IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שאלה לכל בוגרי הפורום האם תעודת בגרות באמת תעזור כל כך בעתיד?+או שמקצוע

ציטוט: פורסם במקור על ידי ThE-YuRi היום הצבא מסבסד לך לימודים אחרי הצבא על חשבון הפיקדון זה נקרה עתודה,ולא כל ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-12-08, 2:00   #16 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

שלח הודעה דרך ICQ אל LoMpEx`

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ThE-YuRi צפה בהודעה
היום הצבא מסבסד לך לימודים אחרי הצבא על חשבון הפיקדון
זה נקרה עתודה,ולא כל אחד מקבל דבר כזה צריך לעבור מיונים שלפי מה שהבנתי לא ממש קלים.
LoMpEx` לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 10:16   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LoMpEx` צפה בהודעה
זה נקרה עתודה,ולא כל אחד מקבל דבר כזה צריך לעבור מיונים שלפי מה שהבנתי לא ממש קלים.
תמיר קודם כל זה לא עתודה.
עתודה זה לימודים שאת רובם (80% בערך, נראה לי) הצבא ממן לך.
יורי צודק. כאשר אתה משתחרר אתה מקבל קודם מענק שיחרור, מענק נוסף ששכחתי את שמו למי שעובד בבתי מלון/תחנות דלק וכו' - בקיצור עבודה מועדפת, ופיקדון שאפשר להשתמש בו ללימודים,פתיחת עסק, חתונה.

ואפרופו עתודה, לא עוברים שום מיונים מיוחדים.
צריך קב"א גבוה (נדמה לי מעל 52) כי בסוף המסלול תצטרך להיות קצין, וציון פסיכומטרי גבוה מספיק ללימודים שבחרת. אלו בעיקר מה שצריך, בנוסף צריך גם להיות חברתי,ממושמע וכו' (הצבא לא רוצה קצין מנותק חברתית קיצונית) ואת זה בוחן קצין התנהגות/מבחן (?שכחתי את השם?)
ofir לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 13:41   #18 (קישור ישיר)
IO Member

כל המענקים שמקבלים אחרי הצבא שווים אתם יודעים לאן...
אחרי הצבא צרקיך לעבוד לקרוע את הצורה מרוב עבודה והרוויח חתיכת הון של כ30 אלף שח כדי להתחיל לחשוב בכלל על לימודים באוניברסיטה
אבל מה שאמרו כאן נכון-תלמד כמו שצריך בתיכון,תאמין לכולם זה יעזור לך.אחרי הצבא כשהמון יצטרכו השלמת בגרויות ואתה לא תצטרך ותוכל להגיד יש לי את התעודת בגרות הזאת שכל כך מדברים עליה והיא עם ציונים טובים+,ותוכל גם לחשוב על כיוון שתרצה ללמוד באוניברסיטה אז זה יהיה מצויין בשבילך,שלא תצטרך באמת לחזור לספסל הלימודים אחרי הצבא בגיל 21,כשכולם מבלנים נהנים ועושים חיים וכייף,וגם לשלם על זה המון כסף על ההשלמת בגרויות,וגם לקחת את הסיכון שאתה ניגש בלי מגן ועלול להיכשל
תראה אני דוגמא טובה לכך שבכיתה י ממש אבל ממש זילזלתי,הייתי על גבול הנכשל בהיסטוריה למשל,והחלטתי שמאחרי פסח תקופת הבגרויות אני לא כל כך לומד,לבגרות של כיתה י בהיסטוריה למדתי 3 ימים לפני וככ זה נראה(בקושי עובר קיבלתי 54 ואני לא מתבייש בזה פשוט זה תוצאה של זילזול),ואז בכיתה יא החלטתי שאני עושה את הכל כדי להשתפר בצורה דראסטית בלימודים,עשיתי הכל וגם יצאתי מיצטיין של הכיתה שלי בסוף השנה,ככה שתבין רק מה שאתה מכניס לעצמך לראש זה מה שיקרה,אם תכניס לעצמך שאתה לא מצליח במקצועות מסויימים בדוק אתה תיכשל בהם,אבל אם תשב תלמד תחרוש תירק דם מה שנקרא,ואז תבוא למבחן במצב רוח טוב עם הראש למעלה ותגיד אני כן מצליח אתה תראה שכן תצליח
ושוב הבגרות זה הדבר הבסיסי שעכשיו צריך להשקיע בו,ובכלל כל עבודה שתרצה ללכת אליה בעתיד אפילו אם זה מוכר בורגראנץ יבקשו ממך תעודת בגרות
חן מונטג לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 14:07   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי חן מונטג צפה בהודעה
כל המענקים שמקבלים אחרי הצבא שווים אתם יודעים לאן...
אחרי הצבא צרקיך לעבוד לקרוע את הצורה מרוב עבודה והרוויח חתיכת הון של כ30 אלף שח כדי להתחיל לחשוב בכלל על לימודים באוניברסיטה
אבל מה שאמרו כאן נכון-תלמד כמו שצריך בתיכון,תאמין לכולם זה יעזור לך.אחרי הצבא כשהמון יצטרכו השלמת בגרויות ואתה לא תצטרך ותוכל להגיד יש לי את התעודת בגרות הזאת שכל כך מדברים עליה והיא עם ציונים טובים+,ותוכל גם לחשוב על כיוון שתרצה ללמוד באוניברסיטה אז זה יהיה מצויין בשבילך,שלא תצטרך באמת לחזור לספסל הלימודים אחרי הצבא בגיל 21,כשכולם מבלנים נהנים ועושים חיים וכייף,וגם לשלם על זה המון כסף על ההשלמת בגרויות,וגם לקחת את הסיכון שאתה ניגש בלי מגן ועלול להיכשל
תראה אני דוגמא טובה לכך שבכיתה י ממש אבל ממש זילזלתי,הייתי על גבול הנכשל בהיסטוריה למשל,והחלטתי שמאחרי פסח תקופת הבגרויות אני לא כל כך לומד,לבגרות של כיתה י בהיסטוריה למדתי 3 ימים לפני וככ זה נראה(בקושי עובר קיבלתי 54 ואני לא מתבייש בזה פשוט זה תוצאה של זילזול),ואז בכיתה יא החלטתי שאני עושה את הכל כדי להשתפר בצורה דראסטית בלימודים,עשיתי הכל וגם יצאתי מיצטיין של הכיתה שלי בסוף השנה,ככה שתבין רק מה שאתה מכניס לעצמך לראש זה מה שיקרה,אם תכניס לעצמך שאתה לא מצליח במקצועות מסויימים בדוק אתה תיכשל בהם,אבל אם תשב תלמד תחרוש תירק דם מה שנקרא,ואז תבוא למבחן במצב רוח טוב עם הראש למעלה ותגיד אני כן מצליח אתה תראה שכן תצליח
ושוב הבגרות זה הדבר הבסיסי שעכשיו צריך להשקיע בו,ובכלל כל עבודה שתרצה ללכת אליה בעתיד אפילו אם זה מוכר בורגראנץ יבקשו ממך תעודת בגרות
הכל טוב ויפה אבל גם לזה יש גבול.
ישן 27-12-08, 14:54   #20 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
אולי הזמנים השתנו, אבל לפני 5 שנים כשעבדתי במקדונלדס לא ביקשו תעודת בגרות בקבלה,
או שאולי בבורגראנץ' דורשים עובדים יותר משכילים?
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 15:42   #21 (קישור ישיר)
IO Member

אז לפי מה אתם חושבים שמקבלים אנשים לעבודה?איך הרי ידעו אם הם מופרעים או משהו?אולי יש להם איזה מחלה או משהו בלימודים והם לא מספרים עליו?
רק ציונים יכולים להעיד,ואני חושב שמקום עבודה יכול ליצור קקשר עם הנהלת בית הספר שבו למדת ולבקש דיווח על איך אתה כי הבצפר מכיר אותך הכי טוב
קישור פירסומי
ישן 27-12-08, 15:51   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

חן הצבת ה"עובדות" שלך לא פעם ולא פעמיים מעצבנת.
אתה בעצמך לא יודע ע"פ מה מקבלים ואתה זורק שטויות לאוויר ללא ביסוס, כאילו מדובר בעובדות.
אין צורך בשום תעודת בגרות, זה שאתה יודע טוב היסטוריה אומר שאתה יכול לעבוד בבורגראנץ'?
מקבלים עובדים בעבודות כאלו גג ע"פ ראיון אישי (או תעודת יושר אם עדיין היא תקפה).
אז אני מבקש שלהבא אם אתה לא יודע משהו אל תזרוק את זה כעובדה, אנשים עוד עלולים להאמין לך. אם אתה לא יודע תשאל בשביל זה אנחנו בין היתר כאן.
ישן 27-12-08, 17:56   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

אופיר מהי תעודת יושר?

וואי הדיון הזה מתחיל לעניין מאוד והכניס לי כמה דברים לראש חח תודה

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 18:56   #24 (קישור ישיר)
IO Pro

תעודה שאתה הולך למשטרה כדי לקבל אותה שאין לך תיקים פליליים.
ישן 27-12-08, 21:36   #25 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של ThE-YuRi

חן אין לך שמץ של מושג קלוש היום לא צריך לקרוע שום תחת יש הכוונת חיילים משוחררים ויש מסלולים של עשיית בגרות מ0 עד הסוף תוך פחות משנתיים

השאלה היא אם על זה אתה רוצה לבזבז את הכסף של השיחרור ואם אתה באמת צריך את זה

ThE-YuRi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 21:38   #26 (קישור ישיר)
IO Member

לא הבנתי מזה המענק לעבודה בתחנות דלק\בתי מלון
כמה זה מענק ללימודים?
ישן 27-12-08, 22:12   #27 (קישור ישיר)
IO Master

חבר'ה,
בקצרה, ממש בקצרה:
אם אתה מתכנן ללכת ללימודים אקדמאיים לתואר ראשון באחת מהאוניברסיטאות או המכללות הנחשבות בארץ, תעודת בגרות והציונים שלך חשובים מאוד, כמו כן לרוב יש צורך בפסיכומטרי. אחרת - היא לא שווה לשום דבר.
HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
Shay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-08, 22:38   #28 (קישור ישיר)
IO Member

בד"כ במכללה אני חושב שלא צריך פסיכומטרי,או שאני טועה?
ישן 27-12-08, 22:56   #29 (קישור ישיר)
IO Pro

יש כאלה ויש כאלה, אבל לרוב צריך.
ישן 28-12-08, 0:05   #30 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
בד"כ במכללה אני חושב שלא צריך פסיכומטרי,או שאני טועה?
ברוב המכללות דווקא צריך פסיכו, אבל יש מסלולי לימוד מיוחדים שהם לא צריך, כמו אם אתה הנדסאי ומשלים למהנדס וכו', למרות שאצלנו אין דברים כאלה...
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא