IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

"...שבו בנים לגבולם..."

כולכם פה צודקים אבל אתם יודעים מה אותי הכי הצחיק? שאבא של גולדווסר אמר שלא משנה מה בימים הראשונים של ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-07-08, 19:41   #31 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של boxerown

כולכם פה צודקים אבל אתם יודעים מה אותי הכי הצחיק?
שאבא של גולדווסר אמר שלא משנה מה בימים הראשונים של השבי של שני החטופים נשיא חברון אמר שאחד מהם עוד בחיים אז גולדווסר אמר שאם החייל השני ימות אז יהיה צריך להעמיד לדין את נאסראללה ואז להרגו, אבל WTF מה אתה רציני? מי יעמיד לדין את נאסראללה הוא אליל של כל האירגונים האלה! והוא בכלל הבמאי שמשחק בכל הבובות שהם למעשה הממשל החברוני!
אבל מי יבין :\ ניראה למישהו שנאסראללה הולך לפי החוק?
לדעתי צריך להיות תוקפנים! לקרוע את האמאמא שלהם לכסח להם את התחת ושילמדו שפעם הבאה לא עושים את זה אלא אם כן כמה מדינות ערביות ייתחדו ויגיעו להסכם שצריך לחטוף ואז אנחנו אכלנו אותה.
בקשר לסמיר, תגידו אתם ראיתם אותו לפני 32 שנה?!
בואנה הבן אדם נהיה טנק (ברור!!) איזה תנאים מספקים לו פה הוא יושן אוכל והכל כמו מלך! אני לא מבין בנוסף לכך עוד הביאו לו לעשות תואר אז עכשיו הוא יצא אחרי 32 שנה מפה עם השכלה עם אגו (בגלל הערכתם של הערבים כלפיו -הם עוד פרשו לו שטיח אדום) ועם ביטחון כאילו הוא מלך העולם.
ריבונו של עולם מה זאת המדינה הזו? מי מפקד אותה?
אני לא מבין -בזמן ששרון היה בשלטון הערבים פחדו ממנו פחד מוות כי הם ידעו עוד מתקופת שירותו הצבאי שהוא לא פרייר והוא לא פוחד מכלום לא כמו האולמרט הזה שמפחד מהצל של עצמו.
בקיצור אם עוד שנייה אני כותב משהו אני פשוט מתפוצץ :@

boxerown לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-08, 19:44   #32 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
אני מדבר באוויר ?

"החוטפים היו שני גרמנים, חברי "תאי המהפכה" ושני מחבלים פלסטינים, חברי החזית העממית לשחרור פלסטין.המחבלים הורו לטייס לטוס לאנטבה שבאוגנדה, מרחק של כ-3,800 קילומטרים מישראל. שם הצטרפו אל החוטפים עוד 4 מחבלים פלסטינים. המחבלים השתייכו לפלג של הטרוריסט ודיע חדאד (מפקד הזרוע המבצעית של "החזית העממית לשחרור פלסטין")."
את השאר אתה יכול לקרוא כאן.

הסיבה היחידה שהם חטפו את המטוס לאוגנדה הייתה בגלל אידי ימין שכמו שאמרת, היו לו אינטרסים לכל העניין ולא בגלל שהם הכירו את שדה התעופה כמו כף ידם.

וחוץ מזה, להמשיל שדה תעופה לשדות הקרב והשטח המורכב של דרום לבנון זה להקביל עגבניה למלפפון, אין שום קשר !
אתה משווה פה בין לוחמה בשטח בנוי לבין לוחמה בשטח פתוח מורכב, 2 עולמות שונים לגמרי, מנסיון.
אתה סתם מתכווח בסוף תפסיד אני נהנה להתווכח עם אנשים כמוך
אידי אמין סיעה להם ונתן להם גיבוי ולחזית עממית לשחרור פלסטין ובקיצור אש"ף היה חלק מהשלטון של אידי אמין ואף טרם רבות למשטרה החשאית שלו ככה שאתה לא יכול להגיד שהם לא יכירו את השטח.
לגבי השטח אני לא אמרתי השטח דומה ללבנון, זה אתה שאמרת אז אל תכניס לי מילים לפה וחוץ מי זה לישראל יש מספיק כלים למפות את כל שטח לבנון וזה חוסר אחריות של הצבא שלא דאג לזה מראש ולא צריך להזכיר לכך כמה זמן היינו בלבנון ככה שאנחנו מכירים הרבה יותר טוב את לבנון מאשר את אנטבה.

נערך לאחרונה על ידי SAAAAA, 16-07-08 בשעה 19:59.
SAAAAA לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-08, 21:09   #33 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

SAAA, זה שאידי ימין עזר למחבלים, בעיקר בזה שנתן להם לגיטימציה ומקלט, למרות שאף אחד מהמחבלים/חוטפים לא היה אוגדני הוא לא הוויכוח פה (ולרגע גם לא טענתי אחרת), כי שנינו מסכימים על העובדה.
אחרי זה הצטרפו כ 50 חיילים אוגנדים אבל שוב, הכל היה חפוז והם היו שם בסה"כ יום אחד, זה לא יתרון משמעותי.
במלחמת לבנון השניה, כוחות החזבאלה התבצרו והתארגנו מהיום שעזבנו את לבנון (אתה יודע לספור כמה שנים זה ?) ורק חיכו לנו.
הם היו מוכנים, אנחנו לא.
באנטבה אנחנו היינו מוכנים (זה קרה מהר), הם לא.
ואני לא נכנס פה להסברים של הכרות השטח על מפות ובפועל ואיך שזה לא אותו הדבר, ואל תשכח שהאנשים שהיו בלבנון והכירה את השטח, בין אם במפות ובין אם בפועל, ירדה משמעותית מאז היציאה מלבנון.
אי אפשר להכנס ככה כרעם ביום בהיר ולצפות שהכל ילך בקלות, זה מה שאולמרט לא הבין.

בשורה התחתונה, אני כן חושב שניתן לעשות מבצעי חילוץ ושגם כדאי לעשות אותם כי מהניסיון המר שלנו, במקרה של עסקה אנחנו נקבל גופות ונשחרר מחבלים/רוצחים חיים.
העניין הוא שצריך לדעת לעשות את זה כמו שצריך.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 16-07-08 בשעה 21:21.
The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-08, 21:16   #34 (קישור ישיר)
IO Addict

עכשיו הערבים חושבים שאנחנו פראיירים שנקנע לכל הסכם שהם יביאו
עכשיו בטח הם אומרים בואו נהרוג את שליט ואז נבקש את ברגותי ועוד 400האסירים תמורת גופה
הרי זאת ישראל יש לה ראש ממשלה חלש אופי מסריח מושחת

מסכנים המשפחות
עצוב
ASUS GTX580 DCII 1536MB x2
AX 1200W Gold Active
2TB Barracuda XT 7200RPM 64MB X2
Antec Twelve Hundred
roy_bono לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-08, 21:22   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

גם פה זה היה מהיר מאוד (במלחמת לבנון האחרונה ) הבעיה שהטיפשים האלו נכנסו לא מתוכננים ומאורגנים. אני לא מבין למה אין תוכניות מגירה למצב חרום כזה או אחר ולדעתי אם היה מיד לאחר החטיפה מרדף מהיר ואגרסיבי אחר החוליה של החוטפים היינו אפילו שובים את החוטפים עצמם.
אני מקווה שיבוא לשלטון אנשים ברמה גבוה יותר שינהלו את המדינה הזאת בדרך יעילה וישירה לא ביקשתי יותר ושלא יעשו טעויות כל כך מטומטמות.
ישן 16-07-08, 21:24   #36 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

Roy, אתה מתכוון: אחרי שיהרגו אותו (חס וחלילה, לא עלינו) רה"מ החכם שלנו יצא למלחמה לא מאורגנת ומתוכננת, יהרגו מלא חיילים (לחינם ?) ולא נשיג שום דבר.
ואז נסכים לעסקה מפגרת בסגנון שהצעת.

עצוב ביותר.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled

קישור פירסומי
ישן 16-07-08, 21:26   #37 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SAAAAA צפה בהודעה
גם פה זה היה מהיר מאוד (במלחמת לבנון האחרונה ) הבעיה שהטיפשים האלו נכנסו לא מתוכננים ומאורגנים. אני לא מבין למה אין תוכניות מגירה למצב חרום כזה או אחר ולדעתי אם היה מיד לאחר החטיפה מרדף מהיר ואגרסיבי אחר החוליה של החוטפים היינו אפילו שובים את החוטפים עצמם.
אני מקווה שיבוא לשלטון אנשים ברמה גבוה יותר שינהלו את המדינה הזאת בדרך יעילה וישירה לא ביקשתי יותר ושלא יעשו טעויות כל כך מטומטמות.
אני מוכן עכשיו לתת כיליה אם זה מה שצריך בשביל שזה יקרה.
אבל זה לא יקרה לצערי הרב, כי אנשים פה הקריבו את נפשם בכמויות ותראה מה יצא מזה

ישן 16-07-08, 21:28   #38 (קישור ישיר)
IO Addict

פעם לישראל היה צבא וממשלה עם ביצים כל פיגוע שהיה היו מחזירים כפול10 היה את אסון הספורטאים במינכן שלחו מוסד כדי להוריד אחד אחד.. היום יש לנו ראש ממשלמה שיושב על הכסא שלו ומנהל עסקאות דרך הטלפון
יאללה שישלח את סיירת מטכל ואנשי מוסד להוריד אותם בבית שלהם
ASUS GTX580 DCII 1536MB x2
AX 1200W Gold Active
2TB Barracuda XT 7200RPM 64MB X2
Antec Twelve Hundred
roy_bono לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-08, 21:34   #39 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי roy_bono צפה בהודעה
פעם לישראל היה צבא וממשלה עם ביצים כל פיגוע שהיה היו מחזירים כפול10 היה את אסון הספורטאים במינכן שלחו מוסד כדי להוריד אחד אחד.. היום יש לנו ראש ממשלמה שיושב על הכסא שלו ומנהל עסקאות דרך הטלפון
יאללה שישלח את סיירת מטכל ואנשי מוסד להוריד אותם בבית שלהם
נשבע לכם אני חושב שכדי להקים מפלגה של צעירים שיכניסו דם חדש לכנסת ברגע שכזאת תצא אני הראשון להצטרף אליה שתהיה ישרה יעילה וחכמה.
דברתי על זה עם הרבה אנשים ואני מאמין שדבר כזה יקבל תמיכה נרחבת מאוד מהציבור הישראלי היום שמאס בשלטון המושחת והמקובע בדעתו.
ישן 17-07-08, 1:57   #40 (קישור ישיר)
IO Pro

אני במקומם לא הייתי מחזיר להם אפילו את האסירים.
ישן 17-07-08, 9:30   #41 (קישור ישיר)
IO Artist

סמל האישי של Almog Design

משתתף בצער המשפחות
שלא ידעו עוד צער

{(בתקופת לימודי תואר ראשון)- (פעילות מתונה בפורום)}=limx→x0

ערוץ הפייסבוק הרשמי של 'deza, נשמח אם תבקרו:
http://www.facebook.com/dezacompany

4790K @ 4.0Ghz | Z97X-GAMING 3 | 16GB DDR3 | 970 GTX G1 GAMING | Razer BlackWidow
Almog Design לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 12:10   #42 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

ציטוט:
הכל הקדוש ברוך הוא אחי!!!
תראה דוגמא...
נכון להיום רמת הדתיות בארץ ממש נמוכה...
האחוז של אנשי הדת ממש ממש נמוך ויש מלא חילנוים (לא שאני בא אליהם בביקרות- חס וחלילה- כולם יהודים)...
אז רק שקמה הדינה אחוז הדתיות בארץ היה יותר גבוה ללא כל צל של ספק...
ותראו איזה ניסים האבא הרחמן שלנו שבשמים עושה לנו:
היו עלינו 4-5 מדינות ערביות כשרק מדינת ישראל קמה...
כ-5 צבאות מול צבא שלא הכי מאורגן...
והדפנו את כולם!!!
מצפון מדרום ומהמזרח...
והיום מה?
10000 מחבלים (אני חושב שאפילו פחות) תוקפים אותנו וקורעים לנו את הצורה?
איפה האמונה? (אני לא בא להחזיר אנשים בתשובה כי גם אני לא הכי חזק בדת- אבל אני רוצה שתראו את הצד הזה גם)...
אם זה ראש הממשלה שיש לנו אז כנראה שזה מה שהקב"ה החליט שיהיה לנו כי זה מה שמגיע לנו...
כואב ועצוב לשמוע ובכלל להיות בכל הבלאגן הזה!!!
זה באמת מעלה דמעה... גם אם הסמיילי הזה מצחיק קצת!

נערך לאחרונה על ידי tsrm, 17-07-08 בשעה 12:17.
tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 13:16   #43 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה
הכל הקדוש ברוך הוא אחי!!!
תראה דוגמא...
נכון להיום רמת הדתיות בארץ ממש נמוכה...
האחוז של אנשי הדת ממש ממש נמוך ויש מלא חילנוים (לא שאני בא אליהם בביקרות- חס וחלילה- כולם יהודים)...
אז רק שקמה הדינה אחוז הדתיות בארץ היה יותר גבוה ללא כל צל של ספק...
ותראו איזה ניסים האבא הרחמן שלנו שבשמים עושה לנו:
היו עלינו 4-5 מדינות ערביות כשרק מדינת ישראל קמה...
כ-5 צבאות מול צבא שלא הכי מאורגן...
והדפנו את כולם!!!
מצפון מדרום ומהמזרח...
והיום מה?
10000 מחבלים (אני חושב שאפילו פחות) תוקפים אותנו וקורעים לנו את הצורה?
איפה האמונה? (אני לא בא להחזיר אנשים בתשובה כי גם אני לא הכי חזק בדת- אבל אני רוצה שתראו את הצד הזה גם)...
אם זה ראש הממשלה שיש לנו אז כנראה שזה מה שהקב"ה החליט שיהיה לנו כי זה מה שמגיע לנו...
כואב ועצוב לשמוע ובכלל להיות בכל הבלאגן הזה!!!
זה באמת מעלה דמעה... גם אם הסמיילי הזה מצחיק קצת!

Tik-Tak לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 13:58   #44 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
נשבע לכם אני חושב שכדי להקים מפלגה של צעירים שיכניסו דם חדש לכנסת ברגע שכזאת תצא אני הראשון להצטרף אליה שתהיה ישרה יעילה וחכמה.
דברתי על זה עם הרבה אנשים ואני מאמין שדבר כזה יקבל תמיכה נרחבת מאוד מהציבור הישראלי היום שמאס בשלטון המושחת והמקובע בדעתו.

SAAA בן כמה אתה ידידי?
אני בעניין. מאוד.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 14:10   #45 (קישור ישיר)
IO Pro

אני בגיל המתאים אני ידבר איתך בפרטי אבל בעוד כמה ימים יש לי כמה תוכניות לקידום הדבר הזה אבל אני צריך עוד קצת זמן לתכנן דברים .
בקשר למה ש tsrm vbmenu_register("postmenu_174784", true); אמר אני אדם מסורתי - אבל אני מאמין שמה שחשוב באמת בעולם הזה ובעיניי האל זה לא כמה אתה דתי או יודע תורה אלה שאתה נמצא על פני האדמה הזאת במטרה לעזור לזולת ולנסות לעשות כמה שפחות דברים שיפגעו באנשים מסביבך אפילו אם זה מגיעה להם.
משהו לסיום אני מאמין שאלוהים נותן לנו את הבחירה לעשות דברים ואנחנו בוחרים את הדרך בא אנו הולכים לכן כל דבר שקורה הוא תוצאה ישרה של הבחירות שלנו .

נערך לאחרונה על ידי SAAAAA, 17-07-08 בשעה 14:19.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא