IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

בעייה עם 7600GS AGP

אני אומנם טכנאי PC ורשתות מוסמך, אבל גם אני זקוק לעיתים לקצת ייעוץ. הנה המפרט של המחשב הנוכחי שלי: pentium ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-12-08, 1:17   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל בעייה עם 7600GS AGP

אני אומנם טכנאי PC ורשתות מוסמך, אבל גם אני זקוק לעיתים לקצת ייעוץ.

הנה המפרט של המחשב הנוכחי שלי:

pentium 4 2.40GHz socket 478 533mhz
1.5GB RAM (ddr1 400mhz)

asus p4pe 533mhz
geforce 7600gs agp ddr2 512mb
excelstar technology j680 80GB 8mb buffer ide
WDC WD1200JB-00DUA3 120GB 16mb buffer ide
LG 1900J
הוא די ענתיקה, זה נכון, אבל המחשב החדש מג'ון ברייס הרבה יותר טוב ויכול להשתדרג למחשב עם מעבדי quad core למיניהם, אבל זה לא לעכשיו. עכשיו אני מדבר על המחשב הנוכחי שלי. בלוח האם של המחשב הנוכחי שלי יש 3 סלוטים לזכרון ddr1. בראשון היה ddr1 256mb ram 333mhz, בשני היה ddr1 512mb ram 400mhz והשלישי היה ריק. בשלישי הוספתי ddr1 1GB RAM 400mhz, ואז המסך, המקלדת והעכבר לא זוהו. לאחר שהחזרתי את הכרטיס מסך הישן יותר (fx5200, באמת ענתיקה...) רק בשביל לקבל תמונה מהמסך, וגם אז לא קיבלתי תמונה וגם העכבר והמקלדת לא זוהו. הוצאתי את ה- ddr1 400mhz 1gb ram מהסלוט השלישי, והדלקתי שוב, ואז קיבלתי תמונה מהמסך, עכבר ומקלדת זוהו. הוצאתי את ה- ddr1 333mhz 256mb ram, ובמקומו שמתי את ה- ddr1 400mhz 1gb ram וזהו. המחשב פעל כשורה, למעט מספר מקרים של bsod עם הערת memory dump ואח"כ ה- post לא זיהה את ההארד דיסקים וכתב לי boot disk failure, ואת זה פתרתי ע"י כיבוי המחשב, חיזוק החיבורים של צמות ה- ide והחשמל ולא ע"י פקודת fixmbr. הקטע הוא שבזמן האחרון המחשב נותן לי הערה בשם nvidia power warning, שאני כבר מכיר אותה ולפיה הכרטיס מסך ירד לרמה נמוכה של ביצועים כדי לא להרוס את שאר הרכיבים במחשב, ושאני צריך לבדוק את חיבור ספק הכוח לכרטיס מסך. בדקתי אותו עשרות פעמים ואפילו החלפתי בין הכבלים (כי היו 3 יציאות למפצל), ועדיין ההודעה הזו מופיעה על המסך! הדרייבר של הכרטיס מסך מעודכן, אז חשבתי לקנות ספק כוח יותר חזר מזה שיש לי כרגע. מה אתם אומרים?

אני אצרף תצלום של ההודעה.
קבצים מצורפים
סוג הקובץ: gif nvidia power warning 7600GS1.gif (151.3 KB, 8 צפיות)
סוג הקובץ: gif nvidia power warning 7600GS.gif (173.1 KB, 2 צפיות)
drorhazan לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-08, 1:59   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי drorhazan צפה בהודעה
אני אומנם טכנאי PC ורשתות מוסמך, אבל גם אני זקוק לעיתים לקצת ייעוץ.

הנה המפרט של המחשב הנוכחי שלי:

pentium 4 2.40GHz socket 478 533mhz
1.5GB RAM (ddr1 400mhz)

asus p4pe 533mhz
geforce 7600gs agp ddr2 512mb
excelstar technology j680 80GB 8mb buffer ide
WDC WD1200JB-00DUA3 120GB 16mb buffer ide
LG 1900J
הוא די ענתיקה, זה נכון, אבל המחשב החדש מג'ון ברייס הרבה יותר טוב ויכול להשתדרג למחשב עם מעבדי quad core למיניהם, אבל זה לא לעכשיו. עכשיו אני מדבר על המחשב הנוכחי שלי. בלוח האם של המחשב הנוכחי שלי יש 3 סלוטים לזכרון ddr1. בראשון היה ddr1 256mb ram 333mhz, בשני היה ddr1 512mb ram 400mhz והשלישי היה ריק. בשלישי הוספתי ddr1 1GB RAM 400mhz, ואז המסך, המקלדת והעכבר לא זוהו. לאחר שהחזרתי את הכרטיס מסך הישן יותר (fx5200, באמת ענתיקה...) רק בשביל לקבל תמונה מהמסך, וגם אז לא קיבלתי תמונה וגם העכבר והמקלדת לא זוהו. הוצאתי את ה- ddr1 400mhz 1gb ram מהסלוט השלישי, והדלקתי שוב, ואז קיבלתי תמונה מהמסך, עכבר ומקלדת זוהו. הוצאתי את ה- ddr1 333mhz 256mb ram, ובמקומו שמתי את ה- ddr1 400mhz 1gb ram וזהו. המחשב פעל כשורה, למעט מספר מקרים של bsod עם הערת memory dump ואח"כ ה- post לא זיהה את ההארד דיסקים וכתב לי boot disk failure, ואת זה פתרתי ע"י כיבוי המחשב, חיזוק החיבורים של צמות ה- ide והחשמל ולא ע"י פקודת fixmbr. הקטע הוא שבזמן האחרון המחשב נותן לי הערה בשם nvidia power warning, שאני כבר מכיר אותה ולפיה הכרטיס מסך ירד לרמה נמוכה של ביצועים כדי לא להרוס את שאר הרכיבים במחשב, ושאני צריך לבדוק את חיבור ספק הכוח לכרטיס מסך. בדקתי אותו עשרות פעמים ואפילו החלפתי בין הכבלים (כי היו 3 יציאות למפצל), ועדיין ההודעה הזו מופיעה על המסך! הדרייבר של הכרטיס מסך מעודכן, אז חשבתי לקנות ספק כוח יותר חזר מזה שיש לי כרגע. מה אתם אומרים?

אני אצרף תצלום של ההודעה.
אני לא מכיר ספציפית את הכרטיס אבל לפי התמונה נראה לי שהכרטיס מסך שלך
צריך לקבל גם חיבור מתח ישיר מהספק (תחפש על הכרטיס אם יש איזה שהוא חיבור מתאים)
gr26 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 21:14   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל Ancient1 שלח הודעה דרך SKype אל Ancient1

זו התלונה של כרטיס המסך , אבל הבעיה היא בספק הכח כנראה. או שהלוח לא מצליח לעמוד בדרישות. מדוע :
הבעיות עם הזכרונות מופעים כשהלוח לא מצליח לספק מתח טוב לכל הסלוטים של הזכרונות , ואכן , כשאתה לא ממלא את כולם הכל בסדר איתם
היו בעיות נוספות שיכולות להיות מיוחסות למתח
את הספק הכי קל להחליף ולנסות . וזה מה שאתה צריך לעשות :
ספק חזק , לוודא בביוס שהמתחים המסופקים תקינים . בדיקה עם סלוטי זכרון מלאים תעזור , כי אני מניח שתמתין לשווא להודעה של נוידיה ..
האסוס אמור להיות בסדר גמור .

אגב , יש לי דיסק 120 זהה ממש , אם אתה רוצה לקנות לרייד תודיע לי
Ancient1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא