IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > תוכנה ומערכות הפעלה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תוכנה ומערכות הפעלה תוכנות , יישומים, מערכות הפעלה , המלצות לפני קניה , מדריכים , כלים מומלצים ותמיכה טכנית.

דבר חופשי : תוכנה ומערכות הפעלה

אני רוצה להתקין מקינטוש בפעם הראשונה

ציטוט: פורסם במקור על ידי aivengo Rontwins אתה רושם שטויות כאחד שהתנסה בOSX86 עוד מההדלפות הראשונות (10.4.1 ב2005) אני אומר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-10-08, 22:16   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי aivengo צפה בהודעה
Rontwins
אתה רושם שטויות

כאחד שהתנסה בOSX86 עוד מההדלפות הראשונות (10.4.1 ב2005) אני אומר לך בבטחה שאין שום דבר שמונע להתקין או להפעיל תוכנות מסויימות על האקינטוש.
הרכיב ה"חומרתי" שהיה נועד למנוע התקנות הוא TPM שעוד אז, בהדלפה הראשונה נעקף, שלא נדבר על זה שגם הEFI נעקף.
כיום עם PC_EFI ניתן אפילו להתקין OSX מדיסק מקורי של אפל (על חומרה אינטלית).
בעניין של עדכונים, אין שום קשר בין מה שאמרת לבין מציאות, בלאופרד אפשר לבצע עדכונים שלא קשורים לעדכוני מערכת ההפעלה, שבדרך כלל מחליפים קבצי מערכת חיוניים שבגרסאות האקינטוש עברו patching (קרנל, הרחבות קרנל ודרייברים), וכשמוחלפים בקבצים סטנדרטיים של אפל פשוט תישאר עם מערכת לא עולה.

לאחרונה צץ לו גם פלאג USB שנקרא EFIX שמדמה EFI בדומה לPC_EFI רק בצורה חומרתית.

בכל מקרה, הרצת OSX על PC עדיין לא כמו the real thing...
ממש לא אכפת לי ממה שהיה פעם,שאני התקנתי האקינטוש סבלתי ממגוון קריסות ובעיות,האקינטוש לא יציבה בכלל וניסיתי כמעט כל הפצה קיימת,יש לי חבר שסבתא שלו גרפיקאית והיא קנתה PC והתקינה על האקינטוש והיא עם מעבד AMD Phenom 9950 והיא מדווחת על המון קריסות ועל כך שהמערכת איטית,שבאתי לבדוק מה הולך שם ניסיתי את הPentium D שלי על המערכת שלה והכל עבד מהר וטוב,ושחזרתי לAMD זה חזר להיות איטי.האקינטוש זה ממש לא כמו מק מבחינת יציבות.יש לי חבר שהיא מקינטושי בדם ומרוב שהוא על מקינטוש הוא לא יודע לפתוח וורד בווינדוס אבל הוא אלוף בנושא והוא הסביר לי בדיוק למה האקינטוש בחיים לא ישתווה למאק אמיתי.
RonMizrahi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 23:39   #17 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
The EFi- X™ USB device is the ultimate device for all those who dream about a working Mac OS X installation on PC.
Rontwins, המכשיר הנ"ל הוא מכשיר שמיועד לדמות חומרת לינוקס כדי לאפשר התקנת OSX על חומרת PC.
לעומת זאת, מה שאתה כתבת...
ציטוט:
למאק יש לוח אם עם פונקציות שייחודיות לו לזיהוי ולקריאה של תוכנות...
אתה יכול להסביר איך השניים מתקשרים ? אתה פתטי. אתה אומר א' ואז מביא ציטוט של ב', שהוא מוצר חיצוני של PC ולא מתקשר בכלל למה שאמרת. אז מה בעצם הנקודה שלך פה ? להראות שאתה כן יודע ? שאתה "גבר" ? אם אתה לא יודע, פשוט תשתוק. אתה מטעה משתמשים ומישהוא אשכרה יכול לחשוב שכמה עובדות מגיבוב השטויות חסר הידע שלך יכול להיות נכון.
אז די. אם אתה לא יודע, תחזור ללוח השרטוטים ותלמד. אין שום בושה בלשאול שאלות. אין לי שום דבר אישי נגדך, אבל להטעות משתמשים אחרים זה כבר לא מקובל.
אוקיי ?
ישן 12-10-08, 23:42   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

אוקיי,כנראה שהבנתי משהו כאן לא בצורה הנכונה
RonMizrahi לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא