IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

שאלה|מפרט ב 4995 ש"ח

ציטוט: פורסם במקור על ידי SAAAAA אפשר לדעתי גם לעיף את כרטיס הקול ולשים מעבד E8500 וזה יהיה באמת אחלה ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-12-08, 2:16   #31 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Smoli4

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SAAAAA צפה בהודעה
אפשר לדעתי גם לעיף את כרטיס הקול ולשים מעבד E8500 וזה יהיה באמת אחלה מפרט.
ספויילר

אני ממליץ לך ללכת על המפרט הזה הוא הכי סבבה מכל המפרטים ועם החלקים הכי טובים שלא תתצטער ותעשה OC לשמים באחריות
וכמו שSAAAAA אמר ועוד אנשים אמרו יש לך כבר כרטיס רשת (עם 2 יציאות רשת) מובנה בלוח שבמקומו בדיוק יכנס לך למפרט E8500
בהצלחה
Smoli4 לא מחובר  
ישן 04-12-08, 4:54   #32 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

כל המפרטים שראיתי פה לא משתלמים!!!
דבר 1 - למה הוא צריך כ.רשת נוסף?? יש על הלוח אם!
דבר 2 - ה 4870 מתחמם נורא והקירור סטוק שלו לא שווה. (הייתי לוקח את ה4850 או את ה9800GTX וחוסך את הכסף)
דבר 3 - למה לקנות את ה WD, כשהSEAGATE זה 5 שנים אחריות?
דבר 4 - בשביל מה הוא צריך קירור למעבד שעולה כמו מעבד בסיסי???
דבר 5 - אם אתם כבר מציעים לבנאדם, למה אתם לא מנסים לחסוך לו כסף?? אין שום סיבה להוציא 5 אלף שקל על המחשב הזה שבעוד חצי שנה המחיר שלו יהיה פחות מ 4.
דבר 6 - הזכרון שהוצע ה OCZ REAPER מעולה, השאלה אם הוא ינוצל, אם המשתמש לא יידע לסדר את הטיימינגים .. אז אין שום סיבה לרכוש את זה, כל זכרון 800MHZ יסדר אותו.
רוצה מפרט? בבקשה:
מעבד AMD 6000/INTEL E7300 גג (אפשר גם פחות ולא, אני לא צוחק) את הכסף שנשאר ביד אפשר להשקיע במשהו הרבה יותר מועיל כמו כיסא איכותי או שולחן\מסך או עכבר (TRACKBALL) שלא רואה ממטר את כל הבדיחות גיימינג האלה.
בקשר למעבדים -> (בשביל הפרש הכסף שמבקשים זה סחיטה, בייחוד כאשר ההבדל מזערי)
לוח אם - עד 550 ש"ח רצוי מאוד! אם מתוכנן OVERCLOCK למעבד, רצוי שלא יהיה עליו כ.מסך ONBOARD, אם לא מתוכנן.. (נכון שלוח עם צ'יפסט חדש ויקר יותר בד"כ יעביר זכרון יותר מהר.. אבל לשלם על זה הרבה יותר? אל תקנה לוח עם חישוב לעתיד, בעתיד המעבדים לא יתאימו אליו וגם אם כן המהירות תעבורה שלו תהיה מאוד גרועה ביחס לדגמים החדשים)
כ.מסך - לא יותר מ850 ש"ח!
מאוורר למעבד ?? נו באמת, לבנאדם שאין נסיון בOC, אין צורך ביותר מקירור שמגיע יחד עם המעבד ולא צריך שום משחה ושום כלום(זה מגיע ביחד, אמנם לא ארקטיק.. אבל סבירה)
אינטל צוחקים על כולם, מייצרים את המעבדים (היפים) שלהם ודוחפים אותם במחירים מגוחכים.. רוצים לעשות בשכל? אל תתנו להם את האפשרות, לקנות הכי זול? (כן גם סלרון יספיק), אני אישית לוקח AMD או את האינטל הכי זול שיש.
לי יש מעבד AMD 4200+ שכרגע השווי שלו 250ש"ח, לי הוא עלה לפני שנה וקצת כ 500ש"ח, מעבד מעולה, מהיר, לא מתחמם וקירור סטוק שקט מאוד.. מה שכן, כרטיס מסך עלה לי 1200 ש"ח ועכשיו הוא שווה רק 350, בא לי לזרוק אותו מהחלון! הוא מתחמם, המאוורר שלו מרעיש מאוד במשחקים ולא סוחב את המשחקים החדשים טוב.. (ASUS 1950PRO)
עם כל הכבוד לשמות היפים וכל הזבל שדוחפים, לעזעזל איתם, אל תשלמו להם כלום (כמה שפחות -> יותר טוב)
אם האנשים יקנו במחירים שפויים (נניח עד 100$ לחלק), היצרנים יפסיקו עם השטויות שלהם וככה לא ינסו לדחוף כל הזמן סחורה שלא באמת צריך..
תחשבו על זה(אין ביקוש, אין צורך לייצר), אתם רוצים לומר לי שזה נורמלי שהמעבד החדש שלהם עולה 2500-3000 ש"ח??? כאילו זה באמת שווה את הכסף? ברור שלא, זה הכל בגלל הכמות ייצור והביקוש..(מי לא רוצה ? אז איזה מסכן ישים חצי משכורת על המעבד ה"נוצץ" שלהם, לא תודה, גוש סליקון מתכתי שבעוד חצי שנה מחירו יהיה 50%)

נערך לאחרונה על ידי doscape, 04-12-08 בשעה 4:59.
doscape לא מחובר  
ישן 04-12-08, 11:53   #33 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

אני לא מתכוון להכנס איתך כאן לויכוח ,אמרת הרבה אבל בעצם לא אמרת שום דבר , אתה חייב להבין רק דבר אחד , הכל שאלה של צורך , כנראה שהצרכים שלך הם מאוד בסיסיים ולכן גם מפרט פשוט יחסית יכול להספיק , אבל תקח בחשבון שיש אנשים שהצרכים שלהם גבוהים משלך וזקוקים למערכות חזקות.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
ישן 04-12-08, 14:53   #34 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
אני לא מתכוון להכנס איתך כאן לויכוח ,אמרת הרבה אבל בעצם לא אמרת שום דבר , אתה חייב להבין רק דבר אחד , הכל שאלה של צורך , כנראה שהצרכים שלך הם מאוד בסיסיים ולכן גם מפרט פשוט יחסית יכול להספיק , אבל תקח בחשבון שיש אנשים שהצרכים שלהם גבוהים משלך וזקוקים למערכות חזקות.
מסכים איתך 100%

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 04-12-08, 15:53   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
כל המפרטים שראיתי פה לא משתלמים!!!
דבר 1 - למה הוא צריך כ.רשת נוסף?? יש על הלוח אם!
מסכים
דבר 2 - ה 4870 מתחמם נורא והקירור סטוק שלו לא שווה. (הייתי לוקח את ה4850 או את ה9800GTX וחוסך את הכסף)
חום זה לא פאקטור הוא נועד לעבוד בטמפ' גבוהות
דבר 3 - למה לקנות את ה WD, כשהSEAGATE זה 5 שנים אחריות?
כי הוא יותר אמין
דבר 4 - בשביל מה הוא צריך קירור למעבד שעולה כמו מעבד בסיסי???
כי הוא עדיף על הסטוק ואם התקציב מאפשר השקעה זניחה אז למה לא?
דבר 5 - אם אתם כבר מציעים לבנאדם, למה אתם לא מנסים לחסוך לו כסף?? אין שום סיבה להוציא 5 אלף שקל על המחשב הזה שבעוד חצי שנה המחיר שלו יהיה פחות מ 4.
דבר 6 - הזכרון שהוצע ה OCZ REAPER מעולה, השאלה אם הוא ינוצל, אם המשתמש לא יידע לסדר את הטיימינגים .. אז אין שום סיבה לרכוש את זה, כל זכרון 800MHZ יסדר אותו.
......
Avi952 לא מחובר  
ישן 05-12-08, 17:13   #36 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

אני מאמין שהטראד הגיע למיצוי הפוטנציאל שבו, ננעל.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
קישור פירסומי
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא