IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

קניית מחשב נייד מחו"ל

בס"ד מה קורה אמיג'וס ? שלום שלום לכולם צריך עזרה בבקשה... אני מקווה שאני רושם באשכול הנכון =) יש לי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-12-08, 11:44   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל קניית מחשב נייד מחו"ל

בס"ד

מה קורה אמיג'וס ? שלום שלום לכולם
צריך עזרה בבקשה... אני מקווה שאני רושם באשכול הנכון =)
יש לי כמה שאלות בבקשה בקשר לקניית מחשב נייד מחו"ל.
אם אני מזמין מחשב נייד מחו"ל (ALIENWARE) אבל לא מארה"ב כי הם לא מוכנים לעשות משלוח אם שום חברה כמו MUSTOP או USADDRESS
(לא מכיר עוד חברה אם אחרת , אם קיימת בבקשה תציינו) אז אני רוצה להזמין מאנגליה ששם יש להם בסיס =)
המשלוח מתבצע ע"י DHL כולל משלוח ומיסים שם עד הארץ
עכשיו שאלתי.
דיברתי אם הנציג והוא אמר לי שפה בארץ אני יצטרך לשלם מע"מ
איפה אני יכול לברר כמה אני צריך לשלם והאם זה רק מע"מ של 15.5 % או שצריך גם מכס ועניינים אחרים שיכולים להעלות את הקנייה בצורה משמעותית ?
שאלה נוספת DELL העולמית בעצם רכשה אותם , ידוע לכם אם הם יתנו לי אחריות פה בארץ ?
יש חברות שיסכימו שהתעסק אם המחשב הזה גם שאין כאלה פה בארץ ?
ראיתי פה באחד הסעיפים שאני יצטרך לנסוע למכס ולשחרר אותו ? זה נכון ?
הנציג אמר לי ש DHL ידאגו להכל ואני ישלם להם - השאלה אם הם יכולים לגבות מחיר אחר ממה שצריך ?

שאלה אחרונה - יש איזה אפשרות לרכוש את המחשב הזה ?
אולי בארץ אם אתם מיכירים (חוץ מחנות PDA STORE ) שזה לא הגיוני מה שהם רוצים והמחשבים שם ממש ישנים
אולי בעזרת חברה שמוכנה להביא ? או אולי נציג ?

תודה רבה לכם אנשים יקרים על העזרה
psycollector לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-08, 13:54   #2 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

במידה ואין את הדגם הזה בארץ תצטרך לשלם עוד 120 ש"ח לאישור מכון התקנים הישראלי וזה יעכב את החבילה בכמה ימים.
בנוגע למכס אין, רק מע"מ.
יש עוד חברה שאפשר לעשות דרכה את השילוח EZBUYUS.CO.IL
לדעתי אין שום סיבה לרכוש את המחשב הזה מחו"ל, בייחוד כשנמכרים בארץ ניידים עם כ.מסך חזק 9600M .
במידה ואתה נעול על רכישה מחו"ל, תוודא טוב טוב אם האחריות מכובדת בארץ, גם מול החברה בחו"ל וגם מול נקודות השירות בארץ (אם לא תעשה את זה בוא נגיד שלא תהיה לך אחריות.. בכלל אני בספק אם יכבדו את האחריות בארץ)
Ivory Computers Ltd.
Ivory Computers Ltd.

תאמין לי, מנסיון, אם אתה יכול להמנע מרכישת לפטופ בחו"ל - עשה זאת. רק המשלוח + המע"מ -> אפשר לקנות לפטופ פשוט בארץ (כ 2000ש"ח זה מטורף)
(בכלל לא מומלץ לקנות עם כ.מסך חזק כי הוא מתחמם לדעתי וזה סתם יקר, בכסף הזה אפשר לקנות נייד נורמלי (נגיד סביבות 3-4 אלף) ובשאר מחשב רגיל שיהיה חזק יותר מהלפטופ. לא לשכוח שאם משהו לא תקין בתוך הנייד, אתה לא תוכל לתקן את זה לבד או להחליף מאווררים-גופי קירור וכו', המקסימום שאפשר זה לקנות משטח קירור.. הקיצר - עצה שלי -> לא לקנות לפטופ חזק למשחקים כי אין לך מושג איך הוא מתחמם !! - קיצר לא לקנות מחו"ל - אני רכשתי פעם מחו"ל לפטופ ב4 אלף, כאשר הגיע לארץ הוא עלה 6 אחרי המשלוח וכל הבלאגן ועוד הגיע עם פיקסלים שרופים באמצע המסך !!! לעזעזל!

נערך לאחרונה על ידי doscape, 03-12-08 בשעה 14:00.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא