IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

בניית מערכת מחשב מקורר מים ברמה באיכות הכי גבוהה שאפשר , אשמח לעזרה

אני גר בארה"ב כך שהכל זמין מבחינת חלקים. זאת הבנייה הכי איכותית שראיתי אי פעם והייתי מאוד רוצה לבנות מחשב ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-11-08, 3:25   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל בניית מערכת מחשב מקורר מים ברמה באיכות הכי גבוהה שאפשר , אשמח לעזרה

אני גר בארה"ב כך שהכל זמין מבחינת חלקים.

זאת הבנייה הכי איכותית שראיתי אי פעם והייתי מאוד רוצה לבנות מחשב כזה בעצמי:
murderbox

הדבר אפשרי?

אני יכול לקחת רעיונות גם מהאתר המדהים הזה:
MILLION-DOLLAR-PC [MDPC] | the world's most beautiful computer systems

אשמח מאוד אם מישהו מהמקצוענים יוכל לכוון אותי
אני אצלם צעד צעד את כל התהליך ונעלה לאתר פרוייקט מצולם ברמה של xtremesystems
pelo911 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-08, 3:36   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הכל אפשרי, זה רק עניין של תקציב, מה התקציב שלך?
בקשר לmurderbox הם מפרטים בדיוק איזה קירור הם שמו אז זה לא בעיה murderbox
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-08, 9:27   #3 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

אין שום דבר מיוחד בחלקים לקירור מים שנמצאים בmurderbox
למעשה יש מערכות הרבה יותר חזקות בשוק, מה שמבדיל את המערכת הנ"ל משאר המערכות בשוק הוא המארז והמודינג שעשו לו (צביעה, חריטה, חלון, גריל פרספקט, סליבינג לספק)
הנה החלקים שיש שם:
משאבה: Swiftech MCP655™ 12 VDC Pump [MCP655] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
רדיאטור משולש: ThermoChill PA120.3 Triple 120mm Radiator for Lower CFM Fans Products Model: PA120.3 [PA120.3] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
רדיאטור כפול: ThermoChill PA120.2 Dual 120mm Radiator for Lower CFM Fans Products Model: PA120.2 [PA120.2] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
בלוק למעבד: D-TEK FuZion v2 Extreme Performance CPU Block Products Model: FZ-V2CPU [FZ-cp2] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
בלוקים לכרטיסי מסך: EK-FC280 GTX SLI - Block for NVIDIA GeForce 280 GTX - Acetal Products Model: EK-FC280 GTX SLI-AC [EK-FC280 GTX SLI-AC] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
פתח מילוי: Danger Den Fillport [FILLPORT-AL] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
גריל: Petra's Tech Shop
צנרת: Tygon 3603 1/2" ID Clear Tubing [TYGON-3603-1/2] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
נוזל קירור: Feser One F1 Cooling Fluid - UV Blue - 1 Liter Products Model: 17340 [FESER1-UVBL] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
מארז: http://www.performance-pcs.com/catal...ct s_id=20579
סליבינג: 0.125 (1/8") PET Cable Sleeving [PET1/8] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
בהצלחה
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6

נערך לאחרונה על ידי DEUS, 27-11-08 בשעה 9:43.
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-08, 19:42   #4 (קישור ישיר)
IO Member

DEUS - אין לך מושג כמה אני מודה לך על הרשימה שהכנת לי.

העניין הוא שהם עיצבו הכל כל כך נקי וכל כל מקצועי עד כדי שנראה שככה יצרו את כל המחשב
איך הם עשו את זה?

יש לי נסיון עם בניית מערכת קירור מים
אבל יש לי שאלות פתוחות , והם:

1. איך עוטפים כל כבל של חיבור ה-ATX בנפרד? ובכלל איך הם עוטפים כל כבל שיש במחשב?
2. המארז צבוע כולו בשחור בצביעת מט מיוחדת (POWDER) , אין לי מושג מה זה ואיפה אני יכול לצבוע ככה.
3. אני רוצה באזשהי דרך לבנות חלון מיוחד לכונן RAPTOR-X אבל שלא יראו את כל הכונן אלה רק את החלק השקוף שבו , יש רעיונות?
4. בחירת ראדיאטור: מה יותר טוב FESER או THERMOCHILL?
5. התצורה הכי יעילה להורדת טמפרטורה זה חיבור SHROUD משתי הכיוונים של הרדיאטור ו-6 מאווררים , 3 PULL ו-3 PUSH , מערך כזה לא יכנס בכלל במארז , מה דעתך לעשות?

עכשיו לעניין אחר ,בחירת החלקים:
אפשר לקבל מפרט מלא לכל החלקים הכי טובים ?
אני רוצה לבנות מערכת כמה שיותר מושלמת בעיצוב כמה שיותר יפה ונקי.

דרך אגב MURDERBOX מוכרים את המחשבים בשלמותם , עלות 6000-8000 דולר!!!
לא מטורף? החלקים לכל היותר עולים 2500$

אולי אני אבנה מחשב אחד מושלם , ואמכור אותו במחיר יותר שפוי

הנה עוד פרוייקט דומה בשני חלקים:
http://www.xtremesystems.org/forums/...ighlight=tj-07
http://www.xtremesystems.org/forums/...d.php?t=187425
פשוט מדהים!

נערך לאחרונה על ידי pelo911, 27-11-08 בשעה 19:47.
ישן 27-11-08, 20:14   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

שאתה אומר לעטוף אתה מתכוון לסליבינג?
צביעת מט אני יודע שעושים את זה עם ספריי אולי יש דרך אחרת שהם עשו
משהו שמצאתי:
http://www.youtube.com/results?searc...q=POWDER+paint
לבנות חלון אתה מתכוון לכזה:
http://www.wiganit.com/shop/LN13155.jpg
רדיאטור תשאל מבינים ממני
גם שלאלה האחרונה אני לא יודע איך לענות לך אני לא מבין בזה

אתה יכול לקנות נוזל קירור רגיש לUV ואז לשים קתודה שמפיצה UV ואז המים יראו זוהרים כאלה, יפים.
דרך אגב בMURDERBOX אתה ימודע לכך שהכל פוטושופ נכון?
ובשביל שיראה יפה, אתה צריך מארז כמה שיותר מסודר עם כבלים ומוסלב, שיראה כמו שיותר נקי.
והם מצלמים את זה בזויות יפות אז זה נראה יפה כזה
עריכה:
עכשיו הסתכלתי שוב בצורה יותר מעמיקה, הם להכל עשו סילבינג אפילו לכל חוט שיוצא מהATX לכל חוט הכי קטן, עשו גם איכשהוא לSATA.וכמו שאמרת עשו שחור כזה יפה לכל המארז.
וגם הכל פוטושופ, יש צילום מקצועי ותאורה מקצועית בגלל זה, זה נראה כזה מרשים

נערך לאחרונה על ידי tamos', 27-11-08 בשעה 20:23.
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-08, 22:02   #6 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pelo911 צפה בהודעה
אבל יש לי שאלות פתוחות , והם:

1. איך עוטפים כל כבל של חיבור ה-ATX בנפרד? ובכלל איך הם עוטפים כל כבל שיש במחשב?
2. המארז צבוע כולו בשחור בצביעת מט מיוחדת (POWDER) , אין לי מושג מה זה ואיפה אני יכול לצבוע ככה.
3. אני רוצה באזשהי דרך לבנות חלון מיוחד לכונן RAPTOR-X אבל שלא יראו את כל הכונן אלה רק את החלק השקוף שבו , יש רעיונות?
4. בחירת ראדיאטור: מה יותר טוב FESER או THERMOCHILL?
5. התצורה הכי יעילה להורדת טמפרטורה זה חיבור SHROUD משתי הכיוונים של הרדיאטור ו-6 מאווררים , 3 PULL ו-3 PUSH , מערך כזה לא יכנס בכלל במארז , מה דעתך לעשות?

עכשיו לעניין אחר ,בחירת החלקים:
אפשר לקבל מפרט מלא לכל החלקים הכי טובים ?
אני רוצה לבנות מערכת כמה שיותר מושלמת בעיצוב כמה שיותר יפה ונקי.
1. אתה מדבר על סליבינג אם אני מבין נכון.
בגדול זה רשת פלסטיק שמתכווצת/מתרחבת וסוגרים את הקצוות שלה עם Heatshrink.
2. אתה יכול לעשות את זה במקום שעושה צבע ופחחות לרכב.
אתה יכול לבחור בסוג הצבע וגם אם לצבוע מאט, או gloss.
אני מעריך את העבודה בכמה מאות שקלים (300 ש"ח+-).
3. יש כמה רעיונות לזה, סביר להניח שתאלץ לחתוך את המארז בצורה זו או אחרת ולמקם את הדיסק באזור כלשהוא עם קיבוע costume made.
4. בגרסאת המשולש ה TC עדיין קצת יותר טוב, הוא מציע פחות התנגדות זרימה.
אבל לפיזר יש רדיאטור מרובע שהוא עדיף על המשולש של TC והיום הוא הרדיאטור הכי חזק שיש.
הוא לא זול, כ 170$.
5.הקונפיגורציה שאתה מתאר היא ענקית ! ואין סיכוי שהיא תיכנס לך בקלות למארז כמו TJ-07.
מה שכדאי זה לוותר על ה shroud ופשוט לעשות Push Pull עם 3 מאוררים שדוחפים ו 3 מאוררים שמושכים אוויר.
היתרון ביצועים של הוספת Shroud למאווררי 25 מ"מ בסלד בינוני (1300 RPM +-) הוא כ מעלה אחת ככה שזה לא יעשה הבדל משמעותי, בטח לא לעומת push Pull.

לגבי חלקים, מה אתה רוצה לקרר ? איזה חומרה ?
האידיאל לדעתי הוא 3 לופים נפרדים של מעבד, כרטיס מסך ולוח/שאר חלקים.
אפשר לעשות משולש למעבד, כפול לכרטיס מסך ורדיאטור בודד ללוח.
מאווררים זה כבר עניין סובייקטיבי ותלוי ברמת רעש שאתה מכוון אליה.
YL D12S/M/H L או Scythe S-Flex ל 25 מ"מ.
יש גם San Ace ו Scythe Kaze של ה 38 מ"מ.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 28-11-08, 2:17   #7 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
1. אתה מדבר על סליבינג אם אני מבין נכון.
בגדול זה רשת פלסטיק שמתכווצת/מתרחבת וסוגרים את הקצוות שלה עם Heatshrink.
2. אתה יכול לעשות את זה במקום שעושה צבע ופחחות לרכב.
אתה יכול לבחור בסוג הצבע וגם אם לצבוע מאט, או gloss.
אני מעריך את העבודה בכמה מאות שקלים (300 ש"ח+-).
3. יש כמה רעיונות לזה, סביר להניח שתאלץ לחתוך את המארז בצורה זו או אחרת ולמקם את הדיסק באזור כלשהוא עם קיבוע costume made.
4. בגרסאת המשולש ה TC עדיין קצת יותר טוב, הוא מציע פחות התנגדות זרימה.
אבל לפיזר יש רדיאטור מרובע שהוא עדיף על המשולש של TC והיום הוא הרדיאטור הכי חזק שיש.
הוא לא זול, כ 170$.
5.הקונפיגורציה שאתה מתאר היא ענקית ! ואין סיכוי שהיא תיכנס לך בקלות למארז כמו TJ-07.
מה שכדאי זה לוותר על ה shroud ופשוט לעשות Push Pull עם 3 מאוררים שדוחפים ו 3 מאוררים שמושכים אוויר.
היתרון ביצועים של הוספת Shroud למאווררי 25 מ"מ בסלד בינוני (1300 RPM +-) הוא כ מעלה אחת ככה שזה לא יעשה הבדל משמעותי, בטח לא לעומת push Pull.

לגבי חלקים, מה אתה רוצה לקרר ? איזה חומרה ?
האידיאל לדעתי הוא 3 לופים נפרדים של מעבד, כרטיס מסך ולוח/שאר חלקים.
אפשר לעשות משולש למעבד, כפול לכרטיס מסך ורדיאטור בודד ללוח.
מאווררים זה כבר עניין סובייקטיבי ותלוי ברמת רעש שאתה מכוון אליה.
YL D12S/M/H L או Scythe S-Flex ל 25 מ"מ.
יש גם San Ace ו Scythe Kaze של ה 38 מ"מ.
תגובה לתשובות שכתבת:
1. מה שאתה אומר זה נכון מאוד אבל איך אני יכול לפרק את החיבורים חשמל ולהרכיב אותם שוב? בטח צריך איזה מכשיר מיוחד , מישהו יודע?
2. רעיון טוב ללכת לפחח רכב ולצבוע בתנור , מצד שני יש לי קומפרסור אוויר שאני יכול לצבוע איתו , רק אני לא מבין איך אני צובע גימור מט ומזה בכלל האבקה הזאת שמערבבים (POWDER).
3. יש לך דוגמא בתמונה למישהו שעשה חלון כזה בעבר?
4. הבעיה היא , איפה אני יכניס רדיאטור 4X120? אני צריך לקרר את המעבד + NB + 2 כרטיסי מסך ואין מקום במארז לכל זה ביחד.
5. זאת בדיוק הבעיה , אין מקום , השראוד גם מוריד מהרעש של המאוררים אם אני לא טועה.

לגבי המאוררים:
אני רוצה מקסימום ביצועים מול שקט יחסי (אני יודע שזה נוגד אחד את השני)
כמובן שאני אחבר בקר שליטה על המהירות שלהם.
ישן 28-11-08, 2:52   #8 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

1. מפרקים אותם באמצעות סיכה דקה שמכניסים לבפנים, הנה מדריך Cable Sleeving Guide - XtremeSystems Forums אמור גם לעלות מדריך באתר בקרוב.
3. עשו מודים לקשיחים בעבר בשביל לעשות להם חלונות, מציע להימנע מזה, מאוד מסוכן לקשיח.
4. לגבי להכנס הרדיאטור למארז שלך, איזה בדיוק מארז יש לך?
5. Shroud לא נועד להוריד רעש אלא לייעל את הקירור
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 28-11-08, 3:09   #9 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
1. מפרקים אותם באמצעות סיכה דקה שמכניסים לבפנים, הנה מדריך Cable Sleeving Guide - XtremeSystems Forums אמור גם לעלות מדריך באתר בקרוב.
3. עשו מודים לקשיחים בעבר בשביל לעשות להם חלונות, מציע להימנע מזה, מאוד מסוכן לקשיח.
4. לגבי להכנס הרדיאטור למארז שלך, איזה בדיוק מארז יש לך?
1. תודה רבה על המדריך , אתה ענק
2. זה לא מוד לכונן הקשיח , הכונן הזה מגיע כבר עם חלון ישירות מהמפעל , אני מתכוון למוד כדי שיראו את החלון השקוף מבעד למארז ,
זה דוגמא לכיסוי שעשו:
Google Image Result for http://www.raidsonic.de/de/data/products/modding_cover/raptor_grey_PicBig.gif
3. אין לי עדיין כלום גם לא חלקים למחשב , המארז שאני רוצה זה סילברסטון TJ07.
4. אז לוותר על הSHROUD ? אמרתם כאן שזה שיפור של מעלה אחת בסה"כ.
ישן 28-11-08, 3:20   #10 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הבנתי, אתה יכול לעשות את המוד בשביל החלון בקלות עם דרמל.

לגבי המארז, אתה יכול להשתמש בכמה רדיאטורים יותר קטנים זוג של 2*120 או לשים את הרדיאטור המרובע מחוץ למארז עצמו.
בעיקרון מבדיקה מהירה שעשיתי ברשת אתה יכול לשים רדיאטור 3*120 למטה בחלק התחתון ועוד רדיאטור 2*120 בחלק העליון ללא בעיה.
יש לך 2 דוגמאות למשל ב.performance-pcs כולל רדיאטור מרובע
http://www.performance-pcs.com/catal...uct s_id=4328
http://www.performance-pcs.com/catal...ct s_id=21143

על השראוד אפשר לוותר לדעתי אבל לא חובה, זה מסתכם בסוף לעובדה האם יש או אין מקום
ישן 28-11-08, 3:32   #11 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

1.יש כלי מיוחד לזה למרות שאפשר לעשות את גם עם מחט, לכל פין בשקעים יש 2 בליטות במשתי הצדדים שתופס את הפין לשקע, דוחפים עם מחט או מברג דק את שתי הבליטות והפין משתחרר ואפשר למשוך אותו מהשקע, לאחר מכן מוציאים את הפחיות החוצה ודוחפים בחזרה לשקע, זה הכלי FrozenCPU Dual Head ATX Connector Removal Tool (ATX, 4-pin P4, 6-pin PCI-E, 8-pin Xeon, Auxiliary, 3-pin or 4-pin Fan, Flop - FrozenCPU.com
2. צביעה בתנור היא על חום, זה רק למתכת. יש להם גם קומפרסור לצביעה ידנית, כמו לך. אם יש לך נסיון בצביעה אתה יכול לצבוע לבד, קומפרסור עדיף ממיכל ספריי בלחץ בגלל פיזור נכון של הצבע למניעת נזילות. צבע למתכת אני משתמש ב HAMMERITE שנמכר במיכל לצביעה בקומפרסור כמובן מבוסס טינר (המדלל שלו הוא טינר) ואתה חייב לערבב בינהם בצביעה בקומפרסור. זמן יבוש 8 שעות בין שכבה לשכבה
4. אחת הבעיות הכי קשות במערכות קירור מים חזקות הוא מיקום הרדיאטורים ברגע שמרכיבים אותם בתוך המארז, זה השיקול בבחירת המארז. אתה עדיין יכול לעבוד עם 2 לופים בTJ07 שאחד למעבד והשני לNB כרטיסי מסך למרות שתדע שקירור לNB התברר לא פעם כלא יעיל מבחינת תועלת ומוסיף לא מעט חום ללופ. יש גם אופציה להרכיב 3 רדיאטורים ב TJ אבל זה אומר שאת המאווררים של הרדיאטור העליון תצתרך להוציא מחוץ למארז וזה לא הכי אסתטי.
הנה תמונה של MCR בגג המארז, יש מקום ל120X2

5. שורד מוריד רעש ומפזר את האוויר בצורה יותר טובה על הרדיאטור רק כמו שהבנת אין מקום גם לשורד וגם לסנדוויץ, לא במארז הזה לפחות. כמו שFOX אמר לפני עדיף סנדויץ בלי שורד למרות שגם פה אני לא בטוח שיהיה מקום בTJ למטה בשתי הרדיאטורים לעשות את זה, מה שבטוח במארז הזה אפשר Lian Li PC-343B Modular Black Aluminum Cube Case - Extreme Water Cooled Edition Products Model: PC-343B-WCE [PC-343B-WCE] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
והוא נמכר גם ללא הרדיאטור 120X9 כך שמה שנותר זה לקנות 3 גרילים ושלושה טרמוצילים ואתה יכול לעבוד ב 3 לופים.
מאווררים במקסימום תפוקה שתוכל להנמיך אלה כמובן הSFLEX של סקייט או YATE LOON.
אני באופן אישי מעדיף את הS-FLEX סל"ד 1600 בתוספת פאן באס טוב להנמכה ל800RPM כשלא מאמצים את המחשב, שקט מוחלט.
ולסיכום קצת לצאת מחוץ לקופסא
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6

נערך לאחרונה על ידי DEUS, 28-11-08 בשעה 3:43.
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-08, 3:37   #12 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
האמת שזה כן מוריד רעש עד כמה שזה נשמע לא הגיוני, אבל לא בהפרש ניכר.
ושוב, זה בעיקר תורם למי שמתמש במאוררי 38 מ"N עם RPM גבוהה שהם יוצרים מערבולות וה Shroud תעוזר בעניין של תיעול האוויר ועוזר להתגבר על השטח המת.

זה פחות רלוונטי למאווררי 25 מ"מ בסל"ד בינוני שרוב האנשים עובדים איתם.

pelo911,
לגבי הצביעה, אני לא ממליץ על עבודה עם קומפרסור אוויר עם אתה לא יודע איך לעשות את זה.
תשאיר את העבודה לבעל מקצוע מרוצה כי צביעה איכותית זה סיפור לא פשוט.
כל אחד יכול לצבוע עם ספריי, אבל זה נראה זוועה ולא מקצועי.
אם אתה רוצה להגיע לצביעה איכותית בגוון אחיד, חזק וגם במאט זה כבר דורש ידע מקצועי.

מבחינת מארז ה TJ-07 יאפשר לך לשים למטה רדיאטור משולש ועוד כפול.
משולש למעבד וכפול לכרטיס מסך(+לוח אם אתה מתעקש) זאת מערכת יפה מאד שהיא מעל המממוצע (אם אפשר לקרוא לקירור מים דבר ממוצע ). ויתן לך קירור ברמה ו OC בשקט יחסית.

2 לופים= 2 משאבות, 2 רדיאטורים 2 מיכלים ובלוקים לחלקים הרלוונטים.
מבחינת מאווררים, תשים כמה שיכנס לך במארז, אם Push Pull יכנס, אז זה הכי טוב.

**עריכה**
דני הקדים אותי, יה תותח
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-08, 4:36   #13 (קישור ישיר)
IO Member

אז ככה......
1. אני אלך לפחח רכב שיצבע לי את החלקים שאני רוצה בצורה מקצועית בייבוש בתנור ,
רק שאני לא מבין מה זה צביעה באבקה (POWDER) יש למישהו מושג?
2. לעניין חלון מיוחד ל RAPTOR-X , יש למישהו רעיון ? (תמונות יעזרו) ,
חיתוך בלייזר לאלומניום , אפשרי בעלות נורמאלית?
3. FESER 480 לא יכנס בתחתית המארז?
לפי התמונה נראה שיש מקום לשורה של 4 מאווררי 120MM:
http://www.silverstonetek.com/images...07/tj07-v5.jpg
* רדיאטור משולש או מרובע יקרר את המעבד + NB ורדיאטור 2X120 יקרר את הכרטיסי מסך , זה לא מספיק טוב? ככה יהיה לי הרבה מקום רדיאטור גדול בתחתית המארז ורדיאטור DUAL בחלק העליון של המארז.

הנה הפתרון שלי:
Feser Monsta Pics - XtremeSystems Forums
בטח עולה במחיר של אוטובוס.

לעניין אחר:
האתר CNET בחן כל מיני מחשבים מפלצתיים ובחר מחשב אחד "כמחשב הכי חזק שיש כיום":
Falcon Northwest Mach V (Intel Core i7-965 Extreme Edition) Desktop reviews - CNET Reviews

אני יכול לבנות מחשב ובעזרת אוברקלוק למתוח את הביצועים שלו עד לרמה של המחשב של CNET?
המחשב שהם הציגו עולה 8000 דולר!
מה דעתכם?

ועכשיו למפרט של מערכת קירור:
יש מישהו שמתנדב לתת לי רשימת קניות?
לכל הדברים הכי טובים שיש (משאבות , מיכלי-מים , חיבורי זווית בצורת L וכו' , מאווררים , איזה בלוק לבחור למעבד ? .....)

נערך לאחרונה על ידי pelo911, 28-11-08 בשעה 4:53.
ישן 28-11-08, 12:16   #14 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

ה- FESSER מבוסס בדיוק על המבנה של ה- Thermochill PA120.3 ולכן לא תראה הבדל בינהם. החומרים הם אותם חומרים , הגודל אותו דבר ולכן שתיהם יתנו את אותם ביצועים.

אני בכל מקרה מעדיף את התרמוצ'יל שנמצא כבר כמה שנים בשוק ואיכותו וביצועיו לאורך זמן מוכחים , לעומת ה-FESSER שיחסית חדש בשוק.
ישן 28-11-08, 12:19   #15 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
אז ככה......
1. אני אלך לפחח רכב שיצבע לי את החלקים שאני רוצה בצורה מקצועית בייבוש בתנור ,
רק שאני לא מבין מה זה צביעה באבקה (POWDER) יש למישהו מושג?
בעיקרון זה חלק מהשיטה לצביעה בתנור אם אני לא טועה, משתמשים באבקה על מנת לצבוע את המארז ואח"כ בתנור על מנת לקבע את הצבע למארז

ציטוט:
אז ככה......
2. לעניין חלון מיוחד ל RAPTOR-X , יש למישהו רעיון ? (תמונות יעזרו) ,
חיתוך בלייזר לאלומניום , אפשרי בעלות נורמאלית?
לאור העובדה שאנחנו לא יודעים להיכן יכנס הקשיח שלך מאחר ולמטה לא יהיה לו מקום אני לא בדיוק יכול להציע לך מקום או למצוא משהו דומה. ברגע שתדע יותר על המיקום שלו זה לא בעיה למצוא דרך לחתוך פתח בשביל לראות אותו.
חיתוך בליזר עדיף שלא לעשות כי הוא יעוות את האלומיניות (בגלל החום) משתמשים בחיתוך מיים (לחץ גבוהה) וזה יקר בכל מקרה

ציטוט:
3. FESER 480 לא יכנס בתחתית המארז?
לפי התמונה נראה שיש מקום לשורה של 4 מאווררי 120MM:
http://www.silverstonetek.com/images...07/tj07-v5.jpg
בבקשה שים לב למה שעונים לך
הבאתי לך כבר לינק לPCS שם עשו רדיאטור מרובע במארז... אתה יכול להזמין את זה משם ולגמור עניין Silverstone Technology TJ07W Super Tower with Quad 120 Rad - Watercooled Edition Products Model: SST-TJ07-QUADRAD [SST-TJ07-QUADRAD] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
לדעתי גם רדיאטור מרובע יספיק לך לכל הצרכים שלך. לא צריך יותר מזה.

ציטוט:
אני יכול לבנות מחשב ובעזרת אוברקלוק למתוח את הביצועים שלו עד לרמה של המחשב של CNET?
המחשב שהם הציגו עולה 8000 דולר!
מה דעתכם?
אתה יכול לבנות מחשב ולעבור את הרמה שלו... זה לא הבעיה

ציטוט:
ועכשיו למפרט של מערכת קירור:
יש מישהו שמתנדב לתת לי רשימת קניות?
לכל הדברים הכי טובים שיש (משאבות , מיכלי-מים , חיבורי זווית בצורת L וכו' , מאווררים , איזה בלוק לבחור למעבד ? .....)
כל אחד מאיתנו יכול להביא לך רשימה בכיף, השאלה היא איזה מחשב יש לך ( או יהיה לך)
אנחנו צריכים את המפרט שלו
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא