IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > דילים חמים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דילים חמים מצאתם מוצר במחיר מדהים ? מצאתם מוצר משתלם במיוחד ? מוצר חדש שרק הגיע לשווקים ? זה המקום לפרסם וגם למצוא את כל הדילים החמים והמשתלמים מרחבי הרשת.

צרכנות ומסחר : דילים חמים

מחירי ה-750GB של Seagate ברצפה!

ציטוט: פורסם במקור על ידי 2130TOMER עד עכשיו אני לא קולט למהה אנשיםם צריכים כזה הרבה זיכרון !!!!!! זה משגע ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-10-08, 8:47   #46 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 2130TOMER צפה בהודעה
עד עכשיו אני לא קולט למהה אנשיםם צריכים כזה הרבה זיכרון !!!!!!
זה משגע אותי
ואיי אני ניזכר במחשבים הישנים שהיה להם רק 40 גיגה
חח
כדי לאחסן את כל כמויות הסרטים והסדרות שלי שתופסות הרבה מאוד ואני נאלץ לסבול עכשיו עם 250GB.
אבל זה השתנה
ישן 02-10-08, 9:05   #47 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
( אבל לא הייתי סומך על זה מאחר שלאף אחד לא היה באמת נסיון איתו)
ובלי קשר, אין לך מה לדאוג, הרי יש לך רייד 5 .
לי היה את הכונן הזה בידיוק ה750GB של סיגייט והוא נידפק אחרי שבוע ולקח איתו 300GB סדרות.

---

MEIR, נגיד אני רוצה מערך עם נפח אחסון גדול יותר ממה שיש לי עכשיו (1.4TIB)
אז במקום לקחת את ה640 של סמסונג הייתי לוקח 4 או 5 של ה750GB של סיגייט כי הם הכי משתלמים
לא הבנתי מה אתה אומר בתגובה
ציטוט:
אם כבר מקימים מערך 5/6 דיסקים כאלה לא משתלמים.
פשוט מאוד, אם אתה רוצה RAID שיכלול בו גיבוי עם הרבה מאוד נפח אחסון - ה750GB הזה מתאים

והוא אולי לא הכי אמין מהכוננים שיש היום אבל זה לא הופך אותו ללא אמין שיתקלקל לכם אחרי שבוע.

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-08, 22:42   #48 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של AgentSmith

שווה קריאה!
יש פה חצאי אמת ודברים הזויים שנזרקים לאוויר.
כל חברה נורמלית עובדת ככה. נראה לך שבאמת בעיה לאינטל ליצור מעבד של 120 ליבות שכל אחת במהירות 20GHZ? תאמינו לי שאם זה היעד שלה, היא תשיג את זה בתוך שנתיים מקסימום. כל פעם משדרגים קצת, פה ושם, וככה מקבלים יותר כסף. בדיוק כמו חברות האינטרנט.. נראה לכם שלפני חמש שנים לבזק הייתה בעיה להציע 5MB לשניה? ממש לא.. התשתית היא אותה תשתית.. אבל ככה מקבלים יותר כסף, עם התחייבות מחודשת, בלה בלה בלה.
חברות הסלולר עובדות באופן דומה (גם המשווקות וגם היצרניות). קנית אתמול N96 ושבוע הבאה הוא אשפה. ואז דוחפים לך G31 או וואטאבר ושוב מחייבים אותך לעוד שלוש שנים..

בנוגע לHDD:
בשנת 2000 לא הייתה שום בעיה לייצר כונן של 750GB. אבל מי היה צריך את זה? מה תעשה עם על כך הרבה מקום? לא היו סרטי HD, לא היה אינטרנט ושיתוף קבצים כמו היום, משחקים ותוכנות לא שקלו כמו היום, ולכן לא היה צורך\ביקוש לHDD כאלה.
כשאני קניתי את המחשב שלי, ולא הייתי בעניין של סדרות וסרטים (בטח שלא HD ששוקלים פי כמה), קניתי HDD של 250 ג'יגה.. היום הוא נראה לי מגוחך והוא מפוצץ עד אפס מקום. מחירי הכוננים הקשיחים צונחים בגלל האינטנט וההורדות, חברות התקליטים לא יכולות לעשות שום דבר, בטח שלא להשפיע על חברות ענק בסדר הגודל סמסונג היטאצ'י סיגייט וWD.
ישן 02-10-08, 22:48   #49 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

^^
אהבתי את ההסבר, בהחלט יש משהו במה שאת אומר .
* בעצם אם ייצרו מעבד 100 ליבות עם 20GHZ אז שום בנאדם לא יחליף יותר מעבד ובכך החברה תפסיד..

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-08, 22:52   #50 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

בתור חברה תמיד מה שעומד בראש זה אינטרס כלכלי.. אין ויכוח על זה בכלל
ישן 02-10-08, 23:20   #51 (קישור ישיר)
IO Pro

נאמרו פה דברים מעניינים וטוב לשמוע אותם .
אבל משהו אחד אני חייב להבין למה לעזאזל צריך יותר מ500G ,אני לא מבין את זה לי יש 250G (ויש לי שם 100G פנוים) ואני לא מצליח למלא את זה חחח
מה אתם שומרים שם במחשבה שניה אני לא רוצה לדעת

אבל עכשיו משהו ברצינות אתם סתם זורקים כסף לדעתי עכשיו זאת תקופת ביניים.
אני בקרוב יקנה מחשב חדש בחצי שנה הקרוב ואני יקנה דיסק קשיח של 320G ואיתו אני יהיה עד שיהיו SSD במחירים נורמלים ואז אני יקנה אחד במקום ה320G דרך הגיונית וחסכונית במקום לרוץ ולקנות סתם כי זול.
SAAAAA לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 02-10-08, 23:29   #52 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SAAAAA צפה בהודעה
נאמרו פה דברים מעניינים וטוב לשמוע אותם .
אבל משהו אחד אני חייב להבין למה לעזאזל צריך יותר מ500G ,אני לא מבין את זה לי יש 250G (ויש לי שם 100G פנוים) ואני לא מצליח למלא את זה חחח
מה אתם שומרים שם במחשבה שניה אני לא רוצה לדעת

אבל עכשיו משהו ברצינות אתם סתם זורקים כסף לדעתי עכשיו זאת תקופת ביניים.
אני בקרוב יקנה מחשב חדש בחצי שנה הקרוב ואני יקנה דיסק קשיח של 320G ואיתו אני יהיה עד שיהיו SSD במחירים נורמלים ואז אני יקנה אחד במקום ה320G דרך הגיונית וחסכונית במקום לרוץ ולקנות סתם כי זול.
היום 500GB זה כלום,עוד לא קניתי מחשב ויש לי כבר 350GB תפוסים מראש...
משחקים סדרות סרטי HD סרטים בכלל ומה לא
במיוחד אם אתה מוכר כאלה דברים ואוהב שהמחשב שלך הוא כמו ארכיון אז אתה צריך מלא מקום

640 של סמסונג עדיף על 750 של סיגייט נכון?

ואיך זה שהחברה לא פושטת רגל אם הם מוכרים כונן שנהרס אחרי שבוע?
ישן 02-10-08, 23:33   #53 (קישור ישיר)
IO Pro

שמעתי על בעיות עם דגם ה-500GB, דגם ה-750GB פחות נפוץ ולא שמעתי עליו הרבה אז אינני יכול לשפוט... דגם 500GB 32MB נחשב לדגם פחות מוצלח שלהם. כפי שאמרתי מקודם אני עדיין אחכה ל-WD7500AAKS שנכון להיום מתומחר ברוב החנויות במחיר מטורף של 650 ש"ח
Avi952 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-08, 23:33   #54 (קישור ישיר)
oR.
IO Pro

סמל האישי של oR.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
היום 500GB זה כלום,עוד לא קניתי מחשב ויש לי כבר 350GB
ואיך זה שהחברה לא פושטת רגל אם הם מוכרים כונן שנהרס אחרי שבוע?
כי אנשים אוהבים להגזים ואם יש דגם רע / תקלות מידי פעם אז אותה חברה הופכת לכבשה שחורה אצל קהל מסויים.
רוצה עוד דוגמאות? PALIT , IVORY וכ'ו...
ישן 02-10-08, 23:33   #55 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של AgentSmith

הסיכוי שכונן יהרס לכם הוא פחות מאחוז.. צאו מהסרט.
ישן 02-10-08, 23:37   #56 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oR. צפה בהודעה
כי אנשים אוהבים להגזים ואם יש דגם רע / תקלות מידי פעם אז אותה חברה הופכת לכבשה שחורה אצל קהל מסויים.
רוצה עוד דוגמאות? PALIT , IVORY וכ'ו...
כי אצלם זה שיטטתי...
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-08, 0:06   #57 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Shayx

יש לי את ה750...ובינתיים עברתי את השבוע הקריטי
תגידו לי אנשים אתם רציניים?!?!
מי שרוצה שיקנה את ה750, באותה מידה גם ה640 של סמסונג וגם ה750 של WD יכול ליפול לכם.
די עם השטויות.

וכל מה שנאמר פה על החברות והאינטרס הכלכלי נכון מאוד.
אתם חושבים שכבר היום אין את הטכנולוגיה של 2013??
כל ה"קטע" הוא לטפטף ללקוחות לאט לאט את הטכנולוגיה כדי שתמיד יהיה מה לקנות
והחברות ירוויח כסף על כל פלוץ שלהם.

דוגמא, לפני כמה שנים קניתי MP3 512MB ב600 שקל.
היום כמה זה שווה? 50 שקל?

אם החברות לא היו מתנהלות כמו שהן מתנהלות יכולתי כבר אז לקנות 8GB באותו מחיר.

אין מה לעשות, זה העולם שלנו לטוב ולרע, טוב לחברות, רע לצרכנים.
ככה זה תמיד עבד, ככה זה תמיד יעבוד! אלא אם כן יש חברה שהמטרה הראשית שלה היא להפסיד כסף.

ולנו אין מה לעשות נגד זה אלא לאכול את החרא שמגישים לנו על המגש.
CoolerMaster 690 | PSU: SilverStone Olympia 750W
| OS: Windows 8.1 |
Shayx לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-08, 0:09   #58 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של german103

שלח הודעה דרך ICQ אל german103 שלח הודעה דרך MSN אל german103 שלח הודעה דרך SKype אל german103

אני גם מתכנן על הדגם, אני לא מי יודע מה דואג לגבי יציבות המוצר, סה"כ אשתמש בו לשיתוף קבצים.
german103 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-08, 1:17   #59 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AgentSmith צפה בהודעה
שווה קריאה!
נראה לך שבאמת בעיה לאינטל ליצור מעבד של 120 ליבות שכל אחת במהירות 20GHZ? תאמינו לי שאם זה היעד שלה, היא תשיג את זה בתוך שנתיים מקסימום.
בולשיט.

בואו נסכים קודם כל על הדברים המובנים מאליהם:
ברור שמטרת העל של כל חברה עסקית היא למקסם את הרווח שלה.
ברור שלשם כך היא עלולה לנקוט בטקטיקות שלאו דוקא טובות לצרכן.
ברור שלחברה ללא תחרות אין אינטרס למהר לשווק טכנולוגיה משופרת.

אבל... מכאן להסיק שחברות ההייטק מסוגלות ללא הינד עפעף להוציא טכנולוגיות עדיפות בכמה סדרי גודל על מה שקיים בשוק, והן נמנעות מכך כחלק מאיזו קונספירציה, זה פשוט מגוחך.

אני מאמין שלכל אחד כדאי לקחת רגע להרהר כמה מדהימה הטכנולוגיה שיש לנו כיום. יש לנו מעבדים שעובדים בתדר של 3 מיליארד מחזורים בשניה. 3 מיליארד. בכל מחזור המעבד מבצע מספר רב של פעולות בדיוק מופתי, עם תזמון ותיאום מושלמים בין הרכיבים השונים. אף רכיב לא מפגר פה ושם באיזו מיליארדית שניה. מעבד פשוט יכול להשלים בשניה אחת, עם סיכוי אפסי לטעות, חישוב שהיה לוקח לאדם מיומן אלפי שנים.

המעבדים כיום מיוצרים בטכנלוגיה של 45nm. זה אומר שרמת הדיוק הנחוצה בהדפסה נמדדת בננומטרים בודדים (מילארדיות המטר). להזכירכם אורך הגל של אור הוא בסביבות ה-500nm. חושבים שזה קל לעשות את זה ויותר? מאמר ויקיפדיה על 16nm יכול לתת לכם על קצה המזלג מושג לגבי הבעיות הפיזיקליות היסודיות הכרוכות במזעור ללא גבול.

צפיפות האחסון על דיסקים קשיחים נמדדת בעשרות ג'יגהביט לסמ"ר. באותו שטח שעליו אנחנו רגילים לכתוב אולי מילה, מצטופפות להן כעשר מיליארד אותיות. והללו חולפות במהירות הבזק מול ראש הדיסק המסכן, שכדי שיוכל להספיק לקרוא את הנתונים ללא הפרעות ממה שמסביב, נאלץ להתמקם במרחק מזערי מהפלטה, וזאת מבלי להתנגש בה כתוצאה מכל ויברציה קלה. על זאת ועוד ניתן ללמוד כאן.

עשיתי השוואות עם היכולות של בני אדם. בל נשכח שגם אנחנו מכונות מופלאות. העובדה כי בתחומים מסוימים הפער של המחשבים עלינו כה עצום ממחישה כי לא מדובר בעניין של מה בכך.

המסר: לעשות רכיבי מחשב כמו מה שקיים היום זה בכלל לא פשוט. ליצרניות בכל התחומים יש חטיבות מחקר ענקיות שבהן טובי המוחות שוקדים על מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות הפיזיקליות וההנדסיות המקשות על התקדמות בתחום. זהו עלבון בלתי נסבל בשבילם לטעון שבעצם העבודה שלהם אינה חשובה וניתן בקלות להכניס שיפורים איפה שמתחשק.

נזכור גם שמחשבים הם לא רק בשביל המשתמש הביתי הפשוט שלא יודע מה הוא קונה ואפשר לעבוד עליו בקלות. חלק גדול מהשוק הוא שרתים ומרכזי חישוב למיניהם שיודעים לכמת מה הם צריכים וכמה הם מוכנים לשלם עבור זה. אם אינטל, או כל חברה אחרת, היתה יודעת לייצר מוצר שיפיל את התחרות, היא לא היתה מהססת לנצל את זה. או, אם זה היה כל-כך קל לייצר את המוצרים במחירי רצפה, היו קמות חברות רבות לקפוץ על המציאה.

ודוגמה אחרונה לסיום - כולנו יודעים שאינטל נועלת את מכפלות המעבדים כדי לדחוק אותנו לשלם מחיר "מופרז" על מעבדי האקסטרים. אבל זו הסתכלות בלתי נכונה בעליל. כשאנו קונים מעבד אקסטרים, אנו משלמים על הזכות להשתמש במעבד שרק אינטל יודעת איך לעשות. ייצור מעבד ברמות כאלה זו בעיה אמיתית, אך אינטל התגברה עליה בזכות תקציבי המחקר העצומים. אם אנו רוצים להנות מפירות המחקר ולנצל אותם עד תום - אנחנו צריכים לשלם.

זהו לבינתיים, אני מקווה שלא השתעממתם.

נערך לאחרונה על ידי Holy-Fire, 03-10-08 בשעה 2:18.
Holy-Fire לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-08, 2:09   #60 (קישור ישיר)
IO Pro

"אבל... מכאן להסיק שחברות ההייטק מסוגלות ללא הינד עפעף להוציא טכנולוגיות עדיפות בכמה סדרי גודל על מה שקיים בשוק, והן נמנעות מכך כחלק מאיזו קונספירציה, זה פשוט מגוחך."
אינטל וכול חברה אחרת חושבת צעד קדימה.
מה שאומר אוליי אין להם מעבדים חזקים יותר אבל יש להם על הנייר.
תיכנונים או אב טיפוס וכדומה, אי אפשר להכיח את זה ואי אפשר את ההפך.
לכן אתה לא יכול לצאת בהשארות כאלה.

ואיך כול השאר קשור לתמצית הדיון או לנאמר בו?
סלח לי אם זה נישמע כזילזול, אני לא מיתכוון לזה.

ולא סטינו מהנושא?
אפשר להמשיך בפרטי או בטראד אחר.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא