IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

איך אני שומר על מחשב טוב תמיד

אמממ מה שאני רוצה יותר.. זה לא בעיה או משהו אני פשוט קונה עכשיו מחשב חדש חזק ואני משקיע בו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-10-08, 4:29   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל איך אני שומר על מחשב טוב תמיד

אמממ מה שאני רוצה יותר.. זה לא בעיה או משהו
אני פשוט קונה עכשיו מחשב חדש חזק ואני משקיע בו והכל ..
ואני רוצה לדעת ממש איך להחזיק אותו ולטפל בו מההתחלה , כולל כל הצעדים כולל הכל
מהרגע שאני מקבל אותו ומתקין את הוינדוס עליו אני רוצה לדעת איך אני יכול לשמור עליו
שישאר תמיד במיטבו בלי בעיות ..
ממש כל מה שאפשר לעשות מההתחלה עד הסוף,
אם זה תוכנות שיראו לי את כל הנתונים האמיתיים של החלקים שנתנו לי במחשב שאני יראה שזה באמת מה שהזמנתי ולא עבדו עלי.
ואם זה לבדוק את הקירור שלו, והטמפ' ולראות שהוא לא חם מדי והקירור שלו מספיק,
ולראות איך המעבד והזכרון וכל החלקים האלה עובדים , ולראות שאין משהו שמבזבז סתם משאבים וזכרון וכו'..
אנטי וירוס חזק שישמור לי כל הזמן על המחשב מוירוסים והכל ..
ממש כל מה שאפשר לדעת , ללמוד ולעשות בשביל לשמור על המחשב מ-א' עד ת',
יעזור לי,
תוודההה רבה !!
yair3333 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-08, 7:14   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

1.ברגע שמגיע המחשב תתקין EVEREST תכנס לתוכנה תכנס לSUMMERY ותעבור שם יחד עם הדף של המפרט שלך ביד ותראה שקיבלת הכל מה שרצית.
2.לשמור על המחשב עצמו הרבה בחיים זה דברים בסיסיים תראה זה לא דבר שמתקלקל תוך יומיים או שבועיים או חודשיים מטבעו אם קנית חלקים של חברות אמינות וטובות המחשב שלך יחזיק כמו שצריך גם שנים בשקט... אחרת שוק המחשבים לא היה מצליח =) אנשים לא היו קונים דברים שעולים יקר אם לא היו מחזיקים...
תדאג כל חודש מינימום לנקות אבק זאת אומרת לפתוח את המארז לקחת מברשת קטנה ופשוט תבריש את האבק מכל פינה ופינה גם במאוררים אין לך מושג כמה זה חשוב אני לפני יומיים ניקיתי את המחשב שלי אחרי כמעט 7 חודשים כולל המאוורר של המעבד שהיה מרעיש בטירוף! 4500RPM תשאל יגידו לך איזה רעש זה... ואני סבלתי את זה כי לא רציתי להתעסק עם החלקים הקטנים בתוך המחשב וזה למה אני יש לי שתי ידיים שמאליות =\ אבל בסוף נמאס לי הוצאתי תמעבד לקחתי שמתי על השולחן לידי במקום מואר לקחתי פן של אמא שלי ומברשת קטנה של צבע ופשוט התחלתי לנקות,הוצאתי כמויות אבק! מהמאורר של המעבד,לפני זה הטמפרטורה של המעבד הייתה במנוחה 52~53 עכשיו לא עובר את ה35... תראה איזה הבדל וגם לא עושה רעש המאורר.
3.לגבי תוכנת אנטיוירוס... תראה אממ כמובן שאם המחשב שלך ידבק בוירוס זה לא דבר שאמור לפגוע בחומרה הפנימית של המחשב בכלל! כמעט לא קיימים וירוסים שפוגעים בחומרה עצמה...
יש אחד נדיר לא זוכר כבר איך קוראים לו מרוב שממש אין הרבה דיווחים על אנשים שחטפו אותו,משהו שהורס לך את הדיסק קשיח תוך 3 דקות זה גם נשמע לי מופרח אבל בכל זאת היו אנשים שאמרו שחטפו אותו...
תשים KASPERSKY גירסא הכי אחרונה יחד עם ADAWARE 2007+A-SQURED FREE 4.0
ואתה תהיה בסדר גמור ההגנה האולטימטיבית הייתי אומר... טוב ותוסיף לכל זה גם לא להיות מטומטם ולהיכנס לכל לינק ואתר שאתה רואה באינטרנט...

זה הכל אם יש עוד שאלות תשאל =)
S-man לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-08, 9:59   #3 (קישור ישיר)
IO Member

יש לי מילה אחת להגיד לך .. כפרעלייך !
חחח תתודה רבה רבה אחשלי .. באמת אין הרבה אנשים שהיו מוכנים ככה להשקיע ולעזור
אממ ,
כשאני אמרתי גם לשמור על המחשב זה לא מבחינת החומרה.. זה מבחינת הוינדוס עצמו וכל זה
כי סתם דוגמא אני יתן לך .. עד עכשיו עם המחשב הישן שיש לי כרגע
כל פעם אני מתקין וינדוס XP מחדש לכמה חודשים, בהתחלה הוא טס עובד פיקס הכל חלק
אחרי זה עם הזמן לאט לאט הוא נהיה כבד, איטי , יש דברים שמפריעים לו ומחלישים את המחשב עצמו
ודברים שלוקחים מהזכרון סתם ולא צריך אותם ואני פשוט רוצה משהו שימנע ממני את כל זה מההתחלה ישר
ובקשר לחומרה גם כן,
כמה טמפ' מומלץ שכל דבר יהיה .. ולבדוק עם תוכנה כל הזמן שזה בסדר ולא עובר את זה וכאלה..
שוב תודה :]
yair3333 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-08, 10:12   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של WEREWOLF

אתה מודע לזה שבאיזה שהוא שלב אתה תפרמט את המחשב וחלקים יכולם ללכת לך גם סתם באקראי
WEREWOLF לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא