IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

הצעת ייעול כללית לגיימרים - לא לקנות I7 ולא לבזבז כסף סתם

לדעתי אין לך שום זכות לדבר כשיש לך Q9450, ריימפייג' וזכרונות פלאטינום יחד עם סופר קירור ו"רק" HD4870 512MB.. אתה ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-12-08, 18:33   #61 (קישור ישיר)
IO Member

לדעתי אין לך שום זכות לדבר כשיש לך Q9450, ריימפייג' וזכרונות פלאטינום יחד עם סופר קירור ו"רק" HD4870 512MB.. אתה לא הבן אדם שיכול להטיף מוסר על לחסוך בשאר רכיבי המערכת בשביל כרטיס מסך.
Virus לא מחובר  
ישן 13-12-08, 18:39   #62 (קישור ישיר)
IO Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Virus צפה בהודעה
לדעתי אין לך שום זכות לדבר כשיש לך Q9450, ריימפייג' וזכרונות פלאטינום יחד עם סופר קירור ו"רק" HD4870 512MB.. אתה לא הבן אדם שיכול להטיף מוסר על לחסוך בשאר רכיבי המערכת בשביל כרטיס מסך.
מחזק.
ויש לו HD4870 CROSSFIRE
2X 4870
לדעתי אלכס סתם מקנא, שבתקציב הזה שהוא קנה Q9450, רמפייג וזכרונות OCZ 1066 וHD4870 CROSSFIRE הוא היה יכול לקנות I7 920 + GIGABYTE P6T DELUXE + DDR3 1333 + HD4870X2
Dannyban לא מחובר  
ישן 13-12-08, 18:43   #63 (קישור ישיר)
IO Member

אין לו CF
ולא דיברתי על אלכס
אלכס השקיע בכרטיס המסך כל מה שהוא יכול.. חוץ מזה שהוא די בזבזן (לא בורח מהאשמה, גם אני) הוא לקח את המערכת למקסימום מהבחינה הגרפית.
אני דיברתי על Juiced
Virus לא מחובר  
ישן 13-12-08, 18:47   #64 (קישור ישיר)
IO Pro

^^
לאלכס יש סיבה רציונלית למה לקחת Q9450:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
2.הסיבה היחידה שקניתי מרובע ליבה כזה חזק זה כדי להריץ אותו עם הצוות שלנו בפרוייקט www.worldcommunitygrid.org שבו אני שותף כבר שנה שלישית מ2005 (וכבר נמצא במקום ב2800 מכ300 אלף איש). בזמן שאני לא עובד על המחשב , כל האוברקלוק הזה לא מבוזבז 3/4 מהיום אלא עובד לטובת האנושות בחישובי מידע שעוזרים למצוא פתרונות לבעיות שונות בתחום הרפואה(איידס\סרטן) מזג אוויר, הנדסה גנטית של אוכל ליהולים פוריים יותר, פיתוח תרופות וכדומה ע"י שליחה וקבלה של חלקי מידע חדשים, עיבודם ושליחתם חזרה לגופי מחקר ברחבי העולם וחוזר חלילה כאשר ממש רואים פרוייקטים נסגרים ונפתחים חדשים בזה אחר זה.

תרומה שווה יותר מכסף לדעתי, אחרת הייתי קונה E8400 ומרביץ איתו 4.5 ג'יגה אבל הוא עדיין חלש יותר מהQ9450 בOC עם 12 מגה קאש באפלקציה הזאת(ביררתי לפני הקנייה).
Avi952 לא מחובר  
ישן 13-12-08, 18:48   #65 (קישור ישיר)
IO Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Virus צפה בהודעה
אין לו CF
ולא דיברתי על אלכס
אלכס השקיע בכרטיס המסך כל מה שהוא יכול.. חוץ מזה שהוא די בזבזן (לא בורח מהאשמה, גם אני) הוא לקח את המערכת למקסימום מהבחינה הגרפית.
אני דיברתי על Juiced
דיברתי על הציטוט הזה של אלכס:
" דיברתי רק על גיימרים. שום דבר לא קשור פה ל4 ליבות. ההיפך - אמרתי שמספיק E8400 וכל הQUADים למיניהם לא קשורים לדבריי. אני נגדם במחשב גיימרי עקב שיקולי תקציב."
הוא אומר שמספיק לגיימרים מעבד E8400 ולו יש Q9450

בקשר לזה שמעליי, נו עזוב אותך שטויות
אתה באמת מאמין שבן אדם ישקיע 600 שקל ויקח Q9450 שעלה בזמנו 1500 במקום E8400 שעלה 900-850 בשביל "לעזור לאנושות" דרך תוכנה שכולם יודעים שהיא לא תורמת בגרוש, גם אם תארגן את כל המחשבים בעולם ותתן להם לעבוד 50 שנה לא תמצא את התרופה לאיידס או התרופה לסרטן, מציאת התרופה לזה הרבה יותר מסובכת מסתם חישובי מחשב מסכנים, השיקול היחידי שלו היה לקחת מחשב כמה שיותר FUTURE PROOF עם הטכנולוגיה האחרונה.
מה שכן אם הוא כל כך בעד לעזור לאנושות למה לא לתרום ישירות את ה600 ש"ח האלה לאגודה למלחמה בסרטן? דבר שיהיה הרבה יותר יעיל.

נערך לאחרונה על ידי Dannyban, 13-12-08 בשעה 18:55.
Dannyban לא מחובר  
ישן 13-12-08, 18:48   #66 (קישור ישיר)
IO Member

שיהיה, גם זה
אני דיברתי על Juiced
וזה שמעלי - סבבה, כולנו אשמים XD
Virus לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 13-12-08, 19:14   #67 (קישור ישיר)
IO Pro

Danny, אתה לא יודע מה אתה מדבר, ואין לך מושג כמה כסף מושקע במחשבים ובתוכנות שמפענחים דברים כאלה, ובעיקר - כמה זמן.
אלו דברים שלוקחים כלכך הרבה זמן וגם אם אתה לא שומע יותר מדי, השקיעו בדברים האלה הרים של מימון ושל מחשבה.

ושלא יהיה לך ספק שהפרוייקט הזה עוזר. יותר מזה, ככל שאתה מפיץ את זה ליותר אנשים וככל שהמחשבים בעולם מתקדמים, זה עוזר יותר ויותר.
eddr666 לא מחובר  
ישן 13-12-08, 19:21   #68 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

AVI952 הסביר בדיוק מה הצורך שלי כי אני מאלה שיש להם סיבה יותר מטובה לקחת מעבד מרובע ליבה. אני צרכן ישיר של ליבות.
1. אם אתה לא מבין את משמעות פרוייקט WCG מוטב שתשמור על הפה ולא תדבר ככה כי יש פה בערך 60 אנשים ואף פורום מיוחד המוקדש לנושא החשוב הזה. האנשים כאן מרכיבים קבוצה של האתר הזה שמדורגת במקום הראשון בישראל ע"פ נקודות החישוב והמעבדים שנתרמו לנושא.

2. לקחתי שני כרטיסי 4870 ב CF מהסיבה היחידה שיש לי מסך 24 ואני מחוייב לשחק ב1920X1200 שכזכור זו לא רזולוציית 1680X1050 מסכנה שגם 4870 בודד זה מעל ומעבר בשבילה.

3. תרומת 600 ש"ח הייתה עוזרת רק לאגודה אחת, לנושא אחת, בארץ אחת.
השקעה בפרוייקט WCG, עזרה עד היום ל10 קבוצות מחקר בפרוייקטים רב גווניים, בכל העולם, כאשר התוצאות אינן מוגנות בפטנט ותשמשנה לכל ירצנית תרופות החפצה לפתח תרופה למחלה ולא לעזור ברגע זה לחולים(שזה חשוב אבל פחות מלפתח תרופה ולחסל את המחלה).

אני תומך בפתגם סיני עתיק, האומר ''אם תתנו לאדם דג, יהיה לו מזון ליום אחד. אם תלמד אותו לדוג, יהיה לו מזון לכל ימי חייו".

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר  
ישן 13-12-08, 19:28   #69 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

אני עוצר את הדיון הזה , אני חושב שהוא כבר הגיע למיצוי מלא , עלו כאן דעות לכאן ולכאן , אני אסכם בפתגם רוסי עתיק : " אנחנו לא מספיקים עשירים כדי לקנות בזול ".

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא