IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

חבילת גיימר - עבודה בעניים

טוב אז ככה כדי שאנשים לא יעשו את הטעות שאני עשיתי אז אני יגיד לכם אל תרכשו את חבילת הגיימר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-07-08, 18:20   #1 (קישור ישיר)
oR.
IO Pro

סמל האישי של oR.

ברירת מחדל חבילת גיימר - עבודה בעניים

טוב אז ככה כדי שאנשים לא יעשו את הטעות שאני עשיתי אז אני יגיד לכם אל תרכשו את חבילת הגיימר הזאת, זו עבודה בעניים בתשלום הזוי ומופרז של 40 שקל לחודש לאינטרנט של 5מגה - ככל שהמהירות אינטרנט יותר גבוהה ככה גם החבילה עולה יותר.
נסיון שלי עם החבילה לאחר חודשיים בשימוש:
אין שום הבדל אבל שום הבדל אפילו לא הקטן ביותר.
כשאתה רוכש את החבילה מגיעים אליך הבטחות שהשרתים של החבילה הזאת ממוקמים בחו"ל וברור מאליו שהפינגים ירדו, אך לאחר שראיתי שהפינגים נשארים אותו הדבר פניתי למוקד השירות ומה מסתבר? שזה לא שרתים בחו"ל וזה גם לא אמור בכלל להוריד את הפינג. כל מה שהחבילה הזאת צריכה לעשות ע"פ מוקד השירות היא לדאוג שהפינג שלך לא ירד מהפינג התקין- למשל לאירופה אז הפינג התקין בשבילהם הוא 300 אז כל עוד הפינג שלך לא עובר את ה 300 לאירופה אז אתה בסדר.
כלומר חבילת הגיימר לא באה לשפר היא פשוט באה לישמור הפינג שלך לא יעלה מ 300 בשעות העומס של בזק, אין שום ניתוב משופר, אין שום שרתים בחו"ל.
החבילה הזאת היא בזיון ביחס לעלות/ביצועים כי מה השהחבילה הזאת עושה אתה יכול לעשות ב 2 דקות עם חבילה רגילה שברגע שאתה מתנתק ומתחבר מהאינטרנט אתה מקבל ניתוב חדש והופה הפינג שלך בסדר לעוד שעתיים - שלוש ולא צריך לבזבז שום כסף על חבילת גיימר כי ע"פ המילים של מוקד השירות גם אם הם רוצים הפינג לא יכול לרדת מתחת ל 200 לאירופה לא משנה עם איזה חבילה אתה ופינג של 200 תקבל גם עם חבילה רגילה.
בסוף השיחה הזאת אפילו המוקד שירות אמר לי : "בנינו אתה מבזבז כסף הבנתי שאתה יודע איך להשיג ניתוב חדש פשוט תתנתק ותתחבר ותחסוך לך 40 שקל בחודש".
*יש לציין שה 40 שקל האלה הם תוספת לתשלום הרגיל ולא רק 40 שקל.
בקיצור, האינטרנט בארץ הוא בושה והספקיות שמציעות חבילות מגוחכות אפילו יותר בושה.
לסיכום - הפינג שלך גבוה? תתנתק ותתחבר ופתרת את הבעיה
ישן 22-07-08, 18:35   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של boxerown

בעיקרון גם לי יש את החבילה הזאת אך אני לא בטוח שאני משלם 40 שח כי אני עם מהירות של 2.5
אני יודע שאפשר להתנתק ולהתחבר אבל לי זה לא הולך לי פשוט הפינג נשאר אותו דבר מכיוון שאני עם הכרטיס האלחוטי...
בעיקרון למי שיש רשת אלחוטית והוא עובד עם הראוטר זה באמת ביזבוז להיות עם החבילה הזו.
אהה ועוד דבר חחח גם לי לפני שרכשתי את החבילה שאלתי אותם במה היא תורמת הם ענו לי בהפחתת הלאגים במשחקים משמע הורדת הפינגים עכשיו שאלתי אותם במידה ובשרתים אירופאים יש לי 200 פינג אז הם אמרו לי זה לא יוריד זה פשוט לא יעבור את ה200 אז צחקתי אמרתי להם עם 200 פינג אי אפשר לשחק אבל בסוף מסתבר שזו חרטה כי עכשיו בעיקרון כשניסיתי להתחבר ללא ה#GAMER יש לי 300 פינג באירופה ועם ה#GAMER יש לי 87-100 גג -מה גם שזה מראה שהם לא מבינים.

boxerown לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-08, 18:37   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

חבילת הגיימרים היא אמיתית לחלוטין.
ניראה לי שהם מנתבים אותך לשרתים חזקים יותר שלהם, עם Ip בטווח מסויים.

תיראה אני לא בחבילת גיימרים אבל במסלול פיננסי של עסקים.
למרות שאני מישתמש ביתי יש פה שיפור ענק.
אם אני מקבל פינג בין 65 לבין 70 לגוגל, אני מניח שזה אומר משהו.
ושאח שלי בלי החבילה מקבל בערך 150 פינג זה אומר משהו לא?
אנחנו אותה חברת אינטרנט.

אם אתה רוצה תביא מיספר אתרים שאני אבדוק פינגים בחבילה ללא תיעדוף וחבילה עם תיעדוף, ואני אבדוק אם יש שיפור.

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 22-07-08 בשעה 18:43.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-10-09, 0:32   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

אכן יש תעדוף, צר לי אבל משתמשים שיודעים רק להתקין קאונטר על המחשב לא מבינים איך תשתית עובדת, בעיקרון להגיע לאתר בחול אתה צריך לעבור כמה צמתים(נתבים), עכשיו יש משהוא במה שאתה אומר אבל הוא תלוי בספקיות, אני מאוד ממליץ על ספקית כמו בזקנט שמשלמת מחיר יפה לנתבים בחול והנתיוב בהתאם, בחיבלת גיימר אתה עובר גם פחות נתבים להגיע ליעד ומעבירים אותך דרך נתבים פחות עמוסים.
yair65 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-10-09, 12:32   #5 (קישור ישיר)
IO Member

אני ב012 משלם 30 ש"ח בחודש על הספק 2.5 מהירות, רציתי חבילת גיימרים כי לא יכלתי לשחק במשחקי רשת, מה הם אומרים לי? תשלם עוד 35 שקל בחודש! כאילו יותר מפי 2 בשביל חבילת גיימרים!
איך אומרים את המשפט הזה זול עולה ביוקר?012 זאת הדוגמא המושלמת
Or4more לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-10-09, 21:29   #6 (קישור ישיר)
IO Networking

הטענה שלך לא רלוונטית - חבילת גיימר דואגת שתקבל עדיפות בניתובים - היא לא מבטיחה פינגים נמוכים או מהירויות גבוהות יותר.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא