IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > כרטיסי מסך
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי מסך פורום בנושא כרטיסי מסך , מנהלי התקנים , תמיכה טכנית , בעיות בתצוגה ובמשחקים , מערכי CF ו SLI וייעוץ לפני קניה

חומרה : כרטיסי מסך

עזרה-חשש לארטיפקט זכרון ב9800GX2

אוקיי אז כרגע הרצתי CRYSIS BENCH TOOL סתם לראות כמה FPS ממוצע כמה הכי נמוך וכו'... חשוב לציין ששמתי את ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-12-08, 3:24   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ברירת מחדל עזרה-חשש לארטיפקט זכרון ב9800GX2

אוקיי אז כרגע הרצתי CRYSIS BENCH TOOL סתם לראות כמה FPS ממוצע כמה הכי נמוך וכו'... חשוב לציין ששמתי את ההגדרות מעבר למה שאני משחק אני מדבר על 1600X1200 שבפועל אני משחק 1600X1050 והגדרות V.HIGH אני גם ככה משחק V.HIGH רק הפעם שמתי פילטרים X4 סתם לכיף לראות כמה אני מקבל לא תכננתי לשחק עם זה בכל אופן הבנצ התחיל עם FPS די נמוך של בערך 13~15 והמשיך פתאום באמצע אני קולט ארטיפקט שלפי תמונות שראיתי ברשת נקרא ארטיפקט זכרון,מה שראיתי בעצם זה פתאום עיוות ענק על המסך במקום התמונה הרגילה וערבוב של צבעים קיצר ארטיפקט... חשוב לציין שראיתי את זה בעבר ששיחקתי CRYSIS WARHEAD,יכול להיות מאוד שיש לי בעיה בכרטיס ואני רוצה לשלול את זה,אז מישהו מכיר תוכנה לבדיקת ארטיפקטים או משו הבנתי שיש תוכנות כאלה... או כל תוכנה לבדיקת תקינות הכרטיס...
אם כן נממש אחריות ונבקש שיחליפו לי כרטיס.

תודה לעוזרים.
ישן 01-12-08, 10:16   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

על ארטיפקט אחד לא יממשו לך אחריות, ובצדק, ויש ללא מעט כרטיסי מסך (דריוורים) בעיות עם המשחק קרייסיס.
זה לא הכרטיס שלך, אם הזיכרון שלו לא היה תקין, היית רואה כמו גדולה של נקודות לבנות בכל
מצב, יש לפעמים מצבים נדירים של ארטיפקטים או קריסות דריוורים, זה גם קרה עם כרטיסי ATI
ו 3DMARK 06, בדרך כלל עידכון דריוור מסדר את זה.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-12-08, 15:06   #3 (קישור ישיר)
IO Banned

קודם כל אם אתה מגדיר רזולוציה יותר גבוהה בבנצ'מרק ממה שהמסך יכול להציג, הוא יציג את הרזולוציה המקסימלית שלך
זאת אומרת, אם הגדרת 1600x1200 והמסך תומך עד 1680x1050 אז זה יריץ על 1680x1050.
בקשר לארטיפקטים, תקשיב לקופרה
Dannyban לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-12-08, 15:11   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
על ארטיפקט אחד לא יממשו לך אחריות, ובצדק, ויש ללא מעט כרטיסי מסך (דריוורים) בעיות עם המשחק קרייסיס.
זה לא הכרטיס שלך, אם הזיכרון שלו לא היה תקין, היית רואה כמו גדולה של נקודות לבנות בכל
מצב, יש לפעמים מצבים נדירים של ארטיפקטים או קריסות דריוורים, זה גם קרה עם כרטיסי ATI
ו 3DMARK 06, בדרך כלל עידכון דריוור מסדר את זה.
הבעיה שיש לי את הדריבר הכי חדש בגלל זה נראה לי מוזר יש לי 180.48 שזה הכי חדש שקיבל WHQL... אגב בו נגיד ככה ביצעתי דריסות של בהתקנות הדריברים יכול להיות שזה גורם לבעיות?
למשל היה לי את הדריבר הראשון שבא בדיסק של הכ.מסך ה177.13 אם אני לא טועה זה היה הראשוני,לאחר מכן הורדתי 178.24 והתקנתי ישר רגיל ומיד אחרי זה התקנתי 180.43 (בטא) ולפני יומיים בערך התקנתי 180.48,מה דעתך יכול להיות שנוצרו בעיות עקב הדריסות האלו? כי לא הסרתי את הדריברים הקודמים פשוט התקנתי...
ישן 01-12-08, 17:41   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

1. אם הבעיות התחילו אחרי התקנת אחד הדרייברים הרי לך התשובה.
2. אם זה היה מלתחילה, חבל ועדיין לא יממשו אחריות כי לא תוכל להוכיח שיש ממש בטענה שלך שכרטיס המסך פגום בגלל איזו שטות קטנה.
3. WHQL זה windows hardware quality labs זה אומר שהדרייבר יעבוד מצויין עם וינדוס ללא שום קשר למשחק כולשהו.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-12-08, 22:29   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
1. אם הבעיות התחילו אחרי התקנת אחד הדרייברים הרי לך התשובה.
2. אם זה היה מלתחילה, חבל ועדיין לא יממשו אחריות כי לא תוכל להוכיח שיש ממש בטענה שלך שכרטיס המסך פגום בגלל איזו שטות קטנה.
3. WHQL זה windows hardware quality labs זה אומר שהדרייבר יעבוד מצויין עם וינדוס ללא שום קשר למשחק כולשהו.
לגבי אחד אני לא בטוח אם זה התחיל אחרי התקנת הדריבר הראשון 178.24.... אני רוצה לשבת יום שבת ולנסות להסיר אחד אחד לרדת עד לFORCEWARE 175 הראשון שבא עם הכרטיס ולהשוות...
לגבי 2 אל תדאג לי לגבי זה אני יכול להחליף הבחור שעובד בIQPC שטיפל בקנייה שלי לא יתווכח איתי הם אחלה בדברים האלה חח
לגבי 3 אני יודע מזה לא שאלתי :P קיצר תמיד טוב לראות תגובה של אלצקו :P תודה אלכס וCUP. אני אגיב שוב ביום שבת אחרי שאני יעשה את הבדיקה שכאמור רציתי לנסות.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא