IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

איזה לא להיט, אני לא מוצא עבודה באיזור הצפון :\

קרא את הסיליבוס של המסלול שלי. http://sela.co.il/_Uploads/dbsAttach...pertMtrack.pdf...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-11-08, 0:36   #46 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

קרא את הסיליבוס של המסלול שלי.
http://sela.co.il/_Uploads/dbsAttach...pertMtrack.pdf

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 0:58   #47 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
MEIR787 מה הניסיון המקצועי שלך, בן כמה, איפה עבדת כבר בהיי-טק ומה בדיוק למדת עד היום ?

GEFILTE, המחירים מצויינים כי במרכז זה עולה בסביבות ה12 אלף.
גם אני התחלתי ללמוד היום, הפעם MCSE משודרג במכללת SELA ואני מרוצה מכל רגע. החומר מעניין.
הגיל שלי לא רלוונטי. באשר לנסיון, ניהלתי במשך שנה מעבדת מחשבים בסדר גודל של 120 מחשבים בבניין קהילתי בבאר-שבע. עבדתי כטכנאי, גם פרטי וגם באחת החנויות המקומיות במשך שמונה חודשים סה"כ.
הלימודים שלי כוללים ICND 1 & 2, CCNA, ואני כרגע לומד לCCNP.

אגב, כל המידע למעלה לא חשוב בכלל. אתה מוזמן לפתוח טבלאות שכר ולגלות שמנהל רשת UNIX עם שנה נסיון יכול להרוויח 20 אלף שקל בלי בעיה.
ישן 07-11-08, 1:03   #48 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787 צפה בהודעה
על מה אתה מדבר ? הקורסים של סיסקו מסמיכים ייעודית לתפקידים של ניהול רשתות, וכל הסמכה עולה ברמת החומר ובגודל הארגון. CCNA תצרף לו תעודה איכותית ודרושה בשוק בנוסף לאפשרויות קידום (CCNP, CCIE).
הנה נכנסתי עכשיו למייל, שלחו לי עוד הצעת עבודה.
תקרא טוב, כי כמוה קיבלתי עוד 4 השבוע:

מומחה/ ית סיסטם ורשתות
חברה: אוסנט טופ-קום
קטגוריה: הייטק-כללי
תיאור משרה
דרוש /ה מומחה /ית סיסטם ותקשורת נתונים בסביבת מיקרוסופט בעל /ת ניסיון מוכח של 3 שנים לפחות בניהול רשתות Windows 2000/2003 ונסיון מוכח של 3 שנים בתחום תקשורת הנתונים ואבטחת המידע. העבודה היא ברובה בהקמה ותחזוקה של פרוייקטים באתרי לקוחות החברה. רק פניות מתאימות יענו.
דרישות התפקיד
הסמכת MCSE 2000/2003 - חובה.
נסיון קודם בתכנון התקנה ניהול ותחזוקת שרתי דואר Exchange 2003/2007 - חובה.
ידע נרחב בתחזוקת שרתים, גיבויים, שיחזורים ופתרון תקלות - חובה.
נסיון קודם בתקשורת נתונים, הגדרת נתבים ומערכות אבטחת מידע כגון Cisco, CheckPoint, Symantec, Fortigate - יתרון.
הסמכת Cisco/CheckPoint - יתרון.
נסיון:3-4
איזור: מרכז

עכשיו אתה מבין שאפילו אחרי ניסיון של 3-4 שנים דורשים MCSE ו הסמכה של סיסקו/אחרות (ובכלל שים לב שמתייחסים אליה כמו למשהו נלווה שנחמד שיהיה) היא רק בונוס נחמד. למקרה שאיני מספיק ברור, אני מדבר כי אתמול הייתי בראיון ה15 בחברה ושמעתי את אותו סיפור על החובה שיהיה למנהל רשת MCSE חוץ מניסיון כי החברות גם מקבלות הטבות ממיקרוסופט על בעלי MCSE ככה שאם חברה אל רוצה מישהו אם MCSE בגלל שזה "סתם תעודה" היא רוצה אותו בגלל שזה חוסך לה כסף. בכל מקרה חייבים לעשות MCSE בשלב מתקדם כולשהו.

--------------------------------------------------------|

אפילו משרה לטכנאי פשוט בחברה רצינית דורשת תעודות רלוונטיות ו A+ כמו שאמרתי:
טכנאי PC ורשתות
חברה: אוסנט טופ-קום
קטגוריה: הייטק-כללי
תיאור משרה
דרוש\ה טכנאי\ת בעל\ת ניסיון של שלוש שנים לפחות בסביבת PC ורשתות מחשבים, ידע במערכות Windows XP ויישומי Office, הסמכת A+ ו-MCSA - יתרון.
נסיון:3-4
איזור: מרכז

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 07-11-08 בשעה 1:10.
ישן 07-11-08, 1:12   #49 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של GeFiLTe

בקיצור אני עושה MTCIP וזהו,
החלטתי (גם זה משהו בימים אלו)

השאלה משוללת המענה אודות המכללה בה אלמד נותרה פתוחה;
השיקול היחידי הוא זמני פתיחת הקורסים:
בJB נפתח בסוף החודש.
בMT נפתח לקראת סוף דצמבר.

שני המקומות מאובזרים ומתוחזקים ברמה גבוהה.
התרשמתי משני הסניפים, אבל עדיין לא החלטתי איפה להירשם.

:My Current System:
I7 4790 3.6GHz+Arctic Freezer I11| Assrock H97M Pro4 2x8GB PC3 15k RAM| Gigabyte R290 Factory OC GPU|1xSATA2 1TB| 1XSATA3 TB HD|SSD Crucial MX100 256GB|Seasonic 650W Gold Certified PSU|Nanoxia Deep Silence 1 case
GeFiLTe לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 1:15   #50 (קישור ישיר)
IO Networking

אלכס אלכס. אתה לא מבין. אני לא ממש מכיר את השוק בארץ אבל בחו"ל הסמכות גבוהות של סיסקו מקבילות לתארים אוניברסיטאים. לא אמרתי שMCSE לא שווה כלום. הMCSE דרושה בארגונים מבוססי WIN SERVER 08/03, ולא מבוססי לינוקס או יוניקס. אני מאחל לך בהצלחה בנסיון להתקבל למנהל רשת LINUX/UNIX (שמרוויחים הרבה יותר טוב ממנהלי WIN SERVER אגב) עם הסמכה של מייקרוסופט. בנוסף לזה, סיסקו מכשירה הרבה יותר טוב בתחום הפרקטי מאשר מייקרוסופט. אם זה בעבודה עם ראוטרים סוויצ'ים או מה שלא תרצה... זה פשוט ככה.

אבל לפני כל זה,
איך אתה שופט הסמכה שלמה על סמך הצעת עבודה אחת ?
ישן 07-11-08, 1:36   #51 (קישור ישיר)
IO Pro

אני שופםט על סמך חודשיים חיפושי עבודה בניסיונות להתקדם מHELP-DESK ל SYSTEM.
בסוף הבנתי שכדאי שאני אעשה עוד שנה תפקיד ב HELP-DESK בכיר (או עם שעות קלות ושכר מעולה כמו שהציעו לי היום 8-17 ואותו שכר כמו בקומברס בשביל משמרות לילה ערב ובוקר נוראיות) ושאלמד MCSE ואתקדם עוד חצי שנה-שנה כשיעבור המיתון.

אופה, אלוהים איתי. עוד דף משרות הגיע. ראה:

---------------------------------------------------------
System Administrator

טריפלטק אתר החברה:www.tripletec.comתיאור :החברה המובילה בארץ בגיוס, מיון והשמת מקצועני הי-טק בארץ ובחו"ל.כתובת :האודם 3 פ"תפרופיל חברה :טריפלטק טכנולוגיות הינה החברה המובילה בארץ בגיוס, מיון והשמת מקצועני הי-טק וביו-טק בארץ ובחו"ל. למועמדי החברה מעניקה טריפלטק סיוע מלא לכל אורך תהליך חיפוש העבודה ואינדיקציה יומיומית לגבי משרות רלו
חברת השמהכל האזורים, משרה מלאה, מתאים לסטודנטיםלחברה מובילה המפתחת תוכנה למניעת הונאה בנקאית, בעלת סניפים בארה"ב, סינגפור ואירופה ומציעה תנאים מעולים לעובדיה דרושים Win/Unix/Linux System Administrator. דרישות המשרה: MCSE/ בוגר /ת תואר טכנולוגי (משווים MCSE עם תואר רק שתבין), 2-10 שנות ניסיון בניהול רשת Unix/ Linux/Win, כתיבת סקריפטים, ניסיון בעבודה עם Storage, ניסיון עם פרוטוקולי תקשורת / ציודי תקשורת, ניסיון באבטחת מידע. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

------------------------------------------------------------------------
עוד ? בבקשה. 100 משרות שכוללות דרישה ל MCSE . . .
http://www.alljobs.co.il/SearchResul...=&freetxt=mcse

ושוב אני שואל, מה אתה למדת, ומה הניסיון המקצועי שלך והגיל ? נראה שאתה מדבר כבעל ניסיון רב ואגב מה קשור ארה"ב לישראל ?

קישור פירסומי
ישן 07-11-08, 1:48   #52 (קישור ישיר)
IO Networking

אתה פשוט לא מבין שMSCE והסכמות סיסקו מכוונות לפלחי שוק שונים, נכון ? MSCE לא נותנת מספיק כלים כדי להתמודד עם ניהול רשת UNIX/LINUX. זאת מייקרוסופט לעזאזל, למה שהיא תכשיר אותך לנהל רשת לינוקס או יוניקס ? כמו שאמרתי לך קודם, אני מאחל לך בהצלחה בלהתקבל למשרת מנהל רשת UNIX עם MCSE.
אגב, סתם לפרוטוקול, ההסמכות של סיסקו שוות מעט יותר. קח בחשבון שיש סה"כ שלושה אנשים בארץ עם CCIE...
ישן 07-11-08, 1:50   #53 (קישור ישיר)
IO Pro

עוד לא שמעתי שCISCO מוכוון ניהול רשתות מחשבים. ניהול ראוטרים וציוד תקשורת זה כן. זה למה אצלנו ב COMVERSE בעלי CCNA והלאה עבדו רק ב NETWORK כשהתקדמו ובעלי MCSE ב SYSTEM.
ככה שההגדרה שלך למה עושה בעל תואר CISCO כמו שאמרת לבחור (קרא הודעות קודמות שלך) אינה נכונה ידידי.

ישן 07-11-08, 8:01   #54 (קישור ישיר)
IO Master

אלכס,
עברתי על הסילבוס - אתה עושה MCSE על סרבר 2003 רק שבמקום את המבחן המקורי על XP אתה עושה את המודול על ויסטה...?
זה גם טוב, אבל בעתיד בשלב כלשהוא אני משער שתצטרך להשלים את המבחנים על סרבר 2008 גם, אבל זה לא לחוץ כי בינתיים לפי מה שאני מבין רוב הארגונים עדיין עם 2003 .

סתם לידע כללי, אני התחלתי שבוע שעבר לימודי MCITP Server Administrator במכללת הייטק (אחרי 10 מפגשים של "טכנאי PC" ) ואני נהנה מכל רגע...
אני גם שוקל לעזוב את מקום העבודה הנוכחי (בדיוק הסתיימה לי ההתחייבות) בכדי למצוא עבודה של מתחילים בכדי להתחיל לרכוש ניסיון וכו'... אני בן 21 וקצת ככה שהגיל זה די יתרון בשלב בו אני נמצא.

נראה לי אני אפתח בהמשך דיון אולי תוכלו לייעץ לי קצת יותר

אגב, אלכס ראיתי מה שכתבת על מכללת הייטק... לגבי השכר אני מסכים איתך שהם יקרים אבל לגבי כל השאר, אני התרשמתי מהם הכי הרבה (אחרי שהייתי בג'ון ברייס, ובסלע), ואני לא מתחרט.

ובנוסף לגבי הדיון הקטן שלכם לגבי מה שווה יותר... לדעתי כמה שיודעים יותר הרי זה משובח, אז בן אדם בא ומתחיל עם הסמכה של מיקרוסופט אשר מקנה על הדרך גם ידע נוסף ונרחב יותר כי אין לו ניסיון/ידע קודם, אחר כך תמיד אפשר לשאוף לעשות עוד ועוד הכשרות... וללמוד מגוון תחומים ככה שזה לא בזבוז לדעתי.
HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
Shay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 13:25   #55 (קישור ישיר)
IO Pro

מי המורה שלכם, מתי אייל מלח לימד אתכם, בשלב של הצגת המסלול ומה הלאה ?
למה התרשמת דווקא ממכללת הייטק מעל סלע וגון ברייס ?
כמה תלמידים בכיתה ?
כמה עלה ?אני רק מקווה שכשאתה אומר "השוויתי" זה היה על סמך שיעור הדגמה בכל אחת מהן בחינת המורים ולא על סמך השוואה של המסלולים באינטרנט. כי אם רק התחלת בשבועות הראשונים עוד יצפו לך הפתעות.

ישן 07-11-08, 16:44   #56 (קישור ישיר)
IO Master

צחי זורשטיין המורה.
התרשמתי בכלליות ולאו דווקא מבחינת הלימוד כי את זה אני לא יכול לשפוט מבלי לנסות כמובן.
חבר סיים MCSA לפני כמה חודשים בסלע וסה"כ יצא מרוצה ככה שגם לשם יכלתי ללכת, פשוט התאים ונראה לי אישית יותר ללכת למכללת הייטק ואני באמת מרוצה עד כה... מקווה שזה ימשיך ככה.
כ- 25 תלמידים בכיתה, (אם כי אמרו בהתחלה שיהו יותר אך אני לא רואה זאת).
17 אלף שקל לימודים של שנה ל- MCITP ADMINISTRATOR כולל כל החומרים ממיקרוסופט/בחינות וחומרים שנכתבו ע"י המכללה עצמה, כולל הנחה של 35% (חתום בחוזה) למי שירצה להמשיך לאחר מכן ללימודי השלמה ל- MCITP ENTERPRISE (שזה לפי מה שהבנתי יותר מסובך מאשר השלמה ל- MCSE מ- MCSA...).
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
ישן 07-11-08, 17:28   #57 (קישור ישיר)
IO Pro

זהו, הייתה לי הרגשה שלא בדקת בשיעורי ניסיון ודיבורים עם המורים עצמם.
17 אלף שקל ! ! !
הם הגזימו בפראות בשנה שלא למדתי שמה אה ?!

אני ב17 אלף קיבלתי את כל המסלול שלי.

תגיד, עדיין נותנים במכללת היי-טק את התוספת המצחיקה הזאת של "קורס אבטחה של צ'ק פוינט" בסוף של ה MCSA וככה אומרים שזה מסלול טוב יותר ממכללות אחרות ? אני זוכר שליטל המוכרת הייתה כל כך מתלהבת מזה שבאנו פשוט לירות בה כשהסתבר לנו שזה כולה 4 פגישות שלא לימדו אותנו כ-ל-ו-ם והמורה בעצמו צחק על המכללה שהיא מפרסמת את זה כקורס אבטחה משמעותי ויתרון על פני קורסי MCSA של מכללות אחרות.
ואם אתה רואה את המורה רותם, מסור לו ד"ש מטורובסקי

ישן 07-11-08, 17:41   #58 (קישור ישיר)
IO Master

חחח כן נותנים את הקורס של צ'ק פוינט, אבל ידוע שזה לא שווה הרבה... לא חושב שמישהו באמת נרשם בגלל זה...
המורה הכי אמיתי שרק אפשר האמת, גם היה לנו מין חודש "בסיס" לפני שהמסלול התחיל והוא תמיד אמר רק את האמת, גם מה קורה מבחינת המצב בשוק והכל...
גם הוא אמר שהקורס הזה של הצ'ק פוינט זה שטויות במיץ עגבניות.
האמת אני אגיד לך, אני נהנה מהלימודים כמו שאמרתי וזה קרוב לי לעבודה ככה שזה ממש בקטנה, ואיך אומרים, לומדים ומנסים... שילמתי חלק מהפיקדון של הצבא גם ככה שזה הקל. :P
לא יודע מי זה המורה רותם (זה זה עם המשפקיים במקרה? נמוך קצת? שאוכל תפוחים תמיד?), אבל אם אפגוש - אמסור.

אני מניח שהיית במצב דומה לשלי שנתיים אחורה,
מה אתה אומר מבחינת עבודה כרגע בזמן שאני לומד, אני רוצה לרכוש כמה שיותר ניסיון ולגעת בחומר ממש תוך כדי הלימודים...
עבדתי שנה בהוט בתמיכה הטכנית, אבל הכל נורא בסיסי שם מבחינת התפעול, לא עובד? שולחים טכנאי. מה שגם בזמן שאני עבדתי לא תמכנו בראוטרים ישירות אז ככה שלא היה הרבה להתעסק עם ציוד תקשורת אלא יותר עם קליטת DB וכו'.
אני כרגע עובד באיזה חברת סטארטאפ קטנה בבורסה ברמת גן בתור תומך טכני, עיקר העבודה זה השתלטות מרחוק על מחשבים של לקוחות וטיפול בבעיות טכניות בסיסיות (כמו שמע, יוניקוד, הגדרות דפדפנים וכו', לא משהו מעבר).
אם אתה חושבש אתה תוכל לעזור (אפילו בסתם ייעוץ, זה גם משהו), אשמח.
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
ישן 07-11-08, 17:50   #59 (קישור ישיר)
IO Pro

איפה שאתה עכשיו זה הכי טוב להתחיל, מוקד תמיכה. לא יודע אם אתם נוגעים שמה ב ACTIVE DIRECTORY וכאלה, אבל אם לא תחפש לך מוקד משמעותי יותר מזה שאתה נמצא בו עכשיו.
היו לנו גיוסים למוקד של קומברס כשעבדתי שמה אבל עכשיו הביאו עוד 8 אנשים ולא צריכים :(

אבל יש מלא עבודות הלפ דסק עכשיו כי בשנייה שאני הורדתי באתר חיפוש העבודות את הרמה ל HELP-DESK התקשרו אליי תוך שנייה עם הצעת עבודה וככה המשיך במהלך השבוע.

אבל אל תעזוב עבודה לפני שהיית שם שנה לפחות. לא טוב לקורות חיים.

רותם זה אחד רזה כזה בלי משקפיים, הוא מלמד MCSA\E תשאל בטח יודעים עליו כי הייתי במכללה לפני כמה חודישם לעשות מבחן השלמה להסמכה שלי שעברתי בסוף והוא עדיין עבד שמה.
טיפ לכולם בשביל הקורסים !

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 07-11-08 בשעה 17:59.
ישן 07-11-08, 17:56   #60 (קישור ישיר)
IO Master

אז זהו שאיפה שאני כעת אני עושה בדיוק מה שתיארתי לך, לא מעבר.
לא נוגעים בשום דבר מעבר, יש מנהל רשת אחד שעושה את כל זה (חברה קטנה אחרי הכל), אנחנו גם על תחנות מחשבים תחת האכיפה של הארגון מבחינת נהלים וכו' כמו שאתה בטח יודע... ללא הרשאות (אם כי מבחינת התפקיד גם אין צורך).

הייתי בהתחייבות לחצי שנה ועמדתי בה, אני מאמין שאני יוכל להשאר שם עוד חצי שנה אחרי הכל לא רע שם, אבל לא יודע אם זה לא בזבוז זמן לשווא... תמיד אפשר להסביר למראיין שעמדתי בהתחייבות ועקב רצון למצוא עבודה יותר "מאתגרת", עזבתי... לא?

מה לגבי תפקידי ה- HELP DESK, באיזה רמה נוגעים שם? ויש דרישות "מיוחדות" שצריך בכדי להתקבל?

ואם בא לך לתאר בקצרה סתם לדוגמא את התפקיד שעשית ב HELP DESK בשנתיים שהיית שם, מה קורה ביום יום..

תודה
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא