IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > חדשות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

חדשות חדשות מעולם המחשבים , חומרה , תוכנה , ציוד היקפי , משחקים , מחשבים ניידים, גאדג'טים וטכנולוגיה

IOPanel : חדשות

NVIDIA מאבדת גובה, תחתוך בקרוב את מחירי כרטיסי המסך

לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על ההצלחה הגדולה במכירות לסדרת כרטיסי ה HD 4000 שהביאה את מנהלי AMD להכריז שברבעונים ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-11-08, 0:37   #1 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

חדשות NVIDIA מאבדת גובה, תחתוך בקרוב את מחירי כרטיסי המסך

לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על ההצלחה הגדולה במכירות לסדרת כרטיסי ה HD 4000
שהביאה את מנהלי AMD להכריז שברבעונים הקרובים תיהיה לחברה נתח שוק של 50
אחוזים בתחוים הכרטיסים הגראפים, נתון ראלי ביותר בהתחשב שבסוף הרבעון השלישי
תפסו כרטיסי המסך של AMD נתח שוק של 40 אחוז מכלל כרטיסי המסך, עובדה שלא נעלמה

מעייני המתחרה הגדולה NVIDIA שתנסה להגיב בקרוב בדרך היחידה שאפשרית כרגע: הורדה מחירים.
על ידי הורדת המחירים צפויה NVIDIA להפוך את כרטיסי המסך שלה לאטרקטיבים יותר ובכך לנסות
ולמכור כרטיסי מסך לקונים המעוניינים לשדרג את כרטיס המסך שלהם, ולאלו אשר יהיו מעוניינים להוסיף
כרטיס מסך נוסף למערך ה SLI שצפוי לתפוס אחוז ניכר בשוק בחודשים בקרובים בעקבות השקת מעבדי
ה Core i7 ולוחות האם המתבססים על ערכת השבבים X58 של אינטל שלראשונה תומכים במערך
מרובה הכרטיסים של החברה.

הורדת המחירים תתבצע על סדרת כרטיסי המסך GeForce GTX 200 ועל כרטיסי הביניים Geforce 9800GT
וה Geforce 9600GT, כרגיל בשוק כרטיסי המסך תאריך הורדת המחירים עדיין לא ידוע, ויהיה בסמוך
להורדת המחירים בפועל, וזאת כדי לא להאט את קצת המכירות עד להורדה.

מקורות: digitimes | IOpanel
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 1:02   #2 (קישור ישיר)
oR.
IO Pro

סמל האישי של oR.

כל הכבוד ל ATI ששברו את נוידיה והורידו אותם מהעץ שלהם.
מי יודע כמה היינו משלמים היום ל 280GTX ללא התחרות ש ATI נתנה לנוידיה.. היינו חוזרים כמעט שנתיים אחורה לתקופות כמו 8800 ULTRA שעלה יותר מ 4K לכרטיס בודד.
עכשיו רק צריך לחכות שזה יקרה גם בשוק המעבדים
ישן 15-11-08, 1:15   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

עד כמה שNV יכולה להוריד מחירים, ATI יכולה להוריד יותר ואם NV תוריד אז גם ATI תוריד, אני מחכה ללא ספק להורדת המחירים של ATI ואז אני אעשה לי איזה CF של HD4850
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 1:30   #4 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל fusi0n

יפי! הורדת מחירים D:
fusi0n לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 2:18   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

איך אומרים? תחרות מטיבה עם הקונים ^_^ בו נאחל לזה שהמחירים ירדו עד כדי קח שSLI של איזה 280GTX יהיה אפשרי לכל אחד ^_^
ישן 15-11-08, 3:41   #6 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

שירגישו איך הרגישו ATI במהלך כמה שנים...
באמת שאני חושב על זה רק הGTX260 היה עולה בסביבות ה2500 והGTX 280 לפחות אבל לפחות את ה4000 שקל
אני בעד מלחמה בלי שום קשר להורדות המחירים...שיקבלו קצת כיוון נוידיה הגיע הזמן
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 15-11-08, 10:16   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של GT-R

שלח הודעה דרך ICQ אל GT-R שלח הודעה דרך MSN אל GT-R

לא הייתי מפקפק ב-NVIDIA למרות שזרמתי עם הזרם וקניתי HD4870.
הכרטיסים של נווידיה מורכבים מחומרים יותר איכותיים, אף פעם אין להם בעיות עם דרייוורים גם אם הם ישנים. אם ה-GTX 260 היה עולה כמו HD4870 כשקניתי אותו הייתי הולך על GTX 260 בלי לחשוב יותר מדי.
ישן 15-11-08, 10:46   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

תודה על החדשה, נראה שהתחרות משפיעה
Avi952 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 12:05   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי GT-R צפה בהודעה
לא הייתי מפקפק ב-NVIDIA למרות שזרמתי עם הזרם וקניתי HD4870.
הכרטיסים של נווידיה מורכבים מחומרים יותר איכותיים, אף פעם אין להם בעיות עם דרייוורים גם אם הם ישנים. אם ה-GTX 260 היה עולה כמו HD4870 כשקניתי אותו הייתי הולך על GTX 260 בלי לחשוב יותר מדי.
קודם כל,איכות החומרים ממש תלויה ביצרן של הכרטיס ולא בליבה (שלשם הדיון: מייצרות הליבות הן ATI ו-nVIDIA).אני מאמין שאיכות חומרים בכרטיסי Sapphire/PowerColor/HIS/Connect3D (חברות איכותיות מאוד לATI) לא פחות טובים מחברות כמו XFX/eVGA/BFG/Twintech,ברור שאם קנית כרטיס ATI של חברות סוג ב' זולות כמו Palit אז ברור שחשבת שהכרטיסים פחות איכותיים.תאמין לי,גם אני בעבר הייתי nVIDIA Fanboy,וברגע שקניתי את הכרטיס הראשון שלי של ATI (שהיה בזמנו X1650XT של PowerColor,שעובד עד היום כמו סוס במחשב של אח שלי) הבנתי שהדרייברים של ATI יותר טובים,תראה לי עוד חברה שמשחררת HOTFIX כמעט לכל משחק שיוצא שבוע לפני שהמשחק בכלל יוצא,תראה לי חברה שרבים העירו לה על המהירות מאווררים והיא שחררה דרייברים עם יכולת שליטה על זה,תראה לי חברה שלא מפרסמת באתר שלה גרסאות Beta (כמו nVIDIA למשל) והגרסאות RC2 של הדרייברים זה רק דליפות מכל מיני אתרים.תראה לי עוד חברה שתומכת בלקוח שלה שהמאוורר של הכרטיס שלו לא עבד לו ב4 בבוקר (קרה לחבר שלי - סיפור אמיתי) ושלחו לו כרטיס חדש ומשופר (לשם הפרוטוקול - היה לו כרטיס X1950Pro של Sapphire פגום וATI שלחו לו כרטיס של HIS שהוא בכלל X1950XTX עם קירור ICEQ).אני אמשיך לקנות ATI כל עוד הם ימשיכו להיות משתלמים מהסיבה שהם מקשיבים ללקוחות ומשחררים המון פאטצ'ים ותיקונים שמתקנים המון דברים כי בעיקרון nVIDIA משלמת לחברות משחקים מראש שיהיו בעיות עם כרטיסים אחרים וATI משחררים תיקונים לפני שהמשחק יוצא.ולזה אני קורא שירות.
ישן 15-11-08, 12:38   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

תודה על החדשה. בהחלט מצפה לנו תקופה טובה מבחינת שוק כרטיסי המסך.
הדריברים של NV מרגע יציאת סדרת ה-100.*** שזה כבר כמעט שנה...
שברו את תמיכת הכרטיסים במשחקים שהם מתחת לDIRECTX 7 וחלק מהמשחקים שהם DIRECTX7 גם שבורים. כנס לפורומים של NV תראה את רשימת הבאגים ורשימת התלונות של אלפי אנשים ואז נראה אותך אומר שיש להם דריברים יותר טובים. ATI עוד בתקופוץ CATALYST 7 מעדכון לעדכון תיקנו עשרות באגים ואני יודע כי היה לי READON. עכשיו אני עם 8800GTX והדריברים עשו לי ל כך הרבה בעיות שאתה לא מאמין בכלל.החל מביטול שליטה במאוורר ונגמר בזה שאין תמיכה ב-SVIDEO של הכרטיס. לא ניכנס לאיכות חומרים כי אף אחד פה לא חלק מבקרת איכות של שום חברה שמספקת כרטיסים אז לעולם לא נדע.
NV לא לומדת מטעויות.ATI הוכיחה שכן.

נערך לאחרונה על ידי Elio, 15-11-08 בשעה 15:57.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 13:36   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

מחזק את רון ו ELIO.
אותו ניסיון, אותן תובנות.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 15:40   #12 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Rontwins צפה בהודעה
קודם כל,איכות החומרים ממש תלויה ביצרן של הכרטיס ולא בליבה (שלשם הדיון: מייצרות הליבות הן ATI ו-nVIDIA).אני מאמין שאיכות חומרים בכרטיסי Sapphire/PowerColor/HIS/Connect3D (חברות איכותיות מאוד לATI) לא פחות טובים מחברות כמו XFX/eVGA/BFG/Twintech,ברור שאם קנית כרטיס ATI של חברות סוג ב' זולות כמו Palit אז ברור שחשבת שהכרטיסים פחות איכותיים.תאמין לי,גם אני בעבר הייתי nVIDIA Fanboy,וברגע שקניתי את הכרטיס הראשון שלי של ATI (שהיה בזמנו X1650XT של PowerColor,שעובד עד היום כמו סוס במחשב של אח שלי) הבנתי שהדרייברים של ATI יותר טובים,תראה לי עוד חברה שמשחררת HOTFIX כמעט לכל משחק שיוצא שבוע לפני שהמשחק בכלל יוצא,תראה לי חברה שרבים העירו לה על המהירות מאווררים והיא שחררה דרייברים עם יכולת שליטה על זה,תראה לי חברה שלא מפרסמת באתר שלה גרסאות Beta (כמו nVIDIA למשל) והגרסאות RC2 של הדרייברים זה רק דליפות מכל מיני אתרים.תראה לי עוד חברה שתומכת בלקוח שלה שהמאוורר של הכרטיס שלו לא עבד לו ב4 בבוקר (קרה לחבר שלי - סיפור אמיתי) ושלחו לו כרטיס חדש ומשופר (לשם הפרוטוקול - היה לו כרטיס X1950Pro של Sapphire פגום וATI שלחו לו כרטיס של HIS שהוא בכלל X1950XTX עם קירור ICEQ).אני אמשיך לקנות ATI כל עוד הם ימשיכו להיות משתלמים מהסיבה שהם מקשיבים ללקוחות ומשחררים המון פאטצ'ים ותיקונים שמתקנים המון דברים כי בעיקרון nVIDIA משלמת לחברות משחקים מראש שיהיו בעיות עם כרטיסים אחרים וATI משחררים תיקונים לפני שהמשחק יוצא.ולזה אני קורא שירות.
יש לך הוכחה לתאורית הקונספירציה הזאת? מהנסיון הארוך שלי עם NV לא היה צורך לעדכן דרייברים חדשים כל הזמן וניתן היה לעבוד עם דרייברים ישנים שעשו את העבודה (וגם לשלוט על מהירות מאווררים) ומאז שעברתי לATI זה די מטריף אותי כל משחק שני להוריד לו HOTFIX ואז לגלות שהHOTFIX לא עובד ושיצא עוד HOTFIX2, פשוט לעשות צחוק מהלקוח. חוץ מזה מישהו מוכן להסביר לי למה במשחקים שיש AA/AF X16 בכרטיסים של ATI יש רק AA/AF X8? מה זה, כרטיסים נחותים מבחינה טכנולוגית? הוצאת HOTFIX כל משחק היא לא יתרון, להפך, במיוחד שבחברה המתחרה אין צורך בכלל מראש בתיקונים למיניהם, זה פשוט גורם להרגשה לא טובה שהמוצר לא עובד כמו שצריך ושכל משחק מצריך עידכון/תיקון כדי לעבוד בצורה תקינה
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6

נערך לאחרונה על ידי DEUS, 15-11-08 בשעה 15:47.
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 15:56   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

אני לא חושב שיש תיאורית קונספירציה...אבל אני כן יודע מראיונות שקראתי עם מפתחי משחקים בכל מיני אתרים שיותר נוח לעבוד עם NV מאשר ATI וזאת סיבה אחת או אפשרות (תלוי איך מסתכלים על זה) לכל ה-HOTFIX שיש. זאת גם אחת הסיבות שכמעט בכל משחק שני רואים את הלוגו של NV בתור אחד הספונסרים.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-08, 17:47   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

אכן,nVIDIA לא צריכה להתאים HOTFIX ודרייברים כי כבר היא משלמת למפתחים שיעשו זאת,תאמין לי שבמשחק Prince Of Persia Warrior Within הייתה לי בעיה עם כרטיס Geforce 6600 שרק תיקון של נוידיה פתר,גם לנוידיה יש פה ושם תיקונים הם פשוט דוחסים הכל בתוך הדרייברים שלהם.
ישן 16-11-08, 9:05   #15 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של AssaFiles

כל הכבוד ועכשיו ATI גם תוריד מחירים ועוד יותר אנשים ירכשו את 4850 =]
אני מציע ל NVIDIA לשגר פצצת אטום על ATI זה הסיכוי היחידי שלה נגדם
AssaFiles לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא