IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

"חייל פיהק ונכנס לכלא ב21 יום"

אני חושב שהם טיפה חרגו את הגבול בין הכבוד לבין ה"קדוש"... הם המתנהגים אל רבין כאילו הוא קדוש, הוא בסך ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-11-08, 23:49   #16 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

אני חושב שהם טיפה חרגו את הגבול בין הכבוד לבין ה"קדוש"...
הם המתנהגים אל רבין כאילו הוא קדוש, הוא בסך הכל בן אדם, הם מתנהגים אליו בכבוד רב יותר מאשר לבן אדם אחר!
נכון שהוא היא סוג של "גיבור" אבל בגלל פיהוק בטקס אליו מעיפים חיל לכלא?!
אני רוצה לראות מי יכניס לכלא בן אדם שצחק בלוויה של מישהו שלא לדבר אל פיהק...
לפי התורה ולפי הדמוקרטיה כל בני האדם שווים אז למה מתייחסים יותר לפיהוק בטקס של רבין מאשר לצחוק בלוויה של מישהו אנונימי?

מכווה שתבינו את הקוונה ולא תחשבו שאני מעין שונא רבין או משהו, כן?!
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 0:02   #17 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
מסכים ... לא אמרתי אחרת ... ( אני תמיד מדבר על אנשים שבאמת לא יכולים )
אחרי שלוש שנים בתותחנים בשלל תפקידי פיקוד בחיל אני מרשה לעצמי לדבר על הנושא , המון המון המון חיילים כל מחזור יוצאים מהצבא , או יוצאים לגובים למינהם ... חיילים שיכולים , אבל לא שמים קצוץ על אף אחד מלבד עצמם - אלה האנשים שמפריעים לי , לא חסר אנשים שבאמת לא יכולים .... - אגב אלה אותם אנשים חסרי ערכים שמסוגלים לקום ולמחוא כפיים בטקס לציון יום מותו של רבין ... בזיון לשמע , אם הייתי המנהל של הבית ספר הייתי מחפש מקום לקובר את עצמי .... פשוט אין לי מילים...
אין לי בעיה עם אנשים שהיו בקרבי, אני חושב שמגיע להם כל מה שנותנים להם מעבר למה שגובניקים מקבלים, אם זה הוקרה גדולה יותר, או יותר כסף (....700 במקום 300 לא שזה כזה עוזר במשהו) לחודש, או אם זה יותר כסף בשחרור, הכל אני מסכים, ואני חושב שהם גם צריכים לקבל יותר ממה שהם מקבלים, משכורת נורמלית להתחלה, ועוד דברים, כי באמת , הם מסכנים את החיים שלהם בשביל כולנו.

אבל כשמישהו בא ומשווה גובניקים למשתמטים, זה אני לא מוכן לקבל.
זה או להגיד שכל בן אדם שיש לו פרופיל 97 חייב להיות קרבי, זה גם לא מקובל,
שום דבר הוא לא שחור ולבן,
כל אחד תורם את מה שהוא יכול, אם הצבא היה יותר חכם ומנצל את הפוטנציאל של האנשים שלו במקום לשלוח את כל מי ש"פרופיל מעל 64" לקרבי הצבא היה נראה שונה.
זה עצוב שיש אנשים שיכולים לתרום כלכך הרבה צריכים להתחנן שיורידו להם את הפרופיל בשביל לנצל את הפוטנציאל שלהם.

ואז לבוא ולהגיד שהם לא בסדר "כי הם יכולים" , הם גם יכולים לתרום הרבה הרבה מעבר לזה בתפקידים אחרים שלא צריך בהם מאמץ פיזי (ד"א - יש אנשים שהצבא מחשיב כפרופיל קרבי, והוא ממש ממש טועה, יש אנשים שלא בנויים לתפקידים כאלה, ורואים את זה בכמות נכי צה"ל שקיימים היום...)

אני לא מדבר על משקי ממטרות , או עבודות שקר כלשהו למיניהן, יש מספיק אנשים שנתנו מספיק ועבדו קשה , וזה רק בשביל המדינה, (ולא ממש בשביל ה 350 שח בחודש...)

אז בבקשה לא לשפוט

בנוגע לכתבה - משהו קצת FISHY לגבי זה, אני מהמר על זה שהפיהוק היה פיהוק דיי תאטרלי , ואני מניח שגם מאוד מרעיש, ומין פיהוק כזה שנמשך לכמה דקות , פיהוק כזה שיגרור משפט ושקצין בכיר יזרוק אותך לכלא ל21 יום.
אנשים לא נכנסים לכלא בצבא סתם...
rmindel לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 0:04   #18 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בתור חייל עייף מאוד שפיהק פה ושם בכמה מקומות שבהם לא מפהקים (בכוונה של פהק ודמך בראשך)
אם הבחור פיהק יש צורה לדבר... אני פיהקתי מספיק, בשקט, יד על הפה וכו'...
צריך לדעת איך לעשות את זה בטקט...

אם הוא פתח את הפה בצורה יותר מוחצנת... זה כמו שהיה חייל (חפ"ש) שאמר לרמט"ל "למה איחרת?" כשהוא הגיע לבסיס שלו.
שניהם כנראה ביקשו את זה ולכן נענשו בהתאם לדעתי
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 0:06   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Shayx

מוגזם ומיותר...
מקסימום שבת החייל היה צריך לקבל...

ובכלל די נמאס מכל הפסטיבל שעושים סביב רבין, איזה מורשת הוא השאיר?
של הסכמים שגרמו רק נזק למדינה.
ואל תטעו אני לא מצדיק את הרצח, ההפך אני חושב שיגאל עמיר צריך להרקב בכלא
אבל גם גנדי נרצח, מישהו בכלל זוכר אותו? מישהו מזכיר אותו?
כנראה שאם אתה לא מהאליטה השמאלנית אתה לא נחשב...
אני אומר, קחו את הדברים בפרופורציה.
CoolerMaster 690 | PSU: SilverStone Olympia 750W
| OS: Windows 8.1 |
Shayx לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 0:09   #20 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rmindel צפה בהודעה
אין לי בעיה עם אנשים שהיו בקרבי, אני חושב שמגיע להם כל מה שנותנים להם מעבר למה שגובניקים מקבלים, אם זה הוקרה גדולה יותר, או יותר כסף (....700 במקום 300 לא שזה כזה עוזר במשהו) לחודש, או אם זה יותר כסף בשחרור, הכל אני מסכים, ואני חושב שהם גם צריכים לקבל יותר ממה שהם מקבלים, משכורת נורמלית להתחלה, ועוד דברים, כי באמת , הם מסכנים את החיים שלהם בשביל כולנו.

אבל כשמישהו בא ומשווה גובניקים למשתמטים, זה אני לא מוכן לקבל.
זה או להגיד שכל בן אדם שיש לו פרופיל 97 חייב להיות קרבי, זה גם לא מקובל,
שום דבר הוא לא שחור ולבן,
כל אחד תורם את מה שהוא יכול, אם הצבא היה יותר חכם ומנצל את הפוטנציאל של האנשים שלו במקום לשלוח את כל מי ש"פרופיל מעל 64" לקרבי הצבא היה נראה שונה.
זה עצוב שיש אנשים שיכולים לתרום כלכך הרבה צריכים להתחנן שיורידו להם את הפרופיל בשביל לנצל את הפוטנציאל שלהם.

ואז לבוא ולהגיד שהם לא בסדר "כי הם יכולים" , הם גם יכולים לתרום הרבה הרבה מעבר לזה בתפקידים אחרים שלא צריך בהם מאמץ פיזי (ד"א - יש אנשים שהצבא מחשיב כפרופיל קרבי, והוא ממש ממש טועה, יש אנשים שלא בנויים לתפקידים כאלה, ורואים את זה בכמות נכי צה"ל שקיימים היום...)

אני לא מדבר על משקי ממטרות , או עבודות שקר כלשהו למיניהן, יש מספיק אנשים שנתנו מספיק ועבדו קשה , וזה רק בשביל המדינה, (ולא ממש בשביל ה 350 שח בחודש...)

אז בבקשה לא לשפוט

בנוגע לכתבה - משהו קצת FISHY לגבי זה, אני מהמר על זה שהפיהוק היה פיהוק דיי תאטרלי , ואני מניח שגם מאוד מרעיש, ומין פיהוק כזה שנמשך לכמה דקות , פיהוק כזה שיגרור משפט ושקצין בכיר יזרוק אותך לכלא ל21 יום.
אנשים לא נכנסים לכלא בצבא סתם...
אם הבנת בצורה כלשהי שאני מזלזל בגובניקים , אז תקרא שוב את מה שכתבתי ותבין למה הייתה הכוונה , יש לי הערכה לכל בן אדם שהיה בצבא , גוייסת מראש להיות בגוב ? שיהיה לך בהצלחה , אבל גויסת לקרבי , יש לך פרופיל קרבי אבל דלקת בבלוטת החשק ולא כזה בא לך לצאת הבייתה פעם בשבועיים , ושוב לא כי אתה לא יכול , כי אתה לא רוצה ... הסיפור הוא אחר לגמרי , תעשה את ההבחנה ....
נכון לא הכל הוא שחור ולבן ... יש הרבה אפור והרבה אנשים שמשחקים על האפור הזה ועליהם אני מדבר.....

אתה יודע בצבא הרוסי יש משפט : " אם אתה לא יודע - אנחנו נלמד אותך , אם אתה לא רוצה - אנחנו נכריח אותך ..... "

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 0:10   #21 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של Lior.T

שלח הודעה דרך MSN אל Lior.T

תנו את הכבוד לרבין כל עוד אפשר, לא אוהבים את הדעות שלו? לא צריך אל תבואו לטקס רק אל תזלזלו באלו שכן כואב להם
בעוד 10 שנים כבר יהיה פה דור שלא יודע מי בכלל היה רבין.

HTC Desire Bravo SLCD S-OFF - ROM: 2.2 FroYo SENSE LeeDrOiD V2.3d (NextRom 1.7.1 HEBREW RTL) - KERNEL: couttstech 2.6.37 OC 1190Mhz@875MV - THEME: smooth sense 1.0
Lior.T לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 13-11-08, 0:12   #22 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

חברה, אל תכניסו את הדיון על רבין לפה. זה מיותר

החייל פיהק במהלך טקס. זה הכל, תתמקדו בזה ולא באיזה טקס הוא פיהק
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 1:39   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

לקחתם את הדיון הזה למקומות מאוד לא קשורים .
Proteous לא לקחת ללב זה לא בריא.
לנושא מגיע לו כי אני בטח שזה היה בהגזמה בכונה ובזילזול.
ועצם שעשו על זה כתבה אומר שהיה משהו רציני.
למרות שעדיין אני מאמין שמה שקורה בצבא נשאר בצבא ולא צריך על כל פיפס לערב גורמים חיצוניים. פשוט נהיו מפונקים כולם...
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-08, 19:59   #24 (קישור ישיר)
IO Member

אני אומר ש:
מצד אחד בן אדם עיי,אז הוא מפהק,וזה משהו טיבעי
מצד שני,צריך לפהק אבל לא בכזו צורה שיראו שאתה מזלזל וכולם רואים את זה,צריך לשים את היד על הפה וזהו
חן מונטג לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא