IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

DELL 2709W בתור TV, יעבוד?

אחרי כמעט 9 שנים עם המאג 17" שלי אני עובר לדל 2709. העניין הוא כזה, האם אני אצליח להנות ממנו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-11-08, 18:00   #1 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ברירת מחדל DELL 2709W בתור TV, יעבוד?

אחרי כמעט 9 שנים עם המאג 17" שלי אני עובר לדל 2709.
העניין הוא כזה, האם אני אצליח להנות ממנו בתור TV לאור העובדה שהשידורים בכבלים הם לא HD אלא SD (אני לא מדבר על ערוצי הHD הבודדים שיש בHOT)
בעקרון בזמן שימוש המסך כטלביזיה המרחק ביננו יהיה בערך 2~2.5 מטר

האם הדל יצליח להחליף לי לחלוטין את הטלביזיה או שנגזר עלי למצוא מקום בצד לטלביזיה נורמלית?
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-08, 18:37   #2 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

שלח הודעה דרך ICQ אל LoMpEx`

לא חושב ,
גם אני חשבתי ככה בהתחלה יש לי את ה Samsung 206BW שהוא 20 אינצ' שזה גדול אבל זאת קצת בעיה עם הזוויות צפיה .... בכל מיקרה יש לי גם טלוויזיה 21" על סטנד מעל המחשב .
LoMpEx` לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-08, 18:48   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של elad

מציחק אתה LoMpEx`.
מה אתה משווה את המסך שלך לדל ?
אין בכלל מה להשוות ביניהם.

יעקב,
תוכל לראות טלוויזיה יופי טופי. יש לך אופציה לחיבור כטלוויזיה בחיבורים הכי מתקדמים שיש.
כמסך מחשב אני מאמין שהוא בין ה3 הכי טובים עד מחיר של 4K.
וגם כטלוויזיה לא תוכל למצוא אופציות עדיפות באותו מחיר מה גם שקנית אותו במחיר מוזל.
טלוויזיה 27" עם FULL HD וזוויות צפייה הכי טובות שיש אני לא מאמין שיש אחת כזאת במחיר שתשלמו על הדל 27 (מחיר של 24")
לסיכום כמסך מחשב גדול זה הכי טוב שתמצא עד 3.3K כמסך TV זה גם הכי טוב לדעתי בתקציב של עד 3.5K (כמובן אם חשובה האיכות קצת יותר מהגודל)

LoMpEx`,
שלא תבין אותי לא נכון בקשר למסך שלך.
אני לא מזלזל בו בשום אופן.
לי אישית יש את ה2253LW של סמסונג ולדעתי הוא מעולה. לא הרגשתי שום צורך לשלם יותר מפי 2 מחיר על זוויות צפייה יותר טובות לדוגמא מסך 20" או 24" של דל.
אנשים נורמלים יושבים מול מסך המחשב ולא לצידו מעליו או מתחתיו ככה שאני לא רואה כמעט חשיבות למסכים יקרים עם פנלים "טובים" יותר.
ישן 18-11-08, 18:51   #4 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

שלח הודעה דרך ICQ אל LoMpEx`

כמו שאמרתי ,
ציינתי את המסך שלי ואת הקשיים .
עם אין לו את זה ב Dell זה יכול להיות מעולה .
הדבר היחידי שיכול להפריע זה שעם הוא במיטה זה יהיה קצת קשה מבחינת הגובה של המסך .
LoMpEx` לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 18:34   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

היי יעקב,
אני גם בין המאושרים שקנו איתך את המסך עם אלכס (אני גונן).
אפשר לחבר את הממיר למסך ולצפות בו כטלוויזיה. אם עושים זאת בשיטה הזאת אז רצוי כבר ממיר HD כדי לקבל תמונה איכותית יותר.
יש שתי בעיות מרכזיות במסך הזה כטלוויזיה:
1. הוא ברזולוציית FHD, מה שאומר שאם אתה צופה בשידורי SD, צריך להתבצע עיבוד תמונה רציני וUpScale משמעותי, שעלול לפגוע באיכות התמונה.
2. הוא מסך מחשב לכל דבר, משמע שמנגנון עיבוד התמונה שלו הוא כל כך טוב.
בטלווזיות של צ'יפים שיודעים להמיר אות אנלוגי בצורה טובה לכדי תמונה, במסכי מחשב פחות משקיעים בצ'יפים האלה כי אנשים לא קונים מסך מחשב כדי לראות טלוויזיה.

בגלל שתי הבעיות האלה רצוי שהמחשב יבצע את עיבוד התמונה.
כיום כרטיסי המסך אחראים כמובן על עיבוד התמונה היוצאת מהמחשב, אבל אפשר לגרום למחשב לעבד גם את השידור של הכבלים/לווין - בעזרת כרטיס טלוויזיה.
מעבר לעובדה שכרטיס טלוויזיה מעבד את התמונה, יש אפשרות להקליט את השידור הנכנס.
כלומר להקליט תוכניות/סרטים/VOD וכל מה שמתחשק לך, אתה בוחר מה ומתי.

יש כרטיס טלוויזיה נפלא ומומלץ, שאני אקנה אותו עם קבלת המסך:
כרטיס TV ועריכה Hauppauge WinTV-PVR-150 MCE בזאפ
זהו כרטיס טלוויזיה נהדר ביחס למחירו, ובנוסף מקבלים בו שלט שמאפשר לך לשלוט על המחשב ועל הממיר. זה פתרון מצוין לHTPC למצב שלנו.
תוודא שהכרטיס שאתה קונה מגיע עם השלט, כי לא כל הדגמים מגיעים עם השלט (לרוב זה מצוין באתר שבו אתה קונה).
10GaZ לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-08, 1:07   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של ice2k

אין שום בעייה לצפות בטלווזיה מהמרחק הזה. טלווזיה טובה תתן תמונה טובה ומעובדת יותר אבל במחיר של שני מסכים באותו החדר - לא להיט. 27 זה גם לא גודל גדול מדי למרחק צפייה כזה ורוב העיוותים ימוזערו בעיקבות הגודל.

הבעייה היא שידורי הטלווזיה וכנגד זה אין מה לעשות אני העפתי את טלווזית הCRT שלי ועברתי לצפות בלווין דרך כרטיס טלווזיה על הEIZO, את הסרטים אני משדר דרך מקרן HD (עדיין חוסך שני מסכים). האיכות היא מדהימה יחסית לCRT (תודות לEIZO אבל גם לגודל הקטן יחסית של המסך). מקרוב האיכות לא משהו (בעיקר תודות לתוכנה העתיקה והבסיסית שאפילו לא מטפלת באינטרלייזינג) וכשאני קרוב אני אפילו צופה בחלון מוקטן. על 27 צפייה מקרוב תהיה בלתי אפשרית כי זה פשוט ענק מדי - קשה באמת לצפות כך.

מה שכן - כשאני צופה בלווין אני מראש לא מצפה לאיכות וגם לא כלכך זקוק לה ככה שזה פחות מפריע. סרטים אני אוהב לראות בזמן שלי ככה שבערוצי הסרטים אני כמעט אף פעם לא מדפדף.

CPU: i5 750 |Cooling: Scythe Mugen 2|MoBo: MSI CD53 -p55 |Memory: RIPJAWS-X 8GB 1600MHZ |Graphics: Gigabyte GTX460 |Audio: X-fi Elite Pro, NAD L70, Triangle Titus, Velodyne CHT-8R |HDD: Seagate 1 Tera 7200.12 + 2TB Green |Case: Antec 300 |PSU: Corsair TX650 |OS: Windows 7 Ultimate 64bit |Displays: •Westinghouse L2410NM (24" S-MVA) •Epson 8350 Full HD 1080p 92" LCD HD projector-
ice2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא