IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > ספקי כח, מארזים ומודינג
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

ספקי כח, מארזים ומודינג מארזים למחשב , ספקי כח , מערכות אל פסק , התאמת ספק למפרט , מודינג וגלריית מארזים.

ציוד היקפי : ספקי כח, מארזים ומודינג

גאונים חביבים,אני מחפש את הקונפיגורציה הכי שקטה,

אני מתעסק בתחום האודיו ועריכת הוידאו, ודרוש לי מארז שקקקקטטטטטט קראתי את האינציקלופדיה של המארזים, ומשם הסקתי של antec 193 ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-01-09, 11:00   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל גאונים חביבים,אני מחפש את הקונפיגורציה הכי שקטה,

אני מתעסק בתחום האודיו ועריכת הוידאו, ודרוש לי מארז שקקקקטטטטטט
קראתי את האינציקלופדיה של המארזים, ומשם הסקתי של antec 193
ובריז, וליאן לי,קוסמוס של קולרמאסטר, הם הטובים ביותר בתחום,
אבלללל אין לי מושג מה לקחת מהם

אני גם מחפש חנות שאפשר לקנות בה את המארז עם המאווררים הכי טובים שיש' אם אפשר גם קיט השתקה ושהם ירכיבו הכל בחנות...

המעבד שכנראה אני אקח יהיה i7 920
או Q כלשהו

ד"א ידוע לכם האם ישנו מארז עם קרור פסיבי,בסגנון של זלמן, לi7 ?

אז מה אתם אומרים ? מה המארז שהוא אכן הכי שקט בתחום ?
וד"א האם מישהו מיבא את hush לארץ ?

אני עוד אוסיף שלא חשוב לי איך המארז נראה, רק חשוב השקט ,והפילטרים של המאווררים, (יש פה חתולים שעירים :D )

ועוד שאלה, אני רוצה גם שהכרטיס קול יהיה שקט כמובן, מה המוד הכי טוב שאפשר לשים על כרטיס קול ככה שיהיה שקט, ומה הכרטיס קול הכי טוב שיש עם קרור פאסיבי ?

אני מוכן להשקיע במארז כסף אבל אין לי חשק לעשות את עבודת החיתוכים (כלומר, אם אני יעשה את עבודת החיתוכים,זה יראה כמו קציצה)

אשמח לתגובותכם

אמיר
amba2 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-09, 12:14   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amba2 צפה בהודעה

ד"א ידוע לכם האם ישנו מארז עם קרור פסיבי,בסגנון של זלמן, לi7 ?
אין
אז מה אתם אומרים ? מה המארז שהוא אכן הכי שקט בתחום ?
לדעתי האישית ANTEC P182
וד"א האם מישהו מיבא את hush לארץ ?
יש אותו בחנויות רבות
ועוד שאלה, אני רוצה גם שהכרטיס קול יהיה שקט כמובן, מה המוד הכי טוב שאפשר לשים על כרטיס קול ככה שיהיה שקט, ומה הכרטיס קול הכי טוב שיש עם קרור פאסיבי ?
אני חושב שאתה מתכוון לכרטיס מסך, כרטיסי קול לא מייצרים רעש.
התשובה פה היא לקחת קירור פסיבי או קירור תחליפי במקום הקירור המקורי, זה כמובן תלוי באיזה כרטיס תיקח
אני אישית הייתי ממליץ על מארזANTEC P180 יחד עם בידוד אקוסטי ובתור קירור לקחת גופי קירור פסיביים
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-09, 12:25   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

נתחיל בדבר הכי חשוב, כמה שקט אתה רוצה אותו ?
שקט או 0 רעש, כי יש הבדל גדול.
מה ההבדל ? קצת ברעש ועד פי 2 ויותר במחיר.

ממה שאני מבין שאתה מכוון למחשב שקט מאד ולא 0 רעש.
אני לא חושב שתוכל לרכוש את ה P183/P193 בזמן הקרוב אז לא הייתי בונה עליהם.
בכל מקרה ה P193 נראה לי קצת overkill לצרכים שלך ועדיף כבר ללכת על P182 (או P183 אם תמצא).
ע"מ שיהיה שקט, אני ממליץ על מאווררי 800RPM של Scythe S-Flex למארז וגם למעבד.
גוף קירור, True 120 או Noctua, יעקב, המעבד הזה חם ולכן לדעתי זה קצת לא ריאלי להריץ אותו פאסיבית.
ספק כוח - CoolerMaster Silent Pro 500/600W.

לגבי הכרטיס קול:
אני לא מכיר כרטיסי קול עם קירור אקטיבי ובכללי כרטיס קול זה לא רכיב שמתחמם יותר מידי והוא לא מגיע אפילו עם גוף קירור, אז זה לא רוונטי כל כך.

הP18X הוא מארז טוב אבל הוא לא מדופן בצורה מאסיבית, לכן לגבי השקטה נוספת אם אתה רוצה, יש 2 אפשרויות:
1. קיט דיינמאט לרכב שנמכר בארץ, עולה כ 700 ש"ח ויספיק לך לדפן כל חור/פינה/שטח אפשרי שיש במארז.
ה Setup הזה האמת יתן לך 0 רעש, אני ראיתי מערכת כזאת בידיוק ואי אפשר לשמוע אותה !

2. קיט השקטה למחשבים Nexus Damptek שצריך להיות טוב, עולה כ 300 ש"ח, אך אני לא יודע כמה שקט במארז הוא יכול לכסות לך.

ה I920 מעבד טוב מאד בכלל ובקידודי ווידאו/אודיו בפרט הוא מצויין ונותן שיפור משמעותי לעומת סדרת ה C2D/Q הוותיקה והטובה.
אני לא חושב שיש חנות שתעשה לך את ההתקנה של הקיטים להשקטה ולמען האמת הכי טוב להתקין את הדברים האלה לבד כמו שצריך.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 01-01-09 בשעה 12:32.
The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-09, 12:34   #4 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

לI7 אפשר לקחת לדעתי את הTRUE עם מאוורר שקט, אני יודע שהI7 לא יעבוד בחיים פסיבית.
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 01-01-09, 12:59   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל DUH כמובן שהתכוונתי לקירור פאסיבי של כרטיס מסך ולא קול :) ועוד שאלה..

לא ראיתי אף חנות שמוכרת את האאש בארץ...
Hush Technologies - the science of silence
?
יש מצב שאתם מפנים אותי לכתובת ?

נראה לכם שזה קצת מוגזם להשקיע בדבר כזה ולוותר על ה I7 .?

נמאס לי מהרעש של המחשב.... אבל מממממשששש נמאס לי מזה

ונראה לי שה182 ממש מעיק עם כל הקטע של האיורור שם, שזה חסום וצריך לחתוך את כל הגריל הזה,
האם שווה להשקיע בזלמן 1000 G משהו... ?

והאם ניתן להתקין את המאווררים 800 rpm של Scythe S-Flex בכל מארז ועל כל מעבד ?

תודה על התגובות המהירות
אמיר
ישן 01-01-09, 14:44   #6 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

דיברת על המארזי HUSH, עכשיו אני מבין, לא תראה אותם בארץ וגם I7 לא יעבוד איתם בחיים
חשבתי שדיברת על מארז אחר, טעות שלי

שמע, הI7 הוא המעבד החדש ביותר שיש היום וכל יישום שתומך בריבוי ליבות (במקרה שלך עריכת וידאו) יהנה משיפור בביצועים.

לגבי הקטע ה"מעיק" עם ה182, לי יש את ה180, פשוט הורדתי את הדלתות של המאווררים, יותר לא מעיק. בכל מקרה הדלת סגורה אז זה לא מפריע.

את ה800 rpm של Scythe S-Flex ניתן להתקין על כל דבר, לגבי התקנה על מעבד במקרה של הI7 זה יכול להיות גבולי מאחר והוא די חם ולא בטוח שהSFLEX 800 יספק מספיק "כוח" בשביל לקרר אותו כראוי (יכול להיות שכן, אבל אין שום הבטחות)
קישור פירסומי
ישן 01-01-09, 15:04   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

אם יש תקציב, מאווררי notcua nf-p12.
אני לא מאמין שיש צורך אמיתי בקיט השקטה למארזים כאלו. כ.מסך פאסיבי וקירור אוויר מבוסס נוקטואה יהיה מתחת לסף השמע האנושי. nzxt hush מגיע עם קיט של akasa מובנה, sonataIII כבר מגיע די שקט, p182 מגיע עם דלתות מיוצרות בשלוש שכבות...
כל אחד מן המארזים האלו שקט מספיק להיות מחשב סטודיו, ומכרתי כבר כמה וכמה מחשבי סטודיו (האמת שאני ממש מופתע שיש כל כך הרבה אולפני הקלטות בב"ש!).

mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-09, 15:08   #8 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

ציטוט:
אני לא מאמין שיש צורך אמיתי בקיט השקטה למארזים כאלו.
בהגדרות הגבוהות ביותר של מאווררי הTri Cool המארז מאוד רועש,מנסיון. (P182)
ישן 01-01-09, 15:42   #9 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ההמלצה הכי טובה שלי היא להעיף את המאווררים האלו (Tri Cool) כי הם לא מוצלחים.
ה S-FLEX או ה Kaze jyune מאווררים מצויינים שבמהירות נמוכה כמעט בלתי ניתנים לשמיעה.

למעבד אתה יכול לקחת מהירות של 1200 RPM ולווסת אות המהירות שלו דרך תוכנה במחשב ע"מ שתגיע לרמת הרעש/טמפ' האופטימלית בשבילך.
לכרטיס מסך אכן מומלץ לקחת משהו פשוט (בסגנון 9400GT) ופאסיבי.

בכל מקרה P182+S FLEX 800RPM=שקט מאד.
אם תרצה להוסיף עליו קיט השקטה אז גם אפשרי אבל בגדול מדובר במחשב שקט מ-א-ד.
לגבי הספק אני ממליץ לך ללכת על ה Cooler Master Silent pro (גם אם זה אומר להזמין אותו מחנות אחרת כי הוא נמכר ע"י 2 חנויות בארץ) הוא שקט בטירוף גם ב 70-80% עומס ובלי קשר הוא ספק מצויין מבחינת יציבות, פיצ'רים, איכות בניה עם מתח הספקה נקי ושקט.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-09, 20:03   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

@dany:
אני לא מכיר מאווררי 120 שאינם רועשים ב-1800RPM, רוצה שקט - אל תשתמש ב-HIGH בבקר...

ישן 01-01-09, 20:21   #11 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל כשכתבתי האאש - התכוונתי למארזי האאש עם מעבד מסדרת הQ בכל אופן... מייקי - שאלה...

קודם כל, שוב תודה לכולם על כל הידע והתגובות..

מייקי ,אתה עובד בפנדה מחשבים ?

אני מחפש חנות שאני אוכל לקנות בה את רוב הדברים בלי לרוץ ממקום למקום...

אז הבנתי שההמלצות הסופיות הן ל
1) אנטק 182
2)להחליף את המאווררים ל 800 RPM S-FLEX
או
notcua nf-p12
(מה מהם עדיף במידה והתקציב לא מוגבל ... כלומר, הם לא עולים יותר משלוש מאות שח למאוורר נכון ??
3)גוף קירור למעבד - True 120
4)ספק Cooler Master Silent pro

-----
או לחלופין, אם אני הולך על NEXT hush
מה האפגריידים שכדאי לי בשביל מחשב הכי שקט שאני יכול ?

ואיפה יש חנות שמכילה את רוב אם לא את כל הפריטים הנ"ל ? למישהו יש מושג ? המלצות ? (זה לא יחשב פירסומת, זה יחשב עזרה למישהו שהמוח שלו נמס מהרעש של המחשב ובהייה בעשרות אתרי חנויות ומודים ))

תוווודדדדההה
-------------------
p4 3 ghz,john deer inside.
ישן 01-01-09, 22:27   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

אישית אני ממליץ על המאוררי נוקטואה, עולים 115 ש"ח למאוורר. אבל מעבר לכל זה אתה מוזמן פשוט לבוא ולשמוע בעצמך את המאווררים והמארזים בעצמך ולהחליט לבד.
אין לי את כל הרכיבים ממש פיזית בחנות בב"ש, אבל נוקטואה יש ו-TRUE יש, ו-AC יש וזלמן zm-f3 יש ואנטק 300 יש ועוד כמה דברים מעניינים. את כל שאר הרכיבים אפשר להזמין, לא עולה כסף וממש לא בעיה.

ישן 01-01-09, 22:56   #13 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

אני אישית נוטה ללכת לכיוון הP18X
להחליץ מאווררים במארז לנוקאטה או SCYTHE 800RPM.
בנוסף TRUE
לחפש כרטיס מסך פאסיבי, למרות שאני לא כל כך מתלהב מהעניין, היום כמעט הקירורים האקטיבים לא מתמודדים עם החום של הכרטיסים בעוצמה נמוכה כמו שאתה צריך
אולי אפשר לשקול ACCELERO ולשים עליו גם מאווררים שקטים
אם אתה ממש פריק של שקט אפשר לקנות קיט השקטה למחשב
והכי חשוב פאן באס
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-09, 23:57   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

מספר טיפים בנושא שעליי לתת לך:
א.לעריכת וידאו אני הייתי לוקח ATI ולא nVIDIA מהסיבה הפשוטה שיש לי קרוב משפחה שהוא עורך וידאו והוא אמר בפירוש שהוא ראה איזה מאמר שהכרטיסים של ATI מייצאים וידאו יותר איכותי מהnVIDIA בזכות איזהשהו פילטר שיש בכרטיס לרינדור וידאו,לATI יש המון כרטיסים פסיביים נהדרים,אני ממליץ לקחת מהסדרות החדשות שלהם,משהו כמו HD4350 או HD4550,למרות שגם הקודמים שלהם,הHD3450 והHD3650 הם ממש בסדר גמור.
ב.מאווררים למארז הייתי ממליץ להשקיע ולקחת רק Scythe,משום מה יש לי איתם ניסיון מצויין בכמה מארזים שהרכבתי אותם וגם שהמחשב במאמץ הם לא נשמעים כלל.
ג.מעבדי הQ/i7 יחסית חמים ולקחת קירור פסיבי זה סתם לא יקרר לך טוב,מומלץ לקחת אפילו AC Freezer ולהחליף לו מאוורר וזה כבר יעשה את העבודה טוב,סה''כ אתה לא אוברקלוקר ולא צריך יותר מזה לדעתי,כל קירור אחר יהיה סתם הוצאת כספים מיותרת.
ד.אנשים לא העלו כאן את העובדה שגם הספק כוח רועש,וחבל מאוד כי היית משקיע המון ובסוף הכל היה מרעיש.בספקי כוח אני ממליץ לקחת ספקים שקטים,מארזים שקטים שאני מכיר אלו הSeaSonic,Crosair,Hiper וה-Enermax,בשאר לא התנסיתי אז אין לי דעה.אני ממליץ לך לקחת מהסדרות החדשות כמובן כי ככל שהסדרות יותר חדשות ככה הסבירות שהם יהיו שקטים יותר גבוה.
ה.אם יש לך הרבה תקציב,הייתי בכלל שוקל קירור מים ולא קירור אוויר,זה יהיה הכי שקט שיש.
ישן 02-01-09, 0:01   #15 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

הייתי ממליץ על מארז P182 לא עולה הרבה ונותן תמורה מצויינת למחיר,מארז ממש שקט.
כרטיס מסך הייתי הולך על הכרטיסים התקציביים שרון Rontwins הזכיר.
מאוררים של Scythe S-FLEX עם 800 סל''ד.
ספק כח רק של corsair או seasonic,ספקים חזקים ושקטים.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא