IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > יומני פרוייקטים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

יומני פרוייקטים ניהול ומעקב אחרי פרוייקטים מיוחדים ושונים

אוברקלוקינג וקירור : יומני פרוייקטים

Worklog - Lian Li G70 WC edition | עדכון בדף מס' 4

מאיפה הזמנת, לינק וכמה עלה לך להביא לארץ את שני הקיטים האלה. שנית, הגישה שלך לא מכבדת ולא מכובדת. תקרא ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-09-08, 18:04   #46 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

מאיפה הזמנת, לינק וכמה עלה לך להביא לארץ את שני הקיטים האלה.

שנית, הגישה שלך לא מכבדת ולא מכובדת. תקרא מחדש ותבין על איזה משפטים אני מדבר. אם כתבתי והצעתי, כנראה שהתנסיתי ולא המצאתי חומרים יש מאין. אתה מוציא דיבה ברגע זה, שים לב.
יום נעים.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 16-09-08 בשעה 18:23.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-08, 18:15   #47 (קישור ישיר)
IO v.i.p

סמל האישי של The Byter

כבוד הרבה FOX אהבתי מאוד, זכיתי להרכיב מארז כזה ללקוח ואני יכול לומר שזה מארז איכותי מאוד

Mazda Miata 1997 - Custom Turbo - 15psi boost
The Byter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-08, 21:37   #48 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

תודה אליאור

אלכס, שום הוצאת דיבה ושום נעליים.
שאלתי עם אילו חומרים עבדת ומה ההתרשמות שלך מהם, אבל בנתיים במקום לפרט אתה בוחר להגיב בצורה פוליטית במקום לענות לעניין.

לינקים נמצאים בתחילת הת'רד עם מחירים מהחנות שהזמנתי ממנה.
אם אתה עדיין לא מוצא את זה:
AcoustiPack™ ULTIMATE PC Soundproofing Materials Kit - price: 47.95$

AcoustiPack™ EXTRA - Foam Blocks Soundproofing Material - Price: 17.95$

משלוח קצת קשה לי להגיד כי זה היה משולב בעוד חבילה עם לא מעט חלקים.
אני מניח שלבד המשלוח יצא כ 30-40$.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 0:22   #49 (קישור ישיר)
IO Pro

בעייה שאין בארץ שום קיט נורמלי. אפילו יצרתי קשר עם אנשים שמשקיטים מכוניות. מפרקים אותן ואז שמים המון חומר השקטה וזה עדיין לא משתווה לאיכות כאן.

הקיט הזה מוריד 7 DBA מהרעש הכולל של המארז.
הוספתי אותו לכתבה שלי עם הכיתוב שלך שנערך

אגב הביקורת: AcoustiPack Noise Damping Kit | silentpcreview.com

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
ישן 17-09-08, 0:33   #50 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
בעייה שאין בארץ שום קיט נורמלי. אפילו יצרתי קשר עם אנשים שמשקיטים מכוניות. מפרקים אותן ואז שמים המון חומר השקטה וזה עדיין לא משתווה לאיכות כאן.
הבעיה ידועה, המבחר בארץ דליל ביותר.
אבל Dynamat נמכר בארץ והוא אחד המוצרים היותר טובים שאתה יכול לרכוש בתחום, אני קניתי את הקיט שלי בארץ מאיזה חנות בפתח תקווה, העלות היא כ 250 ש"ח שזה יקר לדעתי בשביל הכמות המעזרית שמקבלים שם.
אם הייתי רוצה לדפן את כל המארז בזה הייתי צריך לקנות 4-5 קיטים. שזה מעל 1000 ש"ח
ואני כמעט בטוח ב 99% שאותם אנשים שמשקיטים את המכוניות בארץ (ובעולם) משתמשים בקיטים של Dynamat, יצא יל לראות כבר כמה פרוייקטים כאלה שהשתמשו בהם ב Dynamat.

ציטוט:
הקיט הזה מוריד 7 DBA מהרעש הכולל של המארז.
הוספתי אותו לכתבה שלי עם הכיתוב שלך שנערך
לבריאות, כמה שיותר יותר טוב
למרות שעוד לא ראיתי שהוספת את זה שם, אבל יש לי סבלנות

ציטוט:
אממ, אני מכיר כבר את הביקורת הזאת, לא יודע למה טרחת לשים את הלינק שלה כאן שוב...
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled

ישן 17-09-08, 0:52   #51 (קישור ישיר)
IO Pro

אני תמיד שם עוד פעם לינקים בשביל חדשים או כאלה שלא מכירים. ככה הייתי שמישהו אחר יעשה אם זה היה מהצד השני.

בארץ לא משתמשים דווקא ב DYNAMAT, העלות של החומר באמת יקרה.

באיזו חנות קנית את החומר ? SOUND 4 LESS או משהו כזה ? כי אם כן הם באמת מכרו את זה והחנות נסגרה וכיום אין יבואנית לזה בכלל אלא אם כן תחדש לי כי זה מה שאמרו לי בפורום מכוניות ישראלי.

קישור פירסומי
ישן 17-09-08, 1:11   #52 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
הבעיה ידועה, המבחר בארץ דליל ביותר.
אבל Dynamat נמכר בארץ והוא אחד המוצרים היותר טובים שאתה יכול לרכוש בתחום, אני קניתי את הקיט שלי בארץ מאיזה חנות בפתח תקווה, העלות היא כ 250 ש"ח שזה יקר לדעתי בשביל הכמות המעזרית שמקבלים שם.
אם הייתי רוצה לדפן את כל המארז בזה הייתי צריך לקנות 4-5 קיטים. שזה מעל 1000 ש"ח
ואני כמעט בטוח ב 99% שאותם אנשים שמשקיטים את המכוניות בארץ (ובעולם) משתמשים בקיטים של Dynamat, יצא יל לראות כבר כמה פרוייקטים כאלה שהשתמשו בהם ב Dynamat.
אני מצאתי בארץ את second skin pro
Damplifier Pro - Acoustic Vibration Dampening Mat
זה בעצם מוצר מתחרה של Dynamat
בנוסף יש את הספוג של SONEX
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 1:36   #53 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

טוב, אתמול בערב דיפנתי את 2 הדלתות הנוספות, למרות כל המדידות, חישובים ונסיון לאופטימיזציה של החומר, סיימתי אותו עד תום, בסוף הגעתי למצב שאני מדביק חתיכות בגודל של בולים ומנסה לסגור עוד ס"מ או 2.

אז מה היה לנו כאן ?
בא לעזרתנו חבר בשם Dynamat ש נשאר לי עוד מלפני כמה חודשים ולא השתמשתי בו בסוף (וטוב שכך).

קצת התאכזבתי לגלות שבפנים יש חומר שמספיק בקושי לכסות 1/2 דלת אחת !
אבל סה"כ מוצר מעולה, הוא קשיח יחסית, אך בעל גמישות מסויימת, המשקל שלו גבוהה מאד ובסיום התהליך הדלת נהייתה מסיבית בצורה ברורה לעומת הקלילות של האלומיניום לבד.

טוב, הנה עוד קצת תמונות של החומר מרחוק:

תקריב:

ועכשיו לעבודה.
מתחילים בדלת הקדמית/שמאלית, זאת עם החלון.
הבעיה העיקרית היא שמרוב חלון לא נשאר הרבה מקום לדפן את המארז, אבל כל חתיכה חשובה אז נדביק איפה שאפשר.

שוב שיעור מלאכה לילדים, והנה התוצאה לדלת הקדמית/שמאלית:

עכשיו הגיע תורה של הדלת האחורת/ימנית.
כאן כבר החומר לא הספיק לי ונעזרתי ב KIT של ה Dynamat שהראתי מקודם.

זהו לבנתיים, תוספת נחמדה מאד של שקט אך עדיין נשאר הרעש מהמאווררים העליונים שיושבים על הרדיאטור וכרגע ניתן לאמר בשקט (תרתי משמע) שזאת נקודת התורפה האחרונה במארז מבחינת רעש.
בעתיד המאוררים הנוכחיים יוחלפו ל D12SL YL וזה אמור להפחית את הרעש לוואי בצורה ניכרת.

יש עוד כמה דברים בתוכנית ואני אעדכן כשיגיע הזמן.

ישן 17-09-08, 1:51   #54 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

נראה מעולה, הקיט של הDynamat נראה מצוין יוקרתי ואיכותי .
מה לגבי ביצועים ? הרגשת הבדל לאחר הסיום של ההשקטה ?
שווה להשקיט מארז ? הבדל גדול ? (אני חושב גם לקנות משהו דומה.

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 1:52   #55 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
באיזו חנות קנית את החומר ? SOUND 4 LESS או משהו כזה ? כי אם כן הם באמת מכרו את זה והחנות נסגרה וכיום אין יבואנית לזה בכלל אלא אם כן תחדש לי כי זה מה שאמרו לי בפורום מכוניות ישראלי.
לדעתי זאת החנות, מצטער לשמוע שהם נסגרו ואין מי שיביא את זה עכשיו.
בכל מקרה אני חושב שלהביא את הדברים האלו מחו"ל זה לא כזה נורא.
זה לא שהמחירים בארץ על זה אטרקטיבים במיוחד.

iakovl, החומר הזה אפילו יותר גרוע מה Dampel שאלכס הציג כאן.
למה ?
א. כי הוא הופך את הרעש והוויברציות לחום, אומנם הם רושמים low heat level, אבל עדיין.
ב. שאף יותר גרוע, החומר משמש כמובדד טרמי שזה אומר ליצור תנור בתוך המחשב שלך.

ציטוט:
Damplifier Pro is not only our best sound deadening mat, but it also is our finest thermal insulator. The ultra thick foil on Damplifier Pro offers three thermal insulation benefits.
החומר הזה מיועד למכוניות ולא למחשבים, 2 הסעיפים שציינתי למעלה מראים את זה בצורה ברורה מאד, פרט לעובדה שהחברה מכוונת אותו לשוק מכוניות.

DJ.R, כן, הרגשתי הקלה קטנה ברעש שמגיע מהמארז, לא משהו מדוד אבל מורגש.
שווה זה עניין יחסי, אני אישית פריק של מחשבים שקטים ובמארז הזה לא התכוונתי להתפשר.
אין לי השוואות של לפני ואחרי כל המארז כי התחלתי ישר לדפן אותו אבל במארז שקט מאד וכמעט ולא שומעים אותו למרות שהוא יושב ממש קרוב אליי וגם בשעת לילה מאוחרת (זאת) ששקט.

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 17-09-08 בשעה 2:03.
ישן 17-09-08, 2:01   #56 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
החומר הזה מיועד למכוניות ולא למחשבים, 2 הסעיפים שציינתי למעלה מראים את זה בצורה ברורה מאד, פרט לעובדה שהחברה מכוונת אותו לשוק מכוניות.
ומה אתה חושב בדיוק שהDynamat עושה? הקיט למחשב זה פשוט חתיכות קטנות של החומר
גם הDynamat מבודד טרמי... זה חלק מהתכונות של החומרים שממנו הוא עשוי

העניין הוא שפשוט הSS זול יותר מה Dynamat ומספק אותם ביצועים

ראה השוואה (ישנה) אבל טובה ומאוד מפורטט
Sound Deadener Showdown

ציטוט:
Highest Quality

Second Skin's products live up to their "Over Engineered to Over Perform" motto. They are clearly a higher quality alternative to Dynamat Xtreme - designed for greater heat tolerance, with higher quality materials.
If quality is your most important requirement, Second Skin Damplifier or Damplifier Pro are the obvious choices. Dynamat Xtreme is close, but being more expensive and not as good isn't a winning combination. I congradulate Second Skin Audio for their obvious dedication to providing the best product possible.
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 17-09-08, 12:23   #57 (קישור ישיר)
IO Pro

זה לא משנה מה הוא ישים במארז יעקב, יש פה פגם בסיסי בפרוייקט שהוא משאיר חלון ענקי פתוח בלי דיפון של חומר השקטה. גם אם ירצה לא לשמוע כלום לא יוכל כי הרעש יישמע מכל מקום אשר אינו מדופן בחומר. במקרה של כמה ס"מ פה ושם זה לא נורא. אבל פאנל שלם ועוד בדלת ענקית של המארז שלו זה כמו לדפן סתם ליופי.

אגב FOX, במארז שלך משהו כזה חשבתי שאולי יעזור לך הגומי הירוק כמו ש LIOR.T שלנו עשה אצלו במחשב:
אבל הוא בכלל שועל, קנה מאוררי NOCTUA ואליהם צירף את הגומי

ישן 17-09-08, 12:32   #58 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

פגם בסיסי ? תגיד לי אתה בסדר ?
הסברתי לך כבר 3 פעמים שהרעש היחידי ש"בעייתי" כרגע הוא מהמאווררים של הרדיאטור שמגיעים מלמעלה ולא מהדלת.
חוץ מזה רואים שאתה לא מבין בכלל עקרונות בסיסיים בבידוד אקוסטי וגם לא עבדת עם חומרים כאלו.
הסברתי לך יותר מפעם אחת שהרעש הוא הקפי ולא מגיע רק מכיוון הדלת הקדמית ולכן כל מקום שתשים בו בידוד אקוסטי יעזור.
אני כנראה צריך להקליט את המארז שלי בשביל שתבין על איזה רמות של שקט אני מדבר.
גם מד SPL לא יזיק בשביל לאמוד את רמת השקט.

ואיך אתה רוצה לדפן בדיוק חלון של מארז ?
אם אני אדפן אותו זה יפספס את כל הרעיון של החלון כי לא יראו דרכו.
חוץ מזה אין שום מאוורר שעושה יותר מידי רעש ככה שהחלון לא מהווה בעיה, אז צא מזה.

ומה קשור הגומי הזה כמו בתמונה ? לי יש בלוק קירור מים ולא גוף קירור אוויר.
יש לי גומי כזה לספק כוח.

ישן 17-09-08, 12:41   #59 (קישור ישיר)
IO Pro

1. למה אתה לא רוצה לשים את זה בין מאורר הרדיאטור לרדיאטור עצמו ? ככה לא תצטרך להחליף מאוררים ולא יהיה מגע בין הרדיאטור למאווררים. אם המאוררים עצמם ממש רועשים (אני הרי לא שם להבין איזה סוג של רעש אתה שומע) אז באמת אין מה לעשות.

2. נכון, זה כל העניין. בחרת להשאיר חלון, לא היה צורך בכל הדיפון מלתחילה. מארז מושקט הוא מארז:
א- בלי חלון ועשוי מחומרים מושקטים שזה רק ANTEC P180\182\183\190\193
ב- עם חלון או בלי חלון אבל מכוסה בחומר דיפון איכותי כגון שלך בכל הצדדים של המארז
ANTEC P180, יש סיבה שאין גרסה שלו עם חלון, כי אז כל הפרסום שלהם ילך לטימיון כי יצחקו עליהם. "מה אתם מפרסמים שהמארז שקט ויש חלון ענקי בלי שום חומרים משקיטים עליו.

יפה איך שעשית את כל העבודה. אני אומר רק שזה רק יפה, כי זה לא אפקטיבי. נכון לומר גם "למה לא נכסה את כל המכונית בחומר השקטה אלא רק את הדלתות,גג,חלק תחתון וכדומה ? בגלל שזה קצת יפריע לבטיחות אם נכסה את החלונות. במקרה שלך אתה אוהב להסתכל על המארז ולתוכו, אתה מקריב את כל רעיון ההשקטה.
זה הכל ידידי.

ישן 17-09-08, 12:45   #60 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אלכס הוא רוצה יופי ושקט. החלון פוגע בבידוד אבל לא הורס אותו, הבידוד נועד "לבלוע" קול והוא עושה את זה בלי קשר
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא