IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

מישו פה מכיר תמשחק האדיר:lomax

שנת יצור: 1996 . ז'אנר: פלטפורמה גודל הורדה: 426 מגה בייט. חברה: Psygnosis. עיצוב: Henk Nieborg. מידע על המשחק: לומאקס ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-10-08, 10:28   #1 (קישור ישיר)
IO Master

ברירת מחדל מישו פה מכיר תמשחק האדיר:lomax

שנת יצור: 1996.
ז'אנר: פלטפורמה
גודל הורדה: 426 מגה בייט.
חברה: Psygnosis.
עיצוב: Henk Nieborg.

מידע על המשחק:

לומאקס ... או יותר נכון 'הרפתקאות לומאקס' מגיע אלינו מעולמם של הנמלולים ,ולמרות שהוא לא בדיוק דורש ממכם ללחוץ על העכבר בטירוף, הוא עדיין משחק פלטפורמה מצוין שלמרבה הצער לא זכה לכבוד המגיע לו...
הסיפור מאוד מאוד פשוט הפעם, אד הרשע השתלט על ארץ הנמלולים והפך את היצורים המסכנים למפלצות מבחילות כמוהו. רק לומאקס ואחד הזקנים נשארו כדי להציל את המצב. לומאקס אינו בדיוק הגיבור הקלאסי, ולמעשה יש לו פחד גבהים קל, אבל כשאין בררה ,אז אין בררה!

הנשק העיקרי של לומאקס נעוץ ביכולת שלו להסתובב סיבוב קטלני במיוחד שבעזרתו הוא לא נפגע מהאויבים, אבל אם הוא יגע באויב ללא קסדת מגן, הוא אבוד... את קסדת המגן אפשר גם לזרוק על אויבים בתוך נשק נוסף ולא רע בכלל.
אהה, אבל זה בכל זאת משחק נמלולים,לא? נכון, ובדיוק בגלל הסיבה הזו, לומאקס יוכל להשתמש גם במספר יכולות שאותן הוא צריך קודם למצוא. שתי היכולות העצמאיות הן היכולת לחפור גשרים ולחפור במשטחים מסוימים. ישנן עוד ארבע יכולות שאפשר להשתמש בהן רק אם לומאקס לובש את הקסדה. יכולות אלו כוללות קסדה מתפוצצת (מוקש), קסדת אש שמגבירה את העוצמה של הקסדה הרגילה, קסדת ריחוף שמאפשרת ללומאקס לדאות באוויר וקסדת אחיזה, שמאפשרת להיאחז במשטחים מסוימים ולעבור מעל מכשולים עקשניים במיוחד.
כאמור, תכונות אלו ניתנות לשימוש חד פעמי לפי מספרן במלאי, והן לא מצטרפות ליכולות הקובעות, בניגוד להרבה משחקים אחרים.

היתרון המרכזי של לומאקס הוא המנוע המצוין שלו. לומאקס רץ במהירות מדהימה ברחבי המסך ומפוצץ חביות על ימין ועל שמאל,ממש קראש בנדיקוט בדו מימד... בנוסף לכך, יש אפשרות לעבור בין שכבות שונות בשלב , אף על פי שלא ניתן לשלוט בלומאקס במעבר בין השכבות. מצד אחד זה חוסך לנו חוויה מזעזעת בסגנון Bug!, אבל מצד שני, כך לומאקס דווקא פגיע מאוד , וצריך להיזהר (ניתן לראות את האויבים בכל השכבות).
החסרון המרכזי (חשבתם שזה לא יגיע?) הוא שלומאקס, אחרי הכל, מתחיל לחזור על עצמו, ברוב השלבים תרוצו בין עצים , חבלים וסלעים שקועים במים. הצבעים והאויבים מעט שונים, אבל בסך הכל קשה להתחמק מההרגשה שאנחנו מסתובבים באזורים מאוד דומים אחד לשני, ולא משנה כמה זה מהנה לקפוץ ממקום למקום. הסגנון הזה אולי מתאים לעלילה של 'ארץ הנמלולים בסכנה!" , אבל חבל שאין קצת אזורים סגורים או שלבים שעושים בהם משהוא קצת אחר...

עוד תחום שלומאקס מתמחה בו הוא כמובן התחום הטכני... בתור משחק שיוצר במקור עבור הPlayStation, הגראפיקה בלומאקס מפורטת במיוחד, הדמויות לא גדולות כמו בריימן, אבל כמו שהבנתם, הן רצות במהירות כפולה אם לא משולשת, וזה יותר ממחפה על כך. המנגינות כולן באיכות CD וקשה להחליט איזו יותר נעימה מהשניה. אפילו האפקטים לא מאכזבים, ותזהו כמה אפקטים קלאסים (oh no הוא כנראה המפורסם ביותר).

לומאקס הוא ממש לא פורץ דרך, אבל בהנחה שאתם קוראים את הביקורת הזו , אז אתם כנראה חובבי לומאקס ופלטפורמה בכל מקרה, ועבורכם, המשחק הזה מומלץ בחום!

משחק פשוט להיט,משהייתי קטן חרשתי על המשחק הזה

הורדה למשחק:

http://oldies.org.il/multi.asp?id=770

פראייר מי שלא מוריד תמשחק
piniz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-08, 11:09   #2 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של GOLAN-GB

המשחק הזה נראה טוב לזמנו, מזכיר לי ריימן
AMD 270X 2GB OC
8GB 1600MH
ציטוט:
פורסם במקור על ידי alfasi צפה בהודעה
תודה אחי אני מבין.
כן אני רוצה לקנות את OC וגם שים FPS. אני צריך לבקש את זה מהחנות או שאני הולך עם מה שאתה אומר לי וזה כבר יהיה עם המחשב בפנוכו? .
GOLAN-GB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-08, 11:26   #3 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

אני זוכר איך שיחקתי בו! אהבתי אותו מאוד אבל היה צריך לפרמט את המחשב ומאז לא מצאתי אותו

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-08, 12:47   #4 (קישור ישיר)
IO Master

נו זאת הזדמנות הבאתי הורדה למעלה המשחק המלא :D
piniz לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא