IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

2253BW VS VW222U

ציטוט: פורסם במקור על ידי S-man שמה אבל את הT220 אי אפשר להשוות למסך של אסוס,אם אתה לא מכיר וראית ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-10-08, 23:56   #16 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Shakedd

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
שמה אבל את הT220 אי אפשר להשוות למסך של אסוס,אם אתה לא מכיר וראית את שני המסכים אל תדבר אוקיי חבוב? אני לא סתם זורק דברים באוויר אני יודע על מה אני מדבר... עברתי קצת יותר ממסך שני בחיים שלי לפחות 40 מסכים שונים של 24 ו22 ראיתי בפעולה והתנסיתי איתם...
ופותח האשכול... כמו שאמרו לך תלך לחנות מחשבים מקצועית לא הייתי קונה מסך מחשב לפי הצעות של המוכר בBIGBOX....
מצידי שתראה גם 5000 מסכים, לא משנה את העבודה שהם לא מכוילים כי הם בתצוגה של חנות.
פעם ראשונה שראיתי את ה226BW בבאג הסתנוורתי מהכחול שלו, לא קשה להבין למה אצל חבר ראיתי הרבה יותר טוב אפילו שזה היה פאנל A.
רוב אתרי החומרה אם לא כולם אומרים שפאנל S של 226BW עדיף על הASUS, וכאמור הפאנל של הT220 עדיף על הפאנל S שלו.
ואגב ראיתי גם את האסוס, תצוגה נחמדה אבל עוד פעם לא יכול לשפוט על פי תצוגה בחנות.
Shakedd לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-08, 0:13   #17 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shakedd צפה בהודעה
מצידי שתראה גם 5000 מסכים, לא משנה את העבודה שהם לא מכוילים כי הם בתצוגה של חנות.
פעם ראשונה שראיתי את ה226BW בבאג הסתנוורתי מהכחול שלו, לא קשה להבין למה אצל חבר ראיתי הרבה יותר טוב אפילו שזה היה פאנל A.
רוב אתרי החומרה אם לא כולם אומרים שפאנל S של 226BW עדיף על הASUS, וכאמור הפאנל של הT220 עדיף על הפאנל S שלו.
ואגב ראיתי גם את האסוס, תצוגה נחמדה אבל עוד פעם לא יכול לשפוט על פי תצוגה בחנות.
אני בתור אחד שיש לו את הVW222U ולקרוב משפחה שלי יש את ה2253BW אני יכול להגיד לך שאיכות התצוגה בASUS טובה יותר וידידותית יותר לעין!
הצבעים בVW222U חדים יותר ונראים יפה יותר לעין!

אבל כמובן שזה רק בעיני, אם הוא רוצה להשוות שילך לחנות ויבקש להדליק את שני המסכים האלה ופשוט להשוות ביניהם...
אין דרך אחרת!
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-08, 0:15   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Shakedd

ברוב ה2253BW יש בעיה זה זליגה, תבדוק עד כמה זה רציני אצל דודים שלך.
בנוסף נסה לכייל אותם.
הבעיה בחנות שהרבה פעמים אלה שפחות נמכרים מכויילים טוב יותר (כמו שעושים בטלויזיות בחנויות החשמל)
ישן 29-10-08, 0:26   #19 (קישור ישיר)
IO Folding Team

שאני יבין אתה מציאה לו מסך שאתה אומר שברוב המקרים הוא מגיע אם בעיות זליגה?-_-"

בגלל זה אני מציא לו לקנות מחנות מחשבים מקצועית שלא מתעשקות ברמאויות האלה בניגוד לחנויות חשמל כלליות למיניהם...

לא קונים דברים כאלה מחנויות "כלליות" כי זה הכול פרסומת! רוב מה שהם כותבים זה בול שיט!
שילך לSKYPC,FOXPC,TMS... ויבדוק שם...(הוא ממש יכול להוציא את המסכים מהאריזה(הם בדרך כלל מרשים) או שלהסתקל אל מסך שנמצא בתצוגה או משו... ) ופשוט להשוות ביניהם והוא יכול לעשות ריסט להגדרות המסך כדי לראות את התצוגה המקורית...
ישן 29-10-08, 9:15   #20 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Shakedd

לא המלצתי לו על כלום, רק אמרתי שהמסכים של סאמסונג בעלי פאנל הTN הם איכותיים, ושיקח את הT220 אם רוצה 22" איכותי.
ישן 29-10-08, 9:19   #21 (קישור ישיר)
IO Folding Team

^^
כן אבל פותח האשכול שאל מה עדיף 2253BW או VW222U...
מה הT220 קשור לפה?!
מה גם שהוא בכלל לא באותו תקציב...(הוא עולה 1300 שקל והמסכים שהוא השווה עולים כ1000-1100...)

בקיצור ולענין הVW222U עדיף בתקציב הזה!
קישור פירסומי
ישן 29-10-08, 15:14   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bounty_Hunter צפה בהודעה
^^
כן אבל פותח האשכול שאל מה עדיף 2253BW או VW222U...
מה הT220 קשור לפה?!
מה גם שהוא בכלל לא באותו תקציב...(הוא עולה 1300 שקל והמסכים שהוא השווה עולים כ1000-1100...)

בקיצור ולענין הVW222U עדיף בתקציב הזה!
רגע,הT220 עדיף?
אמרו לי שאי אפשר השיג יותר את הגירסא הישנה והגירסא של הP לא משהו בגלל שהיא 5MS
ישן 29-10-08, 15:20   #23 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
רגע,הT220 עדיף?
אמרו לי שאי אפשר השיג יותר את הגירסא הישנה והגירסא של הP לא משהו בגלל שהיא 5MS
אחי אני יגיד לך את זה חד וחלק לתקציב הזה שנתת! ובהשוואה שנתת הVW222U מנצח לא משנה איזה מסך של סמסונג אוקיי? הVW222U עדיף על 2253 של סמסונג וגם על שני גרסאות הT220...
אנשים לא מחפשים לעבוד עלייך כאן בחור אם אתה רוצה להקשיב לאנשים אחרים שחושבים שמבינים ואומרים שהT220 אשכרה שווה לבזבז עליו כסף אז תקשיב להם אני כאן מדבר איתך מניסיון ומניסיון של אנשים שהרבה יותר מבינים ממני ממך ומעוד הרבה כאן... הVW222U של אסוס זה מסך מעולה לא תמצא עליו ביקורת אחת רעה ברשת! תחפש... אם תמצא קח את הT220 אוקיי?
אם בא לך להיות חכם ולהקשיב לאנשים שאתה שואל לעצתם תקח את הVW222U אני אומר לך שהוא יותר טוב מהT220 אוקיי? יאללה תהנה ושיהיה בהצלחה בקנייה.
S-man לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא