IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

בניית מערכת מחשב מקורר מים ברמה באיכות הכי גבוהה שאפשר , אשמח לעזרה

ציטוט: פורסם במקור על ידי iakovl בעיקרון זה חלק מהשיטה לצביעה בתנור אם אני לא טועה, משתמשים באבקה על מנת ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-11-08, 17:42   #16 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
בעיקרון זה חלק מהשיטה לצביעה בתנור אם אני לא טועה, משתמשים באבקה על מנת לצבוע את המארז ואח"כ בתנור על מנת לקבע את הצבע למארז

לאור העובדה שאנחנו לא יודעים להיכן יכנס הקשיח שלך מאחר ולמטה לא יהיה לו מקום אני לא בדיוק יכול להציע לך מקום או למצוא משהו דומה. ברגע שתדע יותר על המיקום שלו זה לא בעיה למצוא דרך לחתוך פתח בשביל לראות אותו.
חיתוך בליזר עדיף שלא לעשות כי הוא יעוות את האלומיניות (בגלל החום) משתמשים בחיתוך מיים (לחץ גבוהה) וזה יקר בכל מקרה

בבקשה שים לב למה שעונים לך
הבאתי לך כבר לינק לPCS שם עשו רדיאטור מרובע במארז... אתה יכול להזמין את זה משם ולגמור עניין Silverstone Technology TJ07W Super Tower with Quad 120 Rad - Watercooled Edition Products Model: SST-TJ07-QUADRAD [SST-TJ07-QUADRAD] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
לדעתי גם רדיאטור מרובע יספיק לך לכל הצרכים שלך. לא צריך יותר מזה.

אתה יכול לבנות מחשב ולעבור את הרמה שלו... זה לא הבעיה

כל אחד מאיתנו יכול להביא לך רשימה בכיף, השאלה היא איזה מחשב יש לך ( או יהיה לך)
אנחנו צריכים את המפרט שלו
לגבי הצביעה , תודה רבה עכשיו הבנתי.

לגבי החלון לראפטור-X מצאתי כמה תמונות ממישהו שבנה חלון למארז כמו שלי:
http://evil98.insanity-asylum.com/co...recker/100.jpg
http://evil98.insanity-asylum.com/co...recker/129.jpg

זאת סקיצה שהוא עשה (אני לא מוצא תמונה איך זה יצא בסוף):
http://www.xtremesystems.org/forums/...d=12108010 14
אני רוצה פשוט לעשות חלון בצורה של החלק השקוף של הראפטור ולא עיגול כמו בסקיצה:
http://www.raidsonic.de/de/data/prod...rey_PicBig.gif
אם למישהו יש רעיונות או תמונות לגבי מיקום הראפטור אפילו בצורה אחרת זה יעזור מאוד.

לגבי המפרט:
אין לי מפרט סגור אבל זה המפרט שאני חושב עליו:
Newegg.com - CORSAIR DOMINATOR 6GB (3 x 2GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 (PC3 12800) Triple Channel Kit Desktop Memory - Desktop Memory
CORSAIR DOMINATOR 6GB (3 x 2GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600

Newegg.com - ASUS P6T Deluxe/OC Palm LGA 1366 Intel X58 ATX Intel Motherboard - Intel Motherboards
ASUS P6T Deluxe/OC Palm LGA 1366 Intel X58

כרטיסי מסך אני לא בטוח :
3850 בקרוספייר או 9800GTX ב-SLI

ספק כוח: כנראה CORSAIR 1000W

לגבי המפרט של הקירור , אין לי מושג איזה בלוק יהיה הכי מוצלח כי אין עדיין בלוקים לתושבת 1366.
אין לי מושג איזו משאבות יתאימו.
וכו'.

לגבי החיתוך במים בלחץ גבוה , יש לך מושג איך זה נקרא באנגלית? כדי שאני אחפש בעל מקצוע בסביבה שלי.
אני רוצה גם לעצב לוגו ושם למחשב ולחרוט את זה במדוייק , מאחורה לשים מנורות לד ומשטח פרספקס , ככה שהלוגו והשם יזהרו.
רעיון נחמד?

הנה דוגמא שמצאתי:
BlueAqua's SuperProject: MurderMod TJ-07, MM UFO, V2000 - Page 7 - XtremeSystems Forums
מעמוד 7 והלאה - תמונות של המארז MURDERBOX , פשוט מדהים מה שעשו שם!!

נערך לאחרונה על ידי pelo911, 28-11-08 בשעה 18:14.
pelo911 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-08, 0:00   #17 (קישור ישיר)
IO Member

מישהו יכול לתת לי תשובה לגבי המפרט למחשב ולמערכת הקירור
ולגבי העיצוב?
ישן 29-11-08, 4:25   #18 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

קיצר.... הנה מפרט קצר לקירור מיים (כמו שתשים לב, אני הולך על EK בתור יצרן הבלוקים)
בלוק למעבד - EK-Supreme
בלוק לכרטיס מסך - EK-FC4870 X2 CF- Acetal
בלוק ללוח אם - EK-SB (יש כמה דגמים אז זה תלוי בלוח אם)
משאבה - Swiftech MCP655 * 2
מיכל - EK-Multioption RES 400 Rev. 2
מאווררים - Scythe "SLIP STREAM" 120mm Case Fan" 1900 rpm * 4
זה יוצא +- 670$ וזה לא כל הרשימה כי צריך עוד נוזל קירור וצנרת

לגבי ה2 משאבות... אנשים שוכחים שאפשר לעשות גם 2 לופים נפרדים עם רדיאטור אחד.
משאבה אחת מיועדת למעבד ולציפסט, והשניה לכרטיס מסך. רדיאטור 12X4 מספיק לדעתי בשביל לסלק את כל החום.

בחרתי את ה4870X2 בתור הכרטיס מסך שלך (אתה הולך על HIGH END כמו שהבנתי)
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-08, 16:01   #19 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

2 משאבות עם רדיאטור 1 זה עדיין לופ אחד, או כמו אצלי, 2 רדיאטורים על משאבה אחת. הייתי עדיין מפצל את הלופ לכמה רדיאטורים ולא לוקח את הFESER, זה לא שהוא לא יעשה את העבודה, השאלה מה התוצאה שרוצים להגיע, עדיין 4 בלוקים גם על רדיאטור כזה גדול לא הייתי מצפה לתוצאות מרשימות. או 2 טרמוצילים או 2 MCR בכלל שהוא בעובי 3 ס"מ ויש לך מקום לעשות Push Pull בתוך הTJ. גם תמיד יש אפשרות לקנות רדיאטור Dual 92 millimeter ולחבר אותו רק ללופ של הציפסט עם משאבה יחסית חלשה ועדיין לעבוד עם 3 לופים
HW Labs Black Ice GTX M184 - Dual 92 millimeter Radiator - Black Products Model: GTX M184 [GTX M184] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come

הבלוק למעבד של EK לא משהו, עדיף Apogee GTZ ומתאם לתושבת 1366 שיצא לפני כמה ימים Swiftech Apogee GTX and GTZ Hold-Down Plate and Socket 1366 Motherboard Back-plate Kit Products Model: APOGEE-GTZ-Ci7 [APOGEE-GTZ-Ci7] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come

/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-08, 17:53   #20 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DEUS צפה בהודעה
2 משאבות עם רדיאטור 1 זה עדיין לופ אחד, או כמו אצלי, 2 רדיאטורים על משאבה אחת. הייתי עדיין מפצל את הלופ לכמה רדיאטורים ולא לוקח את הFESER, זה לא שהוא לא יעשה את העבודה, השאלה מה התוצאה שרוצים להגיע, עדיין 4 בלוקים גם על רדיאטור כזה גדול לא הייתי מצפה לתוצאות מרשימות. או 2 טרמוצילים או 2 MCR בכלל שהוא בעובי 3 ס"מ ויש לך מקום לעשות Push Pull בתוך הTJ. גם תמיד יש אפשרות לקנות רדיאטור Dual 92 millimeter ולחבר אותו רק ללופ של הציפסט עם משאבה יחסית חלשה ועדיין לעבוד עם 3 לופים
HW Labs Black Ice GTX M184 - Dual 92 millimeter Radiator - Black Products Model: GTX M184 [GTX M184] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come

הבלוק למעבד של EK לא משהו, עדיף Apogee GTZ ומתאם לתושבת 1366 שיצא לפני כמה ימים Swiftech Apogee GTX and GTZ Hold-Down Plate and Socket 1366 Motherboard Back-plate Kit Products Model: APOGEE-GTZ-Ci7 [APOGEE-GTZ-Ci7] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come

חשבתי לחבר 2 רדיאטורים ככה:
בחלק התחתון של המארז לחבר טרמוציל או פייסר 3X120 (אני לא יודע בדיוק איזה מהם לקנות)
בתצורת פוש/פול - ולקרר את המעבד וה-NB
בחלק העליון לחבר טרמוציל או פייסר 2X120 - לקירור כרטיסי מסך.
מה דעתך?
זה יכנס בכלל?

לגבי הבלוקים , לא אמורים לצאת בלוקים יותר גדולים שיתאימו למעבד יותר גדול פיזית ? (נחלם)

איזה משאבה לקנות?
XSPC Laing DDC Top + MCP355
או MCP655
ישן 29-11-08, 17:59   #21 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

עדיף MCP665 יותר כוח מה MCP355
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 30-11-08, 22:20   #22 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

הTJ 07 בנוי כך שהמאווררים 90 מאחורה מכניסים אוויר וה120 מלמעלה מוציאים, זה לא המקום האידאלי לרדיאטור וכמו שהזכרתי, יש שם מקום לרדיאטור 240 MCR שהוא בעובי 3 ס"מ (בניגוד לטרמוציל שהוא בעובי 6 ס"מ) בגג אבל צפוף ואין מקום למאווררים, צריך להוציא אותם מחוץ למארז. אין צורך בכל הבלגן הזה, הTJ בחלקו התחתון מספיק מרווח ל2 רדיאטורים הנה תמונה של 2 טרמוצילים בחלק התחתון, פשוט תוותר על הקטע של הPush Pull ויהיה מקום להכל.

הטרמוציל יותר טוב ויש בו פחות התנגדות לזרימה ואם כבר אתה מחבר 4 בלוקים ל2 רדיאטורים הייתי מחבר את ה120X3 לגשר+2 כרטיסי מסך ואת הרדיאטור 120X2 למעבד לבד, הרבה יותר יעיל, בכל זאת טרמוציל 240 מנסיון עושה מספרים יפים על מעבד לבד
thermochill 240- 2*120 scythe fan 1600rpm 63.7cfm
cpu:3825mhz 1.66v Q6600 G0
comp off: water 21.5c
comp on: water 24.3c
occt 20 min: water 30.5c
cpu temp: 68c
משאבה MCP655 כמו שציינו מעליי הרבה יותר טובה ומשתלמת למחיר שלה, 2 כאלה ואתה מסודר.
לא ידוע לי לגבי התוכניות של החברות שמוציאות בלוקים אבל סביר מאוד שנראה בזמן הקרוב בלוק יותר גדול לCORE I7 למרות שלפי מה שנראה לי הפיוזן מספיק גדול, אני יבדוק את זה בקרוב ואז אדע בוודאות
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-12-08, 3:01   #23 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DEUS צפה בהודעה
הTJ 07 בנוי כך שהמאווררים 90 מאחורה מכניסים אוויר וה120 מלמעלה מוציאים, זה לא המקום האידאלי לרדיאטור וכמו שהזכרתי, יש שם מקום לרדיאטור 240 MCR שהוא בעובי 3 ס"מ (בניגוד לטרמוציל שהוא בעובי 6 ס"מ) בגג אבל צפוף ואין מקום למאווררים, צריך להוציא אותם מחוץ למארז. אין צורך בכל הבלגן הזה, הTJ בחלקו התחתון מספיק מרווח ל2 רדיאטורים הנה תמונה של 2 טרמוצילים בחלק התחתון, פשוט תוותר על הקטע של הPush Pull ויהיה מקום להכל.

הטרמוציל יותר טוב ויש בו פחות התנגדות לזרימה ואם כבר אתה מחבר 4 בלוקים ל2 רדיאטורים הייתי מחבר את ה120X3 לגשר+2 כרטיסי מסך ואת הרדיאטור 120X2 למעבד לבד, הרבה יותר יעיל, בכל זאת טרמוציל 240 מנסיון עושה מספרים יפים על מעבד לבד
thermochill 240- 2*120 scythe fan 1600rpm 63.7cfm
cpu:3825mhz 1.66v Q6600 G0
comp off: water 21.5c
comp on: water 24.3c
occt 20 min: water 30.5c
cpu temp: 68c
משאבה MCP655 כמו שציינו מעליי הרבה יותר טובה ומשתלמת למחיר שלה, 2 כאלה ואתה מסודר.
לא ידוע לי לגבי התוכניות של החברות שמוציאות בלוקים אבל סביר מאוד שנראה בזמן הקרוב בלוק יותר גדול לCORE I7 למרות שלפי מה שנראה לי הפיוזן מספיק גדול, אני יבדוק את זה בקרוב ואז אדע בוודאות
התוצאות שרשמת מעולות , איך זה יהיה עם COREI7 במקום Q6600?
לגבי התמונה של הטרמוצ'ילים:
זה נראה כאילו הטרמוצ'יל הגדול חנוק ואין למאוורר מספיק מקום לדחוף אוויר החוצה (אולי זה לא משנה) , ודבר נוסף - אם אני קונה ספק כוח כמו הקרוסאייר 1000W לא נראה שיהיה מקום לטרמוצ'יל הקטן בגלל שהקרוסאייר הוא ספק ארוך , מה דעתך?

לגבי המשאבה:
החברה באקסטרים סיסטמס ממליצים על MCP355 עם אקריליק טופ של XSPC
לדעתי זה הרבה יותר מרשים שמכניסים מנורת לד לאקריליק.
אפשר להחליף ראש ל MCP655 באותה דרך?
הראש החליפי של XSPC משפר את הביצועים של המשאבה או שזה רק עניין של שיפור עיצובי בלבד?

בעקרון אני כבר ממש רוצה להתחיל עם הפרוייקט , אני מחכה לדעת אם צריכים לצאת בלוקים יותר גדולים , מחכה לראות מבחנים על לוח ASUS P6T כדי לדעת איזה כרטיסי מסך לבחור - 2 כרטיסי 3850 או 2 כרטיסי 9800GTX.

והבעיה הכי גדולה שאין לי מושג איפה אני יכול לצבוע POWDER COATING
ושאני לא ידוע איפה אני יכול למצוא מישהו שחותך אלומניום בלייזר או בלחץ מים .
אני רוצה לחרוט לוגו ושם למחשב ולבנות כיסוי אלומניום קדמי בדיוק כמו ב MURDERBOX.
יש למישהו מושג איך אפשר למצוא אנשי מקצוע כאלו בארה"ב?
ישן 01-12-08, 12:08   #24 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

יש הרבה תוצאות של Core i7 על קירור מים ב XS, בעיקר בלוקים של Swiftech Apogee, התוצאות טובות מאד לטעמי.
רק אל תשכח דבר אחד, שהטמפ' שאתה רואה הן לא אבסולוטיות.
בראש ובראשונה הן תלויות מאד בטמפ' החדר/הסביבה וכמובן גם במערכת שמקררת אותן, עוצמת המאווררים על הרדיאטור וכו.
יש רק פרמטר אחד שהוא אבסולוטי בעניין הזה והוא הדלטא מטמפ' החדר, מה שברוב המקרים לא מציינים.
כלומר, אם טמפ' החדר/סביבה היא 22 מעלות והמעבד במאמץ מגיע ל 40 מעלות אז אתה מקבל בעצם עלייה של 18 מעלות מטמפ' החדר.
לכן, אם אתה רואה מעבד שבמאמץ עומד על 35 מעלות אך טמפ' החדר שלו היא 17 מעלות, הרי שהביצועים זהים כי הדלטא ב 2 המקרים היא 18 מעלות.

לדעתי לא יצאו בלוקים חדשים ל i7 כי הבלוקים יותר גדולים מהמעבד גם ככה, לפחות עם ה C2D או C2Q הם היו יותר גדולים, ככה שעכשיו הם לפחות באותו גודל אם לא יותר גדולים.

הדבר היחיד שיוצא זה תושבות שיצאו כבר לרוב הבלוקים חוץ מ ל Dtek Fuzion.

לגבי המשאבה, לדעתי אם אין לך בעיית מקום עדיף MCP655 שהיא חזקה גם ב Stock ויש לה אפשרות לברור מהירות.
האמת שעכשיו ראיתי שיצא ראש חדש ל MCP655 שמשפר את הביצועים באיזה 10-20%, מדובר בראש של DetroitAC, מישהו פרטי, לא איזה חברה מפורסמת.
הוא עולה 40$ והוא נמכר ב ebay.

כאן יש לך סקירה מקצועית מאד על ההיתרונות שלו על הראש הרגיל.
לדעתי הוא מצדיק את הקניה שלו כי הוא גם משפר את הביצועים של המשאבה בצורה משמעותית וגם נותן לך להשתמש במחברים כרצונך במקום היציאות הרגילות של המשאבה.

לאיזה מבחנים אתה מחכה בדיוק ל P6T ? יש כבר המון סקירות ו Benchmarks עליו, לדעתי לוח מצויין ובמחיר שלו הוא המשתלם ביותר מהמבחר שיש כרגע.

לא יודע מה נדבקת לעניין ה PowderCoating, תלך לפחח/צבעי של רכב והוא יעשה לך עבודה לא פחות טובה, רק תדאג להסביר לו מה אתה רוצה בדיוק, רצוי עם תמונות (אין טוב ממראה עיניים).

לגבי חיתוך בלייזר, אתה נמצא בארץ ?
אם כן, תדבר איתי בה"פ, אולי אני אוכל לעזור לך בעניין.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 01-12-08 בשעה 17:33.
The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-12-08, 21:04   #25 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
יש הרבה תוצאות של Core i7 על קירור מים ב XS, בעיקר בלוקים של Swiftech Apogee, התוצאות טובות מאד לטעמי.
רק אל תשכח דבר אחד, שהטמפ' שאתה רואה הן לא אבסולוטיות.
בראש ובראשונה הן תלויות מאד בטמפ' החדר/הסביבה וכמובן גם במערכת שמקררת אותן, עוצמת המאווררים על הרדיאטור וכו.
יש רק פרמטר אחד שהוא אבסולוטי בעניין הזה והוא הדלטא מטמפ' החדר, מה שברוב המקרים לא מציינים.
כלומר, אם טמפ' החדר/סביבה היא 22 מעלות והמעבד במאמץ מגיע ל 40 מעלות אז אתה מקבל בעצם עלייה של 18 מעלות מטמפ' החדר.
לכן, אם אתה רואה מעבד שבמאמץ עומד על 35 מעלות אך טמפ' החדר שלו היא 17 מעלות, הרי שהביצועים זהים כי הדלטא ב 2 המקרים היא 18 מעלות.

לדעתי לא יצאו בלוקים חדשים ל i7 כי הבלוקים יותר גדולים מהמעבד גם ככה, לפחות עם ה C2D או C2Q הם היו יותר גדולים, ככה שעכשיו הם לפחות באותו גודל אם לא יותר גדולים.

הדבר היחיד שיוצא זה תושבות שיצאו כבר לרוב הבלוקים חוץ מ ל Dtek Fuzion.

לגבי המשאבה, לדעתי אם אין לך בעיית מקום עדיף MCP655 שהיא חזקה גם ב Stock ויש לה אפשרות לברור מהירות.
האמת שעכשיו ראיתי שיצא ראש חדש ל MCP655 שמשפר את הביצועים באיזה 10-20%, מדובר בראש של DetroitAC, מישהו פרטי, לא איזה חברה מפורסמת.
הוא עולה 40$ והוא נמכר ב ebay.

כאן יש לך סקירה מקצועית מאד על ההיתרונות שלו על הראש הרגיל.
לדעתי הוא מצדיק את הקניה שלו כי הוא גם משפר את הביצועים של המשאבה בצורה משמעותית וגם נותן לך להשתמש במחברים כרצונך במקום היציאות הרגילות של המשאבה.

לאיזה מבחנים אתה מחכה בדיוק ל P6T ? יש כבר המון סקירות ו Benchmarks עליו, לדעתי לוח מצויין ובמחיר שלו הוא המשתלם ביותר מהמבחר שיש כרגע.

לא יודע מה נדבקת לעניין ה PowderCoating, תלך לפחח/צבעי של רכב והוא יעשה לך עבודה לא פחות טובה, רק תדאג להסביר לו מה אתה רוצה בדיוק, רצוי עם תמונות (אין טוב ממראה עיניים).

לגבי חיתוך בלייזר, אתה נמצא בארץ ?
אם כן, תדבר איתי בה"פ, אולי אני אוכל לעזור לך בעניין.
MCP655 כולל השיפור של הבחור מאיביי תעלה עם משלוח - בסביבות 130 דולר למשאבה,
זה יקר נורא
MCP355 עם ראש XSPC אקריליק שגם משפר את הביצועים מעט יעלה בערך חצי.
אל תשכח שאני צריך 2 משאבות כאלו , יש פער כל גדול בביצועים בין המשאבות? או שאני אוכל להסתפק ב MCP355?

לגבי הPOWDER COATING , נראה לי שזאת הדרך הכי איכותית לקבל צביעת מאט , אם אני לא אמצא בעל מקצוע מתאים , אני אלך לפחח רכב.

בעניין החיתוך בלייזר או בלחץ מים , אני גר בארה"ב -דאלס טקסס.

לגבי הלוח P6T - אני יודע שזה לוח מעולה , אני פשוט מחכה למבחנים של כרטיסי מסך על לוח X58 כדי לדעת איזה זוג כרטיסים לבחור , זוג כרטיסי HD4850 מול זוג כרטיסי 9800GTX
כרגע הבנתי ש SLI מנוצל יותר טוב מ-CF על לוח X58.
מבין?

אני רוצה לבנות לוגו ושם למחשב משלי בסגנון הזה: (לא רואים בתמונה הזאת אבל האותיות מוארות בצבע אדום)
ישן 02-12-08, 13:37   #26 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

לדעתי אתה יכול להסתפק ב MCP655 רגילה שתיתן לך ביצועים לא פחות טובים מ MCP355 + מיכל של XSPC.
לגבי ה Powder Coating, נראה לי שקודם תנסה להבין מה זה לפני שאתה הופך חצי עולם בשביל למצוא מישהו שיעשה לך את זה.
ממה שאני מבין (ויכול להיות שאני טועה) אין שום דבר מיוחד פה וזה לא שונה מצביעה אצל צבעי רכב.
לגבי חיצות בלייזר קצת יהיה לי קשה לעזור לך אבל אני בטוח שתוכל למצוא אנשים/עסקים באזור שיעשו את העבודה.

מבחינת כרטיסים, מיותר לחלוטים ללכת על 2 כרטיסיס מסך כמו 4850 במיוחד כשיש לך היום 4850X2, 4870X2.
ממה שאני רואה גם, הX2 נותנים ביצועים טובים יותר מ CF וחוסכים לך מקום בכונן/לוח ובלוק לקירור מים (שהוא לא זול) ככה שאני במקומך ממש לא הייתי הולך על 2 כרטיסים.

ובלי שום קשר לזה, כל הלוחות שיש כרגע הם מבוססי X58 ככה ש P6T לא שונה מ UD5 של גי'גהבייט מהבחינה של ניצול CF/SLI, אז זה לא שיש לך אופציות.

לגבי הכיתוב בצבע אדום, זה בסה"כ חיתוך עם תאורה אחורית.
ניתן להאיר את זה ע"י פלסטיק שקוף עם לד בפנים או כמה לדים בפנים או סתם ניאון, בקיצור לא חסר.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-12-08, 17:49   #27 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
לדעתי אתה יכול להסתפק ב MCP655 רגילה שתיתן לך ביצועים לא פחות טובים מ MCP355 + מיכל של XSPC.
לגבי ה Powder Coating, נראה לי שקודם תנסה להבין מה זה לפני שאתה הופך חצי עולם בשביל למצוא מישהו שיעשה לך את זה.
ממה שאני מבין (ויכול להיות שאני טועה) אין שום דבר מיוחד פה וזה לא שונה מצביעה אצל צבעי רכב.
לגבי חיצות בלייזר קצת יהיה לי קשה לעזור לך אבל אני בטוח שתוכל למצוא אנשים/עסקים באזור שיעשו את העבודה.

מבחינת כרטיסים, מיותר לחלוטים ללכת על 2 כרטיסיס מסך כמו 4850 במיוחד כשיש לך היום 4850X2, 4870X2.
ממה שאני רואה גם, הX2 נותנים ביצועים טובים יותר מ CF וחוסכים לך מקום בכונן/לוח ובלוק לקירור מים (שהוא לא זול) ככה שאני במקומך ממש לא הייתי הולך על 2 כרטיסים.

ובלי שום קשר לזה, כל הלוחות שיש כרגע הם מבוססי X58 ככה ש P6T לא שונה מ UD5 של גי'גהבייט מהבחינה של ניצול CF/SLI, אז זה לא שיש לך אופציות.

לגבי הכיתוב בצבע אדום, זה בסה"כ חיתוך עם תאורה אחורית.
ניתן להאיר את זה ע"י פלסטיק שקוף עם לד בפנים או כמה לדים בפנים או סתם ניאון, בקיצור לא חסר.
שאלתי בפורום כרטיסי מסך וכו' - אמרו לי לחכות קצת עד שיהיו מבחנים לכרטיסי מסך על לוח X58
כי בנתיים נראה שSLI מנצל 90% לעומת 60% שמנצל CF, בגלל זה אני מחכה.

לגבי ה POWDER COATIN , מצאתי המון המון בעלי מקצוע בסביבת הבית שלי , כנ"ל לגבי חיתוך אלומניום בלייזר ובלחץ מים.

הנה סרטונים ביוטיוב:

זה ליצירת הלוגו ושם למחשב:

זה חיתוך בלחץ מים:
ישן 07-12-08, 19:26   #28 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של NiNi

pelo911, הרגע נכנסתי ל-XS וראיתי מוד להארד דיסק בחלון בחלון המארז.
חשבתי אולי זה יעזור לך.

קישור:
A Positive Look at the Antec Nine Hundred (900) Case - Page 66 - XtremeSystems Forums

אני לא מאמין שנפלתי בפח, זה מזויף!
חח זה ערוך במחשב.
אתה יכול לעשות את זה גם
Apple iPhone 5S|Samsung Galaxy Tab 4 10.1
Samsung 46" LCD 1080p 46B550

נערך לאחרונה על ידי NiNi, 07-12-08 בשעה 21:31.
NiNi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 21:22   #29 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ofek123 צפה בהודעה
pelo911, הרגע נכנסתי ל-XS וראיתי מוד להארד דיסק בחלון בחלון המארז.
חשבתי אולי זה יעזור לך.

קישור:
A Positive Look at the Antec Nine Hundred (900) Case - Page 66 - XtremeSystems Forums

אני לא מאמין שנפלתי בפח, זה מזויף!
חח זה מדבקה.
אתה יכול לעשות את זה גם
גדול!!!
הסתכלתי על התמונה למעלה ושברתי את הראש איך הם עשו את זה.

אבל זה אחלה רעיון , אפשר לחתוך חלון ל-2 כוננים כאלו.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא