IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Crysis WarHead - דיון ראשי

אבל אין כמו לתפוס קוריאני בצוואר לאחר שהתגנבת אליו, ואז השתמשת בו כמגן אנושי. או להסתוות עד אליו ואז להעביר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-09-08, 23:52   #526 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

אבל אין כמו לתפוס קוריאני בצוואר לאחר שהתגנבת אליו, ואז השתמשת בו כמגן אנושי. או להסתוות עד אליו ואז להעביר למקסימום כוח - פצצה אחת והוא מת.
להשתמש בכל הפיטצ'רים של החליפה, זה יוצר משחקיות מעולה ומוסיף המון עניין למשחק.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-08, 23:56   #527 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Velox צפה בהודעה

ואני עדיין חושב שהגרפיקה פחות טובה מאשר הראשון...
נכון, זו גם דעתי !
ישן 30-09-08, 23:56   #528 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

אחלה משחק, נורא נהנתי היום לעבור 2 שלבים .
האמת זה ממש קל לדעתי, רק צריך מרחוק שיהיה הרבה כוח ולהתחיל להתקדם עם בלתי נראה בחליפה
עד שאני מגיע אליו וחונק אותו ואז שוב מסווא מהר את עצמי והורג עוד .

לא יודע למה אמרתם שזה משחק לא טוב - אני אהבתי מאוד.

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 0:49   #529 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
אבל אין כמו לתפוס קוריאני בצוואר לאחר שהתגנבת אליו, ואז השתמשת בו כמגן אנושי. או להסתוות עד אליו ואז להעביר למקסימום כוח - פצצה אחת והוא מת.
להשתמש בכל הפיטצ'רים של החליפה, זה יוצר משחקיות מעולה ומוסיף המון עניין למשחק.
תומר שוב ממשיך לתפוס לי את הגל

ו DJ.R . . . אני רוצה להבין משהו. לפני כמה עמודים בכית שאתה מסכים עם זה שהמשחק דפוק. פתאום אתה אומר שעכשיו אתה עובר אותו?
מה נסגר איתך? איך פתאום הוא מדהים בשבילך

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 0:58   #530 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

בכיתי ?! מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה...
בסך הכל הצדקתי את מה שההוא מהסרטון אמר על המשחק .
ולא התכוונתי שהוא דפוק, לפי מה שההוא מהסרטון דיבר ככה זה באמת נתן תחושה של משחק דפוק...
אבל נכנסתי היום לשחק וראיתי שזה משחק טוב ולא הבנתי למה הרבה אומרים שלא... (אולי בגלל שהמחשב שלהם לא מריץ אותו...)

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 1:00   #531 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

crysis הראשון חזר על עצמו הרבה פעמים עד שקיבלתי עצבים ומחקתי אותו.
אני ישחק בחדש ואני יראה אם אני אוהב.

חברה נמאס לראות שאתם תופסים אנשים במילה.
יש לנו אפשרות לשנות את הדעה שלנו לגבי משהו.
ישן 01-10-08, 1:15   #532 (קישור ישיר)
IO Pro

טוב התחלתי לשחק בקריסיס הראשון, והאמת השתעממתי ממש מהר, לא יודע למה אחרי ששיחקתי קודם ב WARHEAD, שי הרגשה שאין כמעט אקשן, האויבים ממש מטומטמים(טוב לפחות CRYSIS הראשון פועל על V.HIGH ).
לא יודע מ WARHEAD נהניתי בהרבה יותר, ואני לא חושב שאני אפילו בחצי של CRYSIS הראשון.
maxim880 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 1:16   #533 (קישור ישיר)
IO Folding Team

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Velox צפה בהודעה
אני חושב שהרגתי כל קוריאני\חייזר מזורגג על האי הזה.
אין טעם לעשות את המשחק ב STEALTH, זה הורס מהמשחקיות. מה שכיף במשחקי SAND BOX שיש לך בחירה חופשית היא שאם אתה משחק חמקני ומשעמם המשחק יהיה משעמם - וההפך, אם אתה משחק אגרסיבי המשחק משתפר בצורה ניכרת.

ואני עדיין חושב שהגרפיקה פחות טובה מאשר הראשון...
אתה מזה טועה לפי דעתי.
אתה יודע כמה קטעים יפים יצאו לי בעזרת זה?
סתם לדוגמא-
*עשיתי משימה צדדית, נכנסתי לקרוון ואז באו לי שני אנשים מבחוץ, התקדמו לאט לאט לכניסה, יצאתי במצב STEALTH והם לא ראו אותי, אחד מהם נכנס ריסס קצת ניסה למצוא אותי, בזמן הזה הרגתי את השני במשתיק קול, השני יצא תפסתי אותו בצוואר ושבתי איתו איזה עץ שהיה שם חח
*הלכתי ביער ליד השביל, ראיתי 3 אנשים באים לקראתי אז עברתי למצב STEALTH והתחמקתי מהם, אחר כך לקחת את החייל שהלך אחרון, תפסתי אותו, זרקתי אותו במצב "כוח" על משהו אחר שם, אחר כך עברתי למהירות רצתי אל החייל השלישי פגעתי אותו והוא עף (לא זוכר אם זה הרג אותו או לא) ואז בדקתי שהחייל השני מת חחח

אם אתה משחק כל המשחק במצב "מקסימום מגן" אז לפי דעתי אתה מפספס את כל המטרה של המשחק ואת הפוטנציאל שלו, הרי אם אתה רק במצב מגן מה שונה קריסיס מסתם עוד משחק יריות שאתה הולך והורג. כל הקטע זה להשתמש בחליפה, לעשות שטויות עם זה חח

אני לא זוכר איזה עוד משחק הביא לי את התענוג הזה, של הרבה אפשרויות משחק והרבה אפשרויות הרג (ואל תחשבו שאני פסיכופת או משהו כזה חחח )
לא יודע מה איתך אבל לפעמים אני רואה חלון כזה שנפתח לי "יואו מה אפשר לעשות פה! אני חייב לנסות".

אני מניח שעוד כמה יסכימו איתי... ואני מציע לך לשחק ברמה הכי קשה ולהשתמש בחליפה במקום סתם לירות לברוח לחכות שהכוח של החליפה יעלה ואז שוב לצאת ולירות....

^^ תודה לרוניז על חתימה למעלה! ^^

עיבוד מידע משותף - עוד לא הצטרפת?!
the crazy boy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 1:21   #534 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the crazy boy צפה בהודעה
אתה מזה טועה לפי דעתי.
סתם לדוגמא-
*עשיתי משימה צדדית, נכנסתי לקרוון ואז באו לי שני אנשים מבחוץ, התקדמו לאט לאט לכניסה, יצאתי במצב STEALTH והם לא ראו אותי, אחד מהם נכנס ריסס קצת ניסה למצוא אותי, בזמן הזה הרגתי את השני במשתיק קול, השני יצא תפסתי אותו בצוואר ושבתי איתו איזה עץ שהיה שם חח
*הלכתי ביער ליד השביל, ראיתי 3 אנשים באים לקראתי אז עברתי למצב STEALTH והתחמקתי מהם, אחר כך לקחת את החייל שהלך אחרון, תפסתי אותו, זרקתי אותו במצב "כוח" על משהו אחר שם, אחר כך עברתי למהירות רצתי אל החייל השלישי פגעתי אותו והוא עף (לא זוכר אם זה הרג אותו או לא) ואז בדקתי שהחייל השני מת חחח

אם אתה משחק כל המשחק במצב "מקסימום מגן" אז לפי דעתי אתה מפספס את כל המטרה של המשחק ואת הפוטנציאל שלו, הרי אם אתה רק במצב מגן מה שונה קריסיס מסתם עוד משחק יריות שאתה הולך והורג. כל הקטע זה להשתמש בחליפה, לעשות שטויות עם זה חח

אני לא זוכר איזה עוד משחק הביא לי את התענוג הזה, של הרבה אפשרויות משחק והרבה אפשרויות הרג (ואל תחשבו שאני פסיכופת או משהו כזה חחח )
לא יודע מה איתך אבל לפעמים אני רואה חלון כזה שנפתח לי "יואו מה אפשר לעשות פה! אני חייב לנסות".

אני מניח שעוד כמה יסכימו איתי... ואני מציע לך לשחק ברמה הכי קשה ולהשתמש בחליפה במקום סתם לירות לברוח לחכות שהכוח של החליפה יעלה ואז שוב לצאת ולירות....
צודק, כל הקטע בקריס זה החליפה, אתה רוצה לשחק במצב של מגן? תשחק ב DOOM3, כי כל הקטע של קריסיס זה המצבים השונים שאתה יכול לשחק בו.
maxim880 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 1:24   #535 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OR2 צפה בהודעה
crysis
חברה נמאס לראות שאתם תופסים אנשים במילה.
יש לנו אפשרות לשנות את הדעה שלנו לגבי משהו.
אנשים צריכים להבין שכשהאגו שלהם מוציא צ'ק שהניסיון לא מכסה, שלא יתפלאו שתופסים אותם במילה.

כמו לדוגמה להצדיק מישהו שטוען שמשהו רע (במילים אחרות כמו להגיד שאני בדקתי וזה באמת כך) מבלי לבדוק את זאת ועוד להודות בכך בהודעה למעלה.

לא צריך לשנות דעה. פשוט לא צריך לכתוב דברים לא נכונים ו DJ יודע שזאת לא הפעם הראשונה
והוא גם יודע שאני מאוד אוהב אותו כי אני גם זה שהביא אותו לכאן בכח

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
ישן 01-10-08, 4:01   #536 (קישור ישיר)
IO Member

מה? כבר נגמר? סיימתי את המשחק כשאני משחק קצת פה ושם
וזהו... נגמר
מ WARHEAD נהניתי בהרבה יותר מהקודם
פשוט מלא אקשן ופשוט כיף...

ציטוט:
ניסית לשחק בDX9? (כפתור ימני על הקובת כניסה ואז PLAY DX9)
???? איך משנים את הDX? לא ידעתי על האפשרות בכלל?
תסביר בקשה...
*R.S לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 4:11   #537 (קישור ישיר)
IO Pro

אנשים נהנים מהמשחק השני כי הם כבר יודעים את כל מה שיש לדעת על החייזרים ואיך להילחם בהם ובעיקר - יודעים איך להשתמש מצויין בחליפה ואיך בדיוק להרוג את האוייבים.

ושוב. לא רוצים להשתמש בחליפה ולשחק אוטתה רמבו ע"י ירי לכל עבר ? כוונו לראש ואל תשתמשו במשתיק.
נכון שהמשתיק גורם לכם לירות על שומר קרוב מבלי שאחרים יבחינו בכם, אבל זה מוריד מהמומנט של הכדור והוא אינו פוגע חזק באוייבים אחרים רחוקים יותר מה שגורם לבזבוז כדורים.

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 01-10-08 בשעה 17:24.
ישן 01-10-08, 4:29   #538 (קישור ישיר)
IO INVESTIGATIONS

סמל האישי של Danny

ציטוט:
פורסם במקור על ידי *R.S צפה בהודעה
מה? כבר נגמר? סיימתי את המשחק כשאני משחק קצת פה ושם
וזהו... נגמר
מ WARHEAD נהניתי בהרבה יותר מהקודם
פשוט מלא אקשן ופשוט כיף...

???? איך משנים את הDX? לא ידעתי על האפשרות בכלל?
תסביר בקשה...
כן באמת היה קצר, ומשחק מעולה.
כדי לשנות DX אתה לוחץ קליק ימני על הEXE של המשחק ואז DX9.

ד"א: הודעה 1000

Danny לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-10-08, 9:39   #539 (קישור ישיר)
IO Pro

אני חייב לציין שזה אחד ממשחקי הFPS היותר מאתגרים ששיחקתי בהם,בתור אחד שלא מעולה כ''כ במשחקי FPS - דווקא גיליתי הנאה במשחק הזה למרות שמעט קשה לי לעבור שלבים,הקטע המאתגר הוא להצליח לעבור אותם.
ישן 01-10-08, 12:10   #540 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
אתה מזה טועה לפי דעתי.
סתם לדוגמא-

לא אמרתי לא להשתמש ב CLOCK, השתמשתי בו מלא. לעומת זאת מה שהתכוונתי הוא שזה לא כיף לשחק שמרני כזה ולהתחמק מפטרולים.
מצטער אם לא ניסחתי את עצמי כראוי, יש הבדל ממשחק STEALTH מאשר מצב CLOCK.
Velox לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא