב מוכן, לקחת קופסה עם מסך, לבוא הביתה, ותוך 10 דקות יש לך מחשב חדש שרץ כבר, עם כל הדרייברים מותקנים והדבר הכי קשה שצריך לעשות זה... לחבר לחשמל.
Pika007 לא מחובר  
ישן 27-07-08, 0:04   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
AMD GAME מחזיקים פוטנציאל עצום, המחיר יחסית למחשב עם מערכת הפעלה ומחלקים איכותיים שכאלו בכלל לא גבוה.
מעיפים את הבלו ריי הזה וה 3870 ותוקעים צמד 4850 (על הלוח והספק שכבר תומכים...) ונוצר מחשב מטורף.
הלוח ברמה גבוהה מאוד, זכרונות טובים של פטריוט, המארז והספק טובים ולא רועשים (ספק מתוצרת 3Y power או Topower, לא זוכר כבר)

העניין הוא לקבל מחשב טוב במחיר סביר, עם שירות במתכונת כמו של מחשב נייד
יש בעיה? אתה יוצר קשר עם היבואן, הוא בא ולוקח, ומחזיר את זה תקין. לא צריך להתעסק בכלום ולחטוף כאבי ראש מיותרים.
חוץ מזה, אין יותר כיף מלבוא לחנות, לקחת קופסה עם מחשב מוכן, לקחת קופסה עם מסך, לבוא הביתה, ותוך 10 דקות יש לך מחשב חדש שרץ כבר, עם כל הדרייברים מותקנים והדבר הכי קשה שצריך לעשות זה... לחבר לחשמל.
ההבדל בין מחשב נייח לנייד שנייד זו עיסקה שאינך יכול לשדרג או לשדרג בצורה מוגבלת מאוד אז אם הלך הנייד תצטרך לקנות אחד באלפי שקלים... שלא נדבר על זה שהמחירים גבוהים יחסית למחשבים נייחים...
באמת AMD מצליחה במידה כלשהי להפוך את ה-CF לנחלת הכלל במחירי ה-AMD Game שלה. מחשב שיכול להריץ על ההגדרות הכי גבוהות בצורה טובה+ על מסך 24 אינץ' (או יותר) וכל זה בכ-4500-5000 ש"ח...
מי פעם היה מאמין שדבר כזה יקרה
Avi952 לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 27-07-08, 0:23   #22 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אתה מפספס לחלוטין את הנקודה אליה התכוונתי.
Pika007 לא מחובר  
ישן 27-07-08, 0:30   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

ומה הנקודה? המחיר הכי גבוה של AMD Game בארץ עומד על 5000 ש"ח ואני יכול להרכיב לך עכשיו מפרט טוב פי כמה מזה מבוסס AMD עם מערך CF (ללא מערכת הפעלה כמובן). שלא נדבר על זה שבחיים שלי לא הייתי נוגע בנורטון עוד הפעם אחרי ניסיון אישי מר וכואב ביותר...

נערך לאחרונה על ידי Avi952, 27-07-08 בשעה 0:43.
Avi952 לא מחובר  
ישן 27-07-08, 1:05   #24 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

המחשב שאתה מרכיב יהיה ללא מערכת הפעלה או אנטיוירוס חוקיים (בוא נעזוב את זה שאני ואתה לא אוהבים ולא נתקרב לנורטון, חצי מהעולם כן משתמש בזה ומרוצה)
מחשב מחלקים:
אתה בא לחנות, מזמין, מחכה כמה ימים, ובא לאסוף מורכב/מרכיב בעצמך, יש מצב לחלק פגום.
AMD GAME-
בא, לוקח קופסה, מגיע הביתה, מחבר, מתחיל לעבוד. אין מצב שיש חלק פגום, על המחשב הותקן ווינדוס דרייברים וכו'.
האחריות של AMD GAME אצל יבואן אחד בלבד, אין ריבוי יבואנים של החלקים, ולכן במקרה של מימוש אחריות זה הרבה יותר קל.

וברוח הנושא- בנה לי מחשב עד 5000 שקל מבוסס AMD עם חלקים ברמה דומה ומערכת הפעלה חוקית+אנטיוירוס חוקי, אני רוצה לראות.
Pika007 לא מחובר  
ישן 27-07-08, 2:12   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של קישקשתא

אין לי מושג איך אתם מגיעים ממעבדי הדור הבא של AMD למערכות קיימות של החברה..
מה שבטוח, מפה רק תוכלו לחרוג מהנושא. ברוח טובה, ננעל.
מציע לכם לפתוח דיון מתאים על AMD GAME ולדון בו שם.
קישקשתא לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא