IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

שותפות ב SEEDBOX

מחפש שותפים לסידבוקס קיים . הגישה היא עם הדפדפן והתכנה בבוקס היא TorrentFlux b4rt אין מגבלות על מהירות הליצ'ינג או ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-10-08, 0:44   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל Ancient1 שלח הודעה דרך SKype אל Ancient1
ברירת מחדל שותפות ב SEEDBOX

מחפש שותפים לסידבוקס קיים .

הגישה היא עם הדפדפן והתכנה בבוקס היא TorrentFlux b4rt
אין מגבלות על מהירות הליצ'ינג או סידינג , 5000K סביר בהחלט
ההורדה למחשב כמו הורדת קובץ רגיל , עדיף מנהל הורדות כמו fleshget או Orbit

העלות תתחלק בשווה , בכפוף לצריכה סבירה בפועל . לא צריכה להיות שום בעיה של כמות גיגבייטים.

אני מניח שתהיה משהו כמו 11$ לחודש (תלוי במספר השותפים) אם ימצא בריטי או צרפתי שישלם עבורנו. אם לא אז זה 15$ לפחות . המחיר לעכשיו הוא הערכה בלבד .

קשר בפרטי וכל זה..

נערך לאחרונה על ידי Ancient1, 21-10-08 בשעה 0:50.
Ancient1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-08, 13:56   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

מה זה בדיוק ?

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-08, 15:22   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

dedicated server מושכר
בד"כ עם לינוקס - אובונטו או מה שבוחרים
על זה מתקינים TorrentFlux שזה קליינט טורנטים עם ממשק WEB (גישה עם הדפדפן)

בTF אתה מעלה את קבצי הטורנט , מפעיל אותם - leech seed . יכול להוריד למחשב עם מנהל הורדות כמו פלאשגט . וכ"ו.
אין הגבלת מהירות בבוקס חוץ ממגבלת השרת .
ההורדה למחשב היא בפול ספיד . ולמעשה אני וחבר ישראלי הורדנו את החבילה ל1.5 וזה הרבה הרבה יותר אפקטיבי. אין דרך חזרה (:

הבוקס הנכחי הוא Kimsufi - our dedicated servers range from ?£19.99 /month! שרת L , הכי זול . והוא נקנה מיד שניה כי החברה לא מוכרת מחוץ למספר ארצות : צרפת , בריטניה, ספרד , גרמניה, פולין .
אנחנו מחפשים אנשים שיכולים לשכור .
ישן 22-10-08, 15:37   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ancient1 צפה בהודעה
dedicated server מושכר

בTF אתה מעלה את קבצי הטורנט , מפעיל אותם - leech seed . יכול להוריד למחשב עם מנהל הורדות כמו פלאשגט . וכ"ו.
אין הגבלת מהירות בבוקס חוץ ממגבלת השרת .
ההורדה למחשב היא בפול ספיד . ולמעשה אני וחבר ישראלי הורדנו את החבילה ל1.5 וזה הרבה הרבה יותר אפקטיבי. אין דרך חזרה (:
איך עובד הTORRENT FLEX ? במקום להוריד טורנטים למחשב, מורידים איכשהו לאיזה מחשב מרוחק בחו"ל וממנו מורידים למחשב בבית?
ולמי משלמים, לאתר או לכם כי אתה אומר שאתם קניתם מחשב כזה, חשבתי שהם רק משכירים לא ?
ו160 לחודש זה לא זול אם זה אכן המחיר.
תפשט את כל הנושא בבקשה.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
ישן 22-10-08, 15:41   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

אלכס, SEEDBOX זה שרת מחו''ל שמקשר אותך להורדות והעלאות והוא נותן לך להעלות עד 1GBIT תלוי איזה אתה לוקח...
המחיר הוגן, ומה שהוא רוצה זה להיכנס לשותפות עם מישהו שכבר שוכר את זה.

DJ.R לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-08, 16:09   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

איך מתבצעת ההתקשרות ? זה בין אתר טורנטים כולשהו לשרת הזה ואני מקבל GUI להורדות כמו UTORRENT לדוגמה ?

אתה מחפש מישהו שישלם איתך ועם חבר את המנוי החודשי או מישהו בחול שישכור את השרת ואתם תשלמו לו ? כי לא נראה לי שפה זה קהל היעד לחיפוש אנשי חו"ל.

קישור פירסומי
ישן 22-10-08, 16:41   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של jackreacher

זה נראה ככה אלכס,

אבל זה סתם שרת 10מביט ישראלי
זה כלום בהשוואה ל 1ג'יגהביט שאני משתמש כרגע :X

נ.ב.
איזה שרת זה לעזאזל ב 11 דולר? Oם
נניח 4 שותפים
נניח 50 דולר
מה כבר אפשר לקנות בזה..?

נערך לאחרונה על ידי jackreacher, 22-10-08 בשעה 16:54.
jackreacher לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-08, 23:20   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Tiburon

שלח הודעה דרך MSN אל Tiburon

אם זה 11 דולר ואני יקבל את המהירות שאמרתה, אתה מוכן לפרט לי בפרטי ואולי נסגור על משהו.
Tiburon לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-10-08, 0:06   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

כנ"ל. תמיד אשמח ללמוד דברים חדשים.

ישן 23-10-08, 1:01   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DJ.R צפה בהודעה
אלכס, SEEDBOX זה שרת מחו''ל שמקשר אותך להורדות והעלאות והוא נותן לך להעלות עד 1GBIT תלוי איזה אתה לוקח...
המחיר הוגן, ומה שהוא רוצה זה להיכנס לשותפות עם מישהו שכבר שוכר את זה.
איך נער בן 14 מבין ואחרים לא ?
עזבו כסף עכשיו. כי בכל מקרה אנחנו (3 השותפים הנכחיים ) מעונינים להפחית עלויות תמיד.
שותפות שווה לפי קבלות .
השותפים משכירים סרבר מיד שניה (החברה משכירה במספר ארצות קטן ולכן קונים ממישהו שקנה כמות ממנה) ומתחלקים בהוצאה בתחילת חודש שימוש.
השימוש בTORRENTFLUX פשוט ולא קשה ללימוד אם בכלל. זה כמו תכנת טורנטים אבל בדפדפן.
ראית טורנט (רק טראקרים פרטיים !!) שאתה רוצה : מוריד למחשב שלך : מעלה לשרת : מתחיל אותו : אחרי שסיים מוריד אליך במנהל הורדות - פלאשגט או מה שתרצה*.
הרבה פעמים הטורנט שלך יורד לסרבר - סידבוקס בפחות מדקה . ומהבוקס למחשב בכמה מהירות שאפשרי עבורך.

יש מגבלת עומס של מספר האנשים שיכולים להשתחלק בסידבוקס בגודל נתון , לכן נשקול אפשרות לשדרג לחבילה עם 2 גיגה ומעבד חזק יותר , יותר כסף בטוטא אבל מן הסתם פחות לכל אחד.. נראה.

מי שרוצה להצטרף, אחרי שהבין , שיפנה בפרטי .
מי שיש לו חבר בצרפת אנגליה ספרד גרמניה פולין שמוכן לשכור עבורנו - יש לו עדיפות עליונה. חסכון גדול (ועדיין המחיר שלנו טוב.. !)
וכמובן מי שמכיר אפשרות לסרבר זול (dedicated( גם מוזמן להציע.

נערך לאחרונה על ידי Ancient1, 23-10-08 בשעה 1:07.
ישן 23-10-08, 1:33   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

למה צריך להוריד טורנט למחשב שלך רק בשביל להעלות אותו לאיזה שרת אחר ושוב להתחיל אותו אם הטורנט כבר ירד אצלי ?
או שהכוונה שיש לכל אחד מהשותפים ממשק ניהול של השרת סידבוקס הזה ואליו מדביקים את הלינק מהטראקר טורנטים הפרטי,הוא מוריד ואנחנו מורידים ממנו ?
- אם אני מוריד מטראקר פרטי במהירות המקסימלית שלי, למה אני צריך סידבוקס כדי להוריד ממנו באותה מהירות מקיסמלית שלי , אני כבר אוריד ישירות דרך UTORRWENT או משהו וזהו.

ישן 23-10-08, 1:54   #12 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

המטרה היא להעלות את הRATIO, אתה לא חייב להוריד את כל הקובץ לשרת, מספיק שאתה מעלה מהשרת FILE אחד שלו, ככה אני עושה לפחות. ואז אתה יכול להוריד למחשב שלך בלי קשר לשרת
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-10-08, 2:14   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
למה צריך להוריד טורנט למחשב שלך רק בשביל להעלות אותו לאיזה שרת אחר ושוב להתחיל אותו אם הטורנט כבר ירד אצלי ?
או שהכוונה שיש לכל אחד מהשותפים ממשק ניהול של השרת סידבוקס הזה ואליו מדביקים את הלינק מהטראקר טורנטים הפרטי,הוא מוריד ואנחנו מורידים ממנו ?
- אם אני מוריד מטראקר פרטי במהירות המקסימלית שלי, למה אני צריך סידבוקס כדי להוריד ממנו באותה מהירות מקיסמלית שלי , אני כבר אוריד ישירות דרך UTORRWENT או משהו וזהו.
אוקיי . אתה מתבלבל בין קובץ הטורנט לקובץ עצמו . אני מוריד למחשב טורנט של סרט. מעלה לבוקס שלי ( יש לי את הממשק שלי עם הספריה שלי ואני יכול לשנות THEME שלו וכדומה) . הבוקס עושה ליצ' וסיד לקובץ עצמו ( ממקור טוב הסרט תוך דקה בבוקס) . עכשיו הוא מתנהג כמו יוטורנט .. ממשיך לעשות ליצ' או לא - אתה קובע פר טורנט . אם אתה רוצה אתה מוריד למחשב שלך , ואגב , אפשר כל קובץ מכל ספריה של כל משתמש (אם כך הוגדר ) .

יש מצבים שבהם אתה מוריד טורנט של הטראקר החביב עליך בפול ספיד של החבילה שלך. אבל לא תמיד. וגם יכול להיות שלבוקס הקובץ יגיע לא בפול ספיד שלו (אם המקורות איטיים , לא מאפלואדרים ) מהבוקס עצמו אליך זה תמיד פול ספיד .
תחשוב על הבוקס כתיבת דואר P.B לעומת התיבה בבית שהדוור ..לא בדיוק ממהר להגיע אליך כל יום.
בנוסף , RATIO לא יהיה בעיה יותר. למעשה חשוב לפקוח עין על הקובץ כי במהירות של הבוקס , X10 תוך יום זה לא משהו בלתי אפשרי
ישן 23-10-08, 16:36   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Tiburon

שלח הודעה דרך MSN אל Tiburon

נשמע מעניין.
אם המחיר יהיה זול (20 דולר גג) אני מוכן להשתתף.
מה גם שיש לי דוד בצרפת ואולי אני יכול לעזור.
Tiburon לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-10-08, 18:19   #15 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

לא ברור לי למה בכלל עושים את זה, אם רוצים להוריד מהר אפשר לקנות מנוי לחודש ב vip file ב 4$ לחודש, לינק אחד, הורדות מגיעות מהר מאוד, לא צריך להתעסק בשותפים ratio וכו..
אם מישו יגיד לי למה עדיף הדבר הזה אני אשמח

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא