IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Mirror's Edge - דיון ראשי

הם עובדים על software acceleration או hardware? כמה fps?...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-12-08, 13:57   #76 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

הם עובדים על software acceleration או hardware? כמה fps?

mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-08, 17:37   #77 (קישור ישיר)
IO Member

זה באמת משפר לך ביצועים הPHYSX ?
בכלל מה זה נותן, שיפור במנוע הפיזיקלי של המשחק או משהו ?
Liav לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-08, 13:24   #78 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

הורדתי את ה טריילר למשחק ( של ה PHYSIX) הוא נראה פשוט מהמם... הפירוט, החדות והצבעוניות הזאת פשוט מדהימה, חגיגה לעיניים...
לא הבנתי את הקטע של התמיכה בPHYSIX, מישהו יכול להסביר?
זה משפר את האנימציה, או שזה משפר ביצועים?
ישן 26-12-08, 14:07   #79 (קישור ישיר)
IO Pro

הPhysx זוהי רק טכנולוגיה שמעבירה את החישוב הפיזיקלי מהמעבד לכרטיס מסך,וכך ''אמורה'' לשפר את הביצועים,למרות שאם יש לך מעבד שהוא E7300 ומעלה אין לזה כמעט וצורך כמו כן המעבדים יודעים להתמודד טוב עם הפיזיקה של היום.כרטיס ATI וכרטיס nVIDIA יציגו את אותה האנימציה בדיוק,באותה האיכות ובאותה הפירוט,זה לא שהכרטיס יודע לייצר פיזיקה בזמן אמת,הכל תכנות של משחק והכרטיסים עובדים לפי קוד לכן הכל ייראה אותו הדבר.עליי לציין שזו אחת הטכנולוגיות המבוזבזות,כי לATI יש טכנולוגיה ששמה Havok שקיימת משנת 2004 (!) שנחשבת ליותר מתקדמת מהPhysx שכבר המון זמן בשוק ונחשבת מוצלחת,משחקים מנצלים אותה עד היום כמו POP החדש,Bioshock,L4D,TF2 וגם נדמה לי שFC2 כי אני כמעט בטוח שהמנוע הפיזיקלי המצויין שלו מבוסס על הטכנולוגיה הזו.
בקיצור - Physx זוהי חפירה חדשה של nVIDIA שלא משפרת כלום,אז נכון שהם משלמים המון למפתחים של Mirror's Edge שהם יעשו מזה משהו אבל בתכל'ס זוהי טכנולוגיה שנתמכת במעט מאוד משחקים (יכול לספור על האצבע,וחצי מהם לא מוצלחים במיוחד),היא רק בכרטיסים החדשים שלה וגם יקחו כמה שנים עד שהיא תכנס חזק לשוק.Havok של ATI עדיף.

אגב,עליי לציין הערה חשובה במיוחד,ATI לא קנתה את Havok,אבל המפתחת של המנוע הפיזיקלי הזה ממליצה להשתמש בATI שהוא יצא בזמנו,אין לי מושג מה מצב המנוע כיום.
ישן 26-12-08, 14:13   #80 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Rontwins צפה בהודעה
הPhysx זוהי רק טכנולוגיה שמעבירה את החישוב הפיזיקלי מהמעבד לכרטיס מסך,וכך ''אמורה'' לשפר את הביצועים,למרות שאם יש לך מעבד שהוא E7300 ומעלה אין לזה כמעט וצורך כמו כן המעבדים יודעים להתמודד טוב עם הפיזיקה של היום.כרטיס ATI וכרטיס nVIDIA יציגו את אותה האנימציה בדיוק,באותה האיכות ובאותה הפירוט,זה לא שהכרטיס יודע לייצר פיזיקה בזמן אמת,הכל תכנות של משחק והכרטיסים עובדים לפי קוד לכן הכל ייראה אותו הדבר.עליי לציין שזו אחת הטכנולוגיות המבוזבזות,כי לATI יש טכנולוגיה ששמה Havok שקיימת משנת 2004 (!) שנחשבת ליותר מתקדמת מהPhysx שכבר המון זמן בשוק ונחשבת מוצלחת,משחקים מנצלים אותה עד היום כמו POP החדש,Bioshock,L4D,TF2 וגם נדמה לי שFC2 כי אני כמעט בטוח שהמנוע הפיזיקלי המצויין שלו מבוסס על הטכנולוגיה הזו.
בקיצור - Physx זוהי חפירה חדשה של nVIDIA שלא משפרת כלום,אז נכון שהם משלמים המון למפתחים של Mirror's Edge שהם יעשו מזה משהו אבל בתכל'ס זוהי טכנולוגיה שנתמכת במעט מאוד משחקים (יכול לספור על האצבע,וחצי מהם לא מוצלחים במיוחד),היא רק בכרטיסים החדשים שלה וגם יקחו כמה שנים עד שהיא תכנס חזק לשוק.Havok של ATI עדיף.

אגב,עליי לציין הערה חשובה במיוחד,ATI לא קנתה את Havok,אבל המפתחת של המנוע הפיזיקלי הזה ממליצה להשתמש בATI שהוא יצא בזמנו,אין לי מושג מה מצב המנוע כיום.
רון, תסתכל בלינק הבא, זה סרטון מהמשחק שמראה בדיוק איך הוא ייראה בלי PHYSX ועם, הרגע מצאתי אותו:
Mirror's Edge 'Physx Comparison' clip Video from GameVideos

אז לא מדובר באותה אנימציה, physix יאפשר אפקטים נוספים ובלעדיים למי שתהיה לו את התמיכה...
ישן 26-12-08, 15:06   #81 (קישור ישיר)
IO Pro

אז כנראה שמדובר באופציה שנוידיה שילמה שתעבוד רק לבעלי הטכנולוגיה,למרות שאני מדגיש שוב,הטכנולוגיה היא לא מאפשרת פיזיקה בעצמה והיא לא מנוע פיזיקה,היא פשוט מעבירה את העומס מהמעבד לכרטיס עצמו,פה מדובר בכוונה שיעבוד יותר טוב עם הטכנולוגיה אבל תכלס אין הבדלים (קחו מפת פיזיקה של UT3 כדוגמא..אוקיי?)
ישן 26-12-08, 15:08   #82 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של GOLAN-GB

יש הבדלים במפות הפיזיקה של UT3...
AMD 270X 2GB OC
8GB 1600MH
ציטוט:
פורסם במקור על ידי alfasi צפה בהודעה
תודה אחי אני מבין.
כן אני רוצה לקנות את OC וגם שים FPS. אני צריך לבקש את זה מהחנות או שאני הולך עם מה שאתה אומר לי וזה כבר יהיה עם המחשב בפנוכו? .
GOLAN-GB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-08, 15:21   #83 (קישור ישיר)
IO Pro

אתה יכול להביא הוכחה חותכת לזה?
ישן 26-12-08, 15:29   #84 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

רון, מסכים איתך שזה קטע שווקי מעצבן של NVIDIA ולכרטיסי ATI צריכה להיות את היכולת.
העניין הוא, האם יש כבר דרך מעשית להפעיל physix על ATI, כך שאפשר יהיה להינות מהאפקטים האלה במשחק.
היה פעם את המשחק INFERNAL, אם אני לא טועה, הייתה התקנה של AGEIA שצורפה לדיסק, ואז ה physix עבד במשחק... מה פתאום יש היום את האפשרות הזאת רק לבעלי nvidia?
ישן 26-12-08, 15:32   #85 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של kobi63

שלח הודעה דרך SKype אל kobi63

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doronkdoron צפה בהודעה
רון, תסתכל בלינק הבא, זה סרטון מהמשחק שמראה בדיוק איך הוא ייראה בלי PHYSX ועם, הרגע מצאתי אותו:
Mirror's Edge 'Physx Comparison' clip Video from GameVideos

אז לא מדובר באותה אנימציה, physix יאפשר אפקטים נוספים ובלעדיים למי שתהיה לו את התמיכה...
רגע לא הבנתי, ומה הבעיה לעשות דברים כאלה למי ש"לא תומך"?

זה ממש בולשיט פשוט החסירו אפקטים שכל כרטיס יכול היה להשתמש או פשוט יכלו לתת למעבד לעשות את זה.. פשוט בושה שהחליטו ממש לחתוך את זה ובסרטון שהבאת זאת לא השוואה כי אין את שתי הדברים כשזה מכובה ודלוק! פשוט או שיש וילון או שאין.
RADEON HD5850 1GB OC'd 780\1125
ITS A MIRACLE!

kobi63 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-08, 15:40   #86 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kobi63 צפה בהודעה
רגע לא הבנתי, ומה הבעיה לעשות דברים כאלה למי ש"לא תומך"?

זה ממש בולשיט פשוט החסירו אפקטים שכל כרטיס יכול היה להשתמש או פשוט יכלו לתת למעבד לעשות את זה.. פשוט בושה שהחליטו ממש לחתוך את זה ובסרטון שהבאת זאת לא השוואה כי אין את שתי הדברים כשזה מכובה ודלוק! פשוט או שיש וילון או שאין.
אתה לא מבין אותי... כבעל כרטיס של ATI אני ממש לא מזלזל בכרטיסים שלהם, ואני לא אומר שיש בעיה לייצר אפקטים כאלה על כרטיסי ATI. אבל מה שתכלס אני אומר זה שאם המפתחים של המשחק יאפשרו את האפקטים האלה רק למי שיכול להפעיל PHYSIX אז בשורה התחתונה, מי שיש לו ATI לא יוכל לראות במשחק את אותו ווילון נקרע, ונכון, זאת באמת חוצפה...
ישן 26-12-08, 16:17   #87 (קישור ישיר)
IO Pro

זו לא חוצפה,אם nVIDIA היית מעמיסה עלייך קילומטר מרובע שאפשר לשחות בו מדולרים גם היית עושה את אותו הדבר.
ישן 27-12-08, 2:59   #88 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

physx אינו "מעביר" חישובי פיזיקה מהמעבד, ואנו מוסיף לביצועים אלא מאפשר חישובי פיזיקה נוספים. תוספת ה-physx תאפשר "אנימציות" אם כך אתה מעדיף להתייחס אליהם אשר פשוט אינם קיימות בלעדיה, מצד שני זה גורע במידה מסויימת מכוח בעיבוד הגרפי ולכן לא יישפר ביצועים אלא יוריד אותם טיפה.
לא נורא, מנוע UT3 אז הביצועים עדיין יהיו די מטורפים.

mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 16:08   #89 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Natz

שלח הודעה דרך ICQ אל Natz שלח הודעה דרך MSN אל Natz שלח הודעה דרך SKype אל Natz

רגע זה דיון על MIRROR'S EDGE או על PhysX? מתי ישוחרר המשחק?
G.Skill 2x4Gb DDR3 1333Mhz Ares Dual Channel
HEC Zephyr 650W
HEC 6A19 modded
Western Digital WD 1TB
Natz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 16:11   #90 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

Mirror's Edge for PC - Mirror's Edge PC Game - Mirror's Edge Computer Game

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה