IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > דילים חמים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דילים חמים מצאתם מוצר במחיר מדהים ? מצאתם מוצר משתלם במיוחד ? מוצר חדש שרק הגיע לשווקים ? זה המקום לפרסם וגם למצוא את כל הדילים החמים והמשתלמים מרחבי הרשת.

צרכנות ומסחר : דילים חמים

דיסק קשיח Seagate 1.5TB ב789 ש"ח

בסוף זה יהיה 8 כוננים, ברוטו 12 טרה, נטו ב5e‏ יצא 9...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-10-08, 13:50   #16 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בסוף זה יהיה 8 כוננים, ברוטו 12 טרה, נטו ב5e‏ יצא 9
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 13:51   #17 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אני הייתי צצליץ לקנות עכשיו, הדולר עולה מה שאומר שהחנויות יקנו את זה ביותר יקר, מה זאומר שעוד כסף,מה שאומר שזה כבר לא יהיה דיל חם, מה שאומר-באסה

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 14:39   #18 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

תזהרו אם המוצר מיוצר בתאילנד אני ממליץ לא לגעת.
ישן 24-10-08, 14:41   #19 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

מבקש הסבר על ההערה הזאת
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 14:49   #20 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

הנה ההסבר
http://www.newegg.com/Product/Produc...OnlyMark=False
תעשו חיפוש עם המילה THAILAND (בדפים של NEWEGG.COM)

אני יכול לומר על WD, בזמנו הייתי רוכש רק אותם (היה נח וזמין) והמפעל המייצר היה ממלאזיה, אף פעם לא נתקלתי בבעיות. אחרי זה קניתי מיבואן אחר, הפעם הדיסקים היו מפיליפינים, קודם כל המשקל שלהם היה קל, חומרים זולים וכמובן נאלצתי לשלוח להחלפה בגלל תקלות.

הייתי היום באייבורי וראיתי את ה500 שלהם עם 32 מגה באפר, רציתי לקנות אותו, אבל אחרי שהחזקתי אותו ביד (וכן הוא קצת קליל ביד), ראיתי שהוא מיוצר בתאילנד וויתרתי על הרכישה.
אחרי שווסטרן התחילו לייצר כוננים קשיחים 200 גיגה ומעלה, נתקלתי איתם בהמון תקלות (לא משנה איפה מיוצר) ונאלצתי למחוק אותם מרשימת הקניות שלי.
לחבר שלי הלך ההרדיסק עם מידע מאוד חשוב(תמונות מהטיול לחו"ל), לא מספיק זה, גם נשבר החיבור של ה SATA בהרדיסק אחרי שסתם החזיק אותו ביד(WD ממלאזיה) ולא הסכימו להחליף לו. בכלל הSATA הזה זה מכה.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 24-10-08 בשעה 14:57.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 15:43   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

יעקוב אין לך ממה לפחד...
אם אתה עושה RAID5E הכל בסדר.
יש גם מהירות וגם שרידות - ובנוסף כונן ספייר למקרה של תקלה.
אז גם אם ידפק אחד/שתיים ביום, הכל בסדר.

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 24-10-08, 16:29   #22 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
הנה ההסבר
http://www.newegg.com/Product/Produc...OnlyMark=False
תעשו חיפוש עם המילה THAILAND (בדפים של NEWEGG.COM)

אני יכול לומר על WD, בזמנו הייתי רוכש רק אותם (היה נח וזמין) והמפעל המייצר היה ממלאזיה, אף פעם לא נתקלתי בבעיות. אחרי זה קניתי מיבואן אחר, הפעם הדיסקים היו מפיליפינים, קודם כל המשקל שלהם היה קל, חומרים זולים וכמובן נאלצתי לשלוח להחלפה בגלל תקלות.

הייתי היום באייבורי וראיתי את ה500 שלהם עם 32 מגה באפר, רציתי לקנות אותו, אבל אחרי שהחזקתי אותו ביד (וכן הוא קצת קליל ביד), ראיתי שהוא מיוצר בתאילנד וויתרתי על הרכישה.
אחרי שווסטרן התחילו לייצר כוננים קשיחים 200 גיגה ומעלה, נתקלתי איתם בהמון תקלות (לא משנה איפה מיוצר) ונאלצתי למחוק אותם מרשימת הקניות שלי.
לחבר שלי הלך ההרדיסק עם מידע מאוד חשוב(תמונות מהטיול לחו"ל), לא מספיק זה, גם נשבר החיבור של ה SATA בהרדיסק אחרי שסתם החזיק אותו ביד(WD ממלאזיה) ולא הסכימו להחליף לו. בכלל הSATA הזה זה מכה.
אין לי שום דבר נגדך אבל רוב מה שכתבת כאן זה אוסף של שטויות חסרות בסיס שלא ניתן להסיק מהן שום דבר לגבי טיב החברה והמוצרים שלה.
המשקל בטח לא קובע, מה זה תכשיטים ?
חשבת אולי על העובדה שיש דיסקים עם מס' פלטות שונה מה שמשפיע על המשקל באופן ישיר ?
חשבת אולי על זה שעם התקדמות הטכנולוגיה ניתן לעשות דיסקים יותר יציבים עם משקל קטן יותר.

מארז אלומיניום יותר קל וקריר מפח אז זה אומר שהוא יותר זול ופחות טוב ?
בקיצור, הבנת את הרעיון

אין שום הבדל בין ייצור בסין, תאילנד, פיליפינים וויאטנם או כל ארץ אחרת במזרח.
הדבר היחיד שנעשה שם זה הייצור, התכנון והפיקוח נעשה כמובן מארה"ב וכל תהליך הייצור מבוקר מהתחלה ועד הסוף מחברת האם עם נציגים בשטח.
תהיה בטוח שאין אנשים בסין/תאילנד/וכו שקמו בבוקר יום אחד והחליטו שהם מייצרים הארדיסקים ל WD/Seagate וכו.
החברות הנ"ל החליטו להעביר את הייצור למזרח משיקולי עלות כמובן אך הם היו חייבים ללמד אותם ולבצע בקרה על התהליכים כי לפועלים מהמזרח בטח אין ידע וניסיון איך לעשות את זה.

לכל חברה שמייצרת הארדיסקים יש תקלות ודיסקים מתים ואולי יום אחד אתה תבין את זה בדרך הקשה אחרי ש (חס וחלילה) ימות לך הארדיסק של חברה אחרת.
אתה מוזמן לעבור ב newegg על כל הארדיסק של כל חברה ואני מבטיח לך שאתה תקרא על תקלות בכל אחד ואחד מהם.
פעם היו חברות כמו IBM שהיו להן סדרות שהיו ידועות כלא אמינות ובסופו של דבר חטיבת הקשיחים של IBM נקנתה ע"י Fujitsu בעיקר בגלל הסיבות הנ"ל.
היום כבר לא קורים דברים כאלה, לא ממה שאני יודע.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 16:33   #23 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

גם אני רוצה להוסיף שלהארדיסק הזה 5 שנות אחריות,ככה שב5 שנים הראשונים אין מה לדאוג,לאחר מכן אלוהים גדול.
ישן 24-10-08, 16:41   #24 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

חטיבת הקשיחים של IBM נקנתה ע"י Fujitsu - גבר זו טעות, היא נקנתה על ידי HITACHI. סידרת ה DEATHSTAR, להלן ציטוט מהאתר של PCWORLD:
"Fast, big, and highly unreliable, this 75GB hard drive was quickly dubbed the "Deathstar" for its habit of suddenly failing and taking all of your data with it.
About a year after IBM released the Deskstar, users filed a class action suit, alleging that IBM had misled customers about its reliability. IBM denied all liability, but last June it agreed to pay $100 to Deskstar owners whose drives and data had departed their desks and gone on to a celestial reward. Well before that, IBM had washed its hands of the Deathstar, selling its hard drive division to Hitachi in 2002.
"
בקשר לחומרים, נכון שאפשר לשים חומרים קלים יותר וזה לא בהכרח מדבר על טיב המוצר, אבל אני מעדיף שהמוצר יהיה בנוי בצורה סולידית ואמינה מחומרים מוכחים ולא משהו שבנוי מחומרי בלאי.
אני זוכר את הCDROM של ACTIMA שהיה כבד ולא אמין ועשה חורים בדיסקים לעומת ה LG שהיה בנוי מאלומיניום ושקל 1/3 מהACTIMA המאפן שהיה בנוי מחלקי טרקטורים ומיטות ברזל שהותכו.
אני לא שולל את המדינה שמייצרת, אבל בתאילנד יש אנשים שלוקחים סמים בשביל לעבוד 24 שעות בלי אוכל (לא שאני אומר שבמפעל של סיגייט העובדים כאלה).
ישן 24-10-08, 16:48   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

^^
הרבה שטויות.
משקל לא אומר כלום לגבי הקשיח הנ''ל, עומר הסביר לך טוב מאוד למה יכול להיות משקל שונה ואפילו לטובה.

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 16:51   #26 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

בסדר, לא אכפת לי כמה שוקל, אני לא רוצה מוצר במחשב שלי שמיוצר בתאילנד, בייחוד לא כונן קשיח.
ישן 24-10-08, 17:09   #27 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

doscape , מצטער ידידי , אבל יש לך איפשהו נטייה לנסות להקרין נסיון ותובנה מאוד גדולה בתחום אבל בפועל על פי ההודעה אני מקבל את הרושם הנגדי .... עומר נתן לך הסבר מקיף, תקרא ותפנים ...
ולגבי המחירים , KSP ואייבורי זה חתול ועכבר , 2 רבים השלישי לוקח ?

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 17:12   #28 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

מזה משנה, אני לא אמרתי לכם לא לקחת מוצר שמיוצר בתאילנד, אני רק שאלתי אם אתם יודעים איפה מוכרים את המוצר שמיוצר במדינה אחרת (לי אישית יש משהו נגד מוצרים מתאילנד ופיליפינים מה לעשות..)
ישן 24-10-08, 17:19   #29 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

ציטוט:
אני זוכר את הCDROM של ACTIMA שהיה כבד ולא אמין ועשה חורים בדיסקים לעומת ה LG שהיה בנוי מאלומיניום ושקל 1/3 מהACTIMA המאפן שהיה בנוי מחלקי טרקטורים ומיטות ברזל שהותכו.
אני לא שולל את המדינה שמייצרת, אבל בתאילנד יש אנשים שלוקחים סמים בשביל לעבוד 24 שעות בלי אוכל (לא שאני אומר שבמפעל של סיגייט העובדים כאלה).
נו באמת , בחור תהיה טיפה יותר רציני , מנסיון רב אני יכול להגיד לך חד משמעית, כשאתה רואה על מוצר MADE IN CHINA , זה עוד רחוק שנות אור מלהגיד משהו על טיב המוצר , כרגע הסינים יכולים לייצר בכל הרמות וכל התקנים , הכל תלוי בכמה כסף אנשי החלונות הגבוהים מוכנים לשלם.
כנל לגבי מלזיה , הפיליפינים , טיוואן , ושאר מדינות המזרח שמרכזות את רוב רובה של התעשייה.
בסמיילי אחד :

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-08, 17:19   #30 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
חטיבת הקשיחים של IBM נקנתה ע"י Fujitsu - גבר זו טעות, היא נקנתה על ידי HITACHI. סידרת ה DEATHSTAR, להלן ציטוט מהאתר של PCWORLD:
"Fast, big, and highly unreliable, this 75GB hard drive was quickly dubbed the "Deathstar" for its habit of suddenly failing and taking all of your data with it.
About a year after IBM released the Deskstar, users filed a class action suit, alleging that IBM had misled customers about its reliability. IBM denied all liability, but last June it agreed to pay $100 to Deskstar owners whose drives and data had departed their desks and gone on to a celestial reward. Well before that, IBM had washed its hands of the Deathstar, selling its hard drive division to Hitachi in 2002.
"
בקשר לחומרים, נכון שאפשר לשים חומרים קלים יותר וזה לא בהכרח מדבר על טיב המוצר, אבל אני מעדיף שהמוצר יהיה בנוי בצורה סולידית ואמינה מחומרים מוכחים ולא משהו שבנוי מחומרי בלאי.
בסדר, טעיתי, זאת הייתה Hitachi, אבל זאת ממש לא הנקודה (כנראה שלא הבנת אותה).
הנקודה הייתה שחברות שמייצרות דיסקים קשיחים בעלי אמינות נמוכה טבען למות/לפשוט רגל או שיקנו אותן.
ולידיעתך WD היא החברה השניה בגודלה מבחינת מכירות אחרי Seagate (ולא בהרבה).
ככה שהם ממש לא הולכים להמכר, להפך, הם בתהליגים לקנות חברה גדולה מאד, לדעתי Fujitsu ע"מ לנסות לעקוף את Segate במכירות ולהיות החברה מס' בהיקף מכירות בתחום.

ועל סמך מה החלטת שהמוצר בנוי מחומרים בלאי ?
פתחת את הדיסק והסתכלת בפנים עם מיקרוסקופ אלקטרוני על הרכב החומרים ?
אני חושב שלא ולכן אין ביכולתך, או ביכולתי לקבוע את טיב ואיכות החומרים שמשתמשים בהם.

האריזה החיצונית של הדיסק לא כזאת רלוונטית לידיעתך, אם דיסק מתקלקל/מת זה בדרך כלל נובע מבעיה במנוע של הראש(ים), או סקטורים שנפגמו, או בעיה חשמלית במגעלים.

וזה שאנשים בתאילנד לוקחים סמים כדי לעבוד 24 שבימהה זאת שטות גמורה ובמה אתה חושב שהתנאי עבודה שלהם שונים מסין או הפיליפינים ששם אנשים עובדים 19 שעות ביממה רצוף בלי אוכל ובלי הפסקה ללכת לשירותים אפילו בשביל 1$ בשבוע ?

ואל תגיד לי שאתה לא שולל ארץ ייצור כי מהדברים שלך זה ברור שאתה שולל אותם בריבוע.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 24-10-08 בשעה 17:32.
The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא