IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

היום הייתי 8 שעות בהדרכה של IDIGITAL על apple

ציטוט: פורסם במקור על ידי DR-EVIL כמו ש- cybias אמר, כנראה שיודעים לעשות שם שטיפות מח טובות... IDIGITAL היא בין ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-08-08, 6:50   #31 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
כמו ש-cybias אמר, כנראה שיודעים לעשות שם שטיפות מח טובות...
IDIGITAL היא בין היבואניות היותר מגעילים והחמדנים שנתקלתי בהם.
כך לדוגמא את הIMAC החדש שלהם, איך 2200$ באפל-סטור (כולל את הרווח של אפל) הופך בארץ ל13000 שקל?
אני מבטיח לך שהיבואן לא משלם 2200$ על המחשב הזה, אולי 1800$, לפי שער דולר של 3.5, זה יוצר 6300 תוסיפו מיסים ורווח ליבואן: 10000.
אז מאיפה המחיר המופלץ הזה, חמדנים!

צריך להבין שMAC הוא בסך הכל PC באריזה מעוצבת עם מערכת הפעלה יפה שעולה פי 8 ממחשב PC רגיל, הכל ממילא רכיבי PC.
לשימושים רגילים הוא מוגבל ולגיימרים הוא עוד יותר מוגבל - כמעט ואין משחקים למק ישירות אז למה לשלם כזה מחיר??
כמה דברים.
איידייגטל עובדים מול אפל אירופה ולכן המחיר צריך להיות בייחס לאירופה ולא לארה"ב. באירופה האיימק עולה די קרוב למחיר שלו בארץ. המחיר שלהם עדיין יקר לטעמי, בכל מקרה, המחיר לא יקר בייחס לאירופה וחשוב לזכור את זה. אנשים שמייבאים באופן פרטי חוסכים בערך 2,000 שקל על האיימק 24 אינטש (כשהמחיר של היבוא כולל את המחשב, משלוח, מע"מ, מכס וכו'), אז כנראה שהמחיר של כל כך נורא אם נשווה אותו לאירופה.
השאלה צריכה להיות למה החליטו שאנחנו עובדים מול אירופה ולא ארה"ב. ולזה אין לי תשובה

דבר שני, המק הוא פיסי אבל מבחינת רכיבים הם איכותיים ולא גנריים כמו רוב הפיסיים ( לא כולם אבל רוב הפיסים הם מחלקים גנריים), במקינטוש אתה מקבל לרוב את החומרה מהדור האחרון או אחד לפניו, אם זה הפנרין במקים הנוכחיים, המקים מתעדכנים כל הזמן והמחיר נשאר קבוע, אבל מעבדים קטנים יותר, יותר מהירים, יותר מקום על הכונן הקשיח, יותר ג"ב זיכרון ראם ובאותו המחיר. אם תשווה מקינטוש למחשב DELL תקבל בערך את אותם המחירים בארה"ב, בהבדלים של 100-200 דולר אם אינני טועה.

מק לא עולה פי 8...לא כרגע
והיום כבר יש משחקים למק, לאט לאט יש הרבה משחקים, EA כבר התחילו להוציא משחקים במקביל למק ולפיסי.
orliraz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-08, 19:55   #32 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orliraz צפה בהודעה
דבר שני, המק הוא פיסי אבל מבחינת רכיבים הם איכותיים ולא גנריים כמו רוב הפיסיים ( לא כולם אבל רוב הפיסים הם מחלקים גנריים), במקינטוש אתה מקבל לרוב את החומרה מהדור האחרון או אחד לפניו, אם זה הפנרין במקים הנוכחיים, המקים מתעדכנים כל הזמן והמחיר נשאר קבוע, אבל מעבדים קטנים יותר, יותר מהירים, יותר מקום על הכונן הקשיח, יותר ג"ב זיכרון ראם ובאותו המחיר. אם תשווה מקינטוש למחשב DELL תקבל בערך את אותם המחירים בארה"ב, בהבדלים של 100-200 דולר אם אינני טועה.

מק לא עולה פי 8...לא כרגע
והיום כבר יש משחקים למק, לאט לאט יש הרבה משחקים, EA כבר התחילו להוציא משחקים במקביל למק ולפיסי.
אל תשלה את עצמך בכך שרכיבי המק איכותיים יותר, מדובר באותם רכיבי OEM שהיצרן מספק לכל החברות- דל,HP וכו', אין הבדלים whats so ever, המפעל המייצר את החומרה בסין לא מבדיל בין חברה אחת לשנייה.

אולי הגזמתי במחיר, אבל עדיין אפשר לקנות ב3500-4000 מחשב PC החזק בהרבה מאיימק שנמכר 13 אלף, שבשורה התחתונה זה הדבר החשוב ביותר לרוב הציבור.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-08, 21:01   #33 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sunken צפה בהודעה
הבנתי איזה פוטנציאל עצום ואיזה טמטום זה שאנחנו על XP.
מה שאני עדיין לא מאמין זה שהוא אמר לי ש70 אחוז מהשוק בארצות הברית על MAC שזה לא נראה לי הגיוני
גם לי זה לא נראה הגיוני, אין מצב שזה נכון, 70% מהשוק בארה"ב על MAC, זה בולשיט [סליחה על המילה].

ת'כלס שטיפת מוח, ואם עוד לא הבנת למה אנשים משתמשים ב XP ובמערכות ההפעלה של מיקרוסופט, אז תבין שזה בעיקר בגלל התמיכה, בתוכנות כאלו ואחרות, במשחקים, בממשק שכולם כבר רגילים אליו וכו'..

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא